Lapače snov

Lapače snov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lapač snov bledomodrý 5K s hnedými pierkami ID8477
Lapač snov bledomodrej farby s hnedými pierkami. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať ene..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Lapač snov tyrkysový 1K s tyrkysovými husími pierkami ID8475
Lapač snov tyrkysovej farby s tyrkysovými husími pierkami. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pr..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Lapač snov čierny Indián ID8474
Lapač snov čierny s indiánskymi motívmi. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať energiu čchi..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Lapač snov farebný mini ID8473
Lapač snov farebný mini. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať energiu čchi, zavesíme ho na..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Lapač snov 1K žltý (70 cm) ID8039
Lapač snov zložený z jedného kruhu žltej farby a dlhých žltých pieork. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treb..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Lapač snov hnedý 4K s hnedými pierkami 70 cm
Lapač snov v hnedej farbe so štyrmi kruhmi, s pierkami hnedých odtieňov. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, t..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Lapač snov čierny 5K 110 cm (korálky rôznych farieb)
Lapač snov čiernej farby, s piatimi kruhmi, ozdobený korálkami matných farieb tmavých odtieňov. Približná veľkosť: 110 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chce..
20,99€
Bez DPH: 17,49€
Lapač snov čierny ovál 70 cm
Lapač snov čierny ovál s motívom divých vlkov. Dĺžka: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Lapač snov čierny 60 cm (korálky rôznych farieb)
Lapač snov čiernej farby, ozdobený korálkami rôznej farby. Približná veľkosť: 60 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesi..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Lapač snov biely veľký 100 cm
Lapač snov bielej farby, veľký. Približná veľkosť: 100 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pr..
31,99€
Bez DPH: 26,66€
Lapač snov čierny K5 80 cm
Lapač snov čiernej farby v tvare jedného veľkého kruhu s pavučinami a štyroch menších, s bielymi a čiernymi pierkami. Približná veľkosť: 80 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojn..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami 55 cm
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami. Dĺžka: 55 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Lapač snov veľký čierny B 85 cm
Lapač snov veľký čiernej farby. Približná veľkosť: 85 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pri..
24,99€
Bez DPH: 20,83€