Pekné bývanie

Produkty na harmonizovanie a ozdravenie Vášho bytu, kancelárie, obchodného priestoru a pod v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Symboly a talizmany feng šuej, dúhové kryštály. Ako rozprúdiť energiu tak, aby bola užitočná.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vrecko z polyesteru, červené (13 x 18,5 cm)
Vrecko vyrobené z polyesteru prevažne červenej a zelenej farby, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 13 x 18,5 cm. ..
0,99€
Vrecko z bavlny, červené (12,5 x 17 cm)
Vrecko upletené z bavlny červenej farby, s prírodnými motívmi, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 12,5 x 17 cm. ..
1,49€
Vrecko ľanové s motýľmi (10 x 13 cm)
Vrecko upletené z ľanu svetlohnedej farby, s motívmi motýľov, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 10 x 13 cm. ..
0,99€
Vrecko ľanové s kvetmi (13,5 x 18 cm)
Vrecko upletené z ľanu svetlej farby, s motívmi kvetov, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 13,5 x 18 cm. ..
1,49€
Vrecko ľanové s pruhmi (10 x 13 cm)
Vrecko upletené z ľanu svetlej farby, s modrými vodorovnými pruhmi, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 10 x 13 cm. ..
1,99€
Vrecko ľanové s pruhmi (13 x 18 cm)
Vrecko upletené z ľanu svetlej farby, s modrými vodorovnými pruhmi, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 13 x 18 cm. ..
1,49€
Vrecko ľanové s kvetmi (8 x 10 cm)
Vrecko upletené z ľanu svetlej farby, s motívmi kvetov, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 8 x 10 cm. ..
0,99€
Vrecko ľanové s kvetmi (12,5 x 16,5 cm)
Vrecko upletené z ľanu šedej farby, s motívmi kvetov, vhodné na uchovanie rôznych drobných predmetov ako kamienky, karty a pod. Rozmery: 12,5 x 16,5 cm. ..
1,49€
Šnúrka na prívesky z eko kože, s retiazkou (max 53 cm)
Šnúrka na prívesky z eko kože, čiernej farby, s retiazkou. Dĺžka max 53 cm. Priemer kovovej objímky je 5 mm, preto je potrebné, aby polodrahokam mal vyvŕtaný otvor o šírke aspoň 5 mm. ..
0,99€
Lapač snov 1K žltý (70 cm) ID8039
Lapač snov zložený z jedného kruhu žltej farby a dlhých žltých pieork. Približná veľkosť: 70 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ak ho chceme použiť ako ochranu, treb..
15,99€
Lapač snov 5K farebný (50 cm) ID8038
Lapač snov rôznych farieb s piatimi kruhmi. Približná veľkosť: 50 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako ochranu, treba ho zavesiť nad posteľ, a..
9,99€
Lapač snov farebný s perleťou a zrkadielkami (45 cm) ID8037
Farebný Lapač snov zložený z 5 kruhov, s perleťou, ktorá môže slúžiť aj ako zvonkohra a zrkadielkami. Približná veľkosť: 45 cm. Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho..
8,90€
Harmonizačný stromček Sakura so Sodalitom (22 cm)
Harmonizačný stromček Sakura s polodrahokamom Sodalit v prírodnom tvare - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Výška: 22 cm. ..
79,00€
Lapač snov K1 béžový
Lapač snov zložený z jedného kruku béžovej farby a piekrami prevažne tmavohnedej farby. Približná dĺžka:48 cm Z pohľadu Feng šuej lapač snov slúži na zachytávanie zlých snov alebo nočných mor, čím zabezpečí pokojný spánok. Ako ho chceme použiť ako..
12,99€
Ionizačná úsporná sprchová hlavica (60 a 80 mm)
Osviežujúca ionizujúca sprchová hlavica šetriaca vodu. Priemer 60 mm. Rukoväť je naplnená turmalínovými guľôčkami, v samotnej hlavici sú ionizačné guľôčky (biele) a dvoma magnetmi. Imituje vodu z vodopádu, voda je prevzdušnená, preslnená a o..
24,99€
Obraz na plátne "Vtáčik" (40 x 50 cm)
Originálny obraz na plátne "Vtáčik" Rozmery: 40 x 50 cm. Materiál a technika: plátno, akryl Autor: Miroslava Mitošinková ..
30,00€
Obraz na plátne "Víriaci stromokvet" (50 x 60 cm)
Originálny obraz na plátne "Víriaci stromokvet" Rozmery: 50 x 60 cm. Materiál a technika: plátno, akryl Autor: Miroslava Mitošinková ..
45,00€
Meditačný vankúš béžovo hnedý (Triskelion)
Meditačný vankúš z pohánkových a sójových šupiek béžovo hnedej farby s motívom symbolu Triskelion. ..
29,99€
Meditačný vankúš biely
Meditačný vankúš z pohánkových a sójových šupiek bielej farby s motívom lotosových kvetov. Rozmery: ..
29,99€
Meditačný vankúš modrý (Strom života)
Meditačný vankúš z pohánkových a sójových šupiek modrej farby s motívom Stromu života. ..
29,99€
Meditačný vankúš bledoružový (Keltský uzol)
Meditačný vankúš z pohánkových a sójových šupiek prevažne bledoružovej farby a motívom Keltského uzla. ..
29,99€
Harmonizačný stromček Yin-Yang
Harmonizačný stromček Yin Yang - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie. Výška stromčeka - 20 cm. S polodrahokamom čierny Turmalín. Iba jeden kus. ..
89,00€
Harmonizačný stromček Vŕba
Harmonizačný stromček Vŕba - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľz Maroka. Výška stromčeka -22 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€
Harmonizačný stromček Vistéria
Harmonizačný stromček Vistéria - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Fluorit. Výška stromčeka -16 cm. Iba jeden kus. ..
89,00€
Harmonizačný stromček Breza
Harmonizačný stromček Breza - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Citrín. Výška stromčeka - 20 cm.Iba jeden kus. ..
79,00€