Knihy - Astrológia a veštenie

Knihy zamerané na astrológiu, horoskopy, znamenia a vzťahy medzi nimi v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Nájdete tu aj ponuku kalendárov pre nasledujúci rok.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lunárny kalendár Krásnej panej 2018 (Žofie Kanyzová)
India a najstaršia známa náuka o zdraví, ajurvéda, sú témou dvoch publikácií aj Lunárneho kalendára Krásnej panej 2018. Prečo nie je možné porovnať indický a západný horoskop? Túto otázku zodpovie astrológ Milan Špůrek. Každodenné rady pre zdravie..
12,99€
Lunárny diár Krásnej panej 2018 (Žofie Kanyzová)
Lunárny diár Krásnej panej 2018 má rozmery ako každý rok, takže elegantný diar či už do vrecka, alebo do kabelky, vám bude príjemným spoločníkom. Klasické týždenné delenie, bežné informácie o menách, fázy mesiaca či rady pre zdravie. Samozrejmosťou j..
8,99€
Astrologický kalendář do roku 2020 (Antonín Hrbek)
Chcete vedieť, ako nás bude postavenie planét ovplyvňovať v nasledujúcich rokoch? Astrológ Antonín Hrbek, ktorý sa horoskopmi zaoberá už viac ako pol storočia, predstavuje prognózy pre všetky znamenia rok po roku, vrátane detailných konštelácií a gra..
13,09€
Sny jako zdroj sebepoznání (Marta Helingerová)
Naučte sa spolu s nami pristupovať k snom, porozumejte im a využite ich pre svoj osobný rozvoj. Pomôžu vám vyriešiť problémy a orientovať sa v životných situáciách, či už sa týkajú osobných vzťahov, alebo zamestnania. Autorka vás zoznámi s technik..
9,99€
Horoskopy na rok 2018 (Martina Blažena Boháčová)
V tejto knihe sú vypísané horoskopy pre všetky znamenia. Čo sa bude diať po celý rok 2018 a tiež mesiac po mesiaci. Táto kniha môže slúžiť ako osobný denník, pre každého, kto si ju kúpi. Každý mesiac si môže zapisovať nielen myšlienky, ale aj udal..
14,75€
Partnerské horoskopy - Povídání o astrologii (Emil Václav Havelka, Milan Koukal)
Prajete si nájsť partnera svojich snov? Prajete si, aby váš vzťah fungoval, aby ste spolu žili v pokoji a vzájomne si vyhovovali? Prajete si žiť po boku človeka, ktorý sa k vám skutočne hodí? Emil Václav Havelka, zvaný Český Nostradamus, patrí k d..
9,79€
Lunárny kalendár 2018
Najobľúbenejší stolový kalendár má 54 strán. Je to týždňový kalendár teda na každej strane je jeden týždeň a pre každý deň je miesto na poznámky. Texty informujú používateľa o tom, ako sa riadiť podľa pohybu mesiaca v oblasti zdravia, výživy, kozm..
2,29€
Věštba numerologickými kostkami (Iva Hučková)
Máte otázky, na ktoré by ste radi poznali odpoveď? Chcete vedieť, čo máte teraz riešiť, čo sa skrýva za vaším neúspechom? Hodené kocky vám to prezradia. V príručke nájdete túto praktickú a jednoduchú vešteckú metódu jednoducho opísanú. Prostredníc..
12,95€
Miluj svůj život - Kalendář 2018 (Lucie Ernestová)
Kalendár 2018 s ilustráciami Lucie Ernestovej. Nástenný kalendár Miluj svoj život 2018 je tentoraz originálne autorské dielo obľúbenej českej autorky a ilustrátorky Lucie Ernestovej. Inšpirovaná priekopníckym dielom Louise L. Hay nám ukazuje, akú ..
11,09€
Věštby na každý den (Robert Moss)
Hry so znakmi, symbolmi a synchronicity v každodennom živote. Synchronicita je nadväzovanie osobného vzťahu s vesmírom. S pomocou tejto knihy plnej hier a čarovných príbehov sa naučíte vnímať súhru okolností a symbolickú rezonanciu udalostí v bežn..
16,89€
Den zrození (Wieland Vagts)
Kniha vám veľmi prehľadnou formou ukáže všetko, čo by ste chceli vedieť o sebe a svojich priateľoch i nepriateľoch. Deň zrodenia nás v mnohom dokáže charakterizovať a táto knižka vám umožní nahliadnuť do typov jednotlivých znamení v spojitosti s dňom..
10,65€
Numerologie vyšších čísel (František Kruml)
Dnešná západná numerológia operuje najčastejšie s významami jednoduchých čísel 1 až 9, na ktoré sa všetky ostatné čísla redukujú tzv. priečnym sčítaním. Stredoveká židovská kabala, z ktorej sa dnešná numerológia vyvinula, však pracovala aj s vyššími ..
