Orgonity

Orgonity v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Orgonity sú produkty z organickej živice, kovových pilín, prípadne polodrahokamov. Orgonity nás chránia pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu a majú harmonizujúce účinky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Orgonit Sakkara Delfíny
Orgonit v podobe pyramídy - sakkary prevažne tmavomodrej farby s delfínmi na vrchole. Rozmery: 11 x 3,7 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejš..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Budha (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so sediacim Budhom na žltom pozadí. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Jin-Jang (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Jin-Jang na podklade žltej farby a farebnými listami. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdra..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Pávy (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom farebných pávov. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ne..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit list s tvárou Budhu
Orgonit v tvare listu a tvárou Budhu. Dĺžka: 16 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu ..
24,00€
Bez DPH: 20,00€
Orgonit maxi Lotos (19 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom lotosu. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitál..
98,90€
Bez DPH: 82,42€
Orgonit Pyramída s hieroglyfmi (8 cm)
Orgonit v tvare pyramídy, s vyrezávanými hieroglyfmi. Dĺžka základne: 8 cm. Výška 7,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
35,00€
Bez DPH: 29,17€
Orgonitový držiak na mobil
Orgonitový držiak na mobil. Rozmery: 8 x 6,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu z m..
15,00€
Bez DPH: 12,50€
Orgonit maxi Šrí jantra štvorec (19 cm)
Veľký orgonit v tvare štvorca so symbolmi Šrí jantry. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie,..
89,90€
Bez DPH: 74,92€
Orgonit maxi - Slnečnica (22 cm)
Veľký orgonit v tvare slnečnice. Rozmery: 22 x 3 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Vhodný aj pre väčšie priestory. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, ..
119,00€
Bez DPH: 99,17€
Orgonit kužeľ s býkom (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Taurus (Býk). Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negat..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Ruka Fatimy (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Ruky Fatimy. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež nega..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit kužeľ Peace (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Peace (mier). Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež neg..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit kužeľ Love (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa s nápisom Love. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôs..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit Ruka Fatimy - farebná (4 cm)
Orgonit v tvare pologule so symbolom farebnej Ruky Fatimy. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne p..
6,90€
Bez DPH: 5,75€
Orgonit Ruka Fatimy (4 cm)
Orgonit v tvare pologule so symbolom Ruky Fatimy. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie ..
6,90€
Bez DPH: 5,75€
Orgonit Pyramída s hieroglyfmi (6,5 cm)
Orgonit v tvare pyramídy, s vyrezávanými hieroglyfmi po stranách. Dĺžka základe: 6,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva takt..
24,90€
Bez DPH: 20,75€
Orgonit Pyramída s hieroglyfmi (6 cm)
Orgonit v tvare pyramídy, s vyrezávanými hieroglyfmi. Dĺžka základne: 6 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne..
19,90€
Bez DPH: 16,58€
Orgonit labka (5,5 cm)
Orgonit v tvare zvieracej labky. Priemer: 5,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu z ..
11,90€
Bez DPH: 9,92€
Záhradný orgonit B
Väčší orgonit vhodný do exteriéru (záhrady), rozmery: 17 x 14 cm, hmotnosť cca: 3,5 kg. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ..
99,99€
Bez DPH: 83,33€
Orgonit - podložka F (červená)
Orgonit červenej faby v tvare osemuholníka, vhodný na použitie ako podložky pod pohár. Priemer 9,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. N..
27,99€
Bez DPH: 23,33€
Orgonit pyramída C
Orgonit v podobe pyramídy hnedej farby. Rozmery: 7,7 x 6 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektro..
39,90€ 35,99€ -10%
Bez DPH: 29,99€
Orgonit pologuľa zelená so stromom života
Orgonitová pologuľa smaragdovo zelenej farby s medeným symbolom - Stromom života. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatí..
14,99€
Bez DPH: 12,49€