Knihy - Zdravie a liečenie

Knihy - Zdravie a liečenie v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy zamerané na zdravie, liečenie, zdravý životný štýl a prevenciu pred chorobami. Nájdite riešenie pre svoje zdravotné problémy alebo posilnite svoju imunitu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Boj s artrózou (Anna Maria Lajusticia Bergasa)
Artróza, opotrebenie chrupaviek, spôsobuje bolesti v kĺboch, zápaly sedacieho nervu (ischias), úsad čiže "krížami je to zlé" a bolesti chrbta. Zvyčajne je sprevádzaná celkovým odvápnením kostí, čo je však až sekundárny dôsledok, ktorý by nemal byť pr..
11,46€
Bez DPH: 10,42€
Jóga pro zdraví (Christine Burke)
Máte pocit, že ste často vyčerpaní? Že trpíte bolesťami hlavy a šije, ktoré nie a nie prestať? Túžite po dokonalejšej láske, pochopeniu a vyrovnanosti? Kniha Jóga pre zdravie vkladá do vašich rúk moc uzdravovať a liečiť - vašu dušu, telo i myseľ! ..
13,45€
Bez DPH: 12,23€
Ajurvéda - Samoliečenie ako náuka (Dr. Vasant Lad)
Autor vo svojej prvej monografii podáva ucelený, prehľadný a názorný výklad základných princípov a praktických aplikácií ajurvédy, najstaršieho liečebného systému na svete zameraného na zachovanie zdravia do vysokého veku. Pomocou obrazového materiál..
11,29€
Bez DPH: 10,26€
Homeopatie do kapsy (Yveta Knoblochová)
Každý z nás sa raz stretol s náhlou horúčkou, hmyzím uhryznutím alebo riešil neustávajúci kašeľ. Z týchto dôvodov som vydala knihu "Homeopatia do vrecka". Je tiež určená pre všetkých, ktorí chcú nájsť cestu k homeopatii a nikdy sa s ňou nestretli. Po..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Silová a pomocná zvířata (Jeanne Rulandová)
Podľa početných správ, založených na osobných skúsenostiach, má každý z nás svoje osobné silové zviera (nazývané aj duchovné zviera), ktoré ho sprevádza celý život. Toto silové zviera stelesňuje našu intuíciu, vitalitu, zdravie a silu. Zviera pomocné..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Buddhistická psychoterapie (Matthias Ennenbach)
Táto kniha vznikla z praxe. Popisuje liečivé a dnes už dobre odskúšané spojenie budhistických a psychoterapeutických ošetrujúcich postupov. Sú tu predstavené ako techniky rôznych moderných terapeutických foriem, tak aj známe a navyše aj menej známe b..
19,15€
Bez DPH: 17,41€
Technologie obnovy zubů podle učení Strom života (Arkadij Petrov)
Regenerácia zubov - Ezoterický úvod; Tvorba a prerezávanie zubov - Všeobecné tézy; Vývoj zubov; Asociatívne technológie spustenia mentálneho programu obnovy zubov podľa učenia Strom života; Praktické cvičenia; Niektoré ohlasy; Nový poh..
10,49€
Bez DPH: 9,54€
Obnovení imunity podle učení Strom života (Arkadij Petrov)
Poznávajúce a poznávané; Štruktúra imunitného systému; Čo sa deje v kostnej dreni? Čo sa deje v týmuse? Fagocytóza; Čo sa deje v slezine? Čo sa deje v lymfatických uzlinách? Ako funguje imunitný systém? Imunologické reakcie; Základná schém..
12,49€
Bez DPH: 11,35€
Normování organizmu při těžkých chorobách (Arkadij Petrov)
Rozum víťazí nad smrťou; Normovanie organizmu pri ťažkých chorobách podľa technológií STROM ŽIVOTA; Štádium diagnostiky; Normovanie buniek pri onkologických ochoreniach; Obnovenie organizmu pri ťažkých ochoreniach s mnohými prejavmi; Nor..
10,49€
Bez DPH: 9,54€
Jemný energetický dotek (Barbara E. Savin)
Predstavte si, že ste schopní využiť silu svojej mysle za účelom liečenia pomocou univerzálnej energie len tým, že ju požiadate. Liečba dotykom Jemný dotyk energie forma liečivej energie propagovaná Barbarou Savin používa iba úmysel na začatie ..
12,45€
Bez DPH: 11,32€
Kniha zdravého života (Michail Tombak)
O rôznych chorobách sa píše v mnohých lekárskych encyklopédiách. Milióny lekárov a vedcov skúša objaviť ich "tajomstvo", ale zatiaľ sa nepodarilo nájsť ich pravú príčinu. Najpravdepodobnejšie preto, že vlastne choroby ako také neexistujú. To, čo sme ..
