Náramky

Náramky z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náramky z rôznych druhov polodrahokamov sú nielen vhodným módnym doplnkom, ale zároveň majú rôzne liečivé účinky v závislosti od použitého polodrahokamu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok TEA Tigrie oko a Krištáľ guľôčkový (G16)
Náramok z Tigrieho oka v tvare guľôčok a Krištáľu v tvare nepravidelných kúsočkov. Priemer 7,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Náramok Mesačný kameň India (O19)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare olív rôznych farebných odtieňov z Indie. Priemer: cca 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, ženou ako takou, ženstvom, archetypo..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Tematický náramok Chrbtica (Krištáľ s Turmalínom, Magnezit)
Tématický náramok Chrbtica zložený z polodrahokamov Krištáľ s Turmalínom a Magnezit a príveskom v tvare štvorlístka. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Zápaly (Krištáľ, Malachit, Obsidián)
Tématický náramok Zápaly zložený z polodrahokamov Krištáľ, Malachit a Obsidián a príveskom v tvare štvorlístka na zmiernenie zápalov. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok Larimar olivový (O24) ID8663
Náramok z Larimaru z nepravidelných olív. Priemer 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantis. Umožňuje nám zbaviť sa pocit..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Náramok Kryštáľová trojka (Ruženin, Krištál, Ametyst)
Náramok Kryštáľová trojka zložený z troch polodrahokamov: Ruženín, Krištáľ a Ametyst, v tvare guľôčok. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok TEA Mesačný kameň a Záhneda guľôčkový facetovaný (G47)
Originálny náramok z kolekcie TEA z prírodných polodrahokam Mesačný kameň a Záhneda v tvare facetovaných guľôčok. Priemer 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozb..
24,99€
Bez DPH: 20,83€
Náramok TEA Lapis lazuli s Ónyxom guľôčkový (G22)
Náramok z polodrahokamov Lapis lazuli (lazurit) a Ónyx v tvare guľôčok. Priemer: 6 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom ..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Tematický náramok Radosť (Granát, Achát, Tigrie oko)
Tématický náramok Radosť zložený z polodrahokamov Granát, Achát a Tigrie oko a príveskom v tvare štvorlístka na privodenie radosti. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Pozitívne myslenie (Turmalín, Krištáľ, Fluorit)
Tématický náramok Poztívne myslenie zložený z polodrahokamov Turmalín, Krištáľ a Fluorit a príveskom v tvare štvorlístka. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Potencia (Rubín v zoisite, Citrín)
Tématický náramok Potencia na podporu potencie. Je zložený z polodrahokamov Rubín v zoisite a Citrín a príveskom v tvare štvorlístka. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Pokora (Ametyst, Ónyx, Koral)
Tématický náramok Pokora zložený z polodrahokamov Ametyst, Ónyx, Koral a príveskom v tvare štvorlístka na podporu pokory. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Tematický náramok Bolesť hlavy (Tigrie oko, Jadeit, Ametyst)
Tématický náramok Bolesť hlavy zložený z polodrahokamov Tigrie oko, Jadeit, Ametyst a príveskom v tvare štvorlístka proti bolesti hlavy. Priemer asi 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, nemáčame pod vodou. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok Záhneda guľôčkový (G36)
Náramok z prírodného polodrahokamu Záhneda v tvare guľôčok. Priemer 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Záhneda je prirodzenou rádioaktivitou upravený horský krištáľ. Prináša úľavu od strachu, rozháňa depresie, zlé sny, navodzuje emocionál..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Náramok TEA Turmalín Skoryl facetovaný ID8392
Dvojitý náramok z Turmalínu z facetovaných gulôčok. Priemer 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Upínanie zo striebra. Vlastnosti: Turmalín je cenený pre svoju ochrannú silu a schopnosť liečenia na bunkovej úrovni. Vnáša rovnováhu do ..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Náramok Slnečný kameň guľôčkový (G27)
Náramok z polodrahokamu Slnečný kameň v tvare guľôčok. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Slnečný kameň (Sunstone) dodáva človeku energiu, keď sa cíti pod tlakom, zvyšuje osobnú liečivú silu, stimuluje sexuálnu ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok Obsidián čierny olivový ID8388
Náramok Obsidián čierny, zložený z ploských olív. Priemer 7 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Obsidián sa používa pri liečbe depresie. Je to kameň dobrého srdca a jemných ľudí. Obsidián pomáha blokovať negativitu akéhokoľve..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Náramok Mesačný kameň guľôčkový mini (G48)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare menších guľôčok. Priemer: 7,5 cm., na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov. Vyvoláva zrozumiteľné ..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Náramok Mesačný kameň guľôčkový (G31)
Náramok z Mesačného kameňa v tvare menších guľôčok viacerých farebných odtieňov. Priemer: 7 cm., na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesiacom a intuíciou, pôsobí na utíšenie rozbúrených citov..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok Citrín guľôčkový (G30)
Náramok z Citrínu vo forme pravidelných guľôčok. Priemer 7,5 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Citrín sa spája so šťastím, víťazstvom a úspechom, dodáva energiu, povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a d..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Náramok TEA Býčie oko pánsky guľôčkový (G17)
Náramok Býčie oko v tvare väčších guľôčok, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: 7,5 cm. Vlastnosti: Býčie oko je kameň vitálnej energie. V centre tretieho oka posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Jeho miesto je však najmä v ..
20,99€
Bez DPH: 17,49€
Náramok TEA Býčie oko guľôčkový (G16)
Náramok Býčie oko v tvare väčších guľôčok, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: 7 cm. Vlastnosti: Býčie oko je kameň vitálnej energie. V centre tretieho oka posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Jeho miesto je však najmä v zá..
20,39€
Bez DPH: 16,99€
Náramok Aquamarín guľôčkový (G45)
Náramok z Aquamarínu modrej farby v tvare menších guľôčok na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: cca 7 cm. Vlastnosti: Aquamarín nosíme ho ak chceme stretnúť spriaznenú dušu, duchovného partnera. Je kameňom duševnej čistoty. Mierni z..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Náramok TEA Aquamarín so sloníkom (G41)
Náramok z Aquamarínu modrej farby v tvare menších guľôčok na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Priemer: cca 6,5 cm. Na náramku je prívesok v tvare slona, z nealergického kovu. Vlastnosti: Aquamarín nosíme ho ak chceme stretnúť spriaznenú du..
22,99€
Bez DPH: 19,16€
Náramok TEA Angelit guľôčkový (G33)
Náramok z Angelitu v tvare guľôčok. Priemer 7,5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Angelit pomáha bojovať so strachom hovoriť pravdu. Symbolizuje zjednotenie s ríšou Anjelov, zľutovanie, odpustenie a súcit, duchovnú inšpirác..
16,19€
Bez DPH: 13,49€