Náušnice

Náušnice z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náušnice sú vytvorené z polodrahokamov v kombinácii so striebrom alebo nealergickým kovom.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náhrdelník a náušnice Lutien - súprava z Ametysu (striebro)
Ametyst chevron - náhrdelník a náušnice. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch..
45,99€
Náušnice Ónyx - anjel (5 cm)
Náušnice z čierneho Ónyxu z guľôčok a príveskov v tvare anjelov. Dĺžka: 5 cm. Vlastnosti: Ónyx podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru, pomáha pri liečbe sluchu, zvlášť pri odstraňovaní nepríjemných šumov, pri poruche rovnováhy, zaostruje zrak, p..
5,99€
Náušnice Ruženín srdcia G2 (4 cm)
Náušnice z Ruženínu v tvare dvoch guľôčok a príveskov z nealergického kovu v tvare sŕdc. Dĺžka: 4 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s č..
5,99€
Náušnice Krištáľ horský - kvet (4 cm)
Náušnice z Horského krištáľu v tvare nepravidelných, tromlovaných kúsočkov a príveskov v tvare kvetu. Dĺžka: 4 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivos..
5,99€
Náušnice Aquamarín K4 (green)
Náušnice z Aquamarínu v tvare nepravidelných kúsočkov zelenej farby. Celková dĺžka: cca 4 cm. Vlastnosti: Aquamarín nosíme ho ak chceme stretnúť spriaznenú dušu, duchovného partnera. Je kameňom duševnej čistoty. Mierni zápalové ochorenia, alergie,..
5,99€
Náušnice Ruženín srdcia (3 cm)
Náušnice z Ruženínu v tvare sŕdc. Dĺžka: 3 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomatickými poruchami, ktoré maj..
6,99€
Náušnice Labradorit - lístky (5 cm)
Náušnice z Labradoritu z tvare tromlovaných kúskov a príveskov v tvare lístkov. Dĺžka: 5 cm. Vlastnosti: Labradorit mierni poruchy a bolesti chrbtice, reumatizmus, depresie, znižuje krvný tlak, reguluje srdcový rytmus, kĺby a kosti, dnu, infekčné ..
6,99€
Náušnice Krištáľ horský - sova (6 cm)
Náušnice z Horského krištáľu v tvare nepravidelných, tromlovaných kúsočkov a príveskov v tvare sovy. Dĺžka: 6 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť..
5,90€
Náušnice Ruženín - štvorlístok (5,5 cm)
Náušnice z Ruženínu v tvare tromlovaných nepravidelných kúsočkov a príveskov v tvare štvorlístka. Dĺžka: 5,5 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo..
5,90€
Náušnice Krištáľ horský s turmalínom - lístky (5 cm)
Náušnice z Horského krištáľu s turmalínom v tvare oválnych, tromlovaných kúsočkov a príveskami v tvare lístkov. Dĺžka: 5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti,..
6,99€
Náušnice Koral - sova (6 cm)
Náušnice z Koralu v tvare tromlovaných kúskov a príveskov v tvare sovy. Dĺžka 6 cm. Vlastnosti: Koral bol používaný ako talizman proti urieknutiu a je nositeľom zemskej životnej energie. Nosíme ho ako ochranu proti oslabujúcim vplyvom a na posilne..
5,90€
Náušnice Ametyst - štvorlístok (5,5 cm)
Náušnice z Ametystu s príveskami v tvare štvorlístkov. Úchyt z nealergického kovu. Dĺžka: 5,5 cm. Vlastnosti: Ametyst upokojuje emócie, podporuje tvorivú inšpiráciu, meditáciu, pokoru, umožní pochopiť sny, prináša rovnováhu citov a myšlienok. Pomá..
5,90€
Náušnice Krištáľ horský srdcia
Náušnice z Horského krištáľu v tvare sŕdc. Dĺžka: cca 3 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, napätie, migrénu, posilňuje k..
5,99€
Náušnice Hematit nG1
Náušnice z polodrahokamu Hematit v guľôčky zasadenej do nealergického kovu. Dĺžka: cca 2 cm. Vlastnosti: Hematit je veľmi mocným polodrahokamom. Chráni pred stresom a negatívnymi duchovnými vplyvmi, podporuje tvorbu červených krviniek, aktiváciu k..
5,99€
Náušnice Ruženín 4cm (nepravidelné kúsočky)
Náušnice z Ruženínu v tvare tromlovaných nepravidelných kúsočkov. Dĺžka: 4 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psycho..
5,99€
Náušnice Perleť O1
Náušnice z Perlete v tvare olivy, zasadenej do nealergického kovu. Dĺžka 3 cm. ..
5,99€
Náušnice Perleť K4 (kúsočkový)
Náušnice z Perlete v tvare čtyroch kúsočkov, zasadených do nealergického kovu. Dĺžka 3,5 cm. ..
5,99€
Náušnice Perleť O1p
Náušnice z Perlete v tvare sploštenej olivy, zasadenej do nealergického kovu. Dĺžka 3 cm. ..
5,99€
Náušnice Malachit K4 (kúsočkový)
Náušnice z Malachitu v tvare štyroch nepravidelných kúsočkov. Dĺžka 3,5 cnm. Vlastnosti: Malachit pôsobí upokojujúcim spôsobom, regeneračne a harmonicky, k načerpaniu novej sily, má regeneračné a hojivé schopnosti, podporuje imunitný systém, odstr..
5,99€
Náušnice Lapis lazuli K4 (kúsočkový)
Nášnice z polodrahokamu Lapis lazuli (lazurit) v tvare nepravidelných štyroch kúsočkov. Dĺžka 3,5 cm. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. ..
5,99€
Náušnice Krištáľ horský (kúsočkový)
Náušnice z Horského krištáľu v tvare nepravidelných, tromlovaných kúsočkov. Dĺžka: cca 3,5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zá..
5,99€
Náušnice Krištáľ horský G2
Náušnice z Horského krištáľu v tvare dvoch guľôčok. Dĺžka: cca 3,5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, napätie, migrénu, ..
5,99€
Náušnice Krištáľ horský G1k
Náušnice z Horského krištáľu v tvare dvoch guľôčok (Krištáľ horský a korálka). Dĺžka: cca 3,5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti,..
5,99€
Náušnice Krištáľ horský G1
Náušnice z Horského krištáľu v tvare jednej guľôčky. Dĺžka: cca 3 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, napätie, migrénu, p..
5,99€
Náušnice Koral G1
Náušnice z Koralu v tvare jednej väčšej guľôčky zasadenej do nealergického kovu. Dĺžka 3 cm. Vlastnosti: Koral bol používaný ako talizman proti urieknutiu a je nositeľom zemskej životnej energie. Nosíme ho ako ochranu proti oslabujúcim vplyvom a n..
5,99€