Knihy - Čakry a meditácia

Knihy - Čakry a meditácia v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy zamerané najmä na čakry a meditáciu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tajemství meditace (Kim Davies)
Táto kniha vám ponúka praktický, jednoduchý a zároveň podrobný úvod do sveta meditácie. Prevedie vás storočnými dejinami meditácie, jej tradíciou vo východnej i západnej filozofii a ponúkne prehľad meditačných techník, z ktorých si vyberie naozaj kaž..
11,55€
Léčení čaker - probuďte svou vnitřní sílu a dar léčit (Doreen Virtue)
Naučte sa plne využívať svoju vnútornú múdrosť a schopnosť liečiť! Akonáhle sa zbavíte negatívnej energie strachu a obáv, prebudia sa vaše prirodzené duchovné schopnosti. Tieto vrodené vlohy vám umožnia vidieť budúcnosť, komunikovať s Bohom alebo anj..
5,49€
Tři supersíly - Meditace, Imaginace, Intuice (Sonia Choquette)
Meditácia, predstavivosť a intuícia Super sily. Chcete ich. Cítite, že s nimi bude život lepší. Prajete si, aby ste sa s nimi narodili. Dobrou správou je, že VY máte super silu! Sonia Choquette, autorka bestsellerov, svetoznáma intuitívna sprievod..
11,09€
Základní kniha o čakrách (Shalila Sharamon) vyd. Omega
Poznávanie energetických centier čiže čakier otvára pohľad na pôsobenie jemných síl na ľudský organizmus. Táto kniha názorným a zrozumiteľným spôsobom opisuje funkcie a vplyv týchto energetických centier. Pre praktickú prácu s čakrami tu autori po..
10,19€
Tělo Východu, mysl Západu (Anodea Judith)
V tejto prelomovej knihe prináša Anodea Judith svieži pohľad na východný systém čakier založený na princípoch jogy, ktorý usádza do rámca západného myslenia. Čakry skúma z pohľadu Jungiánskej psychológie, somatickej terapie, vývojovej psychológie a m..
23,75€
Dalajlámova mačka a sila meditácie (David Michie)
Začítajte sa do pôvabného rozprávania múdrej himalájskej mačky a objavte silu meditácie. "Ak ste niekedy pochybovali o tom, či má vaša mačacia spoločníčka svoj vlastný vnútorný svet, tak sa len pozerajte, čo sa deje, keď zaspí a stratí vedomú kont..
11,29€
Otčenáš a jiné modlitby a meditace (Rudolf Steiner)
Snáď každý pozná najznámejšiu modlitbu Otčenáš. Málokto ale vie, že ukrýva v sebe tajomstvo, ktoré nie je zreteľné na prvý pohľad. Ezoterický výklad Otčenáša nám otvorí úplne iný rozmer chápania celého duchovného vývoja človeka i ľudstva. Súčasťou..
8,55€
Dalajlamova kočka a síla meditace (David Michie)
Začítajte sa do kúzelného rozprávania múdrej himalájske mačky a objavte silu meditácie. "Ak ste niekedy pochybovali, či má vaše mačacia spoločníčka nejaký vlastný vnútorný svet, tak sa len pozerajte, čo sa deje, keď zaspí a stratí vedomú kontrolu ..
9,89€
O 10 % šťastnější (Dan Harris)
Chcete sa naučiť upokojiť svoju myseľ a zbaviť svoj život stresu? Kniha O 10% šťastnejší ponúka praktický spôsob, ako pristupovať ku všímavosti v modernom svete. Zlomová skúsenosť Po tom, čo jeho účasť v Good Morning America vyvolala rozporupln..
13,35€
Živá slova - průpovědi, modlitby, věnování (Rudolf Steiner)
Kniha obsahuje sto meditačných porekadiel, modlitieb a osobných venovaní mystika a učiteľa Rudolfa Steinera. Práca s týmito textami napomáha rozvíjaniu duše a osvojovanie schopností imaginácie, inšpirácie a intuície. V knihe sú uvedené aj modlitby..
7,25€
Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů  (Daniel Odier)
Ezoterické techniky určené na hľadanie božstva zvyčajne zostávajú svetu utajené - prechované v kláštoroch iba pre tých najasketickejších praktizujúcich. Teraz Daniel Odier potom, čo sa sám ponoril do života a duchovných praktík budhistických a taoist..
13,15€
Kouzelná lucerna - Příběhy pro děti (David Fontana)
Povzbudzovať dieťa k tomu, aby meditovalo, môže na prvý pohľad vyzerať ako snaha o nemožné. V skutočnosti však môže meditácia - pokiaľ k nej pristupujeme vynaliezavým a lákavým spôsobom - deťom v mnohých ohľadoch veľmi prospieť. Môže ich zbaviť úzkos..
