Knihy - Duchovný rast a rozvoj

Knihy - Duchovný rast a rozvoj v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Ezoterická literatúra všeobecne zameraná na duchovný rast. Knihy určené na zamyslenie nad podstatou žitia a bytia.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Fyzika Allatra (Anastasia Novych)
Toto sú odpovede na otázky o tom, ako funguje tento svet a akú úlohu v ňom hrá človek. Akonáhle prenikáš k prameňom znalostí prapôvodnej fyziky, na jednej strane chápeš jednoduchosť usporiadanie vesmíru, na strane druhej - si prekvapený, kto a ako to..
12,19€
Bez DPH: 11,08€
Jak uzdravit své vnitřní dítě (Susanne Huhn)
Každý z nás v sebe má vnútorné dieťa, ktoré nás sprevádza po celý život. Jeho bolestivé skúsenosti si už neuvedomujeme, zabudli sme na ne. Závislosti, strach a stratégie vyhýbania väčšinou úzko súvisia s ublíženým vnútorným dieťaťom. Ale ako s ním na..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Cesta k Bohu (Mahátma Gándhí)
Táto kniha sa zaoberá hlbokými duchovnými koreňmi Gándhího svetských úspechov. Svojimi vlastnými slovami v nej odhaľuje svoje intelektuálne, morálne a duchovné prístupy k božstvu. ..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Mantry - Slova nabitá energií pro zdraví, úspěch a duchovní vývoj (Gertrud Hirschi)
Že bol svet stvorený zo zvuku, vedeli už autori véd, posvätných hinduistických textov. Po tisícročia ľudia z nich recitujú veršované úryvky, mocné slová, teda mantry a odovzdávajú ich nasledujúcim generáciám. Viera v čarovný účinok týchto posvätných ..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Indigová oslava (Lee Carroll)
Knihy o indigových deťoch v podaní Leeho Carrolla a Jan Toberovej sú skutočným požehnaním. Spolu s Nancy Tappe (ktorá bola prvá, kto tento fenomén objavil) sú priekopníkmi v danej oblasti. Bohužiaľ sa odvtedy vyrojilo mnoho ďalších autorov, z ktorých..
13,39€
Bez DPH: 12,17€
Zkušenost hlupáka 5 (Mirzakarim Norbekov)
Čas od času sa odmeňujete malými porciami leňošenia? Radšej nespoliehate na intuíciu? Chcete predsa vybehnúť zo svojho bahna? Možno zlepšiť vzťahy v rodine? Vyhnúť sa chybám v poznaní a mentoringu, alebo dokonca premôcť veľkú kráľovnú Lenivosť? ..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Slow Living - radosti klidného života
Veľa moderných guru, lifestylových časopisov, televíznych programov aj kníh propaguje výhody spomalenia hektického tempa každodenného života. Aby sme vám s tým pomohli, nájdete v tejto knihe starostlivo vybrané predmety a doplnky, ktorá vám nielen um..
10,95€
Bez DPH: 9,95€
Stratené tajomstvo modlitby (Gregg Braden)
Aké zázraky nám dnes môže priniesť veľké tajomstvo rozhovorov s Bohom? Gregg Braden viac ako dvadsať rokov pátral po dôkazoch zabudnutého spôsobu modlitby, o ktorom pevne veril, že musí existovať. Pre prekladateľské nepresnosti, chyby a úpravy sta..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Desiderata štěstí (Max Ehrmann)
V tomto krásne graficky upravenom zväzku nájdete bezmála štyridsať slávnych textov od Maxa Ehrmanna. Ich kvalitu potvrdzuje fakt, že sú už viac ako pol storočia stále čítané a knižne vydávané. Pre čitateľov ezoteriky a self-help literatúry sú hodn..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Zrcadlo moudrosti (Titus Burckhardt)
Eseje zozbierané v tomto zväzku sa venujú symbolike, tradičným formám umenia, mytológii a modlitbe majú jeden cieľ: pripomenúť, že existuje druh poznania, ktoré nekonečne presahuje kalkulujúci a posudzujúci rozum. Toto poznanie dnes viac ako inokedy ..
13,69€
Bez DPH: 12,45€
Křídové barvy natřou všechno (Annie Sloan)
Kniha Kriedové farby natrú všetko legendárnej autorky Annie Sloan nám predstaví farebné premeny stien, podláh, nábytku, závesov, roliet alebo vankúšov. Vnútri knihy nájdete 40 fotografických návodov, ako možno kriedovými farbami krok za krokom pre..
17,49€
Bez DPH: 15,90€
Životní úklid (Margareta Magnusson)
Vo Švédsku existuje spôsob, ako sa zbaviť mnohoročného neporiadku. Švédi ho nazývajú döstädning: dö znamená smrť a städning znamená upratovanie. Hoci môže takýto názov vyvolávať chmáry, jedná sa o prekvapivo povzbudzujúci proces zbavenia sa nepotrebn..
