Lapače snov

Lapače snov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lapač snov 1K žltý (70 cm) ID8039
Lapač snov zložený z jedného kruhu žltej farby a dlhých žltých pieork. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treb..
15,99€
Lapač snov 5K farebný (50 cm) ID8038
Lapač snov rôznych farieb s piatimi kruhmi. Približná veľkosť: 50 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, a..
9,99€
Lapač snov farebný s perleťou a zrkadielkami (45 cm) ID8037
Farebný Lapač snov zložený z 5 kruhov, s perleťou, ktorá môže slúžiť aj ako zvonkohra a zrkadielkami. Približná veľkosť: 45 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho..
8,90€
Lapač snov K1 béžový
Lapač snov zložený z jedného kruku béžovej farby a piekrami prevažne tmavohnedej farby. Približná dĺžka:48 cm Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako..
12,99€
Lapač snov hnedý 4K s hnedými pierkami 70 cm
Lapač snov v hnedej farbe so štyrmi kruhmi, s pierkami hnedých odtieňov. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, t..
19,99€
Lapač snov červený 1K s hnedými a čiernymi pierkami 75 cm
Lapač snov červenej farby so svetlohnedými jemnými pierkami a dlhými čiernej farby. Približná veľkosť: 75 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako..
7,99€
Lapač snov čierny 5K 110 cm (korálky rôznych farieb)
Lapač snov čiernej farby, s piatimi kruhmi, ozdobený korálkami matných farieb tmavých odtieňov. Približná veľkosť: 110 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chce..
20,99€
Lapač snov biele srdce (35 cm)
Lapač snov v tvare srdca bielej farby a hnedých pierok. Približná veľkosť: 35 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť n..
4,99€
Lapač snov čierny ovál 70 cm
Lapač snov čierny ovál s motívom divých vlkov. Dĺžka: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
12,99€
Lapač snov červený s perleťou a zrkadielkami 40 cm
Lapač snov červenej farby, s perleťou, ktorá môže slúžiť aj ako zvonkohra a zrkadielkami. Približná veľkosť: 40 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použ..
6,99€
Lapač snov stredný béžový 65 cm
Lapač snov strednej veľkosti, béžovej farby. Približná veľkosť: 65 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ..
10,99€
Lapač snov čierny 80 cm
Lapač snov čierny s dlhými pierkami. Dĺžka: 80 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať e..
10,99€
Lapač snov čierny K5 80 cm
Lapač snov čiernej farby v tvare jedného veľkého kruhu s pavučinami a štyroch menších, s bielymi a čiernymi pierkami. Približná veľkosť: 80 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojn..
15,99€
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami 55 cm
Lapač snov čierny stredný s čiernymi pierkami. Dĺžka: 55 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme p..
10,99€
Lapač snov veľký čierny B 85 cm
Lapač snov veľký čiernej farby. Približná veľkosť: 85 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme pri..
24,99€
Lapač snov čierny 45 cm
Lapač snov čiernej farby. Približná dĺžka 45 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať ene..
5,90€
Lapač snov biely 50 cm
Lapač snov bielej farby. Približná veľkosť: 50 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, ak chceme prilákať e..
8,99€