Kamene

Vzácne kamene - polodrahokamy a výrobky z nich, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke vzácnych kameňov (polodrahokamov) máme množstvo drúz, náramkov, príveskov, opracovaných aj neopracovaných kameňov. Ponuka obsahuje približne 90 druhov rôznych polodrahokamov.

Kamene máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok Krištáľ, Tigrie oko s rukou Krishnu guľôčkový ID7783
Náramok z Krištálu a Tigrieho oka v tvare menších guľôčok, s rukou Krishnu. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiar..
14,99€
Obsidián čierny tromlovaný - klasik (4 cm)
Prírodný polodrahokam Obsidián čierny v tromlovanom tvare. Priemerná veľkosť polodrahokamov do cca 4 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Obsidián sa používa pri liečbe depresie. Je to kameň dobrého srdca a jemných ľudí. Obsidián pomáha blokovať nega..
2,70€
Masážna tyčinka Krištáľ horský
Masážna tyčinka z Krištáľu horského. Dĺžka 8 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, napätie, migrénu, posilňuje krvný obeh, ..
19,99€
Krištáľ horský - Merkaba prívesok s retiazkou
Privesok z horského krištáľu v tvare merkaby, s retiazkou. Celková dĺžka 16 cm. Merkaba je veľmi starobylý geometrický obrazec, ktorý je vlastne trojrozmerná Dávidova hviezda. Pôvod slova Merkaba býva zvyčajne odvodený od egyptských Mer (svetlo) K..
7,99€
Unakit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Unakitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé ..
11,99€
Sodalit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Sodalitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tela. Mierni problémy, spôsobené nadmerným pitím, fajčením a prejedaním sa, m..
11,99€
Magnezit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Magnezitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Magnezit prináša hlboký kľud pri meditácii, uvoľnenie, vynáša na povrch ilúzie a sebaklamy, uvádza mozgové hemisféry do súladu, prináša odolnosť voči emocionálnemu ..
11,99€
Jaspis pieskový Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Jaspisu pieskového. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Jaspis pieskový (obrázkový) je jedinečným pri liečení zápalov močových ciest a močového mechúra. Detoxikuje, dodáva vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, p..
11,99€
Jaspis červený Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Jaspisu červeného. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvahu, vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, nezištnosť, plodnosť, dôveru v tradičné istoty, rovn..
11,99€
Krištáľ Maroko (1900 g)
Krištáľová geóda z pohoria Atlas v Maroku. Vhodná do interiéru na stabilnú policu. Rozmery: cca 15 x 14 x 8 cm. Hmotnosť: 1900 g. ..
25,99€
Prívesok Larimar Ag ID8023 (1 cm)
Prívesok z tromlovaného Larimaru, úchyt zo striebra. Dĺžka 1 cm. Upínanie Tombak. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny, naladiť sa n..
16,99€
Prívesok Larimar Ag ID8022 (2,5 cm)
Prívesok z tromlovaného Larimaru, úchyt zo striebra. Dĺžka 2,5 cm. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny, naladiť sa na duchovnejšiu ..
19,99€
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Achát machový ID8021
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Achát machový. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Achát machový a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kóp..
35,99€
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol ID8020
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol v tvare malých guľôčok a perličiek. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Ametyst a Karneol a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zh..
45,99€
Elegantný náramok Lutien Krištáľ, Citrín a Záhneda ID8019
Elegantný náramok Lutien Krištáľ, Citrín a Záhneda. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ, Citrín a Záhneda, jemnej Swarovski bižutérie a prívesku v tvare Jednorožca. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý nár..
24,99€
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Labradorit ID8018
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Labradorit. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Labradorit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. ..
30,99€
Elegantný náramok Lutien Achát ID8017
Elegantný náramok Lutien Achát v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Achát vo viacerých farbách a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kóp..
29,99€
Elegantný náramok Lutien Achát zelený so Sovičkou ID8016
Elegantný náramok Lutien Achát zelený v tvare guľôčok, perličkami po obvode a prívesku v tvare Sovičky. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Achát zelený a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. ..
29,99€
Elegantný náramok Lutien Fluorit s Jednorožcom ID8015
Elegantný náramok Lutien Fluorit zložený z guľôčok, perličiek a prívesku v tvare Jednorožca. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Fluorit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je..
31,99€
Elegantný náramok Lutien Fluorit ID8014
Elegantný náramok Lutien Fluorit zložený z menších guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Fluorit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. N..
31,99€
Elegantný náramok Lutien Howlit ID8013
Elegantný náramok Lutien Howlit v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Howlit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzer..
30,99€
Elegantný náramok Lutien Labradorit ID8012
Elegantný náramok Lutien Labradorit v tvare olív, zošitých v cikcaku. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Labradorit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v tro..
29,99€
Elegantný náramok Lutien Opalit ID8011
Elegantný náramok Lutien Opalit a farebných facetovaných korálkov. Ručne zošívaný náramok zo syntetického kameňa Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách...
38,99€
Elegantný náramok Lutien Ruženín ID8010
Elegantný náramok Lutien Ruženín v tvare viacerých menších guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kó..
29,99€
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit a Krištáľ ID8009
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit a Krištáľ s perličkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Tyrkenit, Krištáľ, perličiek a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba..
27,99€