Knihy

Knihy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na ezoteriku, ale aj filozofiu, psychológiu, mystiku, kariéru, zdravý životný štýl, stravovanie a pod.

Knihy sú rozdelené do kategórií podľa zamerania. Niektoré knihy môžu byť zaradené vo viacerých kategóriách. V jednotlivých kategóriách si môžete knihy zobraziť aj na základe jazyka alebo autora.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Fyzika Allatra (Anastasia Novych)
Toto sú odpovede na otázky o tom, ako funguje tento svet a akú úlohu v ňom hrá človek. Akonáhle prenikáš k prameňom znalostí prapôvodnej fyziky, na jednej strane chápeš jednoduchosť usporiadanie vesmíru, na strane druhej - si prekvapený, kto a ako to..
12,19€
Bez DPH: 11,08€
Jak uzdravit své vnitřní dítě (Susanne Huhn)
Každý z nás v sebe má vnútorné dieťa, ktoré nás sprevádza po celý život. Jeho bolestivé skúsenosti si už neuvedomujeme, zabudli sme na ne. Závislosti, strach a stratégie vyhýbania väčšinou úzko súvisia s ublíženým vnútorným dieťaťom. Ale ako s ním na..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Logos 2017
Zborník Logos 2017 s podtitulom "Somnia" sa nesie v duchu sna a snovej obraznosti: jednotlivé články rozvíjajú tému imaginácie a práca s ňou ako v hermetickej praxi a príbuzných odboroch, tak v umení a literatúre. Obsah čísla: Milan Nakonečn..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Cesta k Bohu (Mahátma Gándhí)
Táto kniha sa zaoberá hlbokými duchovnými koreňmi Gándhího svetských úspechov. Svojimi vlastnými slovami v nej odhaľuje svoje intelektuálne, morálne a duchovné prístupy k božstvu. ..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Dejte sbohem únavě (Inka Jochumová)
Majster Č'Čchang Li: päť zásadných cvikov. Únava vzniká predovšetkým pri nedostatočnom prúdení vnútornej energie, takzvanej čchi. Naučte sa ju získavať a posilňovať! Je dokázané, že cvičenie prameniace z tradičného čínskeho posilňovania energie ož..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Mantry - Slova nabitá energií pro zdraví, úspěch a duchovní vývoj (Gertrud Hirschi)
Že bol svet stvorený zo zvuku, vedeli už autori véd, posvätných hinduistických textov. Po tisícročia ľudia z nich recitujú veršované úryvky, mocné slová, teda mantry a odovzdávajú ich nasledujúcim generáciám. Viera v čarovný účinok týchto posvätných ..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Rabbi Šimon a Kabala (Casaril Guy)
Pojednanie o živote a diele presláveného židovského učenca, žijúceho vo 2.storočí, ktorému je pripisované autorstvo Zohar, základného kabalistického spisu, ktorý bol v 13.storočí redigovaný španielskym mystikom Moše de Leon a obsahuje mystické výklad..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Vědomý rodič (Shefali Tsabaryová)
Nadišiel čas, aby sa rodičovstvo stalo tým, čím odjakživa malo byť - prístupom, ktorý sa zameriava na prvom mieste na rodičov. Dr. Shefali Tsabary vám v tejto knihe podrobne vysvetlí, že zo svojich detí môžete vychovať vedomých dospelých iba vtedy, k..
16,99€
Bez DPH: 15,45€
Indigová oslava (Lee Carroll)
Knihy o indigových deťoch v podaní Leeho Carrolla a Jan Toberovej sú skutočným požehnaním. Spolu s Nancy Tappe (ktorá bola prvá, kto tento fenomén objavil) sú priekopníkmi v danej oblasti. Bohužiaľ sa odvtedy vyrojilo mnoho ďalších autorov, z ktorých..
13,39€
Bez DPH: 12,17€
Malá kniha meditací (Stephanie Brookes)
Prakticky a zrozumiteľný sprievodca, ktorý vám pomôže začleniť krátke a účinné meditácie do vášho každodenného života. V tejto nádherne ilustrovanej knihe nájdete krátke meditačné cvičenia, ktorá sa zmestia aj do maximálne nabitého rozvrhu. Je tak..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Zkušenost hlupáka 5 (Mirzakarim Norbekov)
Čas od času sa odmeňujete malými porciami leňošenia? Radšej nespoliehate na intuíciu? Chcete predsa vybehnúť zo svojho bahna? Možno zlepšiť vzťahy v rodine? Vyhnúť sa chybám v poznaní a mentoringu, alebo dokonca premôcť veľkú kráľovnú Lenivosť? ..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Príručka pre milovníkov levandule (Sarah Berringer Bader)
Vďaka svoj opojnej vôni, nádherným fialovým kvetom a atraktívnym striebristým listom, je levanduľa jednou z najpopulárnejších rastlín na svete. Odborníčka na levanduľu Sarah Baderová predstavuje čitateľom sto nádherných odrôd od nepretržite kvitnúcej..
