Ostatné amulety

Ostatné amulety v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Rôzne amulety na ochranu domova, odháňanie zlých snov, či odrušovanie elektromagnetického žiarenia.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Japa Mala (santalové drevo) ID7760
Japa Mala (thengwa) z exotického dreva oranžovohnedej farby. Japa Mala je indický tradičný ruženec. Mala (sanskrt) v preklade znamená náhrdelník alebo veniec. Počas časov bol prijatý buddhizmom ako thengwa. Thengwa je tradičný tibetský budhisti..
9,99€
Kvet života - zlatá nálepka (14 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 14 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý ..
7,99€
Kvet života - zlatá nálepka (8 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 8 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý s..
5,99€
Kvet života - dúhová nálepka (14 cm)
Farebná nálepka Kvet života, farby sa menia podľa toho, ako na ňu dopadá svetlo. Priemer 14 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených,..
8,99€
Kvet života - nálepka v plaste (5 cm)
Nálepka Kvet života, zaliata v priesvitnom plaste. Priemer 5 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov...
5,99€
Kvet života - nálepka zlatá farba(5 cm)
Nálepka Kvet života. Priemer 5 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý sa použív..
2,40€
Kvet života - nálepka (3,5 cm)
Nálepka Kvet života. Priemer 3,5 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý sa použ..
0,90€
Tekvička Wu Lou (drevo)
Drevený prívesok tekvičky Wu Lou, zavesenej na nekonečnom uzle - symbole nesmrteľnosti. Tekvička je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. V jej magickom tvare je obsiahnutý mikrokozmos neba a zeme. ..
4,99€
Citrín brošňa
Strieborná brošňa, v strede vložený polodrahokam Citrín. Šírka brošne: 4,5 cm. Vlastnosti: Citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuje vylučovanie jedovatých láto..
21,99€
Bábika strachu (veľká)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 10 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituál..
3,40€
Bábika strachu (malá)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 5,5 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituá..
1,50€