10,05€
Bez DPH: 9,14€
Summerhill (A. S. Neill)
Ak premýšľame o skutočnej slobode človeka (nielen v práci), je potrebné začať u detí. Preto je táto kniha pre tému slobodnejších prístupov k práci "i" (alebo "práve") v dnešnej dobe viac ako relevantné. Väčšina ľudí, ktorá počuje o Summerhill p..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Dynamické stárnutí (Katy Bowmanová)
Čo keď vaše bolesti a nedostatok pohybu nie sú spôsobené vekom, ale návykmi? Čo keď viac pohybu môže zmeniť váš duševný stav, bez ohľadu na váš vek? Kniha cvičení zameraných na udržanie kondície, najmä zdravé nohy, lepšiu rovnováhu a aktivity každ..
16,89€
Bez DPH: 15,35€
Květové esence - Snadno a rychle (Linda Perry)
Kvetové esencie sú výťažky alebo odvary vyrobené z kvitnúcich častí rastlín, ktoré majú nespochybniteľný blahodarný vplyv na našu duševnú stránku. Prvú sadu 38 esencií namiešal britský lekár Edward Bach v tridsiatych rokoch 20. storočia, od tej doby ..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Co nás učí zvířata (Danielle MacKinnon)
Prehĺbte vzťahy so zvieratami vo svojom živote a staňte sa lepším človekom. Zvieratá všade okolo nás sa správajú ako terapeuti, tréneri, inštruktori a guru, stačí len dávať dobrý pozor. Môžu vám pomôcť a viesť vás na ceste osobného rozvoja. Táto k..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Vnímavá zeleň (Stefano Mancuso)
Sú rastliny inteligentné bytosti? Dokážu medzi sebou komunikovať a riešiť problémy? Alebo predstavujú odolnú a nehybnú súčasť nášho sveta, bez akejkoľvek citlivosti? Tieto otázky si kladú autori, keď prevádzajú čitateľa neobyčajným a fascinujúcim ..
11,45€
Bez DPH: 10,41€
Moudrost vlků (Elli Radingerová)
Miluj svoju rodinu, staraj sa o ňu, nikdy sa nevzdávaj a nikdy si neprestávaj hrať - to sú zásady vlkov. Vlci sa empaticky starajú o starých a zranených príslušníkov svorky, láskyplne vychovávajú svojich potomkov a majú schopnosť pri hre na všetko za..
14,07€
Bez DPH: 12,79€
Když se zlé věci stávají dobrým lidem (Harold Kushner)
Kniha pre všetkých, ktorých život zranil. Rabín Kushner, ako každý duchovný, mnohokrát pomáhal ľuďom prekonávať bolesť a zármutok. Ale až keď sa dozvedel, že jeho trojročný syn Aaron na začiatku puberty zomrie na nevyliečiteľnú chorobu, bol nútený sá..
9,59€
Bez DPH: 8,72€
Léčba duše a elementálové (Karel Funk)
Kniha osvetľuje úlohu a pomoc elementálov v oblastiach psychickej harmónie v medziľudských vzťahoch, v rôznych prostrediach a situáciách, v umení, v liečebných procesoch i vo vzťahu k svetu a jeho bytostiam. Zaoberá sa ochranou pred negatívnymi vp..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Neeukleidovské geometrie (Joan Gómez)
Už od čias Euklida, ktorý žil pred viac ako dvoma tisíckami rokov, si všetci mysleli, že geometria je len jedna. To sa však radikálne zmenilo s novými matematickými objavmi, ktoré v zakrivených priestoroch odhalili nové, alternatívne geometrie. Mo..
12,75€
Bez DPH: 11,59€
Večné zákony 2. a 3. diel (Natália de Lemeny Makedonová)
Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný. Voľné pokračovanie prvého dielu, ktoré vzniklo na základe ohlasov čitateľov. Kniha je písaná formou otázok a odpovedí a..
13,49€
Bez DPH: 12,26€
Večné zákony 1 (Natália de Lemeny Makedonová)
Vydajte sa na cestu poznania večných zákonov, ktoré vás zavedú nahor k duchovnému domovu človeka a ich Stvoriteľovi. Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí pre tých, ktorí dosiaľ nepodľahli náboženským dogmám a fantáziám. ..
13,49€
Bez DPH: 12,26€
Kľúč synchronicity (David Wilcock)
Táto kniha rozhodne nie je pre každého. Niektorí ľudia budú pri jej čítaní pociťovať taký psychický odpor, že z nej zrejme veľa strán neprečítajú. Vedecké dôkazy sú užitočné iba vtedy, keď sme ochotní sa na ne pozrieť. V čase písania týchto riadkov s..
18,79€
Bez DPH: 17,08€
Život ve světle (Shakti Gawain)
Ak v živote hľadáte hlbší zmysel, intuitívne cítite silu, s ktorou neviete ako naložiť, potom je táto kniha pre vás. Autorka Gawain Shakti vás naučí, ako počúvať svoj vnútorný hlas a ako nechať prúdiť vnútornú energiu na povrch. Cvičenia v tejto k..
6,79€
Bez DPH: 6,17€