Knihy - Psychológia

Knihy - Psychológia v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Nazrite do tajomstiev psychológie, odhaľte skryté zákutia ľudskej mysle a skúste prísť na koreň rôznym problémom.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Prečo spíme - Odhalenie sily spánku a snov (Matthew Walker)
Spánok patrí k najdôležitejším, ale najmenej pochopeným aspektom nášho života, zdravia a dlhovekosti. Donedávna vedci nedokázali odpovedať na otázky prečo spíme, ako spánok pomáha nášmu telu a mozgu, prečo nás postihnú ničivé zdravotné následky, keď ..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Usmívej se na strach (Chögyam Trungpa)
Mnohí z nás, bez toho aby sme si to uvedomovali, sme ovládaní strachom. Sme schopní si niektoré z našich strachov uvedomovať - možno sa bojíme hovoriť na verejnosti, máme strach z finančných ťažkostí alebo zo straty milovaných bytostí. Chögyam Tru..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Psýché (Milan Nakonečný)
Kniha podáva netradičný úvod do základov a záhad ľudskej psychiky. V tomto zmysle prináša u nás dosiaľ nepublikované poznatky a je teda nielen veľmi informatívna, ale aj podnetná. ..
21,39€
Bez DPH: 19,45€
Dva týdny pro mladší mozek (Gigi Vorgan)
Moderný program pre bystrú myseľ a lepšiu pamäť Nemôžete nájsť kľúče, zabúdate mená alebo sa vrátite domov z nákupu a zistíte, že ste to najdôležitejšie zabudli kúpiť? S týmito problémami sa čas od času stretne každý z nás. Posledné štúdie ukazujú..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Buddhismus a psychologie
Buddhismus a psychologie - súhrn diel o budhizme a psychológii a vecí medzi nimi súvisiacich. Kniha obsahuje články: Sensei S. Graef: PSYCHOTRONICKÉ JEVY Z POHLEDU ZEN-BUDDHISMU Kora a Ohara: MORITOVA TERAPIE C.Kane: MORITOVA TERAPIE A NAIK..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 2 (J. K. U'Fon)
V tomto zväzku sa autor pokúša okrem iného načrtnúť novú koncepciu psychológie v súlade so systémom gun a inej ako tradičnom poňatí vývoja človeka, opierajúci sa o fakty oficiálnou vedou ignorované, nepopierané či prekrúcané. Z obsahu: Nekro..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 1 (J. K. U'Fon)
Dielo vyznačujúce sa nevšedným prístupom ku kľúčovým otázkam ľudskej existencie, cez šírku svojho záberu však neobyčajne zrozumiteľné a čítavé. Na rozdiel od suchopárnych štúdií na rovnakú tému, od tejto knihy sa bude laický čitateľ ťažko odtrhávať. ..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Výbor z díla I. (Carl Gustav Jung)
Základné otázky analytickej psychológie a psychoterapie v praxi. Kniha obsahuje Jungove texty: Zásadné aspekty praktickej psychoterapie; Ciele psychoterapie; Psychoterapia a svetový názor; Psychoterapia v prítomnosti; Základné otázky..
35,49€
Bez DPH: 32,26€
Jak překonat negativní emoce a myšlenky (Doris Wolf)
Trápia vás nepríjemné pocity a myšlienky? Zápasíte s obavami, závisťou, žiarlivosťou, pocitmi menejcennosti či viny? Bývate pesimistickí, zlostní, nedôverčiví, úzkostliví alebo kritickí? Strácate sebadôveru a neviete, ako ďalej? S pomoc..
11,79€
Bez DPH: 10,72€
Výživa a intuice (Doreen Virtue)
Ako zlepšiť svoju intuíciu správnou výživou. Teraz sa môžete dozvedieť, ktoré potraviny a nápoje naštartujú vaše prirodzené intuitívne schopnosti a podporia fyzické zdravie! Doreen Virtue a Robert Reeves sa s vami podelia o praktické spôsoby, ktor..
15,29€
Bez DPH: 13,90€
Terapie se substancí (Friedrike Meckelová Fischerová)
Jedinečný príbeh a definitívny sprievodca pre budúcu generáciu psychedelických psychoterapeutov. Vychádza pri príležitosti pražskej Medzinárodnej transpersonálnej konferencie v septembri 2017. Komplexný sprievodca metodikou liečebného použitia psyche..
