Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy

Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na mužov, ženy a vzťahy medzi nimi, odhaľovanie mužských a ženských tajomstiev, riešenie problémov medzi nimi a hľadanie spoločných riešení.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tantrický orgasmus pro ženy (Diana Richardson)
Revolučný prístup k ženskej sexualite - uvoľnenie ako kľúč k dosiahnutiu hlbokých orgazmických stavov! Naplno prežitý sex nás vyživuje láskou, omladzuje telo a obnovuje duševné zdravie. Tantrický orgazmus pre ženy prináša nový pohľad na extatickú ..
15,59€
Ako oslobodiť potenciál vášho dieťaťa (Daniela Valente)
Praktická príručka inšpirovaná metódou Montessori rozvíja prostredníctvom hravých aktivít potenciál dieťaťa už od narodenia. Nepotrebujete na to pritom žiadne špeciálne pomôcky, postačia veci, ktoré máte bežne v domácnosti. Príručka je obohatená o za..
11,89€
Opravdový muž (Robert Augustus Masters)
Mám všetko - skvelú prácu, dobrý vzťah i životný štýl - tak prečo som tak nespokojný a cítim sa osamelý? Prečo nie som šťastnejší vo svojom osobnom vzťahu? Ako môžem viac dávať najavo svoju mužskú silu - bez toho aby som patril medzi hlupákov, ..
18,99€
Požehnání, ne prokletí (Jane Bennettová)
Pre dospievajúce dievča je mimoriadnej obdobie prvej menštruácie (menarché). Je to doba, ku ktorej je potrebné pristupovať s úctou, doba, v ktorej budúca žena prechádza možno tým najdôležitejším prechodovým rituálom. Autorka vyvracia zakorenené pr..
8,89€
Potrebujem tvoju lásku - Je to pravda? (Katie Byron)
Spoločnosť a kultúra, v ktorej žijeme, nás učia, aby sme svoju hodnotu odvodzovali od lásky, súhlasu a uznania druhých. Výsledkom sú neúspešné vzťahy a zranené duše všetkých, ktorí svoju vlastnú hodnotu zakladajú na správaní a názoroch iných ľudí. ..
9,49€
Alchymie sexuální energie (Mantak Chia)
Dozviete sa, ako transformovať prebytočnú sexuálnu energiu (čching čchi) v liečivú energiu, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Autor predkladá techniky kozmického liečivého čchi-kungu, ktoré mobilizujú neobmedzené zdroje kozmickej čchi za účelom liečenia...
16,99€
Pravý muž 21. století (John Gray)
Praktický sprievodca hlbinami mužského vnútra, cesta k sebauvedomeniu a lepším vzťahom. Od autora bestselleru Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. Každý z nás je jedinečný a má svoje poslanie. Čo ale robiť, aby sa nám len nielen podarilo naplniť, ale e..
17,09€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
16,99€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
14,49€
Duchovní vztahy - Moudrost Jógánandy - Časť 3. (Paramhansa Jógánanda)
Rozviňte vo svojom živote väčšiu harmóniu. Priateľstvo, láska, manželstvo a deti: v týchto vzťahoch zažívame tú najväčšiu radosť a najväčší zármutok. Kľúčom k šťastiu vo všetkých týchto vzťahoch je nesebecká láska - vieme ju však naplniť? Param..
12,75€
Taoistická tantra pro ženy (Minke de Vos)
Tantra priťahuje čoraz väčší záujem mužov i žien na celom svete - a príručiek na túto tému existuje veľké množstvo. Kniha Minke de Vos je výnimočná svojou hĺbkou prameniacej z autorkinho rozsiahleho skúmania taoistickej tradície a čínskej medicíny..
15,59€
Odvaha byť tvorivý (Doreen Virtue)
Vo svojej knihe Božská mágia som hovorila o tom, že v sebe máme mužskú aj ženskú tvorivú energiu. Naša ženská energia je intuitívna, vnímavá a spojená s pravou stranou mozgu. Spoločne vytvárajú vaša ženská a mužská energia dokonalý zväzok pri vytvára..
12,25€
Správny muž - 12 vlastností moderného muža (John Gray)
12 vlastností moderného muža, ktoré mu prinesú úspech v práci, vytúženú harmóniu vo vzťahoch a celkovú vyrovnanosť v živote. Muži sa celé storočia starali len o materiálne zabezpečenie rodiny a starostlivosť o domácnosť aj výchovu detí nechávali n..
