Karty

Karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V ponuke máme rôzne anjelské karty, karty pre inšpiráciu, tarotové, vykladacie a šamanské karty. Naučte sa veštiť z kariet budúcnosť alebo sa nechajte nimi inšpirovať.

Karty máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výstřední výkladové karty - Moje síla (Richard Gonzor, Daniel Kripner)
Každá karta nesie príbeh. Príbeh, ktorý sa naozaj stal. Vždy, keď niekto povedal niečo, čo nás na chvíľu zastavilo a inšpirovalo, tak sme to zapísali a zapracovali do týchto kariet aj s následným výkladom. Je to koncentrát toho najlepšieho a najsilne..
22,95€
Bez DPH: 20,86€
Andělské tarotové karty (Giordano Berti)
Slovo "Anjel", ktoré v jazyku starovekého Grécka znamená "Zvestovanie", vás prenesie priamo do sveta veštenia, porozumenie vzťahu s duchovnou dimenziou, v ktorej anjeli sú poslami. Anjelské tarotové karty sú pozitívnymi správami, ktoré pomôžu prek..
26,99€
Bez DPH: 22,49€
Egyptský Tarot - 78 kariet s knihou (Silvana Alasia)
Tarot plný staroegyptskej symboliky vhodný predovšetkým pre milovníkov tejto kultúry. Prepája v sebe egyptskú mytológiu a tarotovou symboliku a ponúka opäť úplne jedinečný pohľad na výklad. Balenie obsahuje výklad v češtine. ..
25,85€
Bez DPH: 23,50€
Andělské vykládací karty - 36 kariet s knihou (Debbie Malone)
Tvoji anjeli sú tí nablízku, pamätaj, stačí na nich len pomyslieť. Máš po svojom boku anjelov, ktorí ti pomáhajú a vedú ťa, kedykoľvek ich potrebuješ. Anjelské vykladacie karty medzinárodne uznávanej austrálskej jasnovidky Debbie Malone sú krásnym..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Strážci světla - 45 kariet s knihou (Kyle Gray)
Strážcovia svetla sú mocným spoločenstvom osvietených duší, ktoré sú oddané šíreniu mieru, liečenia a starostlivosti o celý svet. Tento úžasný balíček kariet je mostom medzi nebesami a Zemou, zobrazuje 45 nanebovzatých majstrov, duchovných božstiev a..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Astrální Arkána - 22 kariet s brožúrkou (Guru Jára)
Tarotové karty Astrálna arkána sú originálne nielen osobitým pohľadom na tarot, ale najmä každá karta popisuje svoju pozitívnu aj negatívne časť. Karty vykladajú aj svoje klady i zápory v každej situácii. Súčasťou balenia kariet je aj praktická výkla..
19,25€
Bez DPH: 17,50€
Tarot of the New Vision - Tarot Nové vize - 78 kariet s knihou
Veľmi špecifická tarotová sada ukazujúca tradičný Rider Waite tarot, ale z druhej strany. Môžete sa tak dozvedieť, na čo sa pozerá Mág a kam má namierené Blázon. Vôbec najlepšie je zaobstarať si túto sadu spoločne s Univerzálnym tarotom a sledovať po..
25,85€
Bez DPH: 23,50€
Andělské modlitby - 44 kariet s knihou (Kyle Gray)
Karty Anjelské modlitby sú silným duchovným nástrojom, ktorý vám umožní spojiť sa s hlbokou múdrosťou a liečivou podporou anjelov pozitívnym a praktickým spôsobom. Žiarivé moderné obrazy spoločne s tradičnou symbolikou napĺňajú tento darčekový komple..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Karty vědomé duše - 64 kariet s knihou (Kim Dreyer)
Karty vedomej duše oslavujú prírodu a uctievajú božskú ženskosť vo všetkých jeho podobách: od anjela cez vílu, bohyňu, dievča a matku až po starenu. Sú nástrojom, prostredníctvom ktorého sa duša, anjeli a radcovia budú môcť dotknúť vášho srdca. Boli ..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Vykládací karty archanděla Gabriela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Meno Gabriel znamená Božia sila. Archanjel Gabriel nám prepožičiava silu ísť ďalej vo chvíľach, kedy nám život stavia do cesty prekážky, alebo keď si nevieme rady. Jeho posolstvá sú ľahko zrozumiteľné a aj dnes v modernej dobe nám poskytuje svoje ved..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Andělské karty pro děti - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Doreen Virtue vytvorila túto kartovú sadu špeciálne pre deti. Vďaka čistému srdcu a otvorenej mysle sa deti dokážu prirodzene napojiť na svojich anjelov strážnych a prijímať ich pomoc. Každá zo 44 kariet prináša posolstvo určené deťom a svojou veľkos..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Karty pravé lásky - 36 kariet s knihou (Belinda Grace)
Kto z nás nemá otázky o partnerstve, vzťahoch a láske? Chceli by ste nájsť toho pravého (tú pravú), alebo zažívať viac radosti a naplnenie vo svojom súčasnom vzťahu? Karty pravej lásky vám budú sprievodcom v záležitostiach srdca. Sú plné inšpirácie, ..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Náladové karty - sada kariet (Andrea Harrn)
Odhaľte príčinu svojich pocitov, zbavte sa negatívnych emócií a dosiahnite všetkého, po čom túžite. Psychológia nemusí byť zložitá. Náladové karty ponúkajú zábavný a jednoduchý spôsob, ktorý vám pomôže identifikovať a preskúmať svoje nálady a emócie...