14,69€
Tvořivá síla čaker (Anodea Judith)
Chcete žiť život svojich snov, ale ak vám to "nejako" nevychádza? Nie ste si istí, aké je vaše životné poslanie? Alebo už to viete, ale nedarí sa vám dotiahnuť do konca svoj skvelý plán a víziu? Táto kniha vám dodá inšpiráciu a vodítka na ceste, k..
15,99€
Brány radosti - 19 meditací pro autentický život (Daniel Odier)
Autor, majster zenového budhizmu a tantry, tu predstavuje stručné, však expanzívne meditácie pre prekonanie rutiny navyknutých spôsobov a pre smerovanie k autentickému životu s druhými aj so sebou samými. Každá meditácia sa zameriava na iný aspekt a ..
7,49€
Praktická harmonizace čaker (Lilo Traun)
Pevnejšie zdravie, viac energie a radosti zo života - táto publikácia vám ukáže, ako tieto ciele môžete dosiahnuť prostredníctvom vyrovnania svojich siedmich energetických centier, tzv. čakier. Tieto centrá významne ovplyvňujú funkcie telesných orgán..
9,85€
Meditácia pre zaneprázdnených (Osho)
Oshov prínos celému ľudstvu pramení z prepojení poznatkov Východu a Západu. Prináša nám zdieľané porozumenie dvoch odlišných prístupov, ktoré spojil do jednej ucelenej filozofie, do komplexného, no otvoreného systému, ktorý sa zakladá na jedinej metó..
8,45€
Meditace pro každého + DVD (Lhundrub Thubtan)
Vďaka knihe s DVD Meditácia pre každého dosiahnete vnútorného pokoja a vyrovnanosti. Praktizovaním meditácie môžete každý deň aspoň na pár minút vystúpiť z kolotoča bežných starostí a zamyslieť sa nad skutočnými hodnotami. Táto kniha a doplňujúci ..
13,99€
Moudrost emocí (Mantak Chia)
Priekopnícka kniha taoistických autorov odhaľuje mocné starodávne nástroje, ktorých pôsobením môžeme transformovať bolestné emócie, zdroj našich chorôb a nešťastí, v šťastie a zdravie. Takzvané negatívne emócie, ako sú hnev, depresia, strach, ustaran..
14,15€
Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítě (Thich Nhat Hanh)
Zenový majster Thich Nhat Hanh prináša v knihe Usmíření jedinečné nahliadnutie na to, ako tréning všímavosti podporuje rovnováhu duševného zdravia. Tranformujte svoje vedomie k lepšiemu životu Kniha Usmíření sa zameriava na uvedomenie našich em..
11,19€
Meditace bez úsilí (Svámí Madhurananda)
V tejto knihe nás Svámí Madhurananda, ktorý je širšiemu okruhu svojich priateľov a obdivovateľov známy skrátka ako Madhu, prevádza krok za krokom po svojej ceste k tomu, ako vnímať a rozpoznať toľko žiaduci všeobjímajúci pokoj, ktorý je vždy prítomný..
12,65€
Tao vysvobození - Léčení pomocí meditace tao (Bruce Frantzis)
Realistickým a dobre zrozumiteľným štýlom ponúka autor účinné metódy, ako nechať vyvanúť napätie, strach, hnev a bolesť. Môžete sa naučiť, ako pracovať so svojou čchi - vnútornou životnou energiou - nielen k zlepšeniu svojho zdravia a upokojeniu mysl..
11,99€
Zrcadlo - Poučení o bdělém vědomí přítomnosti (Čhogjal Namkhai Norbu)
Krátky text tibetského majstra meditácie o Dzogčhenu, špeciálne meditačnej praxe tibetského budhizmu zameranej priamo na intuitívne uchopenie reality. Historický úvod a komentár textu napísal Adriano Clemente. Druhé opravené vydanie. ..
6,35€
Zamilujte se do svého těla - svazek 24 (Dita Lyner)
Kniha Zamilujte sa do svojho tela je určená každému, kto chce pre svoje telo urobiť niečo dobré a aj trochu navyše. Je to praktický návod, ako začať so svojim telom pomocou jednoduchých a veľmi funkčných cvikov, meditáciou alebo dychových cvičení ..
4,49€
Čakry pro začátečníky (David Pond)
Život je energia. Čakry sú rotujúce viery energie umiestnené pozdĺž chrbticovej miechy - mapa nášho vnútorného sveta, vzťahu k sebe samému i prežívanie životných síl. Čakry nie sú "ďalším pojmom k pochopeniu", ale niečím, s čím je potrebné sa stotožn..
10,65€