Kamene

Vzácne kamene - polodrahokamy a výrobky z nich, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke vzácnych kameňov (polodrahokamov) máme množstvo drúz, náramkov, príveskov, opracovaných aj neopracovaných kameňov. Ponuka obsahuje približne 90 druhov rôznych polodrahokamov.

Kamene máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Prívesok Morganit Ag (2,5 cm) ID9001
Prívesok z Morganitu (ružového Berylu) v striebornej klietke. Dĺžka 2,5 cm. Vlastnosti: Morganit je ružovou odrodou berylu. Ako kameň Božskej lásky otvára frekvencie Univerzálneho srdca (nepodmienená láska). Priťahuje lásku a udržiava ju. Morganit..
49,99€
Bez DPH: 41,66€
Lapis lazuli tromlovaný 3 ks v organzovom vrecku
Tromlovaný polodrahokam Lapis lazuli (lazurit) v organzovom vrecku. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Vlastnosti: Lapis lazuli podpor..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Achát šedý natur (6 cm)
Polodrahokam Achát šedý v prírodnom tvare. Priemerné rozmery do 6 cm. Vlastnosti: Pruhované acháty sú mocným holistickým kameňom, odstraňujú duality a spory, udržujú duševnú pohodu. Rozmiestnený okolo domu chráni pred návštevami iných duší a odvra..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Tematický náramok (Kvet) Vysoký tlak (Sodalit, Lapis Lazuli, Labradorit)
Tématický náramok Vysoký tlak na zníženie vysokého tlaku zložený z polodrahokamov Sodalit, Lapis Lazuli, Labradorit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Vitalita (Tigie oko, Karneol, Amazonit)
Tématický náramok Vitalita zložený z polodrahokamov Tigie oko, Karneol, Amazonit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Úspech (Citrín, Tyrkys, Granát)
Tématický náramok Úspech zložený z polodrahokamov Citrín, Tyrkys a Granát, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Únava (Granát, Krištáľ)
Tématický náramok Únava zložený z polodrahokamov Granát a Krištáľ, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Trpezlivosť (Ruženín, Krištáľ, Jadeit)
Tématický náramok Trpezlivosť zložený z polodrahokamov Ruženín, Krištáľ a Jadeit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Trávenie (Karneol, Howlit, Kalcit)
Tématický náramok Trávenie zložený z polodrahokamov Karneol, Howlit, Kalcit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Nespavosť (Krištáľ, Ruženín, Ametyst)
Tématický náramok Nespavosť zložený z polodrahokamov Krištáľ, Ruženín, Ametyst, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Múdrosť (Fluorit, Krištáľ, Ruženín)
Tématický náramok Múdrosť zložený z polodrahokamov Fluorit, Krištáľ a Ruženín, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Menštruačné bolesti (Krištáľ, Lapis lazuli, Koral)
Tématický náramok Menštruačné bolesti zložený z polodrahokamov Krištáľ, Lapis lazuli a Koral, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Láska (Ruženín, Granát, Koral)
Tématický náramok Láska zložený z polodrahokamov Ruženín, Granát a Koral, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Imunita (Jadeit, Krištáľ, Ónyx)
Tématický náramok Imunita zložený z polodrahokamov Jadeit, Krištáľ, Ónyx, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Chudnutie (Tyrkys, Howlit, Lapis Lazuli)
Tématický náramok Chudnutie zložený z polodrahokamov Tyrkys, Howlit, Lapis Lazuli, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Antistres (Krištáľ, Ametyst, Amazonit)
Tématický náramok Antistres zložený z polodrahokamov Krištáľ, Ametyst, Amazonit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Koncentrácia (Ametyst, Tigrie oko, Ónyx)
Tématický náramok Koncentrácia zložený z polodrahokamov Ametyst, Tigire oko, Ónyx a príveskom v tvare štvorlístka na podporu koncentrácie. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok priateľstva - Tyrkys
Náramok z imitácie Tyrkysu v tvare malých guľôčok a ozdobného nealergického kovu. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu.   ..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Náramok Chalcedón modrý olivový (O18)
Náramok Chalcedón modrý, zložený z olív. Priemer 6,5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný systém, podporuje funkciu žliaz..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Náramok Apatit olivový (NO17)
Náramok z Apatitu zložený z olív. Priemer 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Apatit pôsobí proti lenivosti, uzavretosti apatií a nerozhodnosti. Podporuje otvorenosť, spoločenskosť a cieľavedomosť. Pri liečení sa zameri..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Vltavín prívesok Ag (2,7 cm) ID8944
Prívesok Vltavín tmavozelenej farby v tvare lichobežníka. Úchyt zo striebra. Dĺžka prívesku: 2,7 cm. Vlastnosti: Náleziska Vltavínu (moldavitu) sa nachádzajú najmä v Českej republike, a sú pravdepodobne pozostatkom dávneho dopadu meteoritu. Keďže ..
78,00€
Bez DPH: 65,00€
Prívesok Opál ružový (3 cm) ID8943
Prívesok Opál ružový v lichobežníkovom tvare. Dĺžka: 3 cm. Vlastnosti: Opál ružový je kameň srdca, tíši nepokoj a citové vzrušenia. Prináša pokoj a rovnováhu. Učí nás žiť v prítomnom čase a s nadhľadom. Prekonáva trému. Podporuje našu láskavú pozo..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Jantár prívesok Ag (3,7 cm) ID8942
Prívesok z Jantáru nepravidelného tvaru a tmavších odtieňov. Dĺžka 3,7 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Jantár pozitívne vplýva na depresie, preto je veľmi vhodný pre ľudí ku sklonom k smútku a strachu. Jantár je kameň nádeje, pre svoju farbu a ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Jantár prívesok Ag (3,5 cm) ID8941
Prívesok z Jantáru trojuholníkového tvaru a matného vzhľadu. Dĺžka 3,5 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Jantár pozitívne vplýva na depresie, preto je veľmi vhodný pre ľudí ku sklonom k smútku a strachu. Jantár je kameň nádeje, pre svoju farbu a ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€