Sošky

Sošky feng-šuej v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sošky z dreva, živice a kovu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tri ropuchy na minciach (mini)
Tri ropuchy na minciach v mini veľkosti. Zo živice, zlatá farba. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a nešťastím, ktoré by nám mohlo hroziť. Obzvlášť priaznivá je trojnohá žaba. Obvykle drží mincu v papuľke, akoby priná..
2,99€
Dračia korytnačka (maxi)
Dračia korytnačka v maxi veľkosti sediaca na minciach s mláďaťom na chrbte. Korytnačka symbolizuje dlhovekosť, silu a výdrž, drak je symbolom kariéry, úspechu a šťastia. Sošku je najvhodnejšie umiestniť na pracovný stôl. Rozmery: 17x12x11 hm..
24,99€
Psi Fu (maxi)
Psi Fu sú tradičnými čínskymi symbolmi bezpečia a ochrany. Často ich zbadáte pred chrámami a významnými budovami. Poskytujú ochranu v oblasti vstupu do bytu alebo kancelárie. Zabránia preniknutiu negatívnych energií. Postavte ich po stranách hlavn..
19,99€
Svietnik meditačný Budha (22 cm)
Soška Budhu a podnosu z ľahkého dreva. Podnos je vybavený 2 elektronickými sviečkami a dekoračnými polodrahokamami. Vhodné na meditáciu. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhoveko..
18,99€
Sloník soška (živica, 5 cm)
Soška sloníka vytvorená z polyesterovej živice červenej farby a plavenej kriedy, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 5 cm. ..
2,50€
Dračia korytnačka (malá)
Dračia korytnačka sediaca na minciach s mláďaťom na chrbte. Korytnačka symbolizuje dlhovekosť, silu a výdrž, drak je symbolom kariéry, úspechu a šťastia. Sošku je najvhodnejšie umiestniť na pracovný stôl. Veľkosť: 9 x 9 x 6 cm. ..
3,99€
Ganesha soška - mosadz (9 cm)
Soška indického boha Ganesha z mosadze. Výška: 9 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pri väčšine dô..
17,99€
Ropucha na minciach čierna (obrovská)
Ropucha sediaca na minciach, čiernej farby. Rozmery: 30 x 26 x 18 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že žaby nás chráni..
99,90€
Ropuchy na ingotoch červené (obrovská)
Ropuchy sediace na ingotoch, zo živice tmavočervenej farby. Rozmery: 24 x 16 x 24 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že..
49,99€
Mandarínske kačičky (porcelán) 9x5 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 9 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerské..
4,90€
Sova zelená (29 cm)
Veľká soška sovy zelenej farby z ľahkého exotického dreva, vhodná ako dekorácia. Výška: 29 cm. ..
24,99€
Sova ružová menšia (8,5 cm)
Menšia soška sovy ružovej farby z ľahkého dreva, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 8,5 cm. ..
4,50€
Mandarínske kačičky B (zlaté)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,50€
Budha sediaci F - živica, zlatá (7 cm)
Menšia soška Budhu (7 cm), zo živice, zlatá farba. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a životnej spokojnosti. ..
3,50€
Budha sediaci E (drevo)
Mohutnejšia soška Budhu z exotického dreva. Rozmery: 19,5 x 20,5 x 11 cm. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a..
39,99€
Budha stojaci - zlatý (30 cm)
Soška Budhu zlatej farby. Rozmery: 11 x 30 x 10 cm. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a životnej spokojnosti. ..
24,99€
Budha soška (živica, červená)
Masívnejšia soška Budhu zo živice, červenej farby. Rozmery: 15 x 16 x 12 cm. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmóni..
15,99€
Ropucha na ingotoch (menšia)
Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Rozmery: 8 x 5,5 cm. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a nešťastím, ktoré..
3,99€
Mačka ťažítko (liatina)
Ťažítko mačka z liatiny, so špeciálne upraveným povrchom. Rozmery: 11x4,5 cm.Hmotnosť 0,5 kg. ..
6,99€
Anjel soška ( živica, 7 cm)
Soška anjela z lepenky a živice, drsný povrch pyritovej farby. Výška: 7 cm. ..
4,99€
Budha sediaci A (živica, zlatá)
Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a životnej spokojnosti. Výška: 8 cm. ..
3,50€
Ganesha soška malá B
Soška indického boha Ganesha zo živice zlatej farby. Výška: 8 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indi, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pr..
3,99€
Slon na minciach s ropuchou(červená živica)
Soška slona na minciach s ropuchou je v čínskom učení dobrého Feng šuej symbolom stability, ochrany a prílivu hojnosti. Z červenej živice. Rozmery: 13 x x12 x6 cm.   ..
12,50€
Mandarínske kačičky B (zlaté, na lotose)
Mandarínske kačičky sediace na lotose. Zo živice, v zlatej farbe. Rozmery: 7 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podp..
5,99€
Mandarínske kačičky (farebné, ľahké drevo)
Farebné mandarínske kačičky, z ľahkého dreva. Rozmery: väčšia 10,5 cm, menšia 9,5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne pod..
4,50€