Náramky

Náramky z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náramky z rôznych druhov polodrahokamov sú nielen vhodným módnym doplnkom, ale zároveň majú rôzne liečivé účinky v závislosti od použitého polodrahokamu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Krištáľ, Tigrie oko guľôčkový s príveskom Ruka Krishnu (G33)
Náramok z Krištálu a Tigrieho oka v tvare guľôčok, s príveskom Ruka Krishnu. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruch..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Náramok Kryštáľová trojka (Ruženin, Krištál, Ametyst)
Náramok Kryštáľová trojka zložený z troch polodrahokamov: Ruženín, Krištáľ a Ametyst, v tvare guľôčok. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok TEA Mesačný kameň a Záhneda guľôčkový facetovaný (G47)
Originálny náramok z kolekcie TEA z prírodných polodrahokam Mesačný kameň a Záhneda v tvare facetovaných guľôčok. Priemer 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozb..
24,99€
Bez DPH: 20,83€
Náramok TEA Lapis lazuli s Ónyxom guľôčkový (G22)
Náramok z polodrahokamov Lapis lazuli (lazurit) a Ónyx v tvare guľôčok. Priemer: 6 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom ..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Náramok Krištáľ, Aquamarín a Citrín guľôčkový (mini)
Náramok zložený z polodrahokamov Krištáľ horský, Aquamarín a Citrín v tvare malých guľôčok. Náramok je zložený v pomere 2 guľôčky z Krištáľu, 1 guľôčka z Citrínu a 1 guľôčka z Aquamarínu. Priemer 6 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. V..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Náramok Krištáľ a Aquamarín guľôčkový (mini)
Náramok zložený z polodrahokamov Krištáľ horský a Aquamarín v tvare malých guľôčok. Náramok je zložený v pomere 2 guľôčky z Krištáľu a 1 guľôčka z Aquamarínu. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ p..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Tematický náramok Radosť (Granát, Achát, Tigrie oko)
Tématický náramok Radosť zložený z polodrahokamov Granát, Achát a Tigrie oko a príveskom v tvare štvorlístka na privodenie radosti. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Pozitívne myslenie (Turmalín, Krištáľ, Fluorit)
Tématický náramok Poztívne myslenie zložený z polodrahokamov Turmalín, Krištáľ a Fluorit a príveskom v tvare štvorlístka. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Potencia (Rubín v zoisite, Citrín)
Tématický náramok Potencia na podporu potencie. Je zložený z polodrahokamov Rubín v zoisite a Citrín a príveskom v tvare štvorlístka. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Pokora (Ametyst, Ónyx, Koral)
Tématický náramok Pokora zložený z polodrahokamov Ametyst, Ónyx, Koral a príveskom v tvare štvorlístka na podporu pokory. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Bolesť hlavy (Tigrie oko, Jadeit, Ametyst)
Tématický náramok Bolesť hlavy zložený z polodrahokamov Tigrie oko, Jadeit, Ametyst a príveskom v tvare štvorlístka proti bolesti hlavy. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok Záhneda guľôčkový (G36)
Náramok z prírodného polodrahokamu Záhneda v tvare guľôčok. Priemer 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Záhneda je prirodzenou rádioaktivitou upravený horský krištáľ. Prináša úľavu od strachu, rozháňa depresie, zlé sny, navodzuje emocionál..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Náramok TEA Turmalín Skoryl facetovaný ID8392
Dvojitý náramok z Turmalínu z facetovaných gulôčok. Priemer 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Upínanie zo striebra. Vlastnosti: Turmalín je cenený pre svoju ochrannú silu a schopnosť liečenia na bunkovej úrovni. Vnáša rovnováhu do ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Náramok Turmalín Skoryl guľôčkový (G21)
Náramok z Turmalínu z gulôčok. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Turmalín je cenený pre svoju ochrannú silu a schopnosť liečenia na bunkovej úrovni. Vnáša rovnováhu do protichodných síl. Posilňuje zdravý úsudo..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Náramok Slnečný kameň guľôčkový (G27)
Náramok z polodrahokamu Slnečný kameň v tvare guľôčok. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Slnečný kameň (Sunstone) dodáva človeku energiu, keď sa cíti pod tlakom, zvyšuje osobnú liečivú silu, stimuluje sexuálnu ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok Obsidián čierny olivový ID8388
Náramok Obsidián čierny, zložený z ploských olív. Priemer 7 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Obsidián sa používa pri liečbe depresie. Je to kameň dobrého srdca a jemných ľudí. Obsidián pomáha blokovať negativitu akéhokoľve..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Náramok Morganit ružový guľôčkový mini
Náramok z polodrahokamu Morganitu ružového v tvare malých guľôčok. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: cca 7 cm. Vlastnosti: Morganit je ružovou odrodou berylu. Ako kameň Božskej lásky otvára frekvencie Univerzálneho srdca (nepodm..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Náramok Mesačný kameň guľôčkový mini (G48)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare menších guľôčok. Priemer: 7,5 cm., na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov. Vyvoláva zrozumiteľné ..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Náramok Mesačný kameň guľôčkový (G31)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare menších guľôčok viacerých farebných odtieňov. Priemer: 7 cm., na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok Granát indický guľôčkový (G19)
Náramok Granát indický z pravidelných guľôčok na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: 6,5 cm. Vlastnosti: Almandín je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny a čistoty srdca. Je darcom životodarnej energie, sexuálnej vitality a vášne, fan..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Náramok Citrín guľôčkový (G30)
Náramok z Citrínu vo forme pravidelných guľôčok. Priemer 7,5 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Citrín sa spája so šťastím, víťazstvom a úspechom, dodáva energiu, povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a d..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Náramok TEA Býčie oko pánsky guľôčkový (G17)
Náramok Býčie oko v tvare väčších guľôčok, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: 7,5 cm. Vlastnosti: Býčie oko je kameň vitálnej energie. V centre tretieho oka posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Jeho miesto je však najmä v ..
20,99€
Bez DPH: 17,49€
Náramok TEA Býčie oko guľôčkový (G16)
Náramok Býčie oko v tvare väčších guľôčok, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: 7 cm. Vlastnosti: Býčie oko je kameň vitálnej energie. V centre tretieho oka posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Jeho miesto je však najmä v zá..
20,39€
Bez DPH: 16,99€
Náramok Aquamarín guľôčkový (G45)
Náramok z Aquamarínu modrej farby v tvare menších guľôčok na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: cca 7 cm. Vlastnosti: Aquamarín nosíme ho ak chceme stretnúť spriaznenú dušu, duchovného partnera. Je kameňom duševnej čistoty. Mierni z..
10,99€
Bez DPH: 9,16€