7,25€
Posvátná čísla - Tajné kvality kvantit (Miranda Lundyová)
Druhé vydanie knihy. Čísla prenikajú každým aspektom nášho života. Len veľmi málo toho dokážeme bez základnej schopnosti počítať s jednoduchými celými číslami, ktoré všetci považujeme za samozrejmé. Krásne ilustrovaná kniha Posvätná čísla preds..
8,45€
Spirála - Astrologický pohled na vývoj (Daniela Fischerová)
Kniha prináša veľmi originálny a v astrologickej literatúre ojedinelý pohľad na dvanásť znamení ako na štádia vývoja v mikrosvete, v makrosvete a ovšem aj v ľudskom živote. Autorka vidí astrológiu ako obraznú, kvetnatú reč symbolov, metafor a mýtov. ..
11,99€
Tajemství vánočních nocí (Jeanne Ruland)
Váš osobný sprievodca najkrajšou dobou roka! "Vianočné noci" čiže dvanásť posvätných dní medzi počiatkom vianočných sviatkov a dňom Troch kráľov, 6. januára, boli odpradávna považované za svätý čas, kedy sa nám chce čo najmenej pracovať a čo najviac ..
12,29€
Velký snář (Eili Goldberg)
Prebúdzame sa, a kým otvoríme oči, chvíľu váhame. Niečo sa nám zdalo? Tá úchvatná vidina bol len sen, po ktorom v realite nič neostane? Alebo má aj ďalší význam? Hádam každý človek máva sny, niekedy divoké a dobrodružné, inokedy kľudné, potom zase..
18,35€
Karmické slunce - 28 kariet s knihou (Martina Blažena Boháčová)
Táto nová kniha je ďalší krok k tomu, aby ľudí pochopili, aké dôležité je postavenie Slnka v našom horoskope. Podľa postavenia Slnka zistíme, aké máme vzorce duše, programy, ktoré sme dostali od svojich predkov. Tieto vzorce duše nám otvárajú nové mo..
12,89€
Věštecké kameny - Primární síly v magii a věštectví (Žofia Sard)
Dávne systémy veštenia boli prosté. Obsahovali jednoduché symboly, ktoré mali podnietiť predstavivosť veštca či šamana. Žiadny komplikovaný obraz, žiadne náznaky alebo farebná symbolika. Len prostý obrazec, ktorý má vzbudiť predstavu. Pritom veštenie..
14,29€
Magický zvěrokruh (Petra Neomillnerová)
Atraktívne a obľúbené témy spracované tentoraz trochu netradične, a to s ohľadom na nedisciplinovaných splodencov jednotlivých znamení. Kniha z pera rešpektovanej a jednej z najvydávanejších autoriek súčasnosti sa veľmi čítavým a osobitým spôsobom..
7,00€ 3,99€ -43%
Sedmero věšteckých umění (Zuzana Antares)
Čitateľ sa v prítomnej knižke naučí pár fígľov, používaných profesionálnymi vykladačmi osudov, aj základné poznatky o známych i menej známych spôsoboch veštenia. Pochopenie princípov veštenia prezradí, ako je utkaná budúcnosť, nakoľko a ako ju môžeme..
10,29€
Lunárny kalendár - Kalendár sejby a záhradkárskych prác (Adriano del Fabro)
Mesiac, svetelná guľa, ktorá osvetľuje noc, vždy iná a stále tá istá, pozerá na zem zádumčivo a s láskou. Čarovným prútikom ovláda príliv a odliv, rast vlasov, necháva rodiť deti, peniť víno, klíčiť semená, rásť huby a... ..
5,99€
Astrologie a kabala - Svazek 2. (Shimon Halevi)
Kniha je vlastne prepracovanou verziou "Anatómie osudu", ktorá bola prvýkrát publikovaná v roku 1978. Opisuje postavenie astrológie v širokom kontexte ľudskej existencie z pohľadu pradávnej ezoterickej tradície kabaly. Skúma pôvod ľudstva a vplyv ves..
12,79€
Velký český snář
Rozsiahly súbor symbolov a ich možných výkladov, vychádzajúci z tradičných snárov aj početnej odbornej literatúry. Heslá sú radené abecedne, celková koncepcia knihy teda umožňuje čitateľom rýchlu a jednoduchú orientáciu. ..
12,89€
Karma z minulosti (Judy Hallová)
Autorka bestselleru Karma vzťahov ďalej rozvíja svoje bádanie o vplyve minulých životov na našu súčasnosť, ktoré môžeme rozoznať v osobnom horoskope. Kniha plná praktických rád a odhaľujúcich poznatkov naučí aj úplného začiatočníka v astrológii, a..
17,65€
Snár - Praktický výklad vašich snov
Vynikajúci snár, ktorý vás poučí a aj príjemne pobaví. ..
8,05€