Anjelské karty

Anjelské karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Anjelské karty sú známe svojimi bohato ilustrovanými obrázkami, obsahujú len pozitívne karty, ktoré nám odovzdávajú pozitívne posolstvá a ukazujú cestu z problémov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Andělské modlitby - 44 kariet s knihou (Kyle Gray)
Karty Anjelské modlitby sú silným duchovným nástrojom, ktorý vám umožní spojiť sa s hlbokou múdrosťou a liečivou podporou anjelov pozitívnym a praktickým spôsobom. Žiarivé moderné obrazy spoločne s tradičnou symbolikou napĺňajú tento darčekový komple..
11,05€
Vykládací karty archanděla Gabriela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Meno Gabriel znamená Božia sila. Archanjel Gabriel nám prepožičiava silu ísť ďalej vo chvíľach, kedy nám život stavia do cesty prekážky, alebo keď si nevieme rady. Jeho posolstvá sú ľahko zrozumiteľné a aj dnes v modernej dobe nám poskytuje svoje ved..
8,49€
Andělské karty pro děti - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Doreen Virtue vytvorila túto kartovú sadu špeciálne pre deti. Vďaka čistému srdcu a otvorenej mysle sa deti dokážu prirodzene napojiť na svojich anjelov strážnych a prijímať ich pomoc. Každá zo 44 kariet prináša posolstvo určené deťom a svojou veľkos..
8,49€
Andělské klíče - 56 kariet (Silke Bader)
Vaši anjeli vám prostredníctvom týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvoria vaše srdcia. Želajú si, aby ste ich niekomu v podobe kartičiek darovali alebo, aby sa stali vašimi osobnými sprievodcami. Karty v tomto balíčku v..
6,65€
Andělské rady - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue) - Mini vydanie
Potrebujete si rýchlo vytiahnuť kartu, ktorá vás povzbudí a dodá vám pocit istoty? Rozhodujete sa medzi niekoľkými možnosťami a hľadáte jasnú odpoveď? Nádherne ilustrované anjelské vykladacie karty Anjelské rady vám prinášajú jednoduché, zrozumite..
8,89€
Andělé světla - 52 andělských karet (Diana Cooper) - Mini vydanie
Anjeli sú vysoko duchovné bytosti. Ich domovom je Božie srdce a ich poslaním je byť našimi sprievodcami, ochrancami a uzdraviteľmi. Anjeli sú ochotní nám najrôznejšími spôsobmi v živote pomáhať, patrí to k ich poslaniu tu na Zemi. Stačí, aby sme i..
7,09€
Poselství andělů - pro tebe - 44 kariet (Silke Bader)
44 kariet s veľmi milými, originálnymi, jednoduchými obrázkami anjelikov prinášajú posolstvá útechy a povzbudenia. Alebo poskytnú radu, ako sa v určitej záležitosti naladiť. Môžete si položiť otázku a vytiahnuť ľubovoľný počet kariet pre získanie ..
11,99€
Karty mořských panen - 45 kariet s brožúrou (Lucy Cavendish)
Morské panny sú bytosti, ktoré nám ukazujú, ako viac milovať seba samých a ako si lepšie porozumieť. Učia nás, ako môžeme osláviť našu zmyselnosť. Vážia si ženskosť, jasajú nad našou plodnosťou, sú hrdé na naše túžby, našu krásu a pudovosť. Žiadajú n..
15,59€
Andělé Atlantidy - 44 kariet s knihou (Stewart Pearce)
Dovoľte archanjelom, nech vám prostredníctvom týchto vykladacích kariet vnesú do života spokojnosť, rovnako tak ako obyvateľom dávnej Atlantídy. Skrze odkazy, ako sú inšpirácia, harmónia, milosť alebo súcit, extáza, romanca a dôvera, vám tieto karty ..
15,59€
Andělé stromů - 35 kariet s knihou (Fred Hageneder)
35 kariet s krásnymi obrázkami stromových anjelov. Sprievodná kniha vysvetľuje význam jednotlivých úchvatných bytostí a stromov, ktorým zodpovedajú. Karty vám môžu poskytnúť radu, meditačnú inšpiráciu a navodiť určitý stav na základe pôsobivého op..
15,29€
Léčení Andělů, archandělů a Mistrů (Petra Schneider)
Ako nám pomáhajú svetelné bytosti. Kontakt s vnútornou múdrosťou možno nadviazať a posilniť sa silou anjelov a nanebovzatých majstrov. Ako často stojíme pred podobnou situáciou a nedarí sa nám rozpoznať, o čo vlastne ide. Odporúčanie "zvonku" nám pom..
20,65€
Indigoví andělé - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Indigoví ľudia majú silnú vôľu, sú intuitívnymi vodcami s vrodenými duchovnými schopnosťami, vrátane schopnosti jasne rozpoznať pravdu. Napriek tomu, v tomto zložitom svete, aj indigoví ľudia potrebujú pomoc, aby poznali, kadiaľ majú viest ich kroky ..
