Knihy - Strava a výživa

Knihy - Strava a výživa v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Strava a stravovanie patria k základným potrebám zdravého životného štýlu.

Ak trpíte nadváhou alebo špecifickým problémom s potravinami, skúste v našej ponuke kníh nájsť zdroj svojho problému.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Strava pro klid v duši (Ruediger Dahlke)
Ako strava bez mäsa a mlieka lieči telo aj myseľ Táto kniha je obhajobou veganského spôsobu života. Mäso a mliečne výrobky prispievajú k vzniku chorôb, čo dokázal nespočet štúdií. Na ich konto spadajú predovšetkým rakovina a kardiovaskulárne ochor..
11,39€
Stravou proti zánětu (David Frej)
Vo chvíli, kedy nás imunitný systém začne chrániť proti toxínom a škodlivým látkam v strave, vode alebo ovzduší, spustí sa v našom tele zápal. Ako prirodzený biologický proces reaguje na vonkajšie podnety preto, aby sme zostali zdraví. Problém nastáv..
13,35€
Správná strava pro váš osobnostní typ (Jen Widerstrom)
Revolučný štvortýždňový program, ktorý vám pomôže schudnúť. Expertka z oblastí zdravia a fitness Jennifer Widerstrom sa pri práci s účinkujúcimi v súťaži NBC The Biggest Loser naučila jednu dôležitú vec: že neexistuje diéta, ktorá by bola vhodná p..
19,99€
Jde o vaši stravu (Jean-Claude Alix)
Tisíce pacientov postihnutých rakovinou, cukrovkou, vysokým tlakom, ikty, infarktmi, chorobami čriev a pečene, reumatickými ťažkosťami i ďalšími chorobami sa vyliečili zásluhou terapeutických stratégií Jeana-Claude Alix. Jeho nová kniha nie je len ve..
12,35€
Síla léčivých polévek (Vladislava Mlada Jirásková)
Sú výživné, dajú sa zaradiť do jedálnička pri redukcii váhy, rýchlo ich pripravíte, sú lacné a prirodzene liečia. Kniha má svoju dušu, z ktorej sálajú vône a dobré recepty na 80 liečivých polievok, ktoré do vás doslova vlejú životnú silu. Sú to ži..
15,59€
Léčivá síla ovoce a zeleniny (Anthony William)
Anthony William čoby Mystický liečiteľ pomohol tisícom ľudí uzdraviť sa z chorôb, ktoré boli buď chybne diagnostikované, neúčinne liečené alebo považované za nevyliečiteľné. Božský hlas mu priamo oznamuje, čo je pravou príčinou bolesti či choroby kon..
21,35€
Paleo recepty pro každého - karty s receptmi (Sandra Jagemann)
Vyskúšať stravovanie podľa zásad Paleo je tá najlepšia vec, ktorú pre seba môžete urobiť. Ide o prirodzenú stravu, inšpirovanú jedálničkom našich dávnych predkov, ktorá vám poskytne všetky dôležité živiny, a navyše sa pri nej nemusíte nijako výrazne ..
6,45€
36x Detox - snadno a lahodně - karty s receptmi (Sandra Jagemann)
Chcete zo svojho tela odstrániť škodlivé toxíny a zažiť príliv energie, radosti a zdravia? Radi by ste sa opäť cítili svieži a plní sily? Detoxikácia je ideálny spôsob, ako sa dostať do skvelej formy a urobiť niečo pre svoje zdravie. 36 jednoduchý..
6,65€
36x Chia semínka - karty pro zdraví (Klaas Koolman)
Chia semienka sú mocné zrniečka s jedinečnými účinkami. Zasýtia, pomáhajú pri znižovaní váhy a dodávajú životne dôležité látky. Skvele sa hodia pri výrobe kokteilov, omáčok a dezertov. A okrem toho sú prirodzenou náhradou vajec (nielen) pre vegánov! ..
6,45€
36x Sladký život - karty pro zdraví (Claudia Lazar, Monika Cordes)
Doprajte si krátku pauzu od každodenného zhonu a oslaďte si život! 36 báječných sladkých receptov, ktoré nájdete v tomto balíčku, sú nielen hriešne dobré, ale aj zdravé. Je známe, že nadmiera cukru ľudskému telu škodí. Tieto recepty sú však zostavené..
6,45€
36x Vegetariánské dobroty - karty pro zdraví (Claudia Lazar, Monika Cordes)
Urobte niečo pre svoje zdravie! 36 vegetariánskych receptov premení bezmäsité varenie v naozajstný kulinársky zážitok. Pre každé ročné obdobie tu nájdete predjedlá, polievky, šaláty, hlavné jedlá aj skvelé dezerty a chutné desiaty. Nechýbajú ani užit..
6,45€
Tučné superpotraviny a oleje (David Frej)
Chcete mať zdravé srdce, udržať si normálnu váhu a nezabúdať mená priateľov? V tejto knihe nájdete zoznam tučných potravín, ktoré výživoví poradcovia a lekári väčšinou bez milosti vykazujú na čiernu listinu. Kvalitné a zdravé tuky sú pritom najdôleži..
