Knihy - o Kameňoch

Knihy - o Kameňoch v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na vzácne kamene a polodrahokamy, ich liečivé účinky, využitie v alternatívnej medicíne, mágii alebo mystike.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kameny a jak jim rozumět (Cassandra Easonová)
Kniha preslávenej Cassandry Easonovej skúma úžasné vlastnosti prisudzované jednotlivým kameňom a kryštálom. Môžete ju využiť ako veľmi zrozumiteľnú príručku pre začiatočníkov. Už v úvode vám poradí, ktorými dvanástimi kameňmi začať, a postupne pri..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Masáže drahými kameny (Michael Gienger)
Každý z nás túži po dotyku... Nechajte sa touto knihou uviesť do zvláštneho sveta masáže, v ktorom za vás pracujú drahé kamene. Možno sa vám bude zdať táto metóda trochu nelogická, pretože kamene zvyčajne považujeme za tvrdé, ťažké a studené: budete ..
13,29€
Bez DPH: 12,08€
Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů (Margaret Ann Lembo)
Zlepšite svoj život po všetkých stránkach: psychickej, fyzickej i duchovnej s touto knihou o 160 ľahko dostupných kryštáloch, mineráloch a drahých kameňoch. Kniha obsahuje 190 farebných fotografií a praktické informácie o každom kameni. Každá strá..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Esoterické terapie 1 (Dietmar Krämer)
Nové spôsoby liečenia éterickými olejmi a drahými kameňmi. Kniha obsahuje opis nových spôsobov liečenia éterickými olejmi a drahými kameňmi v spojení so zónami objavenými E. Bachom. ..
11,17€
Bez DPH: 10,16€
Encyklopedie drahých kamenů (Karel Mařík)
Encyklopédia drahých kameňov z pera významného českého gemológa Karla Maříka prináša odborným i laickým čitateľom prehľad 189 druhov drahých kameňov, rozdelených do 5 kategórií podľa frekvencie používania a vzácnosti. U každého je uvedená tvrdosť, ch..
21,35€
Bez DPH: 19,41€
Jak nám mohou pomoci drahé kameny (Antonín Hrbek)
Kniha je zameraná priamo na užívateľa kameňov a jej cieľom je ukázať, ako môžu drahé kamene skutočne pomôcť, aké sú ich silné aj slabé stránky a na čo treba dávať pozor. Po úvodnej historizujúcej časti nasledujú súvislosti astrologických znamení a..
13,29€
Bez DPH: 12,08€
Kameny a další texty (Roger Caillois)
Krátke texty a zamyslenie o kameňoch s obdivom k ich krásam a tajomstvám. Kamene sú v diele Rogera Cailloisa nezanedbateľným témou. V roku 1962 začína písať "Kamene", texty venované kameňom samotným, bez potreby niečo porovnávať. Pri týchto meditá..
10,35€
Bez DPH: 9,41€
Nový lexikon drahých kamenů (Michael Gienger)
Dvadsať rokov po zverejnení prvých moderných prác o liečivej sile drahokamov predkladá Michael Gienger prehľadný zoznam aktuálnych liečivých nerastov v textovej aj obrazovej forme. Ako priekopníkovi a jednému z najangažovanejších bádateľov v tejto ob..
9,71€
Bez DPH: 8,83€
Kameny od A do Z 3 (Judy Hallová)
Nová generácia kameňov na liečenie a duchovnú alchýmiu, ďalší diel obľúbenej encyklopédie liečivých kryštálov. Po dvoch nesmierne úspešných knihách o liečivej, ochrannej a všeobecne prospešnej moci kameňov prichádza autorka s tretím pokračovaním svoj..
17,25€
Bez DPH: 15,68€
Drahé kameny a šperky (Wolfgang Hahl)
Čarovný svet drahých kameňov a blyšťavá nádhera šperkov nie sú len zdrojom estetických zážitkov, ale skrývajú v sebe fascinujúce energetické zákonitosti, ktoré môžu byť pre nositeľa veľmi cenné ako z hľadiska zdravia, ako aj z hľadiska psychologickéh..
9,85€
Bez DPH: 8,95€
Drahé kameny a orgánové hodiny (Michael Gienger)
Prečo má vlastne každý človek počas dňa svoje vrcholy a svoje útlmy? Každý denný i nočný čas má svoju vlastnú kvalitu, na ktorú je nastavený vnútorný rytmus nášho organizmu a nášho duševného sveta. Kryštálové hodiny nám ukazujú, ktoré vnútorné a v..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Drahé kameny a znamení zvěrokruhu (Barbara Newerla)
Čo majú spoločné hviezdy a kamene? Princípy a zákonitosti, ktoré utvárajú ľudský život a všetky bytia vo vesmíre, môžeme spoznávať na najrôznejších úrovniach, pretože sa prejavujú v rôznorodých formách. Odrážajú sa vo vlastnostiach rastlín, zvierat, ..