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Mystická Lenormand - 36 kariet s knihou (Regula Elizabeth Fiechter)
V Európe azda vôbec najobľúbenejšie a najrozšírenejšie vykladacie karty svetoznámej "parížskej Sibylly", Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádhernom novom spracovaní. Každá karta je teraz mystickým zážitkom! Urban Trösch stvárnil obrazové poso..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Čtyři dohody - 48 inšpiračných kariet (Miguel Ruiz)
48 nádherne ilustrovaných kariet vychádza z rovnomennej knihy, v ktorej Don Miguel Ruiz odhaľuje zdroj obmedzujúcich názorov, ktoré nás pripravujú o radosť a vedú k zbytočnému utrpeniu. S týmito kartami sa vám dostáva do rúk stará toltécka múdrosť..
9,29€
Bez DPH: 8,45€
Andělské klíče - 56 kariet (Silke Bader)
Vaši anjeli vám prostredníctvom týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvoria vaše srdcia. Želajú si, aby ste ich niekomu v podobe kartičiek darovali alebo, aby sa stali vašimi osobnými sprievodcami. Karty v tomto balíčku v..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Tarot andělů strážných - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Po vydaní Anjelských tarotových kariet, ktoré zožali obrovský úspech, zistila Doreen Virtue, že sa aj naďalej veľa ľudí Tarotu bojí. Preto spoločne s Radleighom Valentinom vytvorili tento tarotový komplet pre vysoko citlivých vykladačov, ktorí túžia ..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Snadný Tarot - Jak vykládat Tarotové karty - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tomto komplete nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať vykladať karty a prijímať presné a spoľahlivé informácie pre seba a druhých už od prvého výkladu. Vďaka jednoduchým a z..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Život vás miluje - 52 kariet (Louise Hay)
Táto nádherná sada kariet prináša afirmácie, ktoré sa môžu stať prvopočiatočnými semienkami osobného rastu a transformácie. Všetky karty v tejto sade boli vytvorené Louise Hay a Robertom Holdenom a rovnako ako ich predchádzajúca spoločná kniha skú..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Kouzelná moc květin - 44 kariet s knihou (Tess Whitehurst)
Kvety sú dokonalými sprievodcami pri veštení, lebo podobne ako anjeli presahujú svojou fyzickou formu. Mnoho kultúr a kozmológií kvetinám pripisuje význam, ktorý ďaleko presahuje ich liečebné účinky a krásu: predstavujú božstvá, odveké duchovné príbe..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Medicinské karty - 52 kariet s knihou (Jamie Sams)
Medicínske karty vychádzajú z dávneho učenia amerických indiánov. Tí považovali zvieratá za sprievodcu, ktorí nám môžu pomôcť nájsť harmóniu a rovnováhu na našej životnej ceste. Tieto karty sú nádhernou pomôckou pre osobný rast. Okrem vedenia na "Duc..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Myšlenky štěstí - 52 kariet (Kris Carr)
Je čas, aby ste si dopriali zdravú dávku sebalásky. Zaslúžite si ju. Ste dokonalá, žiarivá, skvelá, božská bytosť. A čím skôr to prijmete a začnete sa podľa toho k sebe správať, tým skôr sa váš život naplní ľahkosťou, súcitom, zdravím, vitalitou a šť..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Myšlenky moudrosti - 54 kariet (Louise L. Hay)
Keď sme ochotní otvoriť sa novým myšlienkam a novému spôsobu myslenia, môže sa náš život zmeniť k lepšiemu. 54 kariet s afirmáciami Louise L. Hay vám pomôže znovu objaviť zabudnutú vnútornú múdrosť a naplniť vaše dni inšpiráciou a radosťou. To, ak..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Pohledy do duše - Vnitřní dítě - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Pohledy do duše - Životní cesta - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Bez DPH: 7,68€