Knihy - Bývanie, dom a záhrada

Knihy - Bývanie, dom a záhrada v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na tému o bývaní, ako si vylepšiť svoj domov tak, aby sme sa v ňom cítili čo najlepšie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Život podle feng šuej (Jayme Barrett)
V tomto novom a rozšírenom vydaní knihy o klasickom feng šuej a dizajne interiéru Jayme Barrett odhaľuje, ako pretvoriť váš domov, aby obohatil a zmenil váš život vďaka uvedeniu vašej duše, tela a ducha do harmónie. Tipy pre zlepšenie každodenného..
19,59€
Bez DPH: 17,81€
Feng Šuej - Symboly východu (Christine M. Bradler)
Aplikácia Feng-šuej vyžaduje optimálne používanie pestrého sortimentu pomôcok feng-šuej. Či už sa jedná o zvieratá ako napríklad draka, korytnačku či žeriava alebo predmety ako zrkadlo, kryštál, špirála a váza, každý symbol v sebe skrýva účinnú silu...
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Feng Šuej pro (ne)chápavé (David Daniel Kennedy)
Tiež zisťujete, že obvyklé príručky pre začiatočníkov sú prepchaté technickými detailmi a radami, ktoré snáď nikdy nepoužijete? Hľadáte najlepší a najľahší spôsob, ako porozumieť pravému významu a používaniu feng-šuej? Zaujíma vás, čo je to energia č..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Bylinky - Krok za krokem k vlastnímu bylinkovému ráji (Renate Hudak)
Bylinky vytvárajú stredozemnú atmosféru, šíria aromatickú vôňu a ozvláštňujú kuchyňu. Na záhrade, na balkóne alebo na terase si môžete podľa svojho vkusu vytvoriť vlastnú kombináciu byliniek. Záhradnícka prax - autorka názorne vysvetľuje, ako sprá..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Léčivá síla divokých bylin a zeleniny (Wolf-Dieter Storl)
Naša každodenná zelenina je viac ako obyčajným zdrojom vitamínov: je plná tajomstiev, farbistých príbehov a mágie. Často tu nájdeme aj silné liečivé rastliny s klinicky preukázanými zdravotnými účinkami. Jedinečné prepojenie záhradníckej príručky, et..
18,29€
Bez DPH: 16,63€
Levandule - Poznejte kouzlo bylinky (Mirka Koníčková)
Kniha Levanduľa by nemala chýbať žiadnemu milovníkovi a obdivovateľovi tejto úžasnej bylinky. Určená je ale aj tým, ktorí krásu a príťažlivosť levandule objavili len nedávno a chceli by o jej pestovaní a možnostiach využitia vedieť čo najviac. Na ..
16,99€
Bez DPH: 15,45€
Zahradníkův rok - Samozásobitelská zahrada (Wolf-Dieter Storl)
Kultový autor Wolf-Dieter Storl prezrádza svoje osobné tipy a triky z úspešnej praxe záhradníka - samozásobiteľa. Vysvetľuje všetky dôležité práce a dáva ich čitateľovi k dispozícii krok za krokom. Bez ohľadu na klimatické podmienky, kalendárny mesia..
19,59€
Bez DPH: 17,81€
Upratané! - ilustrovaný sprievodca (Marie Kondo)
Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň predstavujú..
11,35€
Bez DPH: 10,32€
Šťastný domov pomocí Feng Šuej (Lada Skulilová)
Svet energií, dizajn priestoru i jeho podvedomé pôsobenie - to všetko v sebe zlučuje umenie feng shui. Česká architektka odporúča zásahy vhodné pre naše podmienky, ktorými si môžeme ovplyvňovať pocity, nálady, spokojnosť aj úspech. Využime reči farie..
10,35€
Bez DPH: 9,41€
Práce na biozahradě (Annelore a Susanne Brunsovy)
Každý, kto má skúsenosť s pestovaním ovocia a zeleniny, vie, že práca na záhrade nespočíva iba v hnojení, siatí, sadení a zalievaní, ale že je potrebné vykonávať celé množstvo ďalších remeselných prác. Táto kniha prináša čitateľom názorné stavebné..
8,59€
Bez DPH: 7,81€
Včely a jejich svět (Martin Dettli)
Vymieranie včiel svedčí nielen o zlom stave životného prostredia, ale aj o neuspokojivej situácii v chove včiel. Dnešný spôsob chovu včiel zrejme nezodpovedá potrebám včiel a ich podstate. Aká je vlastne podstata včiel a aké z nej vyplývajú potreby, ..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Kreatívne sviečky a svietniky
Pomocou nápadov v tejto knižke si môžete vyrobiť nádherné sviečky a svietniky na mimoriadne príležitosti, ale určite si sviečku vyberie aj ten, kto si chce jednoducho okolo seba vyčarovať pokojnú a príjemnú atmosféru. ..
2,79€
Bez DPH: 2,54€
Kúzelné upratovanie (Marie Kondo)
Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok.  Krátko aj po tom najdôkladnejšom upratovaní veci opäť začínajú ..
11,35€
Bez DPH: 10,32€
Feng-šuej - Tajemství čínského učení (Richard Creightmore)
Aké je ono záhadné čchi starovekej čínskej náuky? Ako môže umiestnenie domových dverí ovplyvniť môj osud? Sú naozaj všade okolo nás draci? Ako sa používa tajomný kompas luo-pchan? V tejto stručnej a nádherne ilustrovanej knihe nás medzinárodne zná..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Farba a feng šuej (Gudrum Mende)
Feng šuej je staré čínske učenie o harmonickom spôsobe života. Skúma a pomáha nájsť rovnováhu medzi človekom a jeho prostredím. Spája poznatky o tvaroch, farbách, materiáloch, ploche s vedou o ľudskom zdraví a psychike. ..
14,99€ 13,19€ -12%
Bez DPH: 11,99€
Žít Feng šuej v našich podmínkách (Andrew Alois Urbiš)
Feng-šuej čerpá z tisícročných tradícií a skúseností čínskych učencov. Kladie dôraz na prostredie, usporiadanie interiéru, napomáha odstraňovať škodlivé javy, nepriaznivo pôsobiace na zdravie a harmóniu života. Všetkým, ktorí sa o feng-šuej zaujím..
10,35€
Bez DPH: 9,41€
Feng šuej - Lexikon od A do Z (Christine M. Bradler)
Praktická encyklopédia vám poradí, ako sa vzdať toho, čo je nepotrebné alebo rušivé, a ukáže, ako sa kreatívne otvoriť novým možnostiam. Dôležité je nechať sa inšpirovať a so zmenami začať. Ich účinky pocítite čoskoro na vlastnej koži, či už pôjde..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Balkon k nakousnutí (Alex Mitchellová)
Zabudnite na záhrady, trávniky, záhony - nič z toho nebudete potrebovať. K tomu, aby ste si vytvorili svoj miniatúrny raj na zahryznutie, vám stačí obyčajný balkón alebo len hrantík za oknom. Alex Mitchellová, mestská záhradníčka s veľkými skúseno..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Feng-šuej bydlení a domů podle tao (Wilhelm Gerstung)
V knihe Feng-šuej bydlení a domů podle tao autori popisujú podrobne a názorne dôležité aspekty feng-šuej v dome a ponúkajú riešenie všetkých mysliteľných situácií. ..
14,59€
Bez DPH: 13,26€