Knihy - Psychológia

Knihy - Psychológia v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Nazrite do tajomstiev psychológie, odhaľte skryté zákutia ľudskej mysle a skúste prísť na koreň rôznym problémom.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Radikální sebeláska (Gala Darling)
Snívala ste niekedy o živote naplnenom smiechom a láskou, ale nemáte potuchy o tom, ako to dosiahnuť? Nie ste sama. Autorka bestsellerov Gala Darling strávila roky v náručí depresie a s poruchou príjmu potravy. Jej život bol jeden veľký chaos a katas..
11,09€
Strach z opuštění (Veronika Neumannová)
Táto jedinečná kniha poskytuje krok za krokom detailný návod a praktické cvičenia, ako strach eliminovať, ako uzdraviť staré bolesti, existujúce problematické vzťahy, vytvoriť harmonický partnerský vzťah, ale aj ako pristupovať k človeku, ktorý strac..
15,75€
Jak se zbavit úzkosti a fobií (Edmund J. Bourne)
Život s úzkosťou, panickými záchvatmi alebo fóbiami vo vás môže vyvolať pocit, že nemáte kontrolu nad svojím životom. Ako môžete získať kontrolu nad svojím strachom skôr, než vás tento pripraví o to najlepšie, čo v sebe máte? Táto kniha, ktorá teraz ..
33,99€
Enneagram (Don Richard Riso)
Objavte hlbokú múdrosť enneagramu Enneagram je dynamický psychologicko-spirituálny systém, ktorý jedinečným spôsobom opisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť spôsobov bytia vo svete - deväť typov osobnosti, ich hlboké vnútorné motívy j..
22,29€
101 dní k sebavedomiu
Zdravé sebavedomie nie je niečo, s čím sa niektorí šťastlivci narodili, a ostatní majú celý život smolu. Je to spôsob, akým vidíme sami seba. Ak sa chceme stať sebavedomejšími ľuďmi, musíme zmeniť to, čo si myslíme sami o sebe, ako sa vidíme a vní..
8,55€
Nedostatočný pocit vlastnej hodnoty (Heinz-Peter Röhr)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy. Heinz- Peter Röhr pomáha čita..
12,25€
Sny a jak jim rozumět - Úvod do výkladu snů (Stase Michaelsová)
Keď sa nám niečo zdalo, zvyčajne sa zaujímame hlavne o to, aký to pre nás môže mať význam. Len málokto si položí otázku, čo vlastne sen je. Mystici považujú sny za "správy duše" a podľa Freuda ide o "pozostatky dňa", teda toho, čo zostalo z denných s..
8,49€
Uzdravení vaší osamělosti (Erika J. Chopich)
Erika Chopich a Margaret Paul vám v tejto knihe ukážu, ako sa môžete spojiť so svojím vnútorným dieťaťom a ako vďaka tomuto spojeniu môžete ukončiť svoje sebadeštruktívne vzorce myslenia a konania, prekonať svoje strachy a konflikty a rozvinúť si nap..
16,15€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
14,49€
Mě neobelžeš (Janine Driver)
Čo keby ste mohli dosiahnuť zvýšenie svojho platu o 15%, eliminovať problémy a obavy, ktoré vás trápia, a lepšie v noci spať? Zlepšite svoj život používaním vlastného barometra lži Všetkého môžete dosiahnuť jednoduchým učením tomu, ako odhaliť ..
14,19€
Myšlení uzdravuje (Jarmila Mandžuková)
Je známe celé množstvo kníh, vedeckých prác a príbehov, ktoré potvrdzujú, že myslenie dokáže hlbokým a často zásadným spôsobom ovplyvniť všetky oblasti nášho života vrátane zdravia. Táto kniha prináša zaujímavé odporúčania, návody a ďalšie rady k ..
6,45€
Tělo Východu, mysl Západu (Anodea Judith)
V tejto prelomovej knihe prináša Anodea Judith svieži pohľad na východný systém čakier založený na princípoch jogy, ktorý usádza do rámca západného myslenia. Čakry skúma z pohľadu Jungiánskej psychológie, somatickej terapie, vývojovej psychológie a m..
23,75€
Jungova mapa duše (Murray Stein)
Kniha Jungova mapa duše býva označovaná za najlepší, v angličtine napísaný, jednozväzkový súhrn základných myšlienok C. G. Junga. Je prehľadným úvodom do štúdia Jungovej analytickej psychológie a súčasne poučným sprievodcom Jungovým literárnym dielom..
19,25€
Výklad snů dasainsanalytickou metodou (Jiří Růžička)
Vo sne je človek účastníkom priebehu snových udalostí osobne a celý, aj keď po prebudení vie, že to bol "len" sen. To, čo sa v ňom udialo, nemôže byť bez následkov považované za bezvýznamný alebo dokonca prázdny kus života. Snový život je podobne ako..
