Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy

Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na mužov, ženy a vzťahy medzi nimi, odhaľovanie mužských a ženských tajomstiev, riešenie problémov medzi nimi a hľadanie spoločných riešení.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tao ženy (Maitrey D. Piontek)
Autorka sa v tejto knihe sústreďuje na taoistickú medicínu, s ktorou má bohaté skúsenosti. Podľa jej názoru je však tento smer v mnohých bodoch k ženám nepriateľský, a preto ho redukuje na body, ktoré sú pre fungovanie ženy v dnešnom svete najprínosn..
11,95€
Bez DPH: 10,86€
Tantra - Milování duší (Somananda Moses Maimon)
Tantra fascinuje milióny ľudí na celom svete pre svoj hlboký a posvätný prístup k sexualite, ktorý ctí indické a tibetské tradície. V tejto knihe uznávaný učiteľ tantry Somananda Moses Maimon odhaľuje tajomstvo tantrického sexu, ktoré vám vyrazí dych..
11,05€
Bez DPH: 10,05€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 2 (J. K. U'Fon)
V tomto zväzku sa autor pokúša okrem iného načrtnúť novú koncepciu psychológie v súlade so systémom gun a inej ako tradičnom poňatí vývoja človeka, opierajúci sa o fakty oficiálnou vedou ignorované, nepopierané či prekrúcané. Z obsahu: Nekro..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 1 (J. K. U'Fon)
Dielo vyznačujúce sa nevšedným prístupom ku kľúčovým otázkam ľudskej existencie, cez šírku svojho záberu však neobyčajne zrozumiteľné a čítavé. Na rozdiel od suchopárnych štúdií na rovnakú tému, od tejto knihy sa bude laický čitateľ ťažko odtrhávať. ..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Cesta bohyně válečnice (Heather Ash Amara)
Kniha Cesta bohyne bojovníčky sa za veľmi krátku dobu stala oveľa viac, než len knihou. Ich desať lekcií inšpirovalo tisíce žien po celom svete k odvahe získať späť svoju silu, vášeň a slobodu. V tomto napäto očakávanom pokračovaní Cesta bohyne bojov..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě (John Gray)
Je to už viac ako dvadsať rokov, čo John Gray napísal knihu Muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, ktorá pomohla párom po celom svete prehĺbiť ich intimitu a oživiť milostné životy. Ukázalo sa, že muži a ženy spolu komunikujú tak rozdielnym spôsobom..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Tantrický orgasmus pro ženy (Diana Richardson)
Revolučný prístup k ženskej sexualite - uvoľnenie ako kľúč k dosiahnutiu hlbokých orgazmických stavov! Naplno prežitý sex nás vyživuje láskou, omladzuje telo a obnovuje duševné zdravie. Tantrický orgazmus pre ženy prináša nový pohľad na extatickú ..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Ako oslobodiť potenciál vášho dieťaťa (Daniela Valente)
Praktická príručka inšpirovaná metódou Montessori rozvíja prostredníctvom hravých aktivít potenciál dieťaťa už od narodenia. Nepotrebujete na to pritom žiadne špeciálne pomôcky, postačia veci, ktoré máte bežne v domácnosti. Príručka je obohatená o za..
11,89€
Bez DPH: 10,81€
Opravdový muž (Robert Augustus Masters)
Mám všetko - skvelú prácu, dobrý vzťah i životný štýl - tak prečo som tak nespokojný a cítim sa osamelý? Prečo nie som šťastnejší vo svojom osobnom vzťahu? Ako môžem viac dávať najavo svoju mužskú silu - bez toho aby som patril medzi hlupákov, ..
18,99€
Bez DPH: 17,26€
Požehnání, ne prokletí (Jane Bennettová)
Pre dospievajúce dievča je mimoriadnej obdobie prvej menštruácie (menarché). Je to doba, ku ktorej je potrebné pristupovať s úctou, doba, v ktorej budúca žena prechádza možno tým najdôležitejším prechodovým rituálom. Autorka vyvracia zakorenené pr..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Potrebujem tvoju lásku - Je to pravda? (Katie Byron)
Spoločnosť a kultúra, v ktorej žijeme, nás učia, aby sme svoju hodnotu odvodzovali od lásky, súhlasu a uznania druhých. Výsledkom sú neúspešné vzťahy a zranené duše všetkých, ktorí svoju vlastnú hodnotu zakladajú na správaní a názoroch iných ľudí. ..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Alchymie sexuální energie (Mantak Chia)
Dozviete sa, ako transformovať prebytočnú sexuálnu energiu (čching čchi) v liečivú energiu, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Autor predkladá techniky kozmického liečivého čchi-kungu, ktoré mobilizujú neobmedzené zdroje kozmickej čchi za účelom liečenia...
