Knihy - o Tarote

Knihy - o Tarote v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra venujúca sa tarotovým kartám. Nielen rady a návody ako správne vykladať tarotové karty, ale aj informácie o tajomstvách tarotu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Praktický tarot (Hajo Banzhaf)
Autor vysvetľuje nekomplikovaný vstup do Rider-Waite tarotu. Symbolická reč všetkých 78 kariet je dešifrovaná zrozumiteľným spôsobom. Čitateľ dostane kompletné návody, aby s pomocou tarotu posudzoval z vyššieho hľadiska praktické každodenné rozhodnut..
13,29€
Tarot - techniky výkladu (Hajo Banzhaf)
Táto tarotová učebnica sa obracia predovšetkým k tým, ktorí hľadajú prístup k tarotu cez prax, súvislosti najradšej chápu na základe príkladov alebo svoje vlastné výklady radšej porovnávajú s výkladmi druhých. Všetky výklady v tejto publikácii slávne..
11,05€
Crowleyho tarot - Základní kniha (Frey Akron, Hajo Banzhaf)
Väčšina pochodov v mysli prebieha bez našej vedomej, bdelej účasti. Pod tým, čo si uvedomujeme na racionálnej úrovni, sa skrýva oveľa väčšia hĺbka. Tarotové karty vám odkryjú tú vrstvu podvedomia, ktorá je v danej dobe najbližšie k povrchu - nie j..
13,99€
Tarot a jak mu rozumět (Cassandra Easonová)
Veštenie môže byť veľmi prospešné! Keď dostaneme dobrý návod, ľahko dokážeme otvoriť svoje intuitívne vnímanie a poradiť sa s kartami, ako máme v nejakej záležitosti postupovať. A ak spoznáme, čo nás čaká, je oveľa jednoduchšie uvedomiť si, čo máme r..
8,49€
Základní Tarot (Renata Petříčková)
Kniha Svet tarotu + 78 tarotových kariet A.E.Waite + vačok. Prepracované vydanie s ešte vernejšími reprodukciami pôvodných ilustrácií, veľkými kartami (70 x 120 mm) a obsiahlou príručkou Renáty Petříčkovej. V tomto cenovo zvýhodnenom darčekovom..
17,79€
Jak vykládat Tarotové karty (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tejto jedinečnej príručke nájdete Tarotové lekcie skúsenej a láskavej autorky niekoľkých tarotových bestsellerov. Naučí vás, ako s kartami pracovať úplne od začiatku a ako si k nim vytvo..
3,49€
Svět Tarotu - Univerzální příručka k tarotovým kartám (Renata Petříčková)
Prijmite pozvanie do tarotovej cukrárne, ktorému skrátka nejde odolať. Svet tarotu je svet všetkých odtieňov ľudského bytia od chvíľ šťastia a zmysluplnosti až po prázdne chvíle naplnenej beznádejou. A niekde medzi tým je 78 rôznych situácií. V tejto..
4,45€
Tarot pro samouky (Pavel Hanzal)
Učebnica Tarot pre samoukov ponúka každému záujemcovi jedinečnú možnosť porozumieť základným princípom práce s tarotovými kartami. Kniha obsahuje potrebné teoretické základy a praktické ukážky výkladov. Celkom 18 lekcií prevedie čitateľa jednoduch..
11,99€
Partnerský výklad tarotu (Zuzana Antares)
Najčastejšími otázkami, ktoré kladieme vo výkladoch, sú otázky na vzťahy, na partnerov a partnerky, na ľudí okolo nás. Snažíme sa dozvedieť, ako sa bude vzťah vyvíjať, čo si o nás druhí myslia alebo aký k nim máme zvoliť prístup, aby bola situácia ne..
12,09€
Tarot a hledání smyslu života (Bohumil Vurm)
Kniha popisuje základný význam jednotlivých kariet Veľkej arkány a zároveň vzájomný význam kariet vo výklade. Jednotlivé symboly tarotu autor vysvetľuje pomocou detailov z obrazu "Záhrada pozemských rozkoší" Hieronyma Boscha. Záver knihy je ven..
9,99€
Andělské tarotové karty (Doreen Virtue, Radleigh Valentine)
Hľadáte podrobného sprievodcu mystickým svetom tarotu? Chceli by ste sa dozvedieť viac o význame jednotlivých kariet a symbolov a spôsoboch vykladania Anjelských tarotových kariet? Doreen Virtue a Radleigh Valentine vám v tejto obsiahlej príručke uka..
