Očistné a vonné sviečky

Sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Očistné a čierne sviečky v našej ponuke, ktoré používame na upokojenie, očistu, proti strachu z prírodných živlov, meditáciu...

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Sviečka vonná - Myrha (Tara, 11,5 cm)
Sviečka vonná - Myrha - používame pri duchovnej  očiste mysle i domu, bytu. Proti depresii, pri modlitbe, pri meditácií. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opatrne uhasiť. Vyrobená ručne z palmového vosku, s vonným olejom. Položíme na ne..
5,99€
Sviečka vonná - Dračia krv (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Dračia krv na očistu domácnosti a iných priestorov. Upokojuje myšlienky a posilňuje imunitu. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Hmotnost: 250g cca ..
6,49€
Sviečka vonná - Kadidlo (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Kadilo na očistu domácnosti a iných priestorov. Upokojuje myšlienky a posilňuje imunitu. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. hmotnosť :250g cca ..
5,99€
Tara sviečka čiernobiela splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7411
Tara splnová sviečka čiernej a bielej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
6,49€
Tara sviečka bieločierna splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7410
Tara splnová sviečka bielej a čiernej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
6,49€
Sviečka očistná - Biela šalvia (Tara, 11,5 cm)
Sviečka očistná - Biela šalvia vhodná na duchovnú očistu tela, mysle i domu. Pre upokojenie atmosféry, pri modlitbe, prosbách o pomoc. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu, s prírodným éterickým olejom a lístkami Bielej šalvie. Výška sviečky: 1..
6,49€
Sviečka očistná - červená (Tara, 11,5 cm)
Sviečka predstavuje lásku. Červená udržuje dobré zdravie, telesnú silu, fyzickú energiu. Symbolizuje vášeň, odvahu a ochranu. Je to farba ohnivého živla. Vyrobená zo 100% palmového vosku. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€
Sviečka vonná - Šalvia  (11,5 cm) ID6770
Vonná sviečka Šalvia so silicou šalvie lekárskej na očistu bytu, domu, kancelárie. Upokojuje myšlienky a osviežuje priestor. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Do..
7,49€ 5,49€ -27%
Sviečka oranžová s vôňou mandarínky (5,5 cm)
Sviečka v tvare kocky oranžovej farby s vôňou pomaranča a mandarínky. Výška sviečky: 5,5 cm. Sviečka je z palmového vosku, vyrobená tradičnou ručnou výrobou. Použijeme pri meditácií, pri očiste, pri liečbe, osviežení interiéru... ..
4,50€
Sviečka čierna (Tara, 11,5 cm) ID2904
Čierna sviečka zo 100% palmového vosku.Pálime ju pri očiste, ako ochranu proti zlu, pocite strachu. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€