12,45€
Bez DPH: 11,32€
Magická encyklopedie drahých kamenů a krystalů (Scott Cunningham)
Vyskúšajte si starobylú mágiu, ktorá je súčasne prirodzená a mocná - najzákladnejšiu zemskú mágiu kameňov, drahokamov a kovov. Táto podrobná a jasne podaná príručka jedného z najpopulárnejších propagátorov mágie súčasnosti vás zoznámi s tajomnými vla..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Kameny pro lásku a vztahy (Cassandra Easonová)
Sprievodca stovkou kryštálov a svetom ich magických síl. Kryštály a kamene, či už drahé či bežné, sprevádzajú ľudstvo oddávna. A rozhodne neslúžia len na ozdobu. Disponujú totiž neuveriteľnou mocou a pri správnom používaní dokážu výrazne vylepšiť ..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Kameny pro zdraví a pohodu (Cassandra Easonová)
Stovka liečivých kryštálov, ktoré vám pomôžu viesť zdravší život. Že kamene a kryštály disponujú liečivou mocou, vedeli už naši predkovia. Pomáhajú ľuďom už od staroveku a nie je najmenší dôvod, prečo by nemohli prospieť aj nám. Ak to skúsite s ni..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Drahé kameny z pohledu restaurátora a klenotníka (Radek Hanus)
Druhé rozšírené vydanie o syntetické kamene a ich vlastnosti. Autori tejto knihy zhrnuli odporúčania vychádzajúce z dlhoročných skúseností a experimentov sa šperkovými kameňmi. Každý, kto sa zaoberá opravami šperkov s drahými kameňmi, by mal ve..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Drahokamy a andělé (Ursula Klinger)
Toto posolstvo z duchovného sveta prináša nové súvislosti medzi jemnohmotným a materiálnym svetom, ktoré sprostredkúvajú veľmi citlivé sily ukryté vo vzácnych nerastoch. Koncentrovaná energia drahých kameňov je previazaná s konkrétnou anjelskou intel..
6,35€
Bez DPH: 5,77€
Drahé kameny na jednotlivé nemoci (Michael Gienger)
Liečenie drahými kameňmi je už pevnou súčasťou prírodného liečiteľstva. Táto publikácia sa zameriava na najpraktickejšie stránky tohto delikátneho umenia a prináša súhrnné informácie o 132 najbežnejších ochoreniach, u ktorých sa preukázal terapeutick..
14,05€
Bez DPH: 12,77€
Skrytá moc drahých kamenů (Josef Pavel Kreperát)
Všetky základné drahé kamene vrátane koralov, perál, tektitov a drahých kovov. Ich vnútorná sila a schopnosť pôsobiť na ľudský organizmus. Vydanie je doplnené kameňmi zverokruhu a registrom. ..
10,29€
Bez DPH: 9,35€
Naše šťastné kameny (Antonín Hrbek)
Kniha je určená pre najširšiu verejnosť. Úvodná časť je venovaná vplyvu šťastných kameňov na ľudský organizmus. V ďalšej časti potom autor na základe svojich dlhoročných skúseností s drahými kameňmi a astrológiou jednoduchou formou zoznamuje čitat..
11,15€
Bez DPH: 10,14€
Akupresura drahými kameny (Nora Kircher)
Jednoduchá, účinná a vždy a všade použiteľná metóda akupresúry tyčinkami z drahokamov si vďaka docentke Nore Kircherovej začína v západnej Európe získavať stále viac spokojných a nadšených priaznivcov. Táto celofarebná publikácia ponúka návod aj z..
12,45€
Bez DPH: 11,32€
Kapesní lexikon léčivých kamenů (Werner Kühni)
Vreckový lexikón vám umožňuje urobiť bezprostredný krok do sveta liečivých kameňov. Každý z minerálov je charakterizovaný presne a zrozumiteľne vrátane všetkých svojich farebných variantov. Symboly tu odkazujú na vhodné aplikácie a optimálny spôsob s..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Lexikon léčivých kamenů (Josef Pavel Kreperát)
Táto kniha slúži na rýchlu orientáciu v liečivých kameňoch. 328 druhov je zoradených podľa farieb a súčasne čakier, ktoré farbám zodpovedajú. Tam, kde existuje viac farebných odrôd, je kameň zaradený buď podľa najtypickejšej farby alebo v skupine ..
11,05€
Bez DPH: 10,05€
Kameny od A do Z 2 (Judy Hallová)
Sprievodca svetom najzaujímavejších kryštálov, viac ako 200 nových liečivých kameňov. Voľné pokračovanie knihy Kamene od A do Z. Pre veľký úspech, ktorého sa dočkalo vydanie knihy Kamene od A do Z, sa autorka rozhodla zoznámiť čitateľa s mnohými ď..
17,25€
Bez DPH: 15,68€
Kameny od A do Z (Judy Hallová)
Drahé kamene pozná ľudstvo už celé tisícročia a od počiatkov civilizácie ich považuje za mocné liečivé, ochranné a magické prostriedky. A pretože ich obľuba pretrvala až do dnešnej doby, na ich účinkoch určite niečo bude. Na to, aby ste sa v nich ..
17,79€
Bez DPH: 16,17€