9,39€
Bez DPH: 8,54€
Rafael - mysteria nemoci a léčení (Michaela Glöckler)
Lekárka Michaela Glöckler zostavila túto knihu ako pomôcku pre všetkých lekárov, terapeutov a príslušníkmi pomáhajúcich profesií, ktorí chcú nadväzovať na dávne mysterijné lekárstva a cíti sa byť spriaznení s Rafaelovým duchom a jeho spirituálnou ško..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Léčivá energie pro ženy (Keith Sherwood)
Meditácie, mudry a čakry pre posilnenie ženstva Obnovte svoju silu, šťastie a pocit radosti prostredníctvom nového chápania svojho energetického poľa. Kniha poskytuje efektívne cvičenia pre liečbu fyzických i duševných zranení a obnovenie celistvo..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Minerální soli Dr. Schüsslera (Christine Kellenberger)
Liečba Schüsslerovými soľami čiže biochémia je jednoduchou, bezrizikovou a kedykoľvek a kýmkoľvek použiteľnou liečebnou metódou. Podľa jej objaviteľa, MUDr. Wilhelma Heinricha Schüsslera, sú mnohé telesné aj duševné ťažkosti dôsledkom nedostatku anor..
20,45€
Bez DPH: 18,59€
Uzdravte si oči (Inka Jochumová)
Ako si uchovať dobrý zrak a ľahko napraviť poruchy "Posilnené oči dokážu dobre vidieť." Naučte sa pracovať so svojou vnútornou energiou, tradične nazývanú čchi. Skúsenosti dosvedčujú, že tieot veľmi jednoduché cvičenia harmonizujú človeka i jeho v..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Léčení světlem (Barbara Ann Brennan)
Barbara Brennan je jednou z najvplyvnejších a najznámejších léčitelek a duchovných vedúcich osobností 21. storočia. Je zakladateľkou Školy liečenia Barbary Brennan a autorkou celosvetových bestsellerov Ruky Svetla a Zjavenie Svetla. V tejto svojej n..
21,29€
Bez DPH: 19,35€
Autopatická svépomoc (Jiří Čehovský)
V tejto v poradí už tretej knihe o autopatii podáva autor prehľadnú a sumarizujúcu informáciu o tom, čo robiť, ako samostatne postupovať s cieľom zlepšiť narušené zdravie, životný pocit a vitalitu. A to predovšetkým pri používaní autopatie pre seba, ..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Kosmické světelné kódy (Eva-Maria Mora)
V našich bunkách sú uložené početné negatívne informácie, ktoré vyvolávajú duševné blokády aj telesné ochorenia. Kozmické rekódovanie dokáže spojiť bunky so svetelnými kozmickými energiami a nanovo ich naprogramovať. Ide o revolučnú liečebnú metódu, ..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti (Nick Ortner)
Chronickou bolesťou dolnej časti chrbta trpí čoraz viac ľudí. Normálnym "riešením", na ktoré sme zvyknutí, je vyhľadať viac lekárov, navštíviť viac ordinácií, nechať si aplikovať viac injekcií a užívať ešte viac liekov, jednoducho všetkého, čo je pot..
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Kundaliní jóga pro západní svět (Svámí Šivánanda Rádha)
Svámí Šivánanda Rádha je vynikajúcou duchovnou učiteľkou a jednou z najuznávanejších autorít v oblasti kundalini jogy a psychológie jogy. Kniha Kundaliní: jóga pre západný svet vás prenesie za všetky obmedzenia vžitých predsudkov a názorov, prenes..
14,65€
Bez DPH: 13,32€
Lékařství starých Egypťanů II (Hana Vymazalová)
Tento zväzok nadväzuje na prvý diel Lekárstvo starých Egypťanov, venovaný chirurgii, ženskej a detskej medicíne. Teraz sa autori zameriavajú na vnútorné lekárstvo. Kniha obsahuje prvé české preklady staroegyptských textov, ktoré sa týkajú vnútorné..
17,65€
Bez DPH: 16,05€
Jóga pro začátečníky (Cory Martin)
Naučte sa základom jogy v pokoji vášho domova. Jóga pre začiatočníkov je základným sprievodcom, ako začať s jogou. Kniha je jednoduchým a zrozumiteľným návodom pre pochopenie základov jogy. Zoznámite sa s 35 základnými pozíciami s pomocou zrozumit..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Tajemství akupunkturních bodů (Bohumír Balner)
Praktická príručka pre lekárov, liečiteľov a vážnych záujemcov o akupunktúru, akupresúru, moxu, shiatsu a čínske masáže a bojové umenia (čchi-kung / qigong, dim-mak, tchaj-ťi-čchüan / taijiquan, wu-šu / wushu), obsahuje podrobné návody liečebného vyu..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Rovnováhou ke zdraví (Yeshi Donden)
Máme šťastie, že v tejto našej dobe ohromných pokrokov v modernej medicínskej technike sa tiež šíri poznanie, že žiadny systém nedá všetky odpovede a preto mnohí sú prístupní prírodne-liečiteľským formám medicínskej teórie a možnej liečby. Je zvlášť ..
7,59€
Bez DPH: 6,90€
Hathajóga (Karel Werner)
Dnes už klasická príručka z pera známeho indológa a zároveň aj priekopníka jogy v Československu. Praktický sprievodca základnými cvičeniami aj životosprávou doplnený 85 názornými fotografiami. ..
8,55€
Bez DPH: 7,77€