Ostatné vonné tyčinky

Ostatné vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto, ktoré sme zatiaľ nezaradili do žiadnej kategórie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aloeswood (300 ks)
Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aloeswood, so sviežou kvetinovo-ovocnou vôňou. Balenie obsahuje 300 tyčiniek. Úžasná vôňa aloeswood pre meditáciu a harmóniu. Vonné tyčinky vyrobené z dreva Kyara / Aloeswood, napomáhajú uvoľneniu a relaxáci..
22,99€
Vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua (310 ks)
Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua, so sviežou kvetinovo-ovocnou vôňou. Balenie obsahuje 310 tyčiniek. Ľahká a svieža vôňa ruže, jazmínu, citrusov a príjemným podtónom vodného melónu. Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua - ..
17,99€
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Meditation (30 ks)
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Meditation (santalové drevo) sú vyrobené tradičným spôsobom z rôznych vzácnych aromatických himalájskych bylín. Byliny sa rozdrvia na jemný prášok a zabalia do tenkého prúžku Lokta papiera, ktorý sa zvinie do pov..
3,39€
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Sandalwood (30 ks)
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Sandalwood (santalové drevo) sú vyrobené tradičným spôsobom z rôznych vzácnych aromatických himalájskych bylín. Byliny sa rozdrvia na jemný prášok a zabalia do tenkého prúžku Lokta papiera, ktorý sa zvinie do pov..
3,39€
Vonné tyčinky Satya Dragon's Blood
Santalové indické tyčinky Satya Dragon's Blood (Dračia krv) s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu santalového dreva, patchuli, jantáru a náznaku tropických lesov. Silná čistiaca aróma prinesie rovnováhu a jasnosť, vytvára upokojujúcu a posvä..
2,49€
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi Organica
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev,..
2,49€
Vonné tyčinky Goloka Kastoori Organica
Vonné tyčinky Goloka Kastoori sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev, ..
2,49€
Vonné tyčinky Satya Pyramids
Santalové indické tyčinky Satya Pyramids s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
2,49€
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit (15 ks)
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit ručne vyrobené z byliniek, korenia, extraktov z kvetín a exotických olejov tak, aby ich vône pozitívne vplývali na atmosféru. Balenie obsahuje zhruba 15 tyčiniek, každá z nich horí približne 40 minút. ..
2,50€
Vonné tyčinky Satya Money Matrix
Santalové indické tyčinky Satya Money Matrix s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu pr..
2,50€
Vonné tyčinky Satya Californian White Sage
Santalové indické tyčinky Satya Californian White Sage s bambusovými drievkami a vôňou šalvie. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej ..
2,50€
Vonné tyčinky Tributes Mahapari Nirvana
Ručne vyrobené vonné tyčinky z tibetských a nepálskych bylín Tributes Mahapari Nirvana. Tradičné tibetské vonné tyčinky sú vyrábané ručne zo zmesi 25 vybraných bylín, určené pre meditáciu. ..
6,99€
Vonné tyčinky GR Om (20 ks)
Tradičné, ručne vyrábané indické tyčinky GR Om. Balenie obsahuje 20 tyčiniek. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných ty..
1,99€
Vonné tyčinky Nippon Sagano (50 ks)
Vonné tyčinky Nippon Sagano, nazvané podľa pláni v japonskom meste Kyoto, s jemonou vôňou santalu v kombinácii vône pačule a ľahkým nádychom kvetín pre uvoľnenie napätia a posilnenia psychiky. Balenie obsahuje 50 tyčiniek, každá horí približne 30 ..
2,99€
Vonné tyčinky Satya Natural Rose
Tradičné indické tyčinky Satya Natural Rose. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov vonných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných tyčiniek vychádza z posvätných hin..
1,99€
Vonné tyčinky Tributes Peace of Mind
Ručne vyrobené vonné tyčinky z tibetských a nepálskych bylín Tributes Peace of Mind. Tradičné tibetské vonné tyčinky sú vyrábané ručne zo zmesi 25 vybraných bylín, určené pre meditáciu. ..
6,99€
Vonné tyčinky Tributes White Tara
Ručne vyrobené vonné tyčinky z tibetských a nepálskych bylín Tributes White Tara. Tradičné tibetské vonné tyčinky sú vyrábané ručne zo zmesi 25 vybraných bylín, určené pre meditáciu. ..
6,99€
Vonné tyčinky Shree Ganesh
Tibetské vonné tyčinky Shree Ganesh. Ručne vyrobené vonné tyčinky zo zmesi tibetských a nepálskych horských bylín vonných driev. ..
3,90€
Vonné tyčinky Love Devotion (37 ks)
Tibetské vonné tyčinky Love Devotion. Tradičné vonné tyčinky, ktoré sú ručne vyrobené z množstva aromatických bylín z vysokohorských tibetských a nepálskych kopcov. Výroba tibetských tyčiniek prebieha podľa dôkladných inštrukcií "bylinných majstrov"...
3,20€
Vonné tyčinky Romantic Erotica (37 ks)
Tibetské vonné tyčinky Romantic Erotica. Tradičné vonné tyčinky, ktoré sú ručne vyrobené z množstva aromatických bylín z vysokohorských tibetských a nepálskych kopcov. Výroba tibetských tyčiniek prebieha podľa dôkladných inštrukcií "bylinných majstro..
3,50€
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Himalayan Jattamasi
Tradičné nepálske vonné povrázky Dhupaya Himalayan Jattamasi ručne splietajú vo svojich domácnostiach nepálske ženy. Nepálci zapaľujú tieto vonné povrázky, pretože veria, že ich vôňa poteší starodávnych bohov a bohyne. Prášok z bylín je zabalený do r..
2,99€
Vonné tyčinky Pure Aromatic Flower Dhoop Incense (19 ks)
Vonné tyčinky Pure Aromatic Flower Dhoop Incense zložené z himalájskych bylín, esenciálnych olejov, korenín a kvetov. Ručne vyrábané v Nepále. Jedno balenie obsahuje 19 tyčiniek o dĺžke 19 cm. Každá tyčinka horí približne 50 minút. ..
2,60€
Vonné tyčinky Satya Dream Catcher
Tradičné indické tyčinky Satya Dream Catcher. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov vonných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných tyčiniek vychádza z posvätných hi..
1,99€
Vonné tyčinky Tulasi Divine Power
Tradičné indické tyčinky Tulasi Divine Power s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších ..
1,99€
Vonné tyčinky Tashi Dhargey
Tibetské vonné tyčinky Tashi Dhargey vyrábané tradičnými metódami z prírodných zdrojov ako živice, kvety, koreniny, liečivé a aromatické byliny. Vhodné pre prečistenie priestoru a osvieženie vzduchu. Balenie obsahuje približne 52 tyčiniek, o dĺžke..
2,90€