15,59€
Andělé, Bozi, Bohyně - 45 kariet s knihou (Toni Carmine Salerno) - Mini vydanie
Anjelské vykladacie karty Anjeli, bohovia a bohyne vás budú sprevádzať každým dňom a pomôžu vám vyjasniť si problematické oblasti vášho života. Aby ste sa dozvedeli, aká posolstvo vám dnes prinášajú vaši anjeli a duchovní sprievodcovia, stačí pomysli..
7,09€
Marie, královna andělů - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Táto sada kariet je krásna, nežná a úctivá cesta k spojeniu s láskyplnou múdrosťou Panny Márie, milovanej predovšetkým pre svoj čistý súcit, starostlivosť a ochranu. V balíčku kariet nájdete nežné správy spojené s Najsvätejšou Matkou, ktoré vás po..
6,39€
Vykládací karty archanděla Michaela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Archanjel Michael je obľúbeným a mocným ochrancom a dôveryhodným sprievodcom. Pozná zmysel vášho života aj to, čo ďalšieho máte najlepšie urobiť. Na 44 kartách v tomto balíčku nájdete posolstvo od Michaela a nádherná vyobrazenia tohto pozoruhodného a..
15,99€
Rady andělů na každý den - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Anjelské vykladacie karty doplnené príručkou doktorky psychológie Doreen Virtue vám majú prostredníctvom svojich oznámení každý deň pripomenúť, že vaši anjeli strážni neustále stoja láskyplne po vašom boku. Odpovedajú vám na otázky, pozitívne vás ..
15,99€
Poslové světla - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
S týmto kompletom sú Anjelské výklady teraz ešte jednoduchšie! Na každej zo 44 kariet nájdete nádherné obrazy a texty od vašich anjelov. Kniha obsahuje podrobnejšie výklady a konkrétne posolstvo. Poslovia svetla vám pomôžu zistiť aké je vaše život..
15,99€
Poselství archandělů - 45 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Karty sú určené širokému okruhu ľudí a sú vhodné aj pre terapeutov. Sada obsahuje karty a malú knižku s návodom a podrobným popisom všetkých kariet. Posolstvá archanjelov plné lásky a svetla! Archanjeli sú mocnými,múdrymi a láskyplnými sprievodcam..
15,99€
Nanebevzatí mistři - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Nanebovzatí majstri sú duchovní sprievodcovia, ktorí vám pomôžu pochopiť vaše životné poslanie, nájsť odvahu na uskutočnenie zásadných životných zmien a rozvíjať vaše schopnosti. V tejto knihe nájdete ďalšie rozšírenie a spresnenie posolstiev pre ..
8,89€
Magická poselství víl - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Víly sú láskyplní "prírodní anjeli" a vďaka svojmu úzkemu spojeniu so Zemou úžasné liečiteľky a pomocnice v každodenných záležitostiach týkajúcich sa vzťahov, zdravotných otázok a financií. Urobte svoj život kúzelnejším s nádhernými odkazmi od víl..
15,99€
Léčivé karty archanděla Rafaela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
S týmito kartami môžete teraz robiť presné, láskyplné a užitočné výklady na tému zdravie a uzdravovanie ako sebe, tak aj druhým. Na každej z kariet v tomto balíčku nájdete nádhernú kresbu archanjela Rafaela spolu so stručným posolstvom. V brožúrke..
15,99€
Kouzelní jednorožci - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Jednorožce majú z celého kráľovstva elementárnych bytostí, obývaného kúzelnými bytosťami ako sú víly, morské víly a škriatkovia, najčistejšiu energiu. Deti im veria a milujú ich práve pre ich úprimnosť a opravdivosť.  Texty v knihe aj na tých..
15,99€
Andělské karty - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Pomocou Anjelských kariet sa naučíte vnímať láskavú a upokojujúcu energiu, ktorú k nám Anjeli vyžarujú. Aj v najťažších a zdanlivo neriešiteľných životných situáciách prinášajú človeku posolstvo a neočakávané riešenia. Postupným vyťahovaním kariet..
15,99€
Andělská terapie - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Tento súbor je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Anjelská terapia predstavuje intenzívny liečebný proces, ktorého súčasťou je vaša spolupráca s anjelmi strážnymi a archanjelmi. Tieto vykladacie karty s priloženou knihou vám uká..
15,99€
Andělé lásky - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Karty anjelskej terapeutky Doreen Virtue. Anjeli lásky sa zaoberajú všetkým, čo súvisí s láskou. Dokážu pomôcť neobmedzenému počtu ľudí naraz a obrátiť sa na ne môže ktokoľvek. Tieto nádherne ilustrované karty Vám umožnia získať anjelske vedenie t..
15,59€