13,54€
Bez DPH: 12,31€
Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti (Mark Williams)
Ak ste niekedy bojovali s depresiou, nestrácajte nádej. Tento váš cyklus chronických pocitov nešťastia vám môže pomôcť raz navždy prelomiť technika všímavosti, ktorú sa naučíte v tejto knihe. Ide o jednoduchý, ale veľmi účinný spôsob venovania pozorn..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Svět bez stížností (Will Bowen)
To, že sťažovaním si škodíme predovšetkým sami, tuší asi väčšina z nás. Sťažovanie je ale tak silný a rozšírený návyk, že na to, aby sme sa ho zbavili, potrebujeme informácie, podporu a ten správny impulz. V tejto knihe sa dozviete, čo robí sťažno..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Radikální sebeláska (Gala Darling)
Snívala ste niekedy o živote naplnenom smiechom a láskou, ale nemáte potuchy o tom, ako to dosiahnuť? Nie ste sama. Autorka bestsellerov Gala Darling strávila roky v náručí depresie a s poruchou príjmu potravy. Jej život bol jeden veľký chaos a katas..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Strach z opuštění (Veronika Neumannová)
Táto jedinečná kniha poskytuje krok za krokom detailný návod a praktické cvičenia, ako strach eliminovať, ako uzdraviť staré bolesti, existujúce problematické vzťahy, vytvoriť harmonický partnerský vzťah, ale aj ako pristupovať k človeku, ktorý strac..
15,75€
Bez DPH: 14,32€
Jak se zbavit úzkosti a fobií (Edmund J. Bourne)
Život s úzkosťou, panickými záchvatmi alebo fóbiami vo vás môže vyvolať pocit, že nemáte kontrolu nad svojím životom. Ako môžete získať kontrolu nad svojím strachom skôr, než vás tento pripraví o to najlepšie, čo v sebe máte? Táto kniha, ktorá teraz ..
33,99€
Bez DPH: 30,90€
Enneagram (Don Richard Riso)
Objavte hlbokú múdrosť enneagramu Enneagram je dynamický psychologicko-spirituálny systém, ktorý jedinečným spôsobom opisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť spôsobov bytia vo svete - deväť typov osobnosti, ich hlboké vnútorné motívy j..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
101 dní k sebavedomiu
Zdravé sebavedomie nie je niečo, s čím sa niektorí šťastlivci narodili, a ostatní majú celý život smolu. Je to spôsob, akým vidíme sami seba. Ak sa chceme stať sebavedomejšími ľuďmi, musíme zmeniť to, čo si myslíme sami o sebe, ako sa vidíme a vní..
7,77€
Bez DPH: 7,07€
Nedostatočný pocit vlastnej hodnoty (Heinz-Peter Röhr)
Mohli by sme byť šťastní, lenže často nám staré modely myslenia podkopávajú pocit vlastnej hodnoty. Nie som dosť dobrý. Nezvládnem to. Som smoliar. Tieto skryté programy nám otravujú dušu a spôsobujú rozličné poruchy. Heinz- Peter Röhr pomáha čita..
11,14€
Bez DPH: 10,12€
Sny a jak jim rozumět - Úvod do výkladu snů (Stase Michaelsová)
Keď sa nám niečo zdalo, zvyčajne sa zaujímame hlavne o to, aký to pre nás môže mať význam. Len málokto si položí otázku, čo vlastne sen je. Mystici považujú sny za "správy duše" a podľa Freuda ide o "pozostatky dňa", teda toho, čo zostalo z denných s..
8,49€
Bez DPH: 7,72€
Uzdravení vaší osamělosti (Erika J. Chopich)
Erika Chopich a Margaret Paul vám v tejto knihe ukážu, ako sa môžete spojiť so svojím vnútorným dieťaťom a ako vďaka tomuto spojeniu môžete ukončiť svoje sebadeštruktívne vzorce myslenia a konania, prekonať svoje strachy a konflikty a rozvinúť si nap..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
11,98€
Bez DPH: 10,89€
Myšlení uzdravuje (Jarmila Mandžuková)
Je známe celé množstvo kníh, vedeckých prác a príbehov, ktoré potvrdzujú, že myslenie dokáže hlbokým a často zásadným spôsobom ovplyvniť všetky oblasti nášho života vrátane zdravia. Táto kniha prináša zaujímavé odporúčania, návody a ďalšie rady k ..
5,86€
Bez DPH: 5,33€
Tělo Východu, mysl Západu (Anodea Judith)
V tejto prelomovej knihe prináša Anodea Judith svieži pohľad na východný systém čakier založený na princípoch jogy, ktorý usádza do rámca západného myslenia. Čakry skúma z pohľadu Jungiánskej psychológie, somatickej terapie, vývojovej psychológie a m..
19,63€
Bez DPH: 17,84€
Jungova mapa duše (Murray Stein)
Kniha Jungova mapa duše býva označovaná za najlepší, v angličtine napísaný, jednozväzkový súhrn základných myšlienok C. G. Junga. Je prehľadným úvodom do štúdia Jungovej analytickej psychológie a súčasne poučným sprievodcom Jungovým literárnym dielom..
19,25€
Bez DPH: 17,50€