9,49€
Žijte neočekávaný život (Jody Day)
12 týždňov pre váš plán B na zmysluplnú a plnohodnotnú budúcnosť bez detí. Na celom svete sa milióny žien dožívajú štyridsiatich - päťdesiatich rokov, bez toho aby mali dieťa. Aj keď niektoré z nich nemajú deti z vlastnej vôle, väčšina žien deti c..
15,59€
Obrať list (Rebecca Beltránová, Adria Fruitós)
Nepostrádateľná knižka, ktorá zaženie myšlienky na vášho EX! Už je to tak: partneri prichádzajú a zase odchádzajú - našťastie je tu spôsob, ako sa s tým hravo vyrovnať. Ak ti na zozname bývalých práve pribudol ďalší (alebo máš svojho prvého EX) a ..
7,59€
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah (Lillian Glassová)
Kto sú toxickí muži, aký na nás majú vplyv a ako sa s nimi vysporiadať. Muži, ktorí dokážu zničiť každý vzťah, tzv. toxickí muži, skrížia cestu nejednej z nás. Chodíme s nimi, vydávame sa za nich alebo pre nich pracujeme. Narážame na nich v rodine..
3,79€
Duše miminek (Walter Makichen)
Mám mať dieťa? Prečo nemôžem otehotnieť? Čo sa mi moje budúce bábätko snaží povedať? V tejto čítavej knihe ponúka svetoznámy jasnovidec a médium Walter Makichen vedenie, podporu a uistenie budúcim rodičom a pomáha im vytvoriť láskyplné a podporujúce ..
15,29€
Orgasmická meditace - Umění ženského orgasmu (Nicole Daedone)
Orgazmická meditácia povznáša ženský orgazmus na úroveň náboženskej a duchovnej praxe. Napĺňa dušu, kultivuje túžby, pomáha nám k sebavyjadreniu, je zdrojom sebauvedomenia ohromnej ​​energie. Táto kniha je o sexe, iste. Ale zároveň je to aj kniha ..
11,55€
Potřebuji tvou lásku - Je to pravda? (Byron Katie)
Láska je nádherná - teda ak ju práve nehľadáme, nesnažíme sa si ju udržať alebo nám nechýba. Každý deň trávime hodiny premýšľaním o svojich vzťahoch a ak svojim bolestivým a obmedzujúcim myšlienkam veríme, je náš život plný utrpenia. Rovnako tak p..
8,89€
5 jazykov lásky pre muža (Gary Chapman)
V srdci muža sa ukrýva túžba zvládať všetko, čo sa mu zdá dôležité. Je skvelé byť užitočným v práci alebo na ihrisku, ale nič sa nevyrovná tomu, keď vám manželka povie: "Vďaka tebe sa cítim milovaná." Ak ste tieto slová od nej ešte nepočuli alebo mát..
9,39€
50 vzkazů ženám (Michal Brozman)
Táto kniha vám dáva možnosť vziať život do svojich rúk a nájsť odvahu na vystúpenie z nefunkčných partnerských vzťahov. 50 odkazov ženám zahŕňa umenie komunikácie a efektívnejšie využívanie slov vo vzťahoch na všetkých úrovniach. Kniha je popretkávan..
16,15€
Päť jazykov lásky (Gary Chapman)
Každý z nás túži po šťastnom a naplnenom manželstve, a predsa mávame pocit, akoby ten druhý hovoril iným jazykom. Gary Chapman hovorí, že jednou z príčin neporozumenia v manželstve je to, že každý z nás hovorí iným jazykom lásky. Počas svojej viac..
8,05€
Bohyně nestárnou (Christiane Northrupová)
Tajný recept na žiarivú vitalitu a zdravie. Inšpirácia pre ženy každého veku. Koľko vám je? Predsa toľko, na koľko sa cítite. To sme určite počuli už mnohokrát, lenže si možno myslíme, že je to len taká planá útecha. Starnúť človek predsa musí. Sme n..
17,79€
Zrození Bohyně válečnice - pracovní kniha (Heather Ash Amara)
Kniha Zrodenie Bohyne bojovníčky v desiatich lekciách učí ženy, ako sa stať sama sebou, posúdiť a naučiť využívať ich silu a kreativitu a priviesť ich na cestu, ktorou chcú ísť. Pracovná kniha rozvíja diskusiu o každej z desiatich lekcií a ponúka ďal..
8,89€
Zrození Bohyně válečnice (Heather Ash Amara)
Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy sú dnes veľa klamané. Na celom svete tvoria viac ako polovicu pracovnej sily a navyše sa ešte starajú o partnerov, deti, rodinu a priateľov a často dávajú prednosť potrebám druhých pred svojimi vlastnými. A napriek ..
8,89€