Náramky

Náramky z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náramky z rôznych druhov polodrahokamov sú nielen vhodným módnym doplnkom, ale zároveň majú rôzne liečivé účinky v závislosti od použitého polodrahokamu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Tematický náramok (Kvet) Vysoký tlak (Sodalit, Lapis Lazuli, Labradorit)
Tématický náramok Vysoký tlak na zníženie vysokého tlaku zložený z polodrahokamov Sodalit, Lapis Lazuli, Labradorit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Vitalita (Tigie oko, Karneol, Amazonit)
Tématický náramok Vitalita zložený z polodrahokamov Tigie oko, Karneol, Amazonit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Úspech (Citrín, Tyrkys, Granát)
Tématický náramok Úspech zložený z polodrahokamov Citrín, Tyrkys a Granát, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Únava (Granát, Krištáľ)
Tématický náramok Únava zložený z polodrahokamov Granát a Krištáľ, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Trpezlivosť (Ruženín, Krištáľ, Jadeit)
Tématický náramok Trpezlivosť zložený z polodrahokamov Ruženín, Krištáľ a Jadeit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Trávenie (Karneol, Howlit, Kalcit)
Tématický náramok Trávenie zložený z polodrahokamov Karneol, Howlit, Kalcit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Nespavosť (Krištáľ, Ruženín, Ametyst)
Tématický náramok Nespavosť zložený z polodrahokamov Krištáľ, Ruženín, Ametyst, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Múdrosť (Fluorit, Krištáľ, Ruženín)
Tématický náramok Múdrosť zložený z polodrahokamov Fluorit, Krištáľ a Ruženín, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Menštruačné bolesti (Krištáľ, Lapis lazuli, Koral)
Tématický náramok Menštruačné bolesti zložený z polodrahokamov Krištáľ, Lapis lazuli a Koral, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Láska (Ruženín, Granát, Koral)
Tématický náramok Láska zložený z polodrahokamov Ruženín, Granát a Koral, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Imunita (Jadeit, Krištáľ, Ónyx)
Tématický náramok Imunita zložený z polodrahokamov Jadeit, Krištáľ, Ónyx, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Chudnutie (Tyrkys, Howlit, Lapis Lazuli)
Tématický náramok Chudnutie zložený z polodrahokamov Tyrkys, Howlit, Lapis Lazuli, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok (Kvet) Antistres (Krištáľ, Ametyst, Amazonit)
Tématický náramok Antistres zložený z polodrahokamov Krištáľ, Ametyst, Amazonit, na šnúrke, polodrahokamy usporiadané v tvare kvetu. Dĺžka je variabilná, dá sa upraviť ľubovoľne podľa ruky. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Koncentrácia (Ametyst, Tigrie oko, Ónyx)
Tématický náramok Koncentrácia zložený z polodrahokamov Ametyst, Tigire oko, Ónyx a príveskom v tvare štvorlístka na podporu koncentrácie. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok priateľstva - Tyrkys
Náramok z imitácie Tyrkysu v tvare malých guľôčok a ozdobného nealergického kovu. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu.   ..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Náramok Chalcedón modrý olivový (O18)
Náramok Chalcedón modrý, zložený z olív. Priemer 6,5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný systém, podporuje funkciu žliaz..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Náramok Apatit olivový (NO17)
Náramok z Apatitu zložený z olív. Priemer 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Apatit pôsobí proti lenivosti, uzavretosti apatií a nerozhodnosti. Podporuje otvorenosť, spoločenskosť a cieľavedomosť. Pri liečení sa zameri..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Prívesok Opál ružový (3 cm) ID8943
Prívesok Opál ružový v lichobežníkovom tvare. Dĺžka: 3 cm. Vlastnosti: Opál ružový je kameň srdca, tíši nepokoj a citové vzrušenia. Prináša pokoj a rovnováhu. Učí nás žiť v prítomnom čase a s nadhľadom. Prekonáva trému. Podporuje našu láskavú pozo..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Sugilit náramok kúsočkový (maxi)
Náramok z prírodného polodrahokamu Sugilit v tvare maxi kúsočkov.. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Sugilit je vzácnym kameňom, ceneným pre svoju krásnu farbu a nedostupnosť. Vlastnosti: Sugilit nás chráni od šokov a duševných tráum, ot..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Serafinit náramok kúsočkový ID8848
Náramok z prírodného polodrahokamu Serafinit v tvare väčších nepravidelných kúsočkov. Vlastnosti: Serafinit podporuje regeneráciu, osobný rozvoj a duševné liečenie. Serafinit je predovšetkým krásny, s jeho striebristo bielo trblietavými vzormi na ..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Náramok mix gulôčkový (G23)
Náramok z rôznych prírodných polodrahokamov tvare guľôčok. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Náramky nemáčame pod vodou, čistia sa na ametystovej drúze lebo mesačným splnom. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Náramok čakrový Tigrie oko (G24)
Čakrový náramok Tigrie oko. Náramok je zložený zo 7 rôznych polodrahokamov prezentujúcich všetky čakry a zvyšok je doplnený guľôčkami z Tigrieho oka. Náramok je na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Čakrový náramok je náramok zložený z prírodn..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Náramok čakrový Ruženín (G24)
Čakrový náramok Ruženín. Náramok je zložený zo 7 rôznych polodrahokamov prezentujúcich všetky čakry a zvyšok je doplnený guľôčkami z Ruženínu. Náramok je na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Čakrový náramok je náramok zložený z prírodných pol..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Náramok čakrový Jadeit (G24)
Čakrový náramok Jadeit. Náramok je zložený zo 7 rôznych polodrahokamov prezentujúcich všetky čakry a zvyšok je doplnený guľôčkami z Jadeitu. Náramok je na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Čakrový náramok je náramok zložený z prírodných polod..
7,99€
Bez DPH: 6,66€