Ostatné vonné tyčinky

Ostatné vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto, ktoré sme zatiaľ nezaradili do žiadnej kategórie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné františky Nag Champa Super Sandal (12 ks)
Vonné františky Nag Champa Super Sandal sú ručne valcované na bambusovej tyči s prírodnými bylinami a kvetinovými extraktmi. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné františky Darshan Amber (10 ks)
Tajomná, opojná vôňa otvárajúca bránu do podvedomia, františky Darshan Amber. Vonné ihlančeky (františky) sú vyrábané zo zmesi exotických kvetov, vybraných bylín a korenia. Svojou delikátnou vôňou jantáru prečistia ovzdušie a navodia duchovnú atmosfé..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné františky Darshan Musk (10 ks)
Tajomná, opojná vôňa otvárajúca bránu do podvedomia, františky Darshan Musk. Vonné ihlančeky (františky) sú vyrábané zo zmesi exotických kvetov, vybraných bylín a korenia. Svojou delikátnou vôňou pižma prečistia ovzdušie a navodia duchovnú atmosféru...
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Darshan Meditation
Vonné tyčinky Darshan Meditation. V balení sa nachádza 20 tyčiniek. Indické vonné tyčinky, s jemnou vôňou. Zapáľte Darshan Meditation vonnú tyčinku, potom sfúknite plameň a umiestnite na vhodné miesto, aby sa vôňa rozplynula po celom dome. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Dragon's Fire (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Dragon's Fire s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Opium (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Opium s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priesto..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Meditation (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Meditation s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Stress Relief (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Stress Relief s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Energising (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Energising s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Jasmine (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Ylang Ylang (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Sandalwood Masala
Tradičné indické tyčinky Sandalwood Masala s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných ty..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Gold
Indické vonné tyčinky Satya Gold s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Opium
Indické vonné tyčinky Satya Opium s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Karma
Indické vonné tyčinky Satya Karma s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Tree of Life
Indické vonné tyčinky Satya Tree of Life s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo ručne vyrobené z byliniek pre navodenie pokojnej atmosféry a vyčistenie priestoru od negatívnych vplyvov. Palo santo je mystický strom a doslova znamená sväté drevo. Tradične sa používa na zmiernenie bežných nachlad..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi White Sage
Tradičné indické tyčinky Tulasi White Sage sú určené k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú..
2,50€ 1,75€ -30%
Vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua (310 ks)
Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua, so sviežou kvetinovo-ovocnou vôňou. Balenie obsahuje 310 tyčiniek. Ľahká a svieža vôňa ruže, jazmínu, citrusov a príjemným podtónom vodného melónu. Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua - ..
17,99€ 12,59€ -30%
Vonné tyčinky Satya Dragon's Blood
Santalové indické tyčinky Satya Dragon's Blood (Dračia krv) s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu santalového dreva, patchuli, jantáru a náznaku tropických lesov. Silná čistiaca aróma prinesie rovnováhu a jasnosť, vytvára upokojujúcu a posvä..
2,49€ 1,74€ -30%
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi Organica
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev,..
2,49€ 1,74€ -30%
Vonné tyčinky Goloka Kastoori Organica
Vonné tyčinky Goloka Kastoori sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev, ..
2,49€ 1,74€ -30%
Vonné tyčinky Satya Pyramids
Santalové indické tyčinky Satya Pyramids s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
2,49€ 1,74€ -30%
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit (15 ks)
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit ručne vyrobené z byliniek, korenia, extraktov z kvetín a exotických olejov tak, aby ich vône pozitívne vplývali na atmosféru. Balenie obsahuje zhruba 15 tyčiniek, každá z nich horí približne 40 minút. ..
2,50€ 1,75€ -30%
Vonné tyčinky Satya Money Matrix
Santalové indické tyčinky Satya Money Matrix s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu pr..
2,50€ 1,75€ -30%