Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis

Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na budovanie úspešnej kariéry. Ak vás trápi neúspech vo Vašom živote, nedostatok sebavedomia alebo peňazí, skúste sa nechať inšpirovať príbehmi a radami úspešných ľudí.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zázračné ráno (Jeff Sanders)
Toto nie je román ani pasívne čítanie, je to workbook! Ráno už nikdy nebude zbesilým časom, v ktorom musíte počas necelej hodiny vypraviť seba do práce a deti do školy; ráno sa stane každodenným zázračným rituálom na vašej ceste k úspechu. Zázraky sa..
10,25€
Nevím, co chci, ale rozhodně ne tohle (Julie Jansen)
Skúste byť konečne v práci šťastní! Neustále zmeny, ktoré sa vo firmách odohrávajú, vrátane dočasného charakteru pracovných miest, ktoré boli predtým relatívne stabilné, vytvárajú stresujúce pracovné prostredie, v ktorom sa ľudia ťažko môžu cítiť spo..
14,69€
Změňte své návyky (M. J. Ryan)
81 prevratných mantier pre trvalé zmeny vašich návykov. Čo by ste chceli zmeniť vo svojom živote? Viac sa orientovať na prácu? Lepšie a efektívnejšie komunikovať? Nájsť rovnováhu medzi pracovným a osobným životom? Lepšie sa rozhodovať? Byť trpezlivej..
13,35€
Diár úspechu 2018 - R.A.D (Andy Winson)
Dočkali sme sa! Je tu! V plnej zbroji, pripravený pre Vás – aby sa Vaše sny premenili v roku 2018 na skutočnosť. Diár RAD 2018 je jednou z najočakávanejších noviniek, ktorá Vám pomôže prestať snívať.... A konečne začať ŽIŤ SVOJE SNY. Ešte viac pre..
18,89€
I Can Academy Motivačný diár 2018
Sú štyri oblasti života, pre ktoré platí, že ak to v jednej z nich neklape, akokoľvek dobré sú zvyšné tri, tá jedna má silu ovplyvniť všetko ostatné a my sa môžeme cítiť nespokojní s celým životom. O týchto štyroch oblastiach života je I Can Acade..
12,79€
Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růst
Kniha, ktorá definovala základy profesionálneho koučovania. Táto kniha vás naučí s ľuďmi pracovať novým spôsobom - objavovať ich poslanie aj zmysel ich konania a pomáhať im ich presadzovať. Osvojíte si účinné spôsoby, ako viesť ľudí k zodpovednost..
17,35€
Duše peněz (Lynne Twistová)
Trápi vás nedostatok peňazí natoľko, že vám nezostáva energia, aby ste si užívali darov, ktoré nestoja ani korunu? Zotročujú vás peniaze tak, že myslíte len na to, ako zarábať viac a míňať viac? Obe otázky načrtávajú zdanlivo protichodné situácie, vy..
11,09€
Žijte v hojnosti (Belinda Grace)
Populárna austrálska jasnovidka a liečiteľka Belinda Grace ponúka nástroje na dosiahnutie hojnosti v každom ohľade života. V dnešnom uponáhľanom svete mnoho ľudí túži po tom, o čom si myslí, že to naozaj potrebujú: väčší dom, novšie auto, značkové..
10,65€
Probuzený milionář (Joe Vitale)
Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste svoje sny premenili v skutočnosť, nájdete v tejto knihe. Ako ísť za svojimi snami a plniť si ich s vášňou a nadšením? Ako premeniť neúspech v spätnú väzbu a zvrátiť ho v úspech? Ako vnímať prekážky ako..
11,79€
Vztahy 101 (John C. Maxwell)
Len vďaka kvalitným vzťahom na pracovisku je možné dosiahnuť vo svojom zamestnaní úspechu. Ako motivovať ľudí vo svojom okolí je základným stavebným kameňom k tomu, aby ste vytvorili fungujúci tím, bez ktorého by ste mnoho úloh nezvládli. Autor je..
6,39€
Prosperita (Lisa Nicholsová, Janet Switzerová)
Prosperita nie je mýtus ani záhada. Neexistujú teda ani žiadne zariekavania alebo tajné tipy, ktorých neznalosť vám bráni dosiahnuť úspech. Príliš veľa ľudí sa domnieva, že získať bohatstvo je ťažká, časovo náročná drina a je to určené len vyvoleným...
