Knihy - Zdravie a liečenie

Knihy - Zdravie a liečenie v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy zamerané na zdravie, liečenie, zdravý životný štýl a prevenciu pred chorobami. Nájdite riešenie pre svoje zdravotné problémy alebo posilnite svoju imunitu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Dejte sbohem únavě (Inka Jochumová)
Majster Č'Čchang Li: päť zásadných cvikov. Únava vzniká predovšetkým pri nedostatočnom prúdení vnútornej energie, takzvanej čchi. Naučte sa ju získavať a posilňovať! Je dokázané, že cvičenie prameniace z tradičného čínskeho posilňovania energie ož..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Prečo spíme - Odhalenie sily spánku a snov (Matthew Walker)
Spánok patrí k najdôležitejším, ale najmenej pochopeným aspektom nášho života, zdravia a dlhovekosti. Donedávna vedci nedokázali odpovedať na otázky prečo spíme, ako spánok pomáha nášmu telu a mozgu, prečo nás postihnú ničivé zdravotné následky, keď ..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Tao zdraví, sexu a dlouhého života (Daniel Reid) 2. vyd.
Ľudia sa čoraz viac spoliehajú na alternatívne metódy liečenia. Touto knihou sa nám dostáva do rúk jedinečný, podrobný a praktický návod na harmonický a pozitívny životný štýl, ktorý je zároveň aj serióznym úvodom do samotného taoizmu. Táto prakti..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Šinrin-joku, japonské umění lesní terapie (Li Qing)
Šinrin-joku čiže lesná terapia je súčasný trend trávenia času v lese pre zlepšenie fyzickej i psychickej pohody. Prax je veľmi jednoduchá - môžete objímať stromy, chodiť naboso po tráve alebo len vedome a intenzívne dýchať čistý vzduch. V knihe sa..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Jak se vyléčit bez léků (Andreas Winter)
Alergie, migrény, poruchy spánku a dokonca rakovina - príčinou mnohých chronických ochorení nie je fyzický, ale emocionálny stav, a je možné ich zahnať na ústup odhalením takejto príčiny a jej reinterpretácie. S týmto prístupom Andreas Winter kombinu..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Čínská holistická medicína v běžném životě (Steven Cardoza)
Táto kniha prináša základné koncepcie čínskej medicíny a ukáže vám, ako začleniť akupresúru, bylinkárstvo, čchi- kung, diétu a zdravý životný štýl tak, aby ste dosiahli optimálnych zdravotných výsledkov. Starobylá múdrosť a praktické techniky vám pom..
20,45€
Bez DPH: 18,59€
Bylinky: snadno a rychle (Marlene Houghton)
O liečivých účinkoch byliniek bolo napísanýchuž veľa kníh, táto sa však od väčšiny z nich líši. Autorka vám pomôže vysporiadať sa s bežnými ochoreniami iba pomocou rastlín. Nie je potreba neustále užívať farmaceutické prípravky, bylinky sa hodia na v..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč (Michel Odoul)
Výkriky tela ako odkazy duše. Psychoenergetika v praxi. Naše telo hovorí. Len mu musíme vedieť načúvať. Bolesti a choroby, ktoré postihujú naše telo, nie sú dielom náhody či ranami osudu, ale presnými signálmi, že sa nám do životnej cesty postavil..
11,05€
Bez DPH: 10,05€
Tao - Cesta ku zdraviu (Zuna Vesan Kozánková)
Unikát na Slovenskom trhu. Úžasná a komplexná kniha s návodom, ako byť zodpovedný za svoje zdravie a ako byť sám sebe lekárom. Autorka v diele prehľadne a zrozumiteľne spracovala poznatky z čínskej medicíny obohatené o taoistickú duchovnú tradíc..
13,56€
Bez DPH: 12,33€
Boj s artrózou (Anna Maria Lajusticia Bergasa)
Artróza, opotrebenie chrupaviek, spôsobuje bolesti v kĺboch, zápaly sedacieho nervu (ischias), úsad čiže "krížami je to zlé" a bolesti chrbta. Zvyčajne je sprevádzaná celkovým odvápnením kostí, čo je však až sekundárny dôsledok, ktorý by nemal byť pr..
11,45€
Bez DPH: 10,41€
Jóga pro zdraví (Christine Burke)
Máte pocit, že ste často vyčerpaní? Že trpíte bolesťami hlavy a šije, ktoré nie a nie prestať? Túžite po dokonalejšej láske, pochopeniu a vyrovnanosti? Kniha Jóga pre zdravie vkladá do vašich rúk moc uzdravovať a liečiť - vašu dušu, telo i myseľ! ..
13,45€
Bez DPH: 12,23€
Ajurvéda - Samoliečenie ako náuka (Dr. Vasant Lad)
Autor vo svojej prvej monografii podáva ucelený, prehľadný a názorný výklad základných princípov a praktických aplikácií ajurvédy, najstaršieho liečebného systému na svete zameraného na zachovanie zdravia do vysokého veku. Pomocou obrazového materiál..