11,55€
Procitnutí Evy - O odstranění emocionální zaslepenosti (Alice Millerová)
Rané emocionálne skúsenosti zanechávajú v tele stopy, ktoré kódujú ako informácie a ktoré v dospelosti ovplyvňujú náš spôsob myslenia, cítenia a konania, ale naše vedomie je odmieta. Práve takto často vzniká bludný kruh násilia. O tom, ako ho prelomi..
10,59€
Intuícia - Odomkni uväznenú silu! (Cate Howellová)
Môže nám intuícia pomôcť pri práci a najmä pri rozhodovaní? Pouvažujte nad tým, ako sa zvyknete rozhodovať. Spoliehate sa na logickú analýzu situácie alebo dáte na svoje tušenie? Moja bezprostredná odpoveď bola, že používam oboje, ale musela som sa p..
11,29€
Ako sa zbaviť zvyku byť sám sebou (Joe Dispenza)
Vaše gény a naprogramovanie vás neodsudzujú na to, aby ste boli po zvyšok svojho života stále rovnakí. Objavuje sa nová vedná disciplína, ktorá všetkým ľudským bytostiam umožňuje vytvárať realitu podľa vlastného výberu. V knihe Ako sa zbaviť zvyku by..
13,75€
Mental Healing - Tajemství sebeléčení a uzdravení (Clemens Kuby)
Táto kniha vám prináša metódu, ako dosiahnuť premeny a oslobodenie od telesných, psychických, pracovných, finančných a vzťahových problémov. Nechce sa tomu veriť, ale je to pravda: Nepotrebujete k tomu nič iné ako poznámkový blok a ceruzku alebo neja..
13,35€
Jak se zbavit minulosti (Francine Shapiro)
Dostupná užívateľská príručka od tvorcu vedecky preukázanej formy psychoterapie, ktorá úspešne lieči milióny ľudí po celom svete. Či už sme zažili malé prekážky alebo veľká traumy, sme všetci ovplyvnení spomienkami a zážitkami, ktoré si nemusíme pamä..
16,39€
Nové základy experimentální psychologie (Břetislav Kafka)
Kompletné vydanie (vrátane autorových dodatkov a zmien) knihy svetovo presláveného bádateľa na poli experimentálnej psychológie. Břetislav Kafka dokázal preniknúť do hĺbky ľudskej duše a odkryť jej vlastnosti a schopnosti. Narodil 14. mája 1891..
17,99€
Divoká mysl - Průvodce lidskou psychikou (Bill Plotkin)
Naša ľudská psychika disponuje podivuhodnými zdrojmi, ktoré v nás čakajú, o ktorých existencii by sme ani nemuseli vedieť, kým nezistíme, ako k nim získať prístup a kultivovať ich sily, ich nevyužitý potenciál a hlbiny. Divoká myseľ identifikuje t..
21,15€
Zásadné rozhovory - Ako komunikovať, keď ide o veľa (Kerry Patterson)
Zažívame ich všetci. Situácie, v ktorých ide o veľa a kde od toho, ako sa vyvinú, závisí naša budúcnosť, kariéra a duševná pohoda. Je preto paradoxom, že rozhodujúce momenty v našich životoch buď prehliadame, podceňujeme a neriešime, alebo čakáme, ký..
13,29€
Keď Nietzsche plakal - Román o posadnutosti (Irvin D. Yalom)
Vo Viedni devätnásteho storočia sa odohráva dráma lásky, osudu a vôle na pozadí intelektuálnych prúdov, ktoré budú definovať celú éru. Josef Breuer, jeden zo zakladateľov psychoanalýzy, je na vrchole svojej kariéry. Jedného z najväčších európskych fi..
14,19€
Aké drahé je zadarmo (Dan Ariely)
Zvykli sme si na predraženú kávu aj na predstavu o človeku ako racionálnej bytosti. Máme pocit, že drahší liek je účinnejší, šetríme na drobnostiach a rozhadzujeme pri dôležitých nákupoch. Po prečítaní Arielyho knihy to však už nemusí platiť. Výrazne..
12,29€
Všetko trvá krátko - a ďalšie príbehy zo psychoterapie (Irvin D. Yalom)
V dlhoočakávanej novej zbierke príbehov opisuje renomovaný psychiater Irvin D. Yalom zápas, ktorý podstupujú nielen jeho pacienti, ale aj on sám. Je to zápas s dvoma najväčšími výzvami ľudskej existencie: ako žiť zmysluplný život a ako sa vyrovnať s ..
12,29€