Ostatné amulety

Ostatné amulety v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Rôzne amulety na ochranu domova, odháňanie zlých snov, či odrušovanie elektromagnetického žiarenia.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Japa Mala (Tulsi)
Japa Mala z indického kríka Tulsi. Japa Mala je indický tradičný ruženec. Mala (sanskrt) v preklade znamená náhrdelník alebo veniec. Počas časov bol prijatý buddhizmom ako thengwa. Thengwa je tradičný tibetský budhistický ruženec, ktorý má 108 ..
17,99€
Bez DPH: 14,99€
Kvet života - nálepka v plaste (5 cm)
Nálepka Kvet života, zaliata v priesvitnom plaste. Priemer 5 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov...
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Kvet života - nálepka (3,5 cm)
Nálepka Kvet života. Priemer 3,5 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý sa použ..
0,90€
Bez DPH: 0,75€
Tekvička Wu Lou (drevo)
Drevený prívesok tekvičky Wu Lou, zavesenej na nekonečnom uzle - symbole nesmrteľnosti. Tekvička je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. V jej magickom tvare je obsiahnutý mikrokozmos neba a zeme. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Citrín brošňa
Strieborná brošňa, v strede vložený polodrahokam Citrín. Šírka brošne: 4,5 cm. Vlastnosti: Citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuje vylučovanie jedovatých láto..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Keltská špirála na mobil (samolepka)
Keltská špirála ako odrušovač elektromagnetického žiarenia mobilných telefónov, počítačov a pod. Špirála sa jednoducho nalepí na zariadenie. Priemer: 2 cm. Jedná sa o pomôcku našej bioenergie, harmonizuje elektromagnetické pole narušené škodlivým ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Bábika strachu (veľká)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 10 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituál..
3,40€
Bez DPH: 2,83€
Bábika strachu (malá)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 5,5 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituá..
1,50€
Bez DPH: 1,25€