16,05€
Bez DPH: 14,59€
Karmická luna (Martina Blažena Boháčová)
Luna je nádherná a jej tvár môžeme neustále sledovať na oblohe. Vytvára magické obrazce a jej vplyv na našu psychiku dnes snáď už nikto nepopiera. Pôsobí nielen na nás, ale aj na rastliny, zvieratá, vodné toky. Krásne jej vplyv môžeme pozorovať, keď ..
16,05€
Bez DPH: 14,59€
Kvantová láska (Laura Berman)
Zamilovanosť je úžasná skúsenosť ale ako v nej zotrvať čo najdlhšie? Vyššia úroveň lásky kvantová láska Akonáhle začne intenzívne vzrušenie z nového vzťahu slabnúť, je jedinou možnosťou znovu obnoviť prvotné kúzlo zamilovanosti, alebo sa uspoko..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Slow Living - radosti klidného života
Veľa moderných guru, lifestylových časopisov, televíznych programov aj kníh propaguje výhody spomalenia hektického tempa každodenného života. Aby sme vám s tým pomohli, nájdete v tejto knihe starostlivo vybrané predmety a doplnky, ktorá vám nielen um..
10,95€
Bez DPH: 9,95€
Stratené tajomstvo modlitby (Gregg Braden)
Aké zázraky nám dnes môže priniesť veľké tajomstvo rozhovorov s Bohom? Gregg Braden viac ako dvadsať rokov pátral po dôkazoch zabudnutého spôsobu modlitby, o ktorom pevne veril, že musí existovať. Pre prekladateľské nepresnosti, chyby a úpravy sta..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Prečo spíme - Odhalenie sily spánku a snov (Matthew Walker)
Spánok patrí k najdôležitejším, ale najmenej pochopeným aspektom nášho života, zdravia a dlhovekosti. Donedávna vedci nedokázali odpovedať na otázky prečo spíme, ako spánok pomáha nášmu telu a mozgu, prečo nás postihnú ničivé zdravotné následky, keď ..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Tao zdraví, sexu a dlouhého života (Daniel Reid) 2. vyd.
Ľudia sa čoraz viac spoliehajú na alternatívne metódy liečenia. Touto knihou sa nám dostáva do rúk jedinečný, podrobný a praktický návod na harmonický a pozitívny životný štýl, ktorý je zároveň aj serióznym úvodom do samotného taoizmu. Táto prakti..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Marie - Královna Andělů (Doreen Virtue) 2. vyd.
Vo svojej ďalšej knihe sa svetoznáma autorka kníh o svete anjelov zameriava na postavu Márie, matky Ježiša. Doreen Virtue nám ukazuje, ako Marie prejavuje lásku ku všetkým ľuďom, najmä matkám a deťom, a ako im pomáha. Kniha popisuje mnoho najrôzne..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Zdravé bývanie
Veľký sprievodca zdravým bývaním v rodinnom dome. ..
3,75€
Bez DPH: 3,41€
Desiderata štěstí (Max Ehrmann)
V tomto krásne graficky upravenom zväzku nájdete bezmála štyridsať slávnych textov od Maxa Ehrmanna. Ich kvalitu potvrdzuje fakt, že sú už viac ako pol storočia stále čítané a knižne vydávané. Pre čitateľov ezoteriky a self-help literatúry sú hodn..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Šinrin-joku, japonské umění lesní terapie (Li Qing)
Šinrin-joku čiže lesná terapia je súčasný trend trávenia času v lese pre zlepšenie fyzickej i psychickej pohody. Prax je veľmi jednoduchá - môžete objímať stromy, chodiť naboso po tráve alebo len vedome a intenzívne dýchať čistý vzduch. V knihe sa..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Zrcadlo moudrosti (Titus Burckhardt)
Eseje zozbierané v tomto zväzku sa venujú symbolike, tradičným formám umenia, mytológii a modlitbe majú jeden cieľ: pripomenúť, že existuje druh poznania, ktoré nekonečne presahuje kalkulujúci a posudzujúci rozum. Toto poznanie dnes viac ako inokedy ..
13,69€
Bez DPH: 12,45€
Laskavost, jasnost a porozumění (Gyatso Tenzin)
Táto kniha je všeobecne považovaná za najčítavejší dalajlamov spis. Kniha bola preložená do desiatok jazykov a je dokladom autorovej láskavosti, jasnosti a hlbokého vhľadu do danej problematiky. Dvadsať kapitol knihy je prakticky usporiadaných do ..
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Kameny a jak jim rozumět (Cassandra Easonová)
Kniha preslávenej Cassandry Easonovej skúma úžasné vlastnosti prisudzované jednotlivým kameňom a kryštálom. Môžete ju využiť ako veľmi zrozumiteľnú príručku pre začiatočníkov. Už v úvode vám poradí, ktorými dvanástimi kameňmi začať, a postupne pri..
8,55€
Bez DPH: 7,77€