Tarot

Tarotové karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Tarot obsahuje 78 kariet, ktoré spolu s odvodeným systémom výkladu a postupov, sa používajú na štúdium ezoteriky, meditáciu alebo veštenie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tarot andělů strážných - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Po vydaní Anjelských tarotových kariet, ktoré zožali obrovský úspech, zistila Doreen Virtue, že sa aj naďalej veľa ľudí Tarotu bojí. Preto spoločne s Radleighom Valentinom vytvorili tento tarotový komplet pre vysoko citlivých vykladačov, ktorí túžia ..
13,35€
Snadný Tarot - Jak vykládat Tarotové karty - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tomto komplete nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať vykladať karty a prijímať presné a spoľahlivé informácie pre seba a druhých už od prvého výkladu. Vďaka jednoduchým a z..
11,55€
Rider Waite Tarot - 78 kariet s brožúrkou (Arthur Edward Waite)
Univerzálne symboly a archetypy oslovia svojou jednoduchou rečou naozaj každého. Ponúkajú zdroj inšpirácie a odvahy na prekonanie prekážok a životných problémov. Tieto karty môžete, tak ako múdreho radcu, použiť k lepšiemu pochopeniu minulosti a p..
17,79€
Röhrig Tarot - 78 kariet s knihou (Carl W. Röhring) - NOVÉ vydanie
Známy nemecký umelec Carl W. Röhrig na týchto jedinečných tarotových kartách vytvoril fascinujúci kozmos magicko - mystických obrazov, syntézu minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Jeho transcendentálne nazeranie umocňuje silu rozmerných kariet, ktoré..
21,39€
Tarot snů - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti a Lee Bursten) - NOVÉ vydanie
Vitajte vo svete snov! Ľudia snívajú a potom na svoje sny zabudnú. Tarot je spomienkou na kolektívne snívanie z čias, kedy sny mali oveľa väčší význam ako dnes. Karty Tarot snov nám pripomínajú rozprávky, mýty, legendy, historické i vymyslené symb..
26,19€
Thothův Tarot - Zrcadlo duše - 78 kariet s knihou (Aleister Crowley)
Thothov tarot na svojich obrazoch pojíma široké spektrum astrologických, numerologických a iných symbolov a súvislostí. Ponúka vám zdroj hlbšieho poznania. Lady Frieda Harris stvárnila sériu 78 magických obrazov podľa náčrtov a pokynov známeho okulti..
26,19€
Runový tarot - karty s knihou (Caroline Smith, John Astrop)
Mocné spojenie runových a keltských náuk, ktoré ladia s ročnými dobami a pohybom planét. Tajomstvo run je rovnako súčasťou keltskej mytológie, ako striedanie ročných období a rytmus vegetačného roka. Vzťahy Slnka, Mesiaca a Zeme spolu s otáčaním kole..
19,99€
Tarot magické brány  - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti)
Otvorte svoje srdcia odkazu dávnych časov a objavte pre seba čaro tajomného sveta. Táto tarotová sada, ktorú pomocou digitálnych technológií vytvoril známy maliar Ciro Marchetti, vychádza z tradičného Rider Waite Smith tarotu a zavedie vás priamo do ..
21,55€
Kouzelný kočičí tarot - 78 kariet s knihou (Lunaea Weatherstone)
Spoznajte pradávnou múdrosť mačiek prostredníctvom tarotových kariet! Túžite vedieť, čo sa v skutočnosti skrýva za vševedúcim pohľadom mačky? Vstúpte do magickej ríše uhrančivých šeliem mačkovitých a zistite to! Mačky v tejto tarotovej sade na prv..
22,25€
Transformativní tarot - 60 kariet s knihou (Osho)
Mystici a mudrci používali po celé stáročia podobenstvo, aby ľuďom pomohli ľahšie vnímať a chápať najhlbšie tajomstvo života. Osho je majstrovský rozprávač z našich časov a má úžasnú schopnosť preniesť nadčasovú múdrosť do 21. storočia takým spôsobom..
25,35€
Tarot archandělů - 78 kariet s brožúrou (Doreen Virtue)
Tarot archanjelov pre vás vytvorila dnes už po celom svete známa dvojica Doreen Virtue a Radleigh Valentine. Táto tarotová sada je určená pre všetkých citlivých jedincov, ktorí potrebujú dodať odvahu a podporiť v tom, aby sa nechali viesť božími poso..
22,25€
Steampunk tarot - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Nasaďte si letecké či zváračské okuliare, oblečte si svoj najlepší korzet, posaďte si na hlavu cylinder a vydajte sa na dobrodružnú výpravu do sveta Steampunk. Steampunk sa pohráva s myšlienkou, ako by sa mohla odohrať história, keby sa niektoré v..
