Kamene

Vzácne kamene - polodrahokamy a výrobky z nich, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke vzácnych kameňov (polodrahokamov) máme množstvo drúz, náramkov, príveskov, opracovaných aj neopracovaných kameňov. Ponuka obsahuje približne 90 druhov rôznych polodrahokamov.

Kamene máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok Krištáľ, Tigrie oko s rukou Krishnu guľôčkový ID7783
Náramok z Krištálu a Tigrieho oka v tvare menších guľôčok, s rukou Krishnu. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiar..
14,99€ 10,49€ -30%
Náhrdelník TEA Fluorit kocky jemný Ag ID8249 (48 cm)
Originálny jemný náhrdelník z TEA kolekcie vytvorený z polodrahokamu Fluorit v tvare kociek prevažne fialových odtieňov. Dĺžka 48 cm. Strieborné zapínanie. Vlastnosti: Fluorit je polodrahokam so širokým spektrom farieb (zahŕňa žltú, modrú, ružovú,..
26,99€
Náhrdelník TEA Fluorit kocky jemný Ag ID8248 (48 cm)
Originálny jemný náhrdelník z TEA kolekcie vytvorený z polodrahokamu Fluorit v tvare kociek prevažne zelených a zelenomodrých odtieňov. Dĺžka 48 cm. Strieborné zapínanie. Vlastnosti: Fluorit je polodrahokam so širokým spektrom farieb (zahŕňa žltú,..
26,99€
Náhrdelník TEA Unakit guľôčkový Ag (45 cm)
Náhrdelník z TEA kolekcie z prírodného polodrahokamu Unakit v tvare guľôčok. Upínanie zo striebra. Celková dĺžka: 45 cm. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nem..
24,99€
Náhrdelník TEA Obsidián zlatistý guľôčky Ag (55 cm)
Náhrdelník z TEA kolekcie z polodrahokamu Obsidián v tvare guľôčok rôznej veľkosti. Celková dĺžka 55 cm. Upínanie zo striebra Obsidián vzniká rýchlym tuhnutím žeravej sopečnej lávy. Vlastnosti: Obsidián sa používa pri liečbe depresií. Uľahčuje a u..
29,99€
Náramok TEA Sodalit olivový Štvorlístok (O12)
Náramok z TEA kolekcie, zo Sodalitu, zložený z olív a štvorlístku z nealergického kovu. Priemer 5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tel..
9,99€ 6,99€ -30%
Náramok pánsky TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G24)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí, vhodný pre pánov. Priemer 8 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a p..
29,99€
Náramok TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G36)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí. Priemer 6 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a pocitu šťastia. ..
20,99€ 14,69€ -30%
Náramok TEA Krištáľ horský a Fluorit olivy (O15)
Náramok zložený z tromlovaných kúskov v tvare nepravidelných olív z Krištáľu horského a Fluoritu. Priemer 7 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psych..
12,99€ 9,09€ -30%
Vltavín prívesok Ag ID8206
Prívesok Vltavín tmavozelenej farby v striebornej objímke. Vlastnosti: Náleziska Vltavínu (moldavitu) sa nachádzajú najmä v Českej republike, a sú pravdepodobne pozostatkom dávneho dopadu meteoritu. Keďže menšie náleziská sa nachádzajú aj v susedn..
76,99€
Prívesok Kunzit Ag ID8205
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s mysľou, čím ve..
34,99€
Prívesok Kunzit Ag ID8204
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s mysľou, čím ve..
34,99€
Lapis lazuli prívesok Retro (4 cm) ID8203
Retro prívesok Lapis lazuli (lazurit) tromlovaný v oválnom tvare, v objímke z chirurgickej ocele a motívom v tvare kvetu. Dĺžka: 4 cm. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazýv..
16,99€ 11,89€ -30%
Lapis lazuli prívesok Ag špic (4 cm) ID8202
Lapis lazuli (lazurit) tromlovaný v tvare špicu, s úchytom zo striebra. Vhodný na zavesenie na koženú šnúrku. Dĺžka: 4 cm. Cena je za 1 kus. Lapis je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný ..
16,99€ 11,89€ -30%
Náramok Aquamarín guľôčkový (G28) facetovaný
Náramok z Aquamarínu modrej farby v tvare facetovaných guľôčok na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Aquamarín nosíme ho ak chceme stretnúť spriaznenú dušu, duchovného partnera. Je kameňom duševnej čistoty. Mierni zápalové ochore..
19,99€ 13,99€ -30%
Prívesok Ametyst Strom (5 cm) ID8126
Elegantný Prívesok z Ametystu v kruhovom tvare, s motívom stromu. Dĺžka: 5 cm. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, ..
9,99€ 6,99€ -30%
Prívesok Ametyst špic (7,3 cm) ID8125
Prívesok z Ametystu v tvare špicu v kovovej objímke. Dĺžka: 7,3 cm. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, st..
9,99€ 6,99€ -30%
Prívesok Ruženín špic (7 cm) ID8124
Väčší prívesok z Ruženínu v tvare špicu, v kovovej objímke. Dĺžka: 7 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomati..
9,99€ 6,99€ -30%
Turmalín hnedý - Dravit prívesok (2,8 cm) ID8123
Prívesok Turmalín Dravit v prírodnom tvare, v kovovej objímke. Dĺžka prívesku: 2,8 cm. Vlastnosti: Dravit je hnedá odroda turmalínu. Ideálny kameň pre sebauzdravenie, pomáha pri hľadaní emocionálnej sily a sebaprijatia. Dravit inšpiruje odvahu a v..
9,99€ 6,99€ -30%
Prívesok Kunzit (3 cm) ID8122
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Dĺžka: 3 cm. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s m..
14,99€ 10,49€ -30%
Prívesok Kunzit (3 cm) ID8121
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Dĺžka: 3 cm. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s m..
14,99€ 10,49€ -30%
Prívesok Krištáľ horský prívesok hviezda (3,5 cm) ID8120
Prívesok z prírodného polodrahokamu horského krištáľu v tvare hviezdy s úchytom z nealergického kovu. Dĺžka: 3,5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarliv..
5,99€ 4,19€ -30%
Prívesok Ruženín srdce (3,5 cm) ID8119
Prívesok z Ruženínu v tvare srdca. Dĺžka: 3,5 cm. V ponuke je viac podobných príveskov. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca..
5,99€ 4,19€ -30%
Prívesok Tyrkys (3 cm) ID8118
Prívesok z prírodného polodrahokamu - Tyrkysu, jedinečný kus. Dĺžka polodrahokamu: 3 cm. Vlastnosti: Tyrkys ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného prostredia, čím podporuje dlhovekosť. Upokojuje myseľ, vyvažuje extrémne výkyv..
8,99€ 6,29€ -30%
Prívesok Tyrkys (3,5 cm) ID8117
Prívesok z prírodného polodrahokamu - Tyrkysu, jedinečný kus. Dĺžka polodrahokamu: 3,5 cm. Vlastnosti: Tyrkys ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného prostredia, čím podporuje dlhovekosť. Upokojuje myseľ, vyvažuje extrémne výk..
8,99€ 6,29€ -30%