Kamene

Vzácne kamene - polodrahokamy a výrobky z nich, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke vzácnych kameňov (polodrahokamov) máme množstvo drúz, náramkov, príveskov, opracovaných aj neopracovaných kameňov. Ponuka obsahuje približne 90 druhov rôznych polodrahokamov.

Kamene máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Náušnice Ruženín špice (6 cm)
Náušnice z Ruženínu v tvare špicov. Dĺžka: 6 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomatickými poruchami, ktoré m..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Prívesok Larimar Ag (2 cm) ID7616
Prívesok Larimaru. Úchyt zo striebra. Dĺžka 2 cm. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny, naladiť sa na duchovnejšiu perspektívu. Zvyš..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Vltavín prívesok Ag (3,5 cm) ID8723
Prívesok Vltavín tmavozelenej farby. Úchyt z zo striebra. Dĺžka prívesku: 3,5 cm. Vlastnosti: Náleziska Vltavínu (moldavitu) sa nachádzajú najmä v Českej republike, a sú pravdepodobne pozostatkom dávneho dopadu meteoritu. Keďže menšie náleziská sa..
65,00€
Bez DPH: 54,17€
Prívesok Tyrkys (4,5 cm) ID8722
Prívesok z prírodného polodrahokamu - Tyrkysu, jedinečný kus. Dĺžka: 4,5 cm. Vlastnosti: Tyrkys ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného prostredia, čím podporuje dlhovekosť. Upokojuje myseľ, vyvažuje extrémne výkyvy nálad, vzp..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Aquamarín prívesok Ag (4 cm) ID8721
Prívesok z Aquamarínu. Dĺžka: 4 cm. Úchyt zo striebra. Vlastnosti: Aquamarín je drahokamová odroda Berylu. Vyznačuje sa modrým až modrozeleným sfarbením. Podľa svojej farby bol tiež pomenovaný - latinsky aqua marina (morská voda). Aquamarín býva p..
22,99€
Bez DPH: 19,16€
Achát šedý (6,5 cm) ID8719
Prírodný polodrahokam Achát šedý tromlovaný (vyhladený). Rozmery: 6,5 cm. Vlastnosti: Pruhované acháty sú mocným holistickým kameňom, odstraňujú duality a spory, udržujú duševnú pohodu. Rozmiestnený okolo domu chráni pred návštevami iných duší a o..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Achát čierny (8 cm) ID8717
Tromlovaný polodrahokam Achát čierny. Veľkosť: 8 cm. Vlastnosti: Achát čierny, rovnako ako všetky čierne kamene uzemňuje a chráni. Dáva vnútornú silu ísť ďalej a je tiež veľmi užitočný pri udržiavaní mieru v rozhádaných a vystresovaných domácnosti..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Achát čierny (7 cm) ID8716
Tromlovaný polodrahokam Achát čierny. Veľkosť: 7 cm. Vlastnosti: Achát čierny, rovnako ako všetky čierne kamene uzemňuje a chráni. Dáva vnútornú silu ísť ďalej a je tiež veľmi užitočný pri udržiavaní mieru v rozhádaných a vystresovaných domácnosti..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Čaroit ID8715
Prírodný polodrahokam Čaroit tromlovaný (vyhladený). Rozmer: 3,5 cm. Vlastnosti: Čaroit dodáva energiu vyčerpanému organizmu, reguluje krvný tlak, má blahodarný vplyv na oči, srdce, pečeň, pankreas. Napravuje pečeň poškodenú alkoholom. Zbavuje kŕč..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Galenit natur (2,5 cm) ID8714
Polodrahokam Galenit, v prírodnom, neopracovanom tvare. Priemerná veľkosť: 2,5 cm. Cena je za 1 kus. Galenit zvyšuje silu iných kameňov a kryštálov. Používajte Galenit vtedy, ak o sebe pochybujete. Galenit (Galena) je jedným z najúčinnejších uzemň..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Fluorit modrý natur ID8713
Fluorit modrý v prírodnom, neopracovanom tvare. Vlastnosti: Fluorit podporuje najvyšší aspekt myslenia, zvyšuje koncentráciu a pomáha pri rozhodovaní. Pôsobí na uvedomenie si potlačených emócií, dodáva sebadôveru, stimuluje rýchle myslenie a prijí..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Fluorit zelený natur ID8712
