Knihy - Náboženstvo a Mystika

Knihy - Náboženstvo a Mystika v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra o mystických a záhadných javoch v našom svete. Proroctvá, zázraky, mystické bytosti a nadprirodzené javy.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Logos 2017
Zborník Logos 2017 s podtitulom "Somnia" sa nesie v duchu sna a snovej obraznosti: jednotlivé články rozvíjajú tému imaginácie a práca s ňou ako v hermetickej praxi a príbuzných odboroch, tak v umení a literatúre. Obsah čísla: Milan Nakonečn..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Rabbi Šimon a Kabala (Casaril Guy)
Pojednanie o živote a diele presláveného židovského učenca, žijúceho vo 2.storočí, ktorému je pripisované autorstvo Zohar, základného kabalistického spisu, ktorý bol v 13.storočí redigovaný španielskym mystikom Moše de Leon a obsahuje mystické výklad..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Stratené tajomstvo modlitby (Gregg Braden)
Aké zázraky nám dnes môže priniesť veľké tajomstvo rozhovorov s Bohom? Gregg Braden viac ako dvadsať rokov pátral po dôkazoch zabudnutého spôsobu modlitby, o ktorom pevne veril, že musí existovať. Pre prekladateľské nepresnosti, chyby a úpravy sta..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Marie - Královna Andělů (Doreen Virtue) 2. vyd.
Vo svojej ďalšej knihe sa svetoznáma autorka kníh o svete anjelov zameriava na postavu Márie, matky Ježiša. Doreen Virtue nám ukazuje, ako Marie prejavuje lásku ku všetkým ľuďom, najmä matkám a deťom, a ako im pomáha. Kniha popisuje mnoho najrôzne..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Poslání Michaelovo (Rudolf Steiner)
Kniha dramaticky líči okolnosti Michaelovho poslania v živote ľudstva. Líči Michaelovu moc a Michaelovo poslanie v kultúre prítomnosti a michaelské myslenie ako duchovné pochopenie človeka a sveta. Následkom nepochopenia a neprijatia michaelských ..
9,85€
Bez DPH: 8,95€
Thovt - Odhalení 1. (Kerstin Simoné)
Ako môžeme komunikovať s naším telom aj s našou dušou a dosiahnuť uzdravenie na všetkých úrovniach hmotného bytia? Čo sa v súčasnosti odohráva v našej Galaxii a aké následky majú tieto udalosti na ľudstvo? Do akej miery sa tieto deje podieľajú na kli..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Kouzlo boha Thovta (Jiří Tomek)
Kniha predstavuje v našom literárnom kontexte najucelenejší komplex prerozprávanej staroegyptskej literatúry, ktorý zahŕňa prastaré mýty, báje, poviedky, rozprávky, cestopisy, proroctvá, milostné piesne, chválospevy a bájky. Prevedie nás cez príhody ..
15,55€
Bez DPH: 14,14€
Meditace a Bible (Aryeh Kaplan)
Meno autora knihy rabiho Aryeho Kaplana nie je čitateľovi neznáme. Po tituloch Meditácia a kabala, Sefer Jecira a Kniha Bahir vychádza i preklad ďalšieho jeho kľúčového diela: Meditácia a Biblia. Rabi Kaplan v ňom ukazuje, že vzťah týchto dvoch na..
13,25€
Bez DPH: 12,05€
Anjeli a svätí - Biblická príručka (Scott Hahn)
Scott Hahn pokračuje vo svojom objavovaní a odhaľovaní Katolíckej cirkvi. V tejto knihe sa venuje jej nebeskej tvári anjelom a svätým. Jasné biblické argumenty a teologická hĺbka spracovávanej témy je v prvej časti podaná jazykom prístupným každému, ..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Minulými životy k uzdravení (Brian L. Weiss)
Riešenie množstva problémov sa skrýva v minulosti. Veľakrát vzdialenej stovky alebo aj tisíce rokov. V niektorom z našich minulých životov. Objavte ich aj vy. S touto knihou nájdete cestu ľahko... Dr. Weiss prináša podrobný prierez svojou psych..
9,78€
Bez DPH: 8,89€
37 vteřin - Pomoc shůry v okamžiku smrti (Stephanie Arnoldová)
Čakala druhé dieťa - a vedela, že pri jeho pôrode zomrie. Manžel, priatelia ani lekári jej to nechceli veriť - kým skutočne nezomrela. Autorka líči čitateľom svoj autentický príbeh, kedy po záhadných predtuchách veľmi presne predpovedala vzácnu a ..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Tajemství Starého zákona (Anna Kateřina Emmerichová)
Tajomstvo Starého zákona predchádza svetoznámy súbor o živote a utrpení Ježiša Krista. Vízia A. K. Emmerichovej siahajú od samotného počiatku Božej tvorby cez úpadok prvých ľudí, charakteristiku jednotlivých postáv až po dobu patriarchov a príchod Ja..
