Kamene

Vzácne kamene - polodrahokamy a výrobky z nich, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke vzácnych kameňov (polodrahokamov) máme množstvo drúz, náramkov, príveskov, opracovaných aj neopracovaných kameňov. Ponuka obsahuje približne 90 druhov rôznych polodrahokamov.

Kamene máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Krištáľ, Tigrie oko guľôčkový s príveskom Ruka Krishnu (G33)
Náramok z Krištálu a Tigrieho oka v tvare guľôčok, s príveskom Ruka Krishnu. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruch..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Elegantné náušnice Lutien Ruženín ID8581
Elegantné náušnice Lutien Ruženín v tvare dvoch guľôčok. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Ruženínu a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každé náušnice sú zhotovené iba v troch kópiách..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Elegantné náušnice Lutien Malachit ID8580
Elegantné náušnice Lutien Malachit s perličkami v tvare guľôčok. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Malachit pôsobí upokojujúcim spôsobom, regeneračne a harmonicky, k načerpaniu novej sily, má regeneračné a hojivé schopnos..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Elegantné nášnice Lutien Lapis lazuli guľôčkový ID8579
Elegantné náušnice Lutien Lapis lazuli v tvare guľôčok a ozdobené retiazkami. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie. Pomáha zapamätať si a vedieť reprodukovať naučené vedomost..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Elegantné náušnice Lutien Karneol Ag ID8578
Elegantné náušnice Lutien Karneol z guľôčok a striebra. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Vitálna energia Karneolu v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, schopnosť premeniť novozískané poznatky do skutočnosti, aktívne mysl..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Elegantný náramok Lutien Jaspis červený a Krištáľ (18 cm) ID8576
Elegantný náramok Lutien Jaspis červený a Krištáľ. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Jaspis červený a Krištáľ a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch k..
33,99€
Bez DPH: 28,33€
Elegantný náramok Lutien Chalcedón, Krištáľ a Ametyst ID8575
Elegantný náramok Lutien Chalcedón, Krištáľ a Ametyst v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokam Chalcedón, Krištáľ, Ametyst a jemnej bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Na ruke vyzerá skvostne. Vhod..
41,99€
Bez DPH: 34,99€
Prívesok Čaroit  kabošon Ag (4 cm) ID8571
Prívesok z Čaroitu v tvare kvapky. Dĺžka 4 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Čaroit dodáva energiu vyčerpanému organizmu, reguluje krvný tlak, má blahodarný vplyv na oči, srdce, pečeň, pankreas. Napravuje pečeň poškodenú alkoholom. Zbavuje kŕčov ..
49,99€
Bez DPH: 41,66€
Prívesok Larimar kabošon Ag (1,5 cm) ID8569
Prívesok z tromlovaného Larimaru, objímka a úchyt zo striebra, zo spodu plochý. Dĺžka 1,5 cm. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny, ..
64,99€
Bez DPH: 54,16€
Prívesok Larimar kabošon Ag (1,5 cm) ID8568
Prívesok z tromlovaného Larimaru, objímka a úchyt zo striebra. Dĺžka 1,5 cm. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny, naladiť sa na duc..
51,99€
Bez DPH: 43,33€
Mesačný kameň prívesok Ag (1,5 cm) ID8567
Prívesok z Mesačného kameňa v tvare kvapky. Dĺžka: 1,5 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov. Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä počas splnu. Mesačný..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Mesačný kameň prívesok Ag (1 cm) ID8566
Prívesok z Mesačného kameňa v oválnom tvare. Dĺžka: 1 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov. Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä počas splnu. Mesačný ..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Citrín pravý prívesok kabošon Ag (1,5 cm) ID8565
Prívesok z pravého Citrínu v opracovanom tvare vhodný na koženú šnúrku.V objímke zo striebra, dĺžka 1,5 cm. Vlastnosti: Citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuj..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Aquamarín prívesok Ag (1,5 cm) ID8564
Prívesok z Aquamarínu. Dĺžka: 1,5 cm. Elegantný úchyt zo striebra. Vlastnosti: Aquamarín je drahokamová odroda Berylu. Vyznačuje sa modrým až modrozeleným sfarbením. Podľa svojej farby bol tiež pomenovaný - latinsky aqua marina (morská voda). Aqua..
39,90€
Bez DPH: 33,25€
Ruženín prívesok Krídlo (2,5 cm) ID8563
Prívesok z Ruženínu v tvare krídla, dĺžka 2,5 cm. Úchyt z tombaku. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomatickými ..
14,90€
Bez DPH: 12,42€
Ametyst prívesok Krídlo (2 cm) ID8562
Prívesok z Ametystu v tvare krídla Dĺžka 2 cm, úchyt z tombaku. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Chalcedón zelený tromlovaný maxi - klasik (7 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chalcedón zelený. Priemerná veľkosť: do 7 cm. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný systém, podporuje funkciu žliaz, tlmí horúčku. Mierni cit..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Granát Grossular tromlovaný ID8522
Granát Grossular v tromlovanom tvare, v ponuke je viac podobných kúskov, cena je za 1 kus. Priemerná veľkosť okolo 7 cm. Zeleny granat Grossular má povesť kameňa nádeje, posilnenia všetkého, čo sa stará o Matku Zem, je to kameň prosperity a hojnos..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Náramok Kryštáľová trojka (Ruženin, Krištál, Ametyst)
Náramok Kryštáľová trojka zložený z troch polodrahokamov: Ruženín, Krištáľ a Ametyst, v tvare guľôčok. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok TEA Mesačný kameň a Záhneda guľôčkový facetovaný (G47)
Originálny náramok z kolekcie TEA z prírodných polodrahokam Mesačný kameň a Záhneda v tvare facetovaných guľôčok. Priemer 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozb..
24,99€
Bez DPH: 20,83€
Náramok TEA Lapis lazuli s Ónyxom guľôčkový (G22)
Náramok z polodrahokamov Lapis lazuli (lazurit) a Ónyx v tvare guľôčok. Priemer: 6 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom ..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Náramok Krištáľ, Aquamarín a Citrín guľôčkový (mini)
Náramok zložený z polodrahokamov Krištáľ horský, Aquamarín a Citrín v tvare malých guľôčok. Náramok je zložený v pomere 2 guľôčky z Krištáľu, 1 guľôčka z Citrínu a 1 guľôčka z Aquamarínu. Priemer 6 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. V..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Náramok Krištáľ a Aquamarín guľôčkový (mini)
Náramok zložený z polodrahokamov Krištáľ horský a Aquamarín v tvare malých guľôčok. Náramok je zložený v pomere 2 guľôčky z Krištáľu a 1 guľôčka z Aquamarínu. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ p..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Tematický náramok Radosť (Granát, Achát, Tigrie oko)
Tématický náramok Radosť zložený z polodrahokamov Granát, Achát a Tigrie oko a príveskom v tvare štvorlístka na privodenie radosti. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€