Fluorit zelený v prírodnom, neopracovanom tvare. Vlastnosti: Fluorit podporuje najvyšší aspekt myslenia, zvyšuje koncentráciu a pomáha pri rozhodovaní. Pôsobí na uvedomenie si potlačených emócií, dodáva sebadôveru, stimuluje rýchle myslenie a prij..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Chalkopyrit natur (4 cm)
Polodrahokam Chalkopyrit v prírodnom tvare. Veľkosť: do 4 cm. Vlastnosti: Chalkopyrit je mocným vodičom energie, upokojuje dušu a napomáha vstrebávaniu duchovného vedomia. Čistí myseľ, potrebnú pre hlbokú meditáciu a rozjímanie. Podporuje správne ..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Záhneda natur ID8710
Polodrahokam Záhneda v prírodnom tvare. V ponuke máme viac podobných polodrahokamov. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Záhneda vznikla v rádioaktívnom prírodnom prostredí z horského krištáľu. Prináša úľavu od strachu, rozháňa depresie, zlé sny, navodz..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Zafír natur ID8709 (8 cm)
Polodrahokam Zafír v prírodnom tvare. Veľkosť: cca 8 cm. Vlastnosti: Zafír je drahokamom vnútorného pokoja a napomáha telu sa dostať do psychickej rovnováhy. Jeho vnútorná sila koncentrácie pozitívne vplýva na našu nedočkavosť. Ukľudňujúca modrá f..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Zafír natur ID8708 (3 cm)
Polodrahokam Zafír v prírodnom tvare. Veľkosť: cca 3 cm. Vlastnosti: Zafír je drahokamom vnútorného pokoja a napomáha telu sa dostať do psychickej rovnováhy. Jeho vnútorná sila koncentrácie pozitívne vplýva na našu nedočkavosť. Ukľudňujúca modrá f..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Selenit vajíčko (7 cm)
Polodrahokam Selenit v tvare vajíčka. Výška 7cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad na Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto je vhodný pre meditáciu..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok Mesačný kameň India (O19)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare olív rôznych farebných odtieňov z Indie. Priemer: cca 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, ženou ako takou, ženstvom, archetypo..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Achát guľa (1200 g)
Polodrahokam Achát v tvare gule. Priemer: 9 cm. ..
93,99€
Bez DPH: 78,33€
Ametyst Chevron Zambia natur (22cm) ID8686
Jedinečný a vzácny Ametyst Chevron natur v neopracovanej forme zo Zambie. Zberateľský kus. Veľkosť: 22 cm.Kladieme na pracovný stôl, parapet okna, na nočný stolík. Vlastnosti: Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný sta..
79,99€
Bez DPH: 66,66€
Apatit tromlovaný (3 cm)
Polodrahokam Apatit tromlovaný. Priemerná veľkosť polodrahokamov 3 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Apatit pôsobí proti lenivosti, uzavretosti apatií a nerozhodnosti. Podporuje otvorenosť, spoločenskosť a cieľavedomosť. Pri liečení sa zameriava n..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Chalcedón modrý  extra (4 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chalcedón modrý v extra kvalite. Veľkosť do: 4- 6 cm. Vyberieme pre Vás najkrajší kúsok. Vlastnosti: Chalcedón je kameň rečníkov a filozofov, pravidelným nosením odstaňuje prekážky v reči, prináša kreatívne odpovede, pomáha..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Chryzopras tromlovaný extra (2 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chryzopras v extra kvalite z Tanzánie  . Priemerná veľkosť polodrahokamov 2 cm. Cena je za 1 kus, vyberieme pre Vás ten najkrajší kúsok. Vlastnosti: Chryzopras je odrodou chalcedónu. Tradične sa nosí ako amulet a ochra..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Kalcit žltý vajíčko (5 cm)
Prírodný polodrahokam Kalcit žltý tromlovaný (vyhladený) v tvare vajíčka. Veľkosť: 5 cm. Cena za 1 kus. Vlastnosti: Kalcit žltý pohlcuje energiu a vracia ju späť odosielateľovi, čo premenil a ešte viac posilnil. Prebúdza psychické schopnosti. P..
9,99€
Bez DPH: 8,33€