Knihy - Duchovný rast a rozvoj

Knihy - Duchovný rast a rozvoj v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Ezoterická literatúra všeobecne zameraná na duchovný rast. Knihy určené na zamyslenie nad podstatou žitia a bytia.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vnímavá zeleň (Stefano Mancuso)
Sú rastliny inteligentné bytosti? Dokážu medzi sebou komunikovať a riešiť problémy? Alebo predstavujú odolnú a nehybnú súčasť nášho sveta, bez akejkoľvek citlivosti? Tieto otázky si kladú autori, keď prevádzajú čitateľa neobyčajným a fascinujúcim ..
11,45€
Bez DPH: 10,41€
Moudrost vlků (Elli Radingerová)
Miluj svoju rodinu, staraj sa o ňu, nikdy sa nevzdávaj a nikdy si neprestávaj hrať - to sú zásady vlkov. Vlci sa empaticky starajú o starých a zranených príslušníkov svorky, láskyplne vychovávajú svojich potomkov a majú schopnosť pri hre na všetko za..
14,07€
Bez DPH: 12,79€
Když se zlé věci stávají dobrým lidem (Harold Kushner)
Kniha pre všetkých, ktorých život zranil. Rabín Kushner, ako každý duchovný, mnohokrát pomáhal ľuďom prekonávať bolesť a zármutok. Ale až keď sa dozvedel, že jeho trojročný syn Aaron na začiatku puberty zomrie na nevyliečiteľnú chorobu, bol nútený sá..
9,59€
Bez DPH: 8,72€
Léčba duše a elementálové (Karel Funk)
Kniha osvetľuje úlohu a pomoc elementálov v oblastiach psychickej harmónie v medziľudských vzťahoch, v rôznych prostrediach a situáciách, v umení, v liečebných procesoch i vo vzťahu k svetu a jeho bytostiam. Zaoberá sa ochranou pred negatívnymi vp..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Neeukleidovské geometrie (Joan Gómez)
Už od čias Euklida, ktorý žil pred viac ako dvoma tisíckami rokov, si všetci mysleli, že geometria je len jedna. To sa však radikálne zmenilo s novými matematickými objavmi, ktoré v zakrivených priestoroch odhalili nové, alternatívne geometrie. Mo..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Večné zákony 2. a 3. diel (Natália de Lemeny Makedonová)
Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný. Voľné pokračovanie prvého dielu, ktoré vzniklo na základe ohlasov čitateľov. Kniha je písaná formou otázok a odpovedí a..
13,49€
Bez DPH: 12,26€
Večné zákony 1 (Natália de Lemeny Makedonová)
Vydajte sa na cestu poznania večných zákonov, ktoré vás zavedú nahor k duchovnému domovu človeka a ich Stvoriteľovi. Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí pre tých, ktorí dosiaľ nepodľahli náboženským dogmám a fantáziám. ..
13,49€
Bez DPH: 12,26€
Kľúč synchronicity (David Wilcock)
Táto kniha rozhodne nie je pre každého. Niektorí ľudia budú pri jej čítaní pociťovať taký psychický odpor, že z nej zrejme veľa strán neprečítajú. Vedecké dôkazy sú užitočné iba vtedy, keď sme ochotní sa na ne pozrieť. V čase písania týchto riadkov s..
18,79€
Bez DPH: 17,08€
Život ve světle (Shakti Gawain)
Ak v živote hľadáte hlbší zmysel, intuitívne cítite silu, s ktorou neviete ako naložiť, potom je táto kniha pre vás. Autorka Gawain Shakti vás naučí, ako počúvať svoj vnútorný hlas a ako nechať prúdiť vnútornú energiu na povrch. Cvičenia v tejto k..
6,79€
Bez DPH: 6,17€
Mentální asociativní technologie (Arkadij Petrov)
Realizácia mentálnych technológií podľa učenia Strom života sa vykonáva impulzom vedomia, ktorý aktivizuje určité časti chromozómov, v ktorých sa uchováva ako plán tkaniva alebo orgánu, ktorý podlieha obnove, tak aj technológia následných činností ve..
10,49€
Bez DPH: 9,54€
Indické cesty do duchovného sveta (Matej Karásek, Ivan Souček)
Kniha Indické cesty do duchovného sveta je výsledkom mnohých ciest a veľkým dobrodružstvom štyroch vedcov zaoberajúcich sa indickými náboženstvami, ktorí sa s čitateľom vydávajú objavovať Indiu a jej spiritualitu originálnym a v našom prostredí úplne..
10,00€
Bez DPH: 9,09€
Zen a lukostřelba - Zen v pohybu (Neil Claremon) - 2. vyd.
Lekcia majstra lukostreľby o dychu, držaní tela a ceste intuície. Autor, známy odborník na indiánsku kultúru a lukostrelec, tu opisuje krok za krokom jednotlivé lekcie výučby zenovej lukostreľby - vrátane metód koncentrácie a meditačných cvičení -..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Stvoření světa 1 - Zachraň se (Arkadij Petrov)
O autorovi, vedcovi a do svojich 50-tich rokov ateistovi sa po vážnom ochorení pri čakaní na operácii spontánne otvoril vhľad do iného priestorového rozmeru. Ukážka z knihy: Ukazuje sa, že na prístrojoch výskumníkov existujú predsa len stopy mimoz..
