Orgonity

Orgonity v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Orgonity sú produkty z organickej živice, kovových pilín, prípadne polodrahokamov. Orgonity nás chránia pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu a majú harmonizujúce účinky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Orgonit Sakkara Delfíny
Orgonit v podobe pyramídy - sakkary prevažne tmavomodrej farby s delfínmi na vrchole. Rozmery: 11 x 3,7 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejš..
21,99€
Orgonit kužeľ Budha (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so sediacim Budhom na žltom pozadí. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
22,00€
Orgonit kužeľ Jin-Jang (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Jin-Jang na podklade žltej farby a farebnými listami. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdra..
22,00€
Orgonit kužeľ Nílsky kríž (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Nílskeho kríža na modrom podklade. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. ..
22,00€
Orgonit kužeľ Pávy (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom farebných pávov. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ne..
22,00€
Orgonit kužeľ Čakry (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom čakier. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne..
7,90€
Orgonit kužeľ Pávy (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom dvoch pávov prevažne ružovej farby. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejši..
7,90€
Orgonit Budha (4 cm)
Orgonit v tvare polgule so sediacim Budhom na žltom pozadí. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne ..
6,90€
Orgonit Ohm v ružovom kvete (4 cm)
Orgonit v tvare polgule so symbolom Ohm uprostred ružového kvetu. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež nega..
6,90€
Orgonit Hviezda (4 cm)
Orgonit v tvare pologule so symbolom 9 cípej hviezdy. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobe..
6,90€
Orgonit list s tvárou Budhu
Orgonit v tvare listu a tvárou Budhu. Dĺžka: 16 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu ..
24,00€
Orgonit maxi Budha (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kvetu s Budhom. Rozmery: 20 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Na..
110,00€
Orgonit maxi Lotos (19 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom lotosu. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitál..
98,90€
Orgonit Pyramída s hieroglyfmi (8 cm)
Orgonit v tvare pyramídy, s vyrezávanými hieroglyfmi. Dĺžka základne: 8 cm. Výška 7,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
35,00€
Orgonitový držiak na mobil
Orgonitový držiak na mobil. Rozmery: 8 x 6,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu z m..
15,00€
Orgonit maxi Šrí jantra štvorec (19 cm)
Veľký orgonit v tvare štvorca so symbolmi Šrí jantry. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie,..
89,90€
Orgonit maxi - Slnečnica (22 cm)
Veľký orgonit v tvare slnečnice. Rozmery: 22 x 3 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Vhodný aj pre väčšie priestory. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, ..
119,00€
Orgonit kužeľ - 7. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa purpurovej farby - 7. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ..
7,90€
Orgonit kužeľ - 6. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa fialovej farby - 6. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ne..
7,90€
Orgonit kužeľ - 5. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa belasej farby - 5. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež neg..
7,90€
Orgonit kužeľ - 4. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa zelenej farby - 4. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež neg..
7,90€
Orgonit kužeľ - 3. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa žltej farby - 3. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negat..
7,90€
Orgonit kužeľ - 2. čakra (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa oranžovej farby - 2. čakra. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež n..
7,90€
Orgonit kužeľ 3.čakra (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom slnka. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pô..
22,00€
Orgonit kužeľ 4.čakra (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Hexagramu na žltozelenom podklade. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. ..
22,00€