Hudba v MP3 formáte

Hudba v MP3 formáte na stiahnutie v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, s.r.o., Konventná 19, Bratislava.

MP3 formát je formát súboru s príponou mp3, ktorý Vám umožňuje počúvať hudbu priamo v počítači bez CD mechaniky alebo v smartphone.

Návod ako si zakúpiť a stiahnuť súbory z nášho eshopu nájdete na tomto odkaze.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Plynutie (Janig) - MP3 (71 min.)
Album Plynutie v mp3 formáte je ďalší zo série relaxačných a meditačných skladieb od nášho vydavateľstva Janig. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokojenie ..
7,99€
Tíško počúvaj (Janig) - MP3 (64 min.)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb v mp3 formáte vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností. &nbs..
7,99€
Tóny lásky (Janig) - MP3 (64 min.)
Album Tóny lásky vo formáte MP3 je ďalšou hudobnou zostavou nášho vydavateľstva Janig určený pre relaxáciu a inšpiráciu. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie up..
7,99€
Dotyky Duše (Janig) - MP3 (67 min.)
Výberová hudobná zostava vo formáte MP3 Vám prinesie veľa príjemných, krásnych a pôsobivých melódií, ktoré sa môžu dotknúť Vašej duše. Jednotlivé skladby ponúkajú radosť, pokoj, pohodu i uvoľnenie. Hudba "Dotykov" Vám vytvorí možnosť spríjemniť si..
7,99€
Cesta k uvoľneniu meditáciou (Janig) - MP3 (65 min.)
Relaxačná hudba vo formáte MP3 na uvoľnenie po namáhavom dni. Prvých 6 skladieb na albume s hlasovým doprovodom Ladislava Chudíka. Počúvanie melódií na tomto albume vám pomôže odbúrať stres, priniesť pokoj a uvoľnenie. Hudobno-slovná relaxácia s u..
8,99€