Nalepovacie mandaly

Nalepovacie mandaly v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Nalepovacie mandaly sa lepia na sklá okien. Slnečné lúče svietiace cez tieto mandaly vytvárajú v našich izbách harmonické farebné obrazce, ktoré prinášajú pokoj a kľud do našich izieb.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Slnečná mandala Rainbow Serpent green (veľká)
Slnečná mandala Rainbow Serpent v tvare dúhového hada na zelenom podklade. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne nalad..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Lotus Heart (veľká)
Slnečná mandala Lotus Heart v tvare lotosa uprostred sŕdc. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Flower of Life (veľká)
Slnečná mandala Flower of Life v tvare Kvetu života zlatej farby. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a rozt..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Crystal Fairy (veľká)
Slnečná mandala Crystal Fairy v tvare kryštáľov a motýľov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Lotus Fairy
Slnečná mandala Lotus Fairy v tvare víly sediacej na lotose. Dve nálepky. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladi..
3,90€
Bez DPH: 3,25€
Slnečná mandala Lord Buddha
Slnečná mandala Lord Buddha v tvare sediaceho Buddhu. Dve nálepky. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roz..
3,90€
Bez DPH: 3,25€
Slnečná mandala Cosmic Ohm (veľká)
Slnečná mandala Cosmic Ohm v tvare symbolu Ohm. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť n..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Wheel of Dharma
Slnečná mandala Wheel of Dharma v tvare kolesa Dharma. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú mies..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Radiation Mandala
Slnečná mandala Radiation Mandala. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými far..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Wildflower Garden
Slnečná mandala Wildflower Garden v tvare záhrady divokých kvetov. Dve nálepky Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne n..
3,90€
Bez DPH: 3,25€
Slnečná mandala malá Dharma Wheel - Infinity Knot
Slnečná mandala Dharma Wheel - Infinity Knot v tvare symbolov Dharma kolesa a Nekonečného uzla. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalo..
3,90€
Bez DPH: 3,25€
Slnečná mandala Sri Yantra
Slnečná mandala Sri Yantra hinduistický symbol zložený z trojuholníkov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Ohm Flower Mandala
Slnečná mandala Ohm Flower Mandala v tvare kvetu a znakov Ohm. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztanc..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala I Ching The East
Slnečná mandala I Ching The East. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými fare..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Kali Mandala
Slnečná mandala Kali Mandala. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nádhernými farebným..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Wildflower Garden (veľká)
Slnečná mandala Wildflower Garden v tvare záhrady divokých kvetov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roz..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Seven Chakras
Slnečná mandala Seven Chakras v tvare siedmych čakier na listoch lotosu. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Love Light Mandala (veľká)
Slnečná mandala Love Light Mandala v tvare farebnej mandaly so srdcom uprostred. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Inspiration Mandala
Slnečná mandala Inspiration Mandala v tvare farebnej mandaly. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancu..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Chakra Healing (veľká)
Slnečná mandala Chakra Healing v tvare čakier. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť ná..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Guiding Angel (veľká)
Slnečná mandala Guiding Angel v tvare anjela. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť nád..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Earth Mandala
Slnečná mandala Earth Mandala v tvare mandaly obklopujúcej strom. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a rozt..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Dreamcatcher
Slnečná mandala Dreamcatcher v tvare lapača snov. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnosť..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Buddha Nature (veľká)
Slnečná mandala Buddha Nature v tvare sediaceho Budhu. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú mies..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Slnečná mandala Yin Yang (veľká)
Slnečná mandala Yin Yang v tvare symbolu Jin-Jang. Slnečné mandaly sú malé šperky inšpirácie, ktoré svojimi úžasnými farbami prinášajú mier a harmóniu do Vášho života. Slnečné lúče prechádzajúce mandalou Vás pozitívne naladia a roztancujú miestnos..
6,49€
Bez DPH: 5,41€