Kadidelnice

Kadidelnice v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Kadidelnice sú prenosné, obyčajne kovové nádoby s otvormi a vekom. Do kadidelníc sa nasype piesok alebo sa vloží kovová miska s rozžeraveným dreveným uhlím, na ktoré sa sype kadidlo - vonná živica.

Ku kadidelniciam ponúkame širokú paletu viacerých druhov vonných kadidiel z rôznych končín sveta.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kadidelnica Avikshid mosadz s tyrkysom ID7738
Originálna kadidelnica z mosadze s krytom, ozdobená tyrkysom na pálenie kadidiel a bylín. Veko kadidelnice obsahujé otvory, cez ktoré môže voľne prúdiť dym a vytvárať mystickú atmosféru. Rozmery : 12 x 9 cm. Do kadidelnice nasypte do približne jed..
69,99€
Kadidelnica Atika mosadz ID7737
Kadidelnica Atika v tvare kužeľa z leštenej mosadze s krytom na pálenie kadidiel a bylín. Veko kadidelnice obsahuje otvory, cez ktoré môže prúdiť dym a vytvárať mystickú atmosféru.Rozmery : 13 x 9 cm. Do kadidelnice nasypte do približne jednej štv..
22,99€
Kadidelnica mosadz závesná čierna (10x 10,5 cm)
Závesná kadidelnica čiernej farby na pálenie kadidiel a bylín. Do kadidelnice nasypte do približne jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadidelnice sa zahrievajú viac ako keramické, je preto potrebné podložiť ic..
45,99€
Kadidelnica z čierneho mastenca - Pentagram (75 x 65 mm)
Vykurovacia miska z čierneho mastenca. Rozmery: 75 x 65 mm. Miska vyzerá ako malý magický hrniec - s ručne vyrytým dizajnom pentagramu a symbolu Slnka. Dno je s vyrytými kruhmi pre bezpečné umiestnenie uhlíka na vykurovanie. Návod, ako použí..
7,99€
Kadidelnica zelená s mriežkou (85x80 mm)
Špeciálna kovová miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery kadidelnice: 85 mm šírka, 80 mm výška. Vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na sitko, popol prepadáva dovnútr..
13,99€
Kadidelnica čierna s mriežkou mini (60x55 mm)
Špeciálna malá kovová miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery kadidelnice: 60 mm šírka, 55 mm výška. Po obvode gravírovaná, vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na si..
12,99€
Kadidelnica mosadz s mriežkou (85x75 mm)
Špeciálna vyššia miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín. Výrobok je z mosadze. Rozmery kadidelnice: 85 mm priemer, 75 mm výška. Do kadidelnice nasypte zhruba do jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadi..
13,99€
Kadidelnica mosadz mini (50 x 55 mm)
Menšia kadidelnica z mosadze na pálenie kadidiel a bylín v mini verzii so sitkom. Rozmery: 50 x 55 mm. Uhlík kladieme na sitko alebo na piesok na dno kadidelnice pre pálenie byliniek. Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá ..
8,99€
Kadidelnica mosadz s mriežkou nízka malá (80x35 mm)
Špeciálna miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou mosadzná nízka. Priemer kadidelnice 80 mm, výška 35 mm. Do kadidelnice nasypte cca. do jednej štvrtiny piesok a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadidelnice sa zahrievajú viac ak..
10,99€