Lapače snov

Lapače snov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lapač snov farebný 1K Strom života (16 cm) ID8199
Lapač snov farebný s motívom Stromu života. Dĺžka: 16 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pril..
14,99€
Lapač snov 1K žltý (70 cm) ID8039
Lapač snov zložený z jedného kruhu žltej farby a dlhých žltých pieork. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treb..
15,99€
Lapač snov farebný s perleťou a zrkadielkami (45 cm) ID8037
Farebný Lapač snov zložený z 5 kruhov, s perleťou, ktorá môže slúžiť aj ako zvonkohra a zrkadielkami. Približná veľkosť: 45 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho..
8,99€
Lapač snov hnedý 4K s hnedými pierkami 70 cm
Lapač snov v hnedej farbe so štyrmi kruhmi, s pierkami hnedých odtieňov. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, t..
19,99€
Lapač snov čierny 5K 110 cm (korálky rôznych farieb)
Lapač snov čiernej farby, s piatimi kruhmi, ozdobený korálkami matných farieb tmavých odtieňov. Približná veľkosť: 110 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chce..
20,99€
Lapač snov čierny ovál 70 cm
Lapač snov čierny ovál s motívom divých vlkov. Dĺžka: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
12,99€
Lapač snov červený s perleťou a zrkadielkami 40 cm
Lapač snov červenej farby, s perleťou, ktorá môže slúžiť aj ako zvonkohra a zrkadielkami. Približná veľkosť: 40 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použ..
6,99€
Lapač snov čierny 60 cm (korálky rôznych farieb)
Lapač snov čiernej farby, ozdobený korálkami rôznej farby. Približná veľkosť: 60 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesi..
14,99€
Lapač snov biely veľký 100 cm
Lapač snov bielej farby, veľký. Približná veľkosť: 100 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pr..
31,99€
Lapač snov čierny 80 cm
Lapač snov čierny s dlhými pierkami. Dĺžka: 80 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať e..
10,99€
Lapač snov čierny K5 80 cm
Lapač snov čiernej farby v tvare jedného veľkého kruhu s pavučinami a štyroch menších, s bielymi a čiernymi pierkami. Približná veľkosť: 80 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojn..
15,99€
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami 55 cm
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami. Dĺžka: 55 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
10,99€
Lapač snov veľký čierny B 85 cm
Lapač snov veľký čiernej farby. Približná veľkosť: 85 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pri..
24,99€