21,55€
Na základe 1 recenzií.
Tarot keltských draků - 78 kariet s knihou (D. J. Conway)
Tento tarot sa drží tradičných významov tarotových symbolov, a tak ho môžete používať rovnako ako akékoľvek tarotové karty. Navyše v podrobnej príručke nájdete popis a výklad kariet, návod na vykladanie, meditáciu a magickú prácu.  Draci sú t..
22,25€
Andělský tarot pro lásku a partnerství - karty s knihou (Rebecca Bachstein)
S kartami anjelského svetla našli už mnohí prístup k výhľadom a pomocným názorom z ríše anjelov. Preto je pre všetkých vlastníkov tarotu anjelského svetla, ktorí sa v milostných a partnerských otázkach obracajú na karty, táto nová sada veľmi výdat..
14,05€
Tarot podle živlů - 78 kariet s knihou (Caroline Smith)
Prevláda názor, že tarot sa vyvinul zo starej knihy, ktorá obsahovala prototyp dokonalej duchovnej cesty. Podľa iného názoru je rozvinutím astrológie a interpretáciou pohybu nebeských telies. Niektorí ľudia v ňom vidia obyčajnú hru a jednoduchý vzťah..
24,55€
Symbolon - 78 kariet s knihou (Peter Orban)
Úvod do jedinečnej kartovej hry, ktorá umožňuje spomenúť si a spoznať veci ukryté v nás. Súčasťou balenia je sada 78 kariet a kniha. Symbolon je predmet rozlomený na dve časti, ktoré túžia po opätovnom splynutí v jeden celok. To je tiež cieľom ..
29,99€
Zlatý tarot - 78 kariet (Ciro Marchetti a Barbara Moore) Štandard vydanie
Pripravili sme pre vás nové vydanie tohto jedinečného tarotu. Zasnite sa teda a vitajte v tajný svet Divov a Kúziel! Mýty, rozprávky a legendy prehrávajú odpradávna svoje témy v pološere ríši predstavivosti niekde medzi fantáziou a realitou. Zl..
22,29€
Zlatý tarot - 78 kariet s knihou (Liz Dean)
Karty Zlatý tarot sú inšpirované tajomnou krásou najstarších tarotových kariet Visconti-Sforza a svetovo známymi novými obrazmi z balíčka Rider Waite. Sú úžasným darčekom ako pre skúsených vykladačov tarotových kariet, tak aj pre tých, ktorí sa s tým..
18,55€
Tarot v básních - 78 kariet s knihou (Willie Watson, Marie Brožová)
Unikátne česko - anglické vydanie 78 básní napísaných na všetky karty tarotu od amerického básnika žijúceho v Prahe Willieho Watsona, ktoré Marie Brožová v umeleckom preklade prebásnila do češtiny a podľa básní vytvorila originálnu sadu tarotových ka..
21,15€
Osho Zen Tarot - Transcedentální zenová hra - 79 kariet s knihou (Osho)
Zdá sa vám život neistý a plný pochybností? Hľadáte nejaký zdroj inšpirácie? Osho Zen Tarot sa zameriava na pochopenie toho, čo je tu a teraz. Je to systém založený na zenovej múdrosti, ktorá hovorí, že vonkajšie udalosti sú jednoducho odrazom našich..
26,19€
Velká kniha Crowleyho tarotu - 78 kariet s knihou (Angeles Arrien)
Tarotové symboly z pohľadu psychológie a mytológie. Kniha prináša okrem iného rozbor modernej a starovekej symboliky späté s Tarotom, doteraz najpodrobnejší popis 78 kariet Thothova Tarotu o rozmere 96 x 140 mm, výklad pôvodu a histórie Tarotu, atď. ..
40,15€
Tarot skrytých světů - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Vydajte sa do fantastického sveta vašich najhlbších snov... kde sa motýle vznášajú na hmlistom opare, ktorý horí červenou žiarou vychádzajúceho slnka. Do miest, kde pokrútené konáre siahajú až k trblietavým nebesiam, víly tenké a pružné ako vŕbové pr..
22,25€
Tarot magického Měsíce - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Tarot magického Mesiaca sa dokonale hodí ako k tradičnému, tak k intuitívnemu výkladu a povzbudzuje Vás, aby ste vstúpili do mystického sveta sebapoznávania. Predstavte si, že kráčate temným lesom a strieborné svetlo mesiaca zalieva Vašu cestičku ..
22,29€
Andělské tarotové karty - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Tarot je odnepamäti cenený pre svoju schopnosť podávať podrobné a presné predpovede. Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvorili prvý balíček tarotových kariet, ktorý je bezpochyby nežný, plný bezpečia a dôvery! Všetky slová na týchto kartách, rovna..
26,19€