12,79€
Kabala peněz (Rabi Nilton Bonder)
O životnej praxi, obchodu a všetkých formách ekonomického správania. Jeden židovský aforizmus nám hovorí, že človek ukazuje svoj charakter tromi spôsobmi: svojim tanierom (teda svojou chuťou do jedla), svojou kapsou (teda svojím vzťahom k penia..
8,89€
Odpověď (Allan Pease, Barbara Peasová)
Nová príručka od autorov niekoľkých medzinárodných bestsellerov vám ukáže, ako od života získať to, čo chcete, a ako prekonávať prekážky, ktoré sa vám stavajú do cesty. Dozviete sa, ako prevziať vládu nad svojím životom, stať sa človekom, akým si ..
11,05€
101 dní k sebavedomiu
Zdravé sebavedomie nie je niečo, s čím sa niektorí šťastlivci narodili, a ostatní majú celý život smolu. Je to spôsob, akým vidíme sami seba. Ak sa chceme stať sebavedomejšími ľuďmi, musíme zmeniť to, čo si myslíme sami o sebe, ako sa vidíme a vní..
8,55€
Nedostatočný pocit vlastnej hodnoty (Heinz-Peter Röhr)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy. Heinz- Peter Röhr pomáha čita..
12,25€
Koučing bez kouča na každý deň - 60 kariet (Ľubica Takáčová)
60 ks kariet a až 280 otázok. Koučíng bez kouča na každý deň sú univerzálne sebakoučovacie karty, čiže sumár vybraných koučovacích otázok pre bežné, ľudské oblasti, s ktorými sa denne stretávame a riešime v nich svoje dilemy a možnosti napr. ako s..
18,89€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
16,99€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
14,49€
Spomaľte na rýchlosť života (Richard Carlson)
Cítite sa vystresovaní, nepokojní a nesústredení? Máte pocit, že toho máte jednoducho veľa? Že nemáte dosť času na všetko, čo potrebujete cez deň či týždeň spraviť? A keby ste ubrali zo svojho životného tempa, či dokonca niečo z tých všetkých činnost..
9,49€
Práca, pre ktorú ste ako stvorení (Chris Guillebeau)
Nekonvenčný podnikateľ Chris Guillebeau vo svojej novej knihe predstavuje jednoduchú metódu, vďaka ktorej si dokážete nájsť napĺňajúcu a slušne platenú prácu aj vy. Podrobne sa venuje rôznym formám zárobkových činností, či už ide o klasickú prácu v k..
9,49€
Pekelně dobré plány (Hugh MacLeod)
Autor prostredníctvom jedinečnej kombinácie príbehov zo života, múdrych postrehov a karikatúr vysvetľuje, že ešte nikdy nebolo tak ľahké vyhnúť sa dravému konkurenčnému boju, zaoberať sa niečím naozaj zmysluplným a pritom zarábať peniaze navyše. P..
11,19€
Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí (Matthew Edlund)
Apatia. Nuda. Nedostatok koncentrácie. Príliš veľa z nás si nalieva ďalšiu šálku kávy a únavu prijíma ako nevyhnutný vedľajší účinok hektického života. Prínos kvalitného odpočinku Doktor Matthew Edlund nám v tejto knihe ukazuje lepšiu cestu (a ..
12,89€
6minutový kouč: Najdi skutečnou sebedůvěru! (Pierre Franckh)
Každý deň sa môžeme rozhodnúť, že zmeníme svoje životy a nepotrebujeme k tomu na sebe tvrdo roky pracovať. Stačí šesť minút denne! 6 minút denne zmení váš život k nepoznaniu. A je to aj oveľa efektívnejšie. To potvrdzuje aj moderný výskum mozgu: prav..
7,49€
Duchovní inspirace pro vychovatele (Helmut von Kügelgen)
Kniha prináša výber z textov, prednášok a porekadiel Rudolfa Steinera, z ktorého pedagogických zásad vznikla waldorfská škola. Táto publikácia môže byť pre vychovávateľa a učiteľa pomôckou a inšpiráciou na ceste k najhlbšiemu zdroju síl pre jeho prác..
8,35€
Sedni si a nedělej nic - Kniha uvolnění (Li Č’-Čchang)
Prečo nie sme nikdy spokojní? Prečo trpíme stresom a napätím? Prečo snívame o tom, že budeme krajší, mladší či múdrejší? Prečo sa chceme baviť, byť bohatí a bez veľkých okľúk nájsť svoju vlastnú cestu? Čo je to šťastie? A prečo stále hľadáme zmysel ž..
14,25€