Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis

Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na budovanie úspešnej kariéry. Ak vás trápi neúspech vo Vašom živote, nedostatok sebavedomia alebo peňazí, skúste sa nechať inšpirovať príbehmi a radami úspešných ľudí.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Žijte v hojnosti (Belinda Grace)
Populárna austrálska jasnovidka a liečiteľka Belinda Grace ponúka nástroje na dosiahnutie hojnosti v každom ohľade života. V dnešnom uponáhľanom svete mnoho ľudí túži po tom, o čom si myslí, že to naozaj potrebujú: väčší dom, novšie auto, značkové..
10,65€
Probuzený milionář (Joe Vitale)
Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste svoje sny premenili v skutočnosť, nájdete v tejto knihe. Ako ísť za svojimi snami a plniť si ich s vášňou a nadšením? Ako premeniť neúspech v spätnú väzbu a zvrátiť ho v úspech? Ako vnímať prekážky ako..
11,79€
Vztahy 101 (John C. Maxwell)
Len vďaka kvalitným vzťahom na pracovisku je možné dosiahnuť vo svojom zamestnaní úspechu. Ako motivovať ľudí vo svojom okolí je základným stavebným kameňom k tomu, aby ste vytvorili fungujúci tím, bez ktorého by ste mnoho úloh nezvládli. Autor je..
6,39€
Prosperita (Lisa Nicholsová, Janet Switzerová)
Prosperita nie je mýtus ani záhada. Neexistujú teda ani žiadne zariekavania alebo tajné tipy, ktorých neznalosť vám bráni dosiahnuť úspech. Príliš veľa ľudí sa domnieva, že získať bohatstvo je ťažká, časovo náročná drina a je to určené len vyvoleným...
12,79€
Kabala peněz (Rabi Nilton Bonder)
O životnej praxi, obchodu a všetkých formách ekonomického správania. Jeden židovský aforizmus nám hovorí, že človek ukazuje svoj charakter tromi spôsobmi: svojim tanierom (teda svojou chuťou do jedla), svojou kapsou (teda svojím vzťahom k penia..
8,89€
Odpověď (Allan Pease, Barbara Peasová)
Nová príručka od autorov niekoľkých medzinárodných bestsellerov vám ukáže, ako od života získať to, čo chcete, a ako prekonávať prekážky, ktoré sa vám stavajú do cesty. Dozviete sa, ako prevziať vládu nad svojím životom, stať sa človekom, akým si ..
11,05€
101 dní k sebavedomiu
Zdravé sebavedomie nie je niečo, s čím sa niektorí šťastlivci narodili, a ostatní majú celý život smolu. Je to spôsob, akým vidíme sami seba. Ak sa chceme stať sebavedomejšími ľuďmi, musíme zmeniť to, čo si myslíme sami o sebe, ako sa vidíme a vní..
8,55€
Nedostatočný pocit vlastnej hodnoty (Heinz-Peter Röhr)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy. Heinz- Peter Röhr pomáha čita..
12,25€
Koučing bez kouča na každý deň - 60 kariet (Ľubica Takáčová)
60 ks kariet a až 280 otázok. Koučíng bez kouča na každý deň sú univerzálne sebakoučovacie karty, čiže sumár vybraných koučovacích otázok pre bežné, ľudské oblasti, s ktorými sa denne stretávame a riešime v nich svoje dilemy a možnosti napr. ako s..
18,89€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
16,99€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
14,49€
Spomaľte na rýchlosť života (Richard Carlson)
Cítite sa vystresovaní, nepokojní a nesústredení? Máte pocit, že toho máte jednoducho veľa? Že nemáte dosť času na všetko, čo potrebujete cez deň či týždeň spraviť? A keby ste ubrali zo svojho životného tempa, či dokonca niečo z tých všetkých činnost..
9,49€
Práca, pre ktorú ste ako stvorení (Chris Guillebeau)
Nekonvenčný podnikateľ Chris Guillebeau vo svojej novej knihe predstavuje jednoduchú metódu, vďaka ktorej si dokážete nájsť napĺňajúcu a slušne platenú prácu aj vy. Podrobne sa venuje rôznym formám zárobkových činností, či už ide o klasickú prácu v k..
9,49€
Pekelně dobré plány (Hugh MacLeod)
Autor prostredníctvom jedinečnej kombinácie príbehov zo života, múdrych postrehov a karikatúr vysvetľuje, že ešte nikdy nebolo tak ľahké vyhnúť sa dravému konkurenčnému boju, zaoberať sa niečím naozaj zmysluplným a pritom zarábať peniaze navyše. P..
