Náramky (pánske)

Náramky z polodrahokamov, vhodné pre pánov, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náramky z rôznych druhov polodrahokamov sú nielen vhodným módnym doplnkom, ale zároveň majú rôzne liečivé účinky v závislosti od použitého polodrahokamu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok pánsky TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G24)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí, vhodný pre pánov. Priemer 8 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a p..
29,99€
Náramok pánsky TEA Krištáľ, Lapis lazuli a Turmalin guľôčkový (G33) ID7933
Pánsky náramok z polodrahokamov Krištáľ horský, Lapis lazuli (lazurit) a Turmalín Skoryl v tvare guľôčok. Priemer: 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Náramok je zložený zo šiestich guľôčok Krištáľu horského a Lapis lazuli, ostatné sú z Turmalínu Skorylu..
16,99€
Náramok pánsky TEA Tigrie oko guľôčkový s drievkom (G21)
Pánsky kombinovaný náramok z TEA kolekcie vytvorený z prírodného polodrahokamu Tigrie oko v kombinácii s valčekmi z drievka. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nos..
9,99€
Náramok  pánsky TEA Jaspis austrálsky (mookait) a Záhneda guľôčkový (G30)
Náramok TEA z Jaspisu austrálskeho (mookait) a Záhnedy v tvare guľôčok. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Jaspis austrálsky (mookait) pomáha nájsť potrebný vnútorný pokoj a rovnováhu, umožňuje bez problémov skĺbiť vonkajšie a..
13,99€
Náramok pánsky TEA Lapis Lazuli a Krištáľ horský guľôčkový (G32) ID7905
Pánsky náramok z TEA kolekcie vytvorený z guľôčok Lapisu Lazuli a Horského krištáľu . Priemer 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie, činnosť štítnej žľazy a posilňuje celú o..
12,99€
Náramok TEA pánsky Turmalín v Krištáli s Karneolom guľôčkový ID7781
Náramok kolekcie TEA z Turmalínu v Krištáli z gulôčok, plátku z Karneolu a kociek z dreva. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu, vhodný pre pánov. Vlastnosti: Turmalín je cenený pre svoju ochrannú silu a schopnosť liečenia na bunkovej úrovni..
7,99€
Náramok pánsky Lapis lazuli a Turmalin guľôčkový (G32)
Pánsky náramok z polodrahokamov Lapis lazuli (lazurit) a Turmalín Skoryl v tvare guľôčok. Priemer: 7,5 cm, prispôsobí sa zápästiu. Náramok je zložený v pomere 3 guľôčok z Turmalínu Skorylu a jedna z Lapis lazuli. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam..
18,99€
Náramok pánsky Amazonit a Ónyx guľôčkový (G21)
Náramok z prírodných polodrahokamov Amazonit a Ónyx. Priemer: 7 cm, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Amazonit vyvažuje ženské a mužské energie, podporuje láskavosť a praktickosť. Je to vynikajúci kameň pre umelcov a pre mužov. Amazonit pomáha v..
23,99€
Náramok pánsky Unakit a Turmalín v krištáli
Náramok z prírodného polodrahokamu Unakit v tvare guľôčok a Turmalínu v krištáli z nepravidelných kúsočkov. Priemer náramku 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne pre..
12,99€
Náramok pánsky Aragonit valčeky (V13)
Náramok z Aragonit v tvare nepravidelných valčekov. Priemer náramku: cca 8 cm. Vlastnosti: Aragonit podporuje duševnú očistu a rast, imunitu, reguluje srdce a nervový systém, podporuje rast a stavbu kostí a kĺbov, posilní tráviaci trakt, žalúdok, ..
8,99€
Náramok pánsky Tigrie oko kúsočkový B
Náramok z prírodného polodrahokamu Tigrie oko v tvare ploských tromlovaných nepravidelných kúsočkov. Priemer: cca 7 cm. Vlastnosti: Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a..
7,99€