Karty

Karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke máme rôzne anjelské karty, karty pre inšpiráciu, tarotové, vykladacie a šamanské karty. Naučte sa veštiť z kariet budúcnosť alebo sa nechajte nimi inšpirovať.

Karty máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Andělské klíče - 56 kariet (Silke Bader)
Vaši anjeli vám prostredníctvom týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvoria vaše srdcia. Želajú si, aby ste ich niekomu v podobe kartičiek darovali alebo, aby sa stali vašimi osobnými sprievodcami. Karty v tomto balíčku v..
6,65€
Tarot andělů strážných - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Po vydaní Anjelských tarotových kariet, ktoré zožali obrovský úspech, zistila Doreen Virtue, že sa aj naďalej veľa ľudí Tarotu bojí. Preto spoločne s Radleighom Valentinom vytvorili tento tarotový komplet pre vysoko citlivých vykladačov, ktorí túžia ..
13,35€
Snadný Tarot - Jak vykládat Tarotové karty - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tomto komplete nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať vykladať karty a prijímať presné a spoľahlivé informácie pre seba a druhých už od prvého výkladu. Vďaka jednoduchým a z..
11,55€
Život vás miluje - 52 kariet (Louise Hay)
Táto nádherná sada kariet prináša afirmácie, ktoré sa môžu stať prvopočiatočnými semienkami osobného rastu a transformácie. Všetky karty v tejto sade boli vytvorené Louise Hay a Robertom Holdenom a rovnako ako ich predchádzajúca spoločná kniha skú..
10,19€
Kouzelná moc květin - 44 kariet s knihou (Tess Whitehurst)
Kvety sú dokonalými sprievodcami pri veštení, lebo podobne ako anjeli presahujú svojou fyzickou formu. Mnoho kultúr a kozmológií kvetinám pripisuje význam, ktorý ďaleko presahuje ich liečebné účinky a krásu: predstavujú božstvá, odveké duchovné príbe..
15,99€
Medicinské karty - 52 kariet s knihou (Jamie Sams)
Medicínske karty vychádzajú z dávneho učenia amerických indiánov. Tí považovali zvieratá za sprievodcu, ktorí nám môžu pomôcť nájsť harmóniu a rovnováhu na našej životnej ceste. Tieto karty sú nádhernou pomôckou pre osobný rast. Okrem vedenia na "Duc..
15,99€
Myšlenky štěstí - 52 kariet (Kris Carr)
Je čas, aby ste si dopriali zdravú dávku sebalásky. Zaslúžite si ju. Ste dokonalá, žiarivá, skvelá, božská bytosť. A čím skôr to prijmete a začnete sa podľa toho k sebe správať, tým skôr sa váš život naplní ľahkosťou, súcitom, zdravím, vitalitou a šť..
7,09€
Myšlenky moudrosti - 54 kariet (Louise L. Hay)
Keď sme ochotní otvoriť sa novým myšlienkam a novému spôsobu myslenia, môže sa náš život zmeniť k lepšiemu. 54 kariet s afirmáciami Louise L. Hay vám pomôže znovu objaviť zabudnutú vnútornú múdrosť a naplniť vaše dni inšpiráciou a radosťou. To, ak..
7,09€
Pohledy do duše - Vnitřní dítě - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Pohledy do duše - Životní cesta - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Myšlenky síly - 54 kariet (Louise L. Hay)
Čo si myslíte práve teraz? Ak myšlienky formujú váš život a vaše prežitky, chceli by ste aby táto myšlienka bola pre vás pravdivá? Ak myslíte na strach, zlosť, bolesť alebo pomstu, ako by ste povedali, že sa vám táto myšlienka vráti? Ak chceme žiť..
8,55€
Dokážu to! - 49 inšpiračných kariet (Louise L. Hay)
Louise L. Hay, svetoznáma uznávaná autorka knihy Miluj svoj život, pre vás vytvorila 49 afirmačních kariet zameraných na osem základných oblastí nášho života: milostné vzťahy, bohatstvo, zdravie, odpustenie, tvorivosť, zvládanie stresu, úspech v podn..
8,89€
Andělské rady - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue) - Mini vydanie
Potrebujete si rýchlo vytiahnuť kartu, ktorá vás povzbudí a dodá vám pocit istoty? Rozhodujete sa medzi niekoľkými možnosťami a hľadáte jasnú odpoveď? Nádherne ilustrované anjelské vykladacie karty Anjelské rady vám prinášajú jednoduché, zrozumite..