26,35€
Bez DPH: 23,95€
Minulé životy aneb čas neexistuje (Zdenka Blechová)
Kniha vám pomôže pochopiť kontext vo vašom živote. Čas neexistuje a naše učenie prebieha v čase. V jednotlivých rozprávaniach budete môcť lepšie pochopiť, ako sa vám minulosť prelína s prítomnosťou. Uvedomíte si, že duše z jednotlivých životov vás st..
19,19€
Bez DPH: 17,45€
Moc přítomného okamžiku (Eckhart Tolle) 2. vyd.
Žiť v prítomnom okamihu je podľa Eckharta Tolleho pravá cesta ku šťastiu. Nemá zmysel trápiť sa minulosťou a vynakladať úsilie vzhľadom k budúcnosti, keď naozajstný život sa odohráva práve teraz a len teraz s ním môžete niečo urobiť. Táto slávna k..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Sedm duchovních zákonů úspěchu (Deepak Chopra) 2. vyd.
Táto kniha predstavuje účinné princípy, ktoré vám umožnia dosiahnuť majstrovské úrovne životného konania. Tiež zistíte, že sa váš život stal radostnejší, pretože tieto duchovné zákony robia život zmysluplným. Deepak Chopra skoncentroval esenciu sv..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Největší obchodník na světě (Og Mandino)
Kým ste dnes, to nie je dôležité. Z tohto svetového bestselleru sa dozviete, ako zmeniť svoj život pomocou starých zvitkov a tajomstvo, ktoré ukrývajú. Každá generácia po sebe zanechá svoju múdrosť v rôznych písomnostiach. Niektoré z nich majú moc..
7,99€
Bez DPH: 7,26€
Leadership a minutový manažer (Patricia Zigarmi)
Zvýšenie efektivity prostredníctvom situačného vedenia Aktualizované vydanie knihy Minútový manažér od guru manažmentu Kena Blancharda je základnou pomôckou pre každého lídra, ako rozvíjať samostatnosť u tých, ktoré vedú: takzvané situačné vedenie..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Svätec, surfista a CEO (Robin Sharma)
Zdalo sa, že Jack Valentine má všetko. V reklamnej sfére zarábal slušné peniaze, dobre vyzeral, mal pekný byt, skvelých priateľov, dokonca aj rýchle auto teda až do istého hektického pondelkového rána, keď doňho narazila dodávka a Jacka v kritickom s..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Tajemství skrytých dimenzí vesmíru (Lisa Randall)
Vesmír stále skrýva mnohé tajomstvá. Okrem troch známych priestorových rozmerov možno zahŕňa aj ďalšie dimenzie. Zatiaľ nevieme, či tieto dimenzie majú rozmery zlomku milimetra či sú naopak nekonečné, či vôbec existujú alebo či neexistuje vedľa nášho..
21,89€
Bez DPH: 19,90€
Zákon zrcadlení (Christa Kössner)
Autorka mnohých uznávaných kníh o úspechu Christa Kössner teraz predstavuje Zákon zrkadlenia, podobne ako vo svojej predchádzajúcej knihe Kľúč k šťastiu, tentoraz v podobe praktickej metódy o 4 krokoch. Metóda podľa Zákona zrkadlenia ponúka sebapo..
14,05€
Bez DPH: 12,77€
Tajemný svět druidů (Philip Carr-Gomm)
Staré učenie druidov predstavuje jeden z prameňov inšpirácie v západnej tradícii. V minulosti bývali druidi a druidky mágmi, básnikmi, radcami, liečiteľmi, šamanmi a filozofmi. V tejto knihe nás autor vedie do posvätného hájika tajomného sveta dru..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Kniha věšteckých symbolů (Melanie Barnumová)
Silný pocit, nejasné tušenie, podivuhodná súhra, zvláštny sen... Všeličo môže prinášať dôležitú správu od milovanej osoby, duchovného sprievodcu alebo vlastného vnútra. Otvorenosťou k symbolom a ich význame sa môžeme dozvedieť mnohé, a preto táto pra..
11,95€
Bez DPH: 10,86€
Vůně anděla - Moje cesta na věčnost a zpět (Martha Halda)
Moja cesta na večnosť a späť čítavo a dojemná knižka zaujme mimoriadnym príbehom statočnej ženy, ktorá prešla zásadným ezoterným zážitkom. Autorka mala ťažkú autonehodu, a dokonca bola vyhlásená za mŕtvu. Jej "prežitky blízkosti smrti" sa prelínajú s..
9,79€
Bez DPH: 8,90€
Mými vlastními slovy (Dalajláma)
Dalajláma v tejto dnes už slávnej knihe nehovorí iba o hlavných myšlienkach budhizmu, o meditácii a o iných pre neho známe témy. Snaží sa tu svoje učenie prepájať s prirodzeným vývojom západného sveta a jeho štýlu života, aby našiel bod, v ktorom si ..
9,79€
Bez DPH: 8,90€