Mandaly

Mandaly v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Mandalyharmonizujúce obrazce, ktoré sa široko využívajú v psychoterapii. Liečeniu pomocou mandál bol priaznovo naklonený aj známy psychoterapeut Carl Gustav Jung, zakladateľ analytickej psychológie.

V tejto kategórii sa nachádza kategória Nalepovacie mandaly, kliknite na odkaz nižšie.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Slnečná mandala Rainbow Serpent green (veľká)
Slnečná mandala Rainbow Serpent v tvare dúhového hada na zelenom podklade. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne nalad..
6,10€
Slnečná mandala Lotus Heart (veľká)
Slnečná mandala Lotus Heart v tvare lotosa uprostred sŕdc. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú ..
6,10€
Slnečná mandala Flower of Life (veľká)
Slnečná mandala Flower of Life v tvare Kvetu života zlatej farby. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a rozt..
6,10€
Slnečná mandala Crystal Fairy (veľká)
Slnečná mandala Crystal Fairy v tvare kryštáľov a motýľov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú ..
6,10€
Slnečná mandala Lotus Fairy
Slnečná mandala Lotus Fairy v tvare víly sediacej na lotose. Dve nálepky. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladi..
3,90€
Slnečná mandala Lord Buddha
Slnečná mandala Lord Buddha v tvare sediaceho Buddhu. Dve nálepky. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roz..
3,90€
Slnečná mandala Hamsa Hand
Slnečná mandala Hamsa Hand v tvare rúk. Dve nálepky Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestno..
3,90€
Slnečná mandala Cosmic Ohm (veľká)
Slnečná mandala Cosmic Ohm v tvare symbolu Ohm. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť n..
6,10€
Slnečná mandala Wheel of Dharma
Slnečná mandala Wheel of Dharma v tvare kolesa Dharma. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú mies..
6,10€
Slnečná mandala Radiation Mandala
Slnečná mandala Radiation Mandala. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými far..
6,10€
Slnečná mandala Wildflower Garden
Slnečná mandala Wildflower Garden v tvare záhrady divokých kvetov. Dve nálepky Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne n..
3,90€
Slnečná mandala malá Dharma Wheel - Infinity Knot
Slnečná mandala Dharma Wheel - Infinity Knot v tvare symbolov Dharma kolesa a Nekonečného uzla. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalo..
3,90€
Slnečná mandala I Ching The East
Slnečná mandala I Ching The East. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými fare..
6,10€
Slnečná mandala Kali Mandala
Slnečná mandala Kali Mandala. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými farebným..
6,10€
Slnečná mandala Wildflower Garden (veľká)
Slnečná mandala Wildflower Garden v tvare záhrady divokých kvetov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roz..
6,10€
Slnečná mandala Tree of Life (veľká)
Slnečná mandala Tree of Life v tvare stromu života. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestno..
6,10€
Slnečná mandala Lotus Buddha
Slnečná mandala Lotus Buddha v tvare Budhu sediaceho pred lotosovým kvetom. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne nala..
6,10€
Slnečná mandala Guiding Angel (veľká)
Slnečná mandala Guiding Angel v tvare anjela. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nád..
6,10€
Slnečná mandala Dreamcatcher
Slnečná mandala Dreamcatcher v tvare lapača snov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť..
6,10€
Slnečná mandala Buddha Nature (veľká)
Slnečná mandala Buddha Nature v tvare sediaceho Budhu. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú mies..
6,10€
Slnečná mandala Yin Yang (veľká)
Slnečná mandala Yin Yang v tvare symbolu Jin-Jang. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnos..
6,10€
Slnečná mandala malá Ohm
Slnečná mandala Ohm v tvare symbolu Ohm. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádherný..
3,90€
Slnečná mandala Little Dolphins
Slnečná mandala Little Dolphins v tvare malých skákajúcich delfínov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a r..
3,90€
Slnečná mandala White Tara (veľká)
Slnečná mandala White Tara v tvare bielej Tary. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť n..
6,10€
Slnečná mandala Eye of Wisdom (veľká)
Slnečná mandala Eye of Wisdom v tvare oka. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádher..
6,10€