15,45€
Bez DPH: 14,04€
Pravý muž 21. století (John Gray)
Praktický sprievodca hlbinami mužského vnútra, cesta k sebauvedomeniu a lepším vzťahom. Od autora bestselleru Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. Každý z nás je jedinečný a má svoje poslanie. Čo ale robiť, aby sa nám len nielen podarilo naplniť, ale e..
17,09€
Bez DPH: 15,54€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
15,45€
Bez DPH: 14,04€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
11,98€
Bez DPH: 10,89€
Duchovní vztahy - Moudrost Jógánandy - Časť 3. (Paramhansa Jógánanda)
Rozviňte vo svojom živote väčšiu harmóniu. Priateľstvo, láska, manželstvo a deti: v týchto vzťahoch zažívame tú najväčšiu radosť a najväčší zármutok. Kľúčom k šťastiu vo všetkých týchto vzťahoch je nesebecká láska - vieme ju však naplniť? Param..
11,59€
Bez DPH: 10,54€
Taoistická tantra pro ženy (Minke de Vos)
Tantra priťahuje čoraz väčší záujem mužov i žien na celom svete - a príručiek na túto tému existuje veľké množstvo. Kniha Minke de Vos je výnimočná svojou hĺbkou prameniacej z autorkinho rozsiahleho skúmania taoistickej tradície a čínskej medicíny..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Odvaha byť tvorivý (Doreen Virtue)
Vo svojej knihe Božská mágia som hovorila o tom, že v sebe máme mužskú aj ženskú tvorivú energiu. Naša ženská energia je intuitívna, vnímavá a spojená s pravou stranou mozgu. Spoločne vytvárajú vaša ženská a mužská energia dokonalý zväzok pri vytvára..
11,14€
Bez DPH: 10,12€
Správny muž - 12 vlastností moderného muža (John Gray)
12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote. Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali n..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Žijte neočekávaný život (Jody Day)
12 týždňov pre váš plán B na zmysluplnú a plnohodnotnú budúcnosť bez detí. Na celom svete sa milióny žien dožívajú štyridsiatich - päťdesiatich rokov, bez toho aby mali dieťa. Aj keď niektoré z nich nemajú deti z vlastnej vôle, väčšina žien deti c..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Obrať list (Rebecca Beltránová, Adria Fruitós)
Nepostrádateľná knižka, ktorá zaženie myšlienky na vášho EX! Už je to tak: partneri prichádzajú a zase odchádzajú - našťastie je tu spôsob, ako sa s tým hravo vyrovnať. Ak ti na zozname bývalých práve pribudol ďalší (alebo máš svojho prvého EX) a ..
7,59€
Bez DPH: 6,90€
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah (Lillian Glassová)
Kto sú toxickí muži, aký na nás majú vplyv a ako sa s nimi vysporiadať. Muži, ktorí dokážu zničiť každý vzťah, tzv. toxickí muži, skrížia cestu nejednej z nás. Chodíme s nimi, vydávame sa za nich alebo pre nich pracujeme. Narážame na nich v rodine..
3,45€
Bez DPH: 3,13€
Duše miminek (Walter Makichen)
Mám mať dieťa? Prečo nemôžem otehotnieť? Čo sa mi moje budúce bábätko snaží povedať? V tejto čítavej knihe ponúka svetoznámy jasnovidec a médium Walter Makichen vedenie, podporu a uistenie budúcim rodičom a pomáha im vytvoriť láskyplné a podporujúce ..
15,29€
Bez DPH: 13,90€
Orgasmická meditace - Umění ženského orgasmu (Nicole Daedone)
Orgazmická meditácia povznáša ženský orgazmus na úroveň náboženskej a duchovnej praxe. Napĺňa dušu, kultivuje túžby, pomáha nám k sebavyjadreniu, je zdrojom sebauvedomenia ohromnej ​​energie. Táto kniha je o sexe, iste. Ale zároveň je to aj kniha ..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Potřebuji tvou lásku - Je to pravda? (Byron Katie)
Láska je nádherná - teda ak ju práve nehľadáme, nesnažíme sa si ju udržať alebo nám nechýba. Každý deň trávime hodiny premýšľaním o svojich vzťahoch a ak svojim bolestivým a obmedzujúcim myšlienkam veríme, je náš život plný utrpenia. Rovnako tak p..
8,89€
Bez DPH: 8,08€