11,29€
Bez DPH: 10,26€
Homeopatie do kapsy (Yveta Knoblochová)
Každý z nás sa raz stretol s náhlou horúčkou, hmyzím uhryznutím alebo riešil neustávajúci kašeľ. Z týchto dôvodov som vydala knihu "Homeopatia do vrecka". Je tiež určená pre všetkých, ktorí chcú nájsť cestu k homeopatii a nikdy sa s ňou nestretli. Po..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Silová a pomocná zvířata (Jeanne Rulandová)
Podľa početných správ, založených na osobných skúsenostiach, má každý z nás svoje osobné silové zviera (nazývané aj duchovné zviera), ktoré ho sprevádza celý život. Toto silové zviera stelesňuje našu intuíciu, vitalitu, zdravie a silu. Zviera pomocné..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Buddhistická psychoterapie (Matthias Ennenbach)
Táto kniha vznikla z praxe. Popisuje liečivé a dnes už dobre odskúšané spojenie budhistických a psychoterapeutických ošetrujúcich postupov. Sú tu predstavené ako techniky rôznych moderných terapeutických foriem, tak aj známe a navyše aj menej známe b..
19,15€
Bez DPH: 17,41€
Jemný energetický dotek (Barbara E. Savin)
Predstavte si, že ste schopní využiť silu svojej mysle za účelom liečenia pomocou univerzálnej energie len tým, že ju požiadate. Liečba dotykom Jemný dotyk energie forma liečivej energie propagovaná Barbarou Savin používa iba úmysel na začatie ..
12,45€
Bez DPH: 11,32€
Kniha zdravého života (Michail Tombak)
O rôznych chorobách sa píše v mnohých lekárskych encyklopédiách. Milióny lekárov a vedcov skúša objaviť ich "tajomstvo", ale zatiaľ sa nepodarilo nájsť ich pravú príčinu. Najpravdepodobnejšie preto, že vlastne choroby ako také neexistujú. To, čo sme ..
9,39€
Bez DPH: 8,54€
Rafael - mysteria nemoci a léčení (Michaela Glöckler)
Lekárka Michaela Glöckler zostavila túto knihu ako pomôcku pre všetkých lekárov, terapeutov a príslušníkmi pomáhajúcich profesií, ktorí chcú nadväzovať na dávne mysterijné lekárstva a cíti sa byť spriaznení s Rafaelovým duchom a jeho spirituálnou ško..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Léčivá energie pro ženy (Keith Sherwood)
Meditácie, mudry a čakry pre posilnenie ženstva Obnovte svoju silu, šťastie a pocit radosti prostredníctvom nového chápania svojho energetického poľa. Kniha poskytuje efektívne cvičenia pre liečbu fyzických i duševných zranení a obnovenie celistvo..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Minerální soli Dr. Schüsslera (Christine Kellenberger)
Liečba Schüsslerovými soľami čiže biochémia je jednoduchou, bezrizikovou a kedykoľvek a kýmkoľvek použiteľnou liečebnou metódou. Podľa jej objaviteľa, MUDr. Wilhelma Heinricha Schüsslera, sú mnohé telesné aj duševné ťažkosti dôsledkom nedostatku anor..
20,45€
Bez DPH: 18,59€
Uzdravte si oči (Inka Jochumová)
Ako si uchovať dobrý zrak a ľahko napraviť poruchy "Posilnené oči dokážu dobre vidieť." Naučte sa pracovať so svojou vnútornou energiou, tradične nazývanú čchi. Skúsenosti dosvedčujú, že tieot veľmi jednoduché cvičenia harmonizujú človeka i jeho v..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Léčení světlem (Barbara Ann Brennan)
Barbara Brennan je jednou z najvplyvnejších a najznámejších léčitelek a duchovných vedúcich osobností 21. storočia. Je zakladateľkou Školy liečenia Barbary Brennan a autorkou celosvetových bestsellerov Ruky Svetla a Zjavenie Svetla. V tejto svojej n..
21,29€
Bez DPH: 19,35€
Autopatická svépomoc (Jiří Čehovský)
V tejto v poradí už tretej knihe o autopatii podáva autor prehľadnú a sumarizujúcu informáciu o tom, čo robiť, ako samostatne postupovať s cieľom zlepšiť narušené zdravie, životný pocit a vitalitu. A to predovšetkým pri používaní autopatie pre seba, ..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Kosmické světelné kódy (Eva-Maria Mora)
V našich bunkách sú uložené početné negatívne informácie, ktoré vyvolávajú duševné blokády aj telesné ochorenia. Kozmické rekódovanie dokáže spojiť bunky so svetelnými kozmickými energiami a nanovo ich naprogramovať. Ide o revolučnú liečebnú metódu, ..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti (Nick Ortner)
Chronickou bolesťou dolnej časti chrbta trpí čoraz viac ľudí. Normálnym "riešením", na ktoré sme zvyknutí, je vyhľadať viac lekárov, navštíviť viac ordinácií, nechať si aplikovať viac injekcií a užívať ešte viac liekov, jednoducho všetkého, čo je pot..
12,79€
Bez DPH: 11,63€