11,19€
Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí (Matthew Edlund)
Apatia. Nuda. Nedostatok koncentrácie. Príliš veľa z nás si nalieva ďalšiu šálku kávy a únavu prijíma ako nevyhnutný vedľajší účinok hektického života. Prínos kvalitného odpočinku Doktor Matthew Edlund nám v tejto knihe ukazuje lepšiu cestu (a ..
12,89€
6minutový kouč: Najdi skutečnou sebedůvěru! (Pierre Franckh)
Každý deň sa môžeme rozhodnúť, že zmeníme svoje životy a nepotrebujeme k tomu na sebe tvrdo roky pracovať. Stačí šesť minút denne! 6 minút denne zmení váš život k nepoznaniu. A je to aj oveľa efektívnejšie. To potvrdzuje aj moderný výskum mozgu: prav..
7,49€
Duchovní inspirace pro vychovatele (Helmut von Kügelgen)
Kniha prináša výber z textov, prednášok a porekadiel Rudolfa Steinera, z ktorého pedagogických zásad vznikla waldorfská škola. Táto publikácia môže byť pre vychovávateľa a učiteľa pomôckou a inšpiráciou na ceste k najhlbšiemu zdroju síl pre jeho prác..
8,35€
Sedni si a nedělej nic - Kniha uvolnění (Li Č’-Čchang)
Prečo nie sme nikdy spokojní? Prečo trpíme stresom a napätím? Prečo snívame o tom, že budeme krajší, mladší či múdrejší? Prečo sa chceme baviť, byť bohatí a bez veľkých okľúk nájsť svoju vlastnú cestu? Čo je to šťastie? A prečo stále hľadáme zmysel ž..
14,25€
Nový začátek (Brian Tracy)
Vyhliadka zmeny je sčasti vzrušujúca a sčasti desivá. Je však kľúčom k úspechu, bohatstvu a skutočnému uspokojeniu z vašej práce a vo vašom živote. Nový začiatok Briana Tracyho poodhaľuje rúško tajomstva hľadania skutočne nového začiatku - robí hr..
13,35€
Najväčší obchodník na svete - II. časť: Koniec príbehu (Og Mangino)
V rukách držíte takmer neuskutočniteľný sen, ktorý sa nakoniec stal skutočnosťou... pokračovanie podnetnej klasiky, ktorá za uplynulé dve desaťročia ovplyvnila viac životov, než ktorékoľvek iné motivačné dielo na svete. Vyše deväť miliónov ľudí stále..
8,05€
Support - Ako vybudovať úspešný biznis... (Michal Truban)
Príbeh a návody pre vybudovanie výnimočnej firmy a dosiahnutie úspechu, aj keď robíte jednu chybu za druhou Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som..
13,25€
Od opojení penězi k vystřízlivění (Julia Cameronová)
V spoločnosti, v ktorej je ľahšie hovoriť o sexe ako o peniazoch, mnohí ľudia taja svoju finančnú situáciu. Ale keď potom potrebujú zaplatiť nájom a účty a žobrú o zvýšenie platu alebo si požičiavajú od príbuzných, často sa stáva, že nevyriešené fina..
15,85€
Intuice a bezchybné rozhodování (Becky Walsh)
Ako by sa vám žilo, keby ste vedeli, že všetky vaše rozhodnutie sú správne? O koľko lepšie by sa vám darilo v práci a vo vzťahoch? Ako hlboká priateľstvo by ste mohli mať, keby ste vedeli, komu veriť? ..
10,45€
Umenie mieru (Morihei Ueshiba)
Inšpiratívne učenie v tomto výbere ukazuje, že skutočná cesta bojovníka sa zakladá na súcite, múdrosti, nebojácnosti a láske k prírode. Učenie čerpá z rozhovorov a rukopisov Moriheiho Ueshibu, zakladateľa populárneho japonského bojového umenia aikido..
7,49€
Originálni - Ako neprispôsobiví hýbu svetom (Adam Grant)
Autor medzinárodného bestselleru Dávať a brať a najmladší profesor na prestížnej škole podnikania vyvracia mýtus, že najúspešnejší podnikatelia sú rodení vodcovia, ktorí sa bezhlavo vrhajú do rizika. Kniha Originálni čitateľom ukáže, ako môže ktokoľv..
13,19€