9,39€
Bez DPH: 8,54€
Nadpozemské záhady (Reinhard Habeck)
Záhadné fenomény, podivuhodné udalosti a udivujúce objavy sa už od dávnych čias spájajú s posvätnými miestami, plnými mystických síl. Všetky kultúry sveta poznajú taká tajomná miesta. Čo zostalo z miesta prapočiatku, kde sa údajne prvýkrát zjavil sln..
14,95€
Bez DPH: 13,59€
Šamanské cestování + CD (Sandra Ingermanová)
Šamanské cestovanie je technika bežná vo všetkých domorodých spoločnostiach v celej histórii ľudstva. Prostredníctvom počúvania úderov bubna alebo iného rytmického bicieho nástroja šaman vstupuje do nevšednej reality zmeneného stavu vedomia mimo čas ..
9,15€
Bez DPH: 8,32€
Třpyt prázdna (Míla Tomášová)
Ak v knihe Za čas a priestor, ktorá, ostatne ako väčšina autorkiných prác, predstavuje most medzi kresťanskou mystikou, praxou jogovej filozofie a múdrosťou zen-budhizmu, sú niektoré transcendentálne skúsenosti iba naznačené, vo Třpytu prázdna a Svět..
15,65€
Bez DPH: 14,23€
Mysterium smrti (Helena Zelenková)
Pre našu kultúru nadišiel vhodný čas, aby smrť znovu zaujala svoje stratené miesto v našom živote a navrátila životu jeho hĺbku. Ide o posvätný princíp, ktorý z človeka robí ľudskú bytosť a jeho pozemskému počínaniu vracia kvalitu, ktorá ho vedome sp..
8,15€
Bez DPH: 7,41€
Magický deník Bardonova žáka (Josef Drábek)
Magický denník Bardonovho žiaka a spolupracovníka Jozefa Drábka je jediným doteraz zverejneným dokumentom, ktorý popisuje prax vnútornej školy žiakov Františka Bardona, tzv. Kruhu Svetla. Autor tu vo forme podrobných úvah aj krátkych denníkových z..
15,39€
Bez DPH: 13,99€
Buddhistická psychoterapie (Matthias Ennenbach)
Táto kniha vznikla z praxe. Popisuje liečivé a dnes už dobre odskúšané spojenie budhistických a psychoterapeutických ošetrujúcich postupov. Sú tu predstavené ako techniky rôznych moderných terapeutických foriem, tak aj známe a navyše aj menej známe b..
19,15€
Bez DPH: 17,41€
DNA Bohů (Chris H. Hardy)
Chris Hardyová, bádateľka rozvíjajúca revolučné dielo Zecharia Sitchina, dokazuje, že "bohovia" z dávnych mýtov, návštevníci z planéty Nibiru, nás stvorili s použitím svoje vlastnej "božskej" DNA, ktorú najprv získali zo svojej rebrovej kostnej drene..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Arkturiáni - strážci Mléčné dráhy (Tom Kenyon)
Arkturiáni sú už od dávnych čias strážcovia a ochrancovia ľudstva. Odkiaľ pochádzajú, aké úlohy prevzali a ako nás podporujú - o tom tu rozpráva osem z nich. Je medzi nimi lekár, vedec, ákášický knihovník, bojovník, majster meditácie, tiež Sanat Kuma..
18,06€
Bez DPH: 16,42€
Stvoření světa 3 - Zachraň svět kolem sebe (Arkadij Petrov)
Človek je v pozícii homeostázy sveta. Skrze jeho vedomia dochádza k fokusácie skutočnosti. A každá jeho aktivita sa odráža na globálnych úrovniach existencie. ..
26,35€
Bez DPH: 23,95€
Stvoření světa 2 - Zachraň svět v sobě (Arkadij Petrov)
Jadrom druhej knihy sú metódy a technológie otvorenia jasnovidnosti vďaka duchovným aspektom samovývoja a pozitívne riadenie udalostí vlastného života. ..
26,35€
Bez DPH: 23,95€
Malá kniha života (Neale Donald Walsch)
Hovory s Bohom v kocke! V roku 1999 napísal Neale Donald Walsch tri knihy, z ktorých sa každá zameriavala na inú oblasť života: na vzťahy, holistický život a na hojnosť a správny život. Teraz Walsch tieto knihy zrevidoval a spojil ich do jedného z..
11,61€
Bez DPH: 10,55€
Tajemství prasíly 2 - Zjevování (Jan Johann, Jaroslav Miška)
Prasila - energia známa šamanom praveku, mágom staroveku a alchymistom novoveku - nie je vo všeobecnom povedomí napríklad ani medzi súčasnými európskymi architektmi, archeológmi, astronómomami, fyzikmi a lekármi. Panuje všeobecné presvedčenie, že ľud..
15,00€
Bez DPH: 13,64€
Velcí zasvěcenci - Tajné dějiny náboženství (Eduard Schüré)
Najväčšie zlo našej doby je, že veda a náboženstvo javia sa ako dve protichodné sily, ako dvaja neústupní nepriatelia. Zlo rozumové je tým horšie, že prichádza zhora, zvoľna, ale isto do našej mysle - ako by to bol jemný jed, ktorý by sme dýchali so ..
14,89€
Bez DPH: 13,54€