Feng šuej

Predmety Feng šuej v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Feng šuej je čínske umenie výkladu prúdenia a smerovania energie s cieľom nájsť podľa tohto výkladu najvhodnejšie miesto na pobyt človeka v danom prostredí.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Harmonizačný stromček Sakura so Sodalitom (22 cm)
Harmonizačný stromček Sakura s polodrahokamom Sodalit v prírodnom tvare - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Výška: 22 cm. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Zvonkohra Tekvička Wu ID7897
Zvonkohra z kovu s tekvičkou zdravia Wu. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Zvonkohra Fénix ID7896
Zvonkohra z kovu s motívom bájneho vtáka Fénixa. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Harmonizačný stromček Sakura
Harmonizačný stromček Sakura- originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľ z Maroka. Výška stromčeka -20 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Harmonizačný stromček Yin-Yang
Harmonizačný stromček Yin Yang - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie. Výška stromčeka - 20 cm. S polodrahokamom čierny Turmalín. Iba jeden kus. ..
89,00€ 49,99€ -44%
Harmonizačný stromček Vŕba
Harmonizačný stromček Vŕba - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľz Maroka. Výška stromčeka -22 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Harmonizačný stromček Vistéria
Harmonizačný stromček Vistéria - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Fluorit. Výška stromčeka -16 cm. Iba jeden kus. ..
89,00€ 49,99€ -44%
Harmonizačný stromček Breza
Harmonizačný stromček Breza - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Citrín. Výška stromčeka - 20 cm.Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Psi Fu (maxi)
Psi Fu sú tradičnými čínskymi symbolmi bezpečia a ochrany. Často ich zbadáte pred chrámami a významnými budovami. Poskytujú ochranu v oblasti vstupu do bytu alebo kancelárie. Zabránia preniknutiu negatívnych energií. Postavte ich po stranách hlavn..
19,99€
Svietnik meditačný Budha (22 cm)
Soška Budhu a podnosu z ľahkého dreva. Podnos je vybavený 2 elektronickými sviečkami a dekoračnými polodrahokamami. Vhodné na meditáciu. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhoveko..
18,99€
Tekvička Wu Lou (kov)
Tekvička Wu Lou je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. V jej magickom tvare je obsiahnutý mikrokozmos neba a zeme. Napomáha víťazstvu dobra. Veľkosť: 8 cm. ..
9,99€
Zvonček (6,5 cm)
Feng šuej Zvonček s krúžkom na zavesenie z patinovanej mosadze. Celková veľkosť 6,5 cm. ..
1,99€
Sloník soška (živica, 5 cm)
Soška sloníka vytvorená z polyesterovej živice červenej farby a plavenej kriedy, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 5 cm. ..
2,50€
Ganesha soška - mosadz (9 cm)
Soška indického boha Ganesha z mosadze. Výška: 9 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pri väčšine dô..
17,99€
Ropucha na minciach čierna (obrovská)
Ropucha sediaca na minciach, čiernej farby. Rozmery: 30 x 26 x 18 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že žaby nás chráni..
99,90€
Ropuchy na ingotoch červené (obrovská)
Ropuchy sediace na ingotoch, zo živice tmavočervenej farby. Rozmery: 24 x 16 x 24 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že..
49,99€
Mandarínske kačičky (porcelán) 9x5 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 9 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerské..
4,90€
Sova ružová menšia (8,5 cm)
Menšia soška sovy ružovej farby z ľahkého dreva, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 8,5 cm. ..
4,50€
Zvonkohra (strieborní anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov striebornej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€
Zvonkohra (zlatí anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov zlatej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€
Čínske mince - mini šestka
Čínske mince - mini šestka. Repliky tradičných čínskych mincí so štvorhrannými otvormi, ktoré symbolizujú spojenie Neba a Zeme prinášajú prosperitu, hojnosť a stály prísun peňazí. Mini mince môžeme vložiť do peňaženky, kabelky, zavesiť na kľučku v..
2,50€
Mandarínske kačičky B (zlaté)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,50€
Budha sediaci E (drevo)
Mohutnejšia soška Budhu z exotického dreva. Rozmery: 19,5 x 20,5 x 11 cm. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a..
39,99€
Čchi kung guľôčky (sovy)
Čchi kung guľôčky tmavomodrej farby s motívmi sov. Priemer guľôčok: 3,5m. Vyskúšajte vynikajúce a pritom veľmi jednoduché čínske cvičenie rúk a nôh, ktoré vám pomôže uvoľniť a posilniť tok životnej energie Čchi. Zlepšíte tak svoj ​​zdravotný stav ..
6,99€
Čchi kung guľôčky (Jin - Jang)
Čchi kung guľôčky čiernej farby so symbolmi Jin - Jang. Priemer guľôčok: 4 cm. Vyskúšajte vynikajúce a pritom veľmi jednoduché čínske cvičenie rúk a nôh, ktoré vám pomôže uvoľniť a posilniť tok životnej energie Čchi. Zlepšíte tak svoj ​​zdravotný ..
6,99€