Lutien šperky

Elegantné Lutien šperky v ponuke obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Lutien šperky (náhrdelníky, náramky, náušnice, prívesky) sú vytvárané v limitovanej edícii.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Elegantný náramok Rudrakša s anjelom a Jin-Jang ID8897
Elegantný náramok Rudrakša guľôčkový. Ručne zošívaný náramok zo semien Rudrakša, guľôčok z bižutérie a amuletu v tvare hlavu anjela a symbolu Jin-Jang. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiác..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Elegantný náramok Avanturín Rudrakša (20 cm) ID8895
Elegantný náramok Avanturín Rudrakša guľôčkový. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Avanturín, jemnej Swarovski bižutérie a semien Rudrakša. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kóp..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lapis lazuli guľôčkový (20 cm) ID8894
Elegantný náramok Lapis lazuli guľôčkový. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Lapis lazuli a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Angelit a Krištáľ (19 cm) ID8893
Elegantný náramok Lutien Angelit a Krištáľ. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Angelit, Krištáľ, jemnej Swarovski bižutérie s anjelskými krídlami. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v t..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Elegantný náramok Lutien Obsidián snehovločkový a Magnezit
Elegantný náramok Lutien Obsidián snehovločkový a Magnezit. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Obsidián snehovločkový a Magnezit a jemnej bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v..
31,99€
Bez DPH: 26,66€
Elegantný náramok Lutien Angelit (20 cm) ID8647
Elegantný náramok Lutien Angelit. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Angelit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvostne. Vh..
38,50€
Bez DPH: 32,08€
Elegantné náušnice Lutien Ruženín ID8581
Elegantné náušnice Lutien Ruženín v tvare dvoch guľôčok. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Ruženínu a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každé náušnice sú zhotovené iba v troch kópiách..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Elegantné náušnice Lutien Malachit ID8580
Elegantné náušnice Lutien Malachit s perličkami v tvare guľôčok. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Malachit pôsobí upokojujúcim spôsobom, regeneračne a harmonicky, k načerpaniu novej sily, má regeneračné a hojivé schopnos..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Elegantné nášnice Lutien Lapis lazuli guľôčkový ID8579
Elegantné náušnice Lutien Lapis lazuli v tvare guľôčok a ozdobené retiazkami. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie. Pomáha zapamätať si a vedieť reprodukovať naučené vedomost..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Elegantné náušnice Lutien Karneol Ag ID8578
Elegantné náušnice Lutien Karneol z guľôčok a striebra. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Vlastnosti: Vitálna energia Karneolu v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, schopnosť premeniť novozískané poznatky do skutočnosti, aktívne mysl..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Náramok Lutien Rudrakša (18 cm)
Originálny náramok Lutien zo semien posvätného stromu Rudrakša. Ručne zošívaný náramok so zapínaním z bižutérie.Vhodný aj ako darček. Narábajte opatrne, nemáčajte pod vodou. ..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Elegantný náramok Lutien Jaspis červený a Krištáľ (18 cm) ID8576
Elegantný náramok Lutien Jaspis červený a Krištáľ. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Jaspis červený a Krištáľ a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch k..
33,99€
Bez DPH: 28,33€
Elegantný náramok Lutien Chalcedón, Krištáľ a Ametyst ID8575
Elegantný náramok Lutien Chalcedón, Krištáľ a Ametyst v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokam Chalcedón, Krištáľ, Ametyst a jemnej bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Na ruke vyzerá skvostne. Vhod..
41,99€
Bez DPH: 34,99€
Elegantný náramok Lutien Opalit ID8011
Elegantný náramok Lutien Opalit a farebných facetovaných korálkov. Ručne zošívaný náramok zo syntetického kameňa Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách...
38,99€
Bez DPH: 32,49€
Elegantný náramok Lutien Ruženín ID8010
Elegantný náramok Lutien Ruženín v tvare viacerých menších guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kó..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ ID8005
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ zložený z krištáľových guľôčok v dvoch radách, medzi ktorými je guľôčka z Ruženínu. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnos..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ ID8004
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ zložený z ruženínových guľôčok v dvoch radách, medzi ktorými je guľôčka z Krištáľu. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnos..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantné náušnice Lutien Ametyst s perličkami ID7967
Elegantné náušnice Lutien Ametyst a perličkami a jemnej Swarovski bižutérie. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, ne..
32,99€
Bez DPH: 27,49€
Elegantné náušnice Lutien Krištáľ a Opalit s perličkami ID7966
Elegantné náušnice Lutien Krištáľ a Opalit, s perličkami. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamov Krištáľ horský, syntetického polodrahokamu Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každ..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Elegantný náramok Lutien Ametyst olivový s perličkami ID7963
Elegantný náramok Lutien Ametyst v tvare priehľadných olív a perličiek. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ametyst a jemnej bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Na ruke vyzerá skvostne. Vhodný ako darček. ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Amazonit s perličkami ID7962
Elegantný náramok Lutien Amazonit s perličkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Amazonit, perličiek a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. N..
44,99€
Bez DPH: 37,49€
Elegantný náramok Lutien Krištáľ ID7792
Elegantný náramok Lutien Krištáľ. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Krištáľ a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvostne. Vh..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Elegantné náušnice Lutien Ruženín ID7787
Elegantné náušnice Lutien Ruženín v tvare dvoch guľôčok s perličkami. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Ruženínu a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každé náušnice sú zhotovené iba v ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantné náušnice Lutien Ametyst (4,5 cm)
Elegantné náušnice Lutien Ametyst z facetovaných guľôčok Ametystu a jemnej Swarovski bižutérie. Dĺžka: 4,5 cm. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a my..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Elegantný náramok Lutien Tigrie oko (16 cm)
Elegantný náramok Lutien Tigrie oko. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Tigrie oko a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvost..
34,99€
Bez DPH: 29,16€