8,89€
Andělé světla - 52 andělských karet (Diana Cooper) - Mini vydanie
Anjeli sú vysoko duchovné bytosti. Ich domovom je Božie srdce a ich poslaním je byť našimi sprievodcami, ochrancami a uzdraviteľmi. Anjeli sú ochotní nám najrôznejšími spôsobmi v živote pomáhať, patrí to k ich poslaniu tu na Zemi. Stačí, aby sme i..
7,09€
Rider Waite Tarot - 78 kariet s brožúrkou (Arthur Edward Waite)
Univerzálne symboly a archetypy oslovia svojou jednoduchou rečou naozaj každého. Ponúkajú zdroj inšpirácie a odvahy na prekonanie prekážok a životných problémov. Tieto karty môžete, tak ako múdreho radcu, použiť k lepšiemu pochopeniu minulosti a p..
17,79€
Karty sebelásky - 49 kariet (Cheryl Richardson)
Doprajte láskyplnú starostlivosť sami sebe. Každá karta prináša láskyplne burcujúce, avšak napriek tomu praktické posolstvo, ako sa o seba starať s láskou a úctou. Nech už sa s ich pomocou zbavíte zmätkov, ujasníte si svoje priority, požiadate o p..
9,89€
Poselství andělů - pro tebe - 44 kariet (Silke Bader)
44 kariet s veľmi milými, originálnymi, jednoduchými obrázkami anjelikov prinášajú posolstvá útechy a povzbudenia. Alebo poskytnú radu, ako sa v určitej záležitosti naladiť. Môžete si položiť otázku a vytiahnuť ľubovoľný počet kariet pre získanie ..
11,99€
Röhrig Tarot - 78 kariet s knihou (Carl W. Röhring) - NOVÉ vydanie
Známy nemecký umelec Carl W. Röhrig na týchto jedinečných tarotových kartách vytvoril fascinujúci kozmos magicko - mystických obrazov, syntézu minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Jeho transcendentálne nazeranie umocňuje silu rozmerných kariet, ktoré..
21,39€
Tarot snů - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti a Lee Bursten) - NOVÉ vydanie
Vitajte vo svete snov! Ľudia snívajú a potom na svoje sny zabudnú. Tarot je spomienkou na kolektívne snívanie z čias, kedy sny mali oveľa väčší význam ako dnes. Karty Tarot snov nám pripomínajú rozprávky, mýty, legendy, historické i vymyslené symb..
26,19€
Andělé drahých kamenů - 44 kariet (Margaret Ann Lembo)
Drahé kamene sú mocným nástrojom, ktorý môžete použiť na ceste za sebapoznaním. Prihovárajú k nám prostredníctvom farieb a tvarov a odovzdávajú svoje posolstvá, ktorá dokážu mnohými spôsobmi motivovať, inšpirovať i uzdravovať. Balíček vykladacích ..
14,25€
Thothův Tarot - Zrcadlo duše - 78 kariet s knihou (Aleister Crowley)
Thothov tarot na svojich obrazoch pojíma široké spektrum astrologických, numerologických a iných symbolov a súvislostí. Ponúka vám zdroj hlbšieho poznania. Lady Frieda Harris stvárnila sériu 78 magických obrazov podľa náčrtov a pokynov známeho okulti..
26,19€
Runový tarot - karty s knihou (Caroline Smith, John Astrop)
Mocné spojenie runových a keltských náuk, ktoré ladia s ročnými dobami a pohybom planét. Tajomstvo run je rovnako súčasťou keltskej mytológie, ako striedanie ročných období a rytmus vegetačného roka. Vzťahy Slnka, Mesiaca a Zeme spolu s otáčaním kole..
19,99€
Líviine karty lásky - 36 kariet (Lívia)
Líviine karty lásky sú pomôckou pre každého, kto chce hlbšie nazrieť do svojich vzťahov. Sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. ..
7,69€
Tarot magické brány  - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti)
Otvorte svoje srdcia odkazu dávnych časov a objavte pre seba čaro tajomného sveta. Táto tarotová sada, ktorú pomocou digitálnych technológií vytvoril známy maliar Ciro Marchetti, vychádza z tradičného Rider Waite Smith tarotu a zavedie vás priamo do ..
21,55€
Děti světla - 50 kariet (Bärbel Mohr)
Týchto 50 kariet ponúka hravým, veselým a predsa do hĺbky idúcim spôsobom podporu. Napomáhajú spirituálnej kreativite detskej sebeliečivej sily. ..
9,79€