Očistné sviečky

Sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Očistné a čierne sviečky v našej ponuke, ktoré používame na upokojenie, očistu, proti strachu z prírodných živlov, meditáciu...

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Sviečka očistná - Myrha (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Myrha s  jemnou vôňou myrhy. Používame pri duchovnej  očiste mysle, domu, bytu. Zapaľujeme ju proti depresii, pri modlitbe, pri meditácií. Odporúčame nechať horieť 2  hodiny a opatrne uhasiť. Vyrobená ručne z palmové..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Dračia krv (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Dračia krv z palmového vosku ručne odlievaná s vôňou Dračia krv. Používame na očistu bytu, domu a iných priestorov od prekážok , na posilnenie a privolanie životnej energie, na podporu vášne a harmonizovanie partnerstva. Necháme horieť max. 2..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Kadidlo (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Kadidlo odliata ručne z čistého palmového vosku s jemnou vôňou kadidla. Pálime na očistu priestorov od nepriaznivého pôsobenia. Upokojuje myšlienky, pomáha pri modlitbe, harmonizuje emócie. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opat..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Tara sviečka bieločierna splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7410
Tara splnová sviečka bielej a čiernej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
7,49€
Bez DPH: 6,24€
Sviečka očistná - Biela šalvia (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Biela šalvia odliata z čistého palmového vosku s lístkami bielej šalvie šamanskej a jemnou vôňou. Pálime pri ťažkých situáciách, pri potrebe duchovne očistiť telo, myseľ, domov, podnikateľský priestor. Pre upokojenie atmosféry a ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka čierna (Tara, 11,5 cm) ID2904
Čierna sviečka z parafínu .Pálime ju pri očiste, ako ochranu proti zlu, pocite strachu. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€