13,35€
Jídlo na prvním místě (Dallas Hartwig, Melissa Hartwig) 2. vyd.
To, čo sa dozviete v tejto mimoriadnej knihe, znie ako zázrak. Obnova síl, lepšie trávenie, zbavenie sa zdravotných problémov a len tak mimochodom optimalizácia hmotnosti. Melissa a Dallas Hartwig vám predstavia strhujúci príbeh biochemických reak..
14,69€
Jídlem proti bolesti (Neal Barnard)
Vedeli ste, že zázvor môže byť účinnou prevenciou migrény a že ju káva často môže vyliečiť? Vedeli ste, že ryža môže upokojiť zažívanie, cukor môže spôsobiť citlivosť na bolesť a že pupalka dvojročná môže zmierniť príznaky artritídy? Vhodne zvolen..
8,89€
Čo jesť, keď... (Jarmila Mandžuková)
Staroveká múdrosť hovorí, že stravou môžeme ovplyvniť to, ako sa cítime fyzicky, duchovne i intelektuálne. Autorka tejto knihy vychádza z myšlienky, že chorobám treba najskôr predchádzať, a až potom ich liečiť. Zdravotný stav každého jedinca úzko súv..
7,49€
Čo nejesť, keď (Jarmila Mandžuková)
Ste chorí alebo máte nejaký zdravotný problém? Dozviete sa, ako úpravou stravy podporiť samoliečebné schopnosti organizmu a zásadne tak zlepšiť priebeh choroby a uzdravovanie. Značná pozornosť sa venuje aj zdravšiemu spôsobu stravovania a kniha vychá..
7,49€
7 úspěšných pravidel k získání vysněné postavy (Pierre Franckh)
Užívať si jedlo, urobiť si na neho čas a vychutnať si ho všetkými zmyslami. Dôležitá je však zároveň sebaláska a seba prijatie. Tým možno docieliť vysnívanej postavy. Dosiahnite svoje vysnívané váhy pomocou siedmich pravidiel! Sedem pravidiel, ..
11,49€
Paleo - cesta ke zdraví (Irena Macri)
Chcete sa stravovať zdravo, jesť prirodzenú stravu, ktorá vám poskytne všetky dôležité živiny, a pritom sa v ničom príliš neobmedzovať? Potom je tu pre vás kuchárka Paleo - cesta ku zdraviu, ktorá vám prináša veľa skvelých receptov inšpirovaných zása..
17,79€
O zdraví, výživě a nemoci (Rudolf Steiner)
Zborník obsahuje výňatky z prednášok Rudolfa Steinera na tému činnosti vnútorných a vonkajších orgánov, otázok výživy, pôvodu chorôb a celkového zdravia človeka. Rudolf Steiner zdôrazňuje komplexné pochopenie trojčlenného človeka a súčinnosť jednotli..
14,19€
Zázračná detoxikácia (Robert Morse)
Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností..
15,09€
Ajurvéda na každý deň (Kate O´Donnellová)
Viac ako 100 receptov jednoduchých a zdravých jedál Túžite po lahodnom sezónnom jedle, ktoré bude udržiavať vaše telo v rovnováhe? Máte problémy so žalúdkom a radi by ste si ho liečili na základe tradičnej ajurvédskej múdrosti? V takom prípade je ..
16,99€
Jídlo jako šance - O výživě těla i ducha (Ruediger Dahlke)
Kniha Jedlo ako šanca ukazuje, ako spojiť umenie, výživu a pôžitok, ako aktivovať pozitívny prístup k životu, a tým upevniť zdravie. Ruediger Dahlke v nej zhŕňa svojej viac ako tridsaťročné skúsenosti lekára a názorne ukazuje, čo sa skrýva za pojm..
16,75€
Makrobiotika jako životní styl (Denny Waxman, Susan Waxman)
Čím ďalej, tým viac ľudí sa v posledných rokoch zaujíma o to, ako jesť zdravšie. A mnoho z nich prechádza každoročne na vegetariánsku alebo napoly vegetariánsku stravu. Kniha Makrobiotika ako životný štýl je určená vám, ktorí sa práve o to snažíte..
16,19€
Domácí pekárna - snadné recepty (Dája Mrázová)
Upečte si sami čerstvé a voňavé pečivo! Jednoduché recepty sú vhodné aj pre začiatočníkov a využívajú iba bežne dostupné suroviny. Podľa opísaného postupu ľahko pripravíte sladké aj slané pochúťky z tradičnej českej i cudzokrajnej kuchyne. Iste oc..
7,65€
Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel 1. (Dagmar Lužná)
Titul knihy Makrobiotický liečebný tanier alebo choroba nie je nepriateľ nabáda k prijatiu zdravotných neduhov a k všeobecnej samoliečbe rýdzo prírodnou cestou, a síce činnosťou ľudstvom toľko obľúbenou - jedlom. Publikácia Makrobiotický liečebný ..
16,79€