14,19€
Magie tarotu (Janina Renée)
Kľúč vašej budúcnosti je v kartách...! Život je plný neistoty. Ťahá nás a tlačí veľa protichodných síl... Až príliš často mnmohí z nás cítia, že sa stali "obeťou". Keď však nad svojou situáciou prevezmete kontrolu, svet sa náhle stane priateľským ..
12,89€
Poutník časem (Ivana Justychová)
Rozbor tarotových veľkých arkán na podklade pútavého príbehu umožňuje ľahko pochopiť tajomstvo, možnosti, hĺbku i jednoduchosť života. V knihe sú popísané ďalšie súvislosti, najmä z oblasti astrológie, rún, numerológie a pod., ktoré dopĺňajú kompl..
8,65€
Tarot v duchu Zenu - Hra života (Osho)
Osho Zen Tarot je jedinečný a neoceniteľný sprievodca taroky pre začiatočníkov i pokročilých. Súčasťou knihy je navyše 22 vytrhávacích minikaret Veľkej Arkány Osho Zen Tarotu. Túto knihu si rozhodne nesmie nechať ujsť nikto z tých, ktorí si obľúbi..
15,59€
Tarot: Cesta hrdiny (Elisabeth Haichová)
Fascinujúce putovanie prostredníctvom obrazov Veľkej arkány plnej odvekých skúseností ľudstva a objavných vedomostí. Elisabeth Haichová, prvá dáma tarotu, legendárna majsterka jogy, autorka mystického svetového bestselleru Zasvätenie a najväčšia n..
10,65€
Tarot klíč k iniciaci (Pierre de Lasenic)
Tarot je zázračným zrkadlom, v ktorom sa odráža ľudský život v nespočetných fazetách a dráždi každého svojou imaginatívnosťou, tajomnou podobou, ktorú nepotlačí žiadna exaktná logika, žiadny výsmech a žiadna filozofia. Tarot nie je sám o sebe urče..
17,69€
Co vám karty prozradí? (Jacky Newcomb)
Kniha je koncipovaná tak, aby ste sa s jej pomocou naučili poznať a používať tarotové karty, a to ich každodenným používaním počas 30 dní. Sú tu cvičenia zaoberajúce sa veštením, meditáciou, zapamätávaním si, riešením problémov a pod. Rýchle a záb..
12,89€
Učebnice Tarotových karet (Martina Blažena Boháčová)
V tejto knihe som zhromaždila významy kariet. Zhrnula som tu všetky moje skúsenosti za celé obdobie, odkedy s kartami pracujem. Ukazujem tu, k čomu všetkému sa dajú karty používať a akým spôsobom sa s nimi má pracovať. Naviac u každej karty popisu..
9,29€
Tarot - Cesta hrdiny jako mytologický klíč (Hajo Banzhaf)
Od pradávna si ľudia rozprávajú príbehy o človeku, ktorý sa vydá na cestu, aby vykonal veľké dielo. Vďaka výskumom C.G. Junga dnes vieme, že sa vo všetkých tých mýtoch a rozprávkach skrýva symbolika archetypov, ktorá opisuje životnú cestu každého ..
14,15€
Velká kniha Crowleyho tarotu (Angeles Arrien)
Tarotové symboly z pohľadu psychológie a mytológie. Kniha prináša okrem iného rozbor modernej a starovekej symboliky späté s Tarotom, doteraz najpodrobnejší popis 78 kariet Thothova Tarotu. Podľa Angeles Arrien nám Tarot môže pomôcť preniknúť k múdro..
16,79€
Jak správně vykládat tarot (Renée Janina)
Táto kniha vás zoznámi s rôznymi formami výkladu tarotových kariet. S pomocou vizualizačných cvičení, tarotových kúziel a špeciálne volených otázok pri hľadaní rady sa naučíte rozumieť svojim snom i každodenným zážitkom. ..
16,45€
Tarot od A do Z (Sarah Bartlettová)
Táto kniha je zábavným, inšpiratívnym sprievodcom farebnou ríšou vykladacích kariet. Naučí vás všetkému, čo potrebujete vedieť o tarote. Začneme výberom najlepších sád, naučíme sa klásť tie správne otázky a odhalíme tajomstvá dokonalého výkladu. Z..
17,19€
Symbolismus tarotu - Okultní filosofie v obrazech a číslech (Petr Uspenskij)
Pútavé a poetické uvedenie do symboliky tarotu od známeho autora. ..
6,33€