Lutien šperky

Elegantné Lutien šperky v ponuke obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Lutien šperky (náhrdelníky, náramky, náušnice, prívesky) sú vytvárané v limitovanej edícii.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Achát machový ID8021
Elegantný náramok Lutien Krištáľ a Achát machový. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Achát machový a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kóp..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol ID8020
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol v tvare malých guľôčok a perličiek. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Ametyst a Karneol a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zh..
45,99€
Bez DPH: 38,33€
Elegantný náramok Lutien Achát ID8017
Elegantný náramok Lutien Achát v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Achát vo viacerých farbách a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kóp..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Fluorit s Jednorožcom ID8015
Elegantný náramok Lutien Fluorit zložený z guľôčok, perličiek a prívesku v tvare Jednorožca. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Fluorit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je..
31,99€
Bez DPH: 26,66€
Elegantný náramok Lutien Opalit ID8011
Elegantný náramok Lutien Opalit a farebných facetovaných korálkov. Ručne zošívaný náramok zo syntetického kameňa Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách...
38,99€
Bez DPH: 32,49€
Elegantný náramok Lutien Ruženín ID8010
Elegantný náramok Lutien Ruženín v tvare viacerých menších guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kó..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit a Krištáľ ID8009
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit a Krištáľ s perličkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Tyrkenit, Krištáľ, perličiek a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba..
27,99€
Bez DPH: 23,33€
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit ID8008
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit s perličkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Tyrkenit, perličiek a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. N..
27,99€
Bez DPH: 23,33€
Elegantný náramok Lutien Achát zelený ID8007
Elegantný náramok Lutien Achát zelený s farebnými korálkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Achát zelený a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópi..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ ID8005
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ zložený z krištáľových guľôčok v dvoch radách, medzi ktorými je guľôčka z Ruženínu. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnos..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ ID8004
Elegantný náramok Lutien Ruženín a Krištáľ zložený z ruženínových guľôčok v dvoch radách, medzi ktorými je guľôčka z Krištáľu. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Krištáľ a Ruženín a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnos..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantné náušnice Lutien Chryzokol (imitácia) s perličkami ID7970
Elegantné náušnice Lutien Chryzokol (imitácia) s perličkami v tvare guľôčok. Vhodné na významné príležitosti, ako aj darček. Iba jeden kus. ..
25,99€
Bez DPH: 21,66€
Elegantné náušnice Lutien Tyrkenit a perličkami ID7968
Elegantné náušnice Lutien Tyrkenit s perličkami. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Tyrkenit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Vhodné ako darček. ..
31,99€
Bez DPH: 26,66€
Elegantné náušnice Lutien Ametyst s perličkami ID7967
Elegantné náušnice Lutien Ametyst a perličkami a jemnej Swarovski bižutérie. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, ne..
32,99€
Bez DPH: 27,49€
Elegantné náušnice Lutien Krištáľ a Opalit s perličkami ID7966
Elegantné náušnice Lutien Krištáľ a Opalit, s perličkami. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamov Krištáľ horský, syntetického polodrahokamu Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každ..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Elegantný náramok Lutien Ametyst olivový s perličkami ID7963
Elegantný náramok Lutien Ametyst v tvare priehľadných olív a perličiek. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ametyst a jemnej bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Na ruke vyzerá skvostne. Vhodný ako darček. ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Amazonit s perličkami ID7962
Elegantný náramok Lutien Amazonit s perličkami. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Amazonit, perličiek a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. N..
44,99€
Bez DPH: 37,49€
Elegantné náušnice Lutien Ruženín Ag ID7919
Elegantné náušnice Lutien Ruženín v oválnom tvare a s úchytom zo striebra. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Ruženínu a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každé náušnice sú zhotovené a..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit ID7793
Elegantný náramok Lutien Tyrkenit. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Tyrkenit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvostne. ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Krištáľ ID7792
Elegantný náramok Lutien Krištáľ. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Krištáľ a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvostne. Vh..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Elegantné náušnice Lutien Ruženín ID7787
Elegantné náušnice Lutien Ruženín v tvare dvoch guľôčok s perličkami. Ručne vyrobené náušnice z prírodného polodrahokamu Ruženínu a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodné pre slávnostné príležitosti i do práce. Každé náušnice sú zhotovené iba v ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Elegantný náramok Lutien Hematit a Opalit (17 cm)
Elegantný náramok Lutien Hematit a Opalit v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Hematit, syntetického polodrahokamu Opalit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok j..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Náramok Lutien Koral (22,5 cm)
Elegantný náramok Lutien Koral v tvare guľôčok. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Koral a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá ..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Elegantné náušnice Lutien Ametyst (4,5 cm)
Elegantné náušnice Lutien Ametyst z facetovaných guľôčok Ametystu a jemnej Swarovski bižutérie. Dĺžka: 4,5 cm. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a my..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Elegantný náramok Lutien Ametyst guľočkový (19 cm)
Elegantný náramok Lutien Ametyst v tvare guľôčok a úchytom striebornej farby. Ručne zošívaný náramok z prírodného polodrahokamu Ametyst a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba ..
39,99€
Bez DPH: 33,33€