Sošky

Sošky feng-šuej v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sošky z dreva, živice a kovu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Jednorožec so Swarovski krištálikmi soška(cín,10 cm) ID8536
Jednorožec je symbolom čistoty, s ktorou nám pomáhajú sa spojiť. Soška sediaceho jednorožca je vytvorená z cínu.Rozmery: 10 x 5 x 6 cm.Hmotnosť 300g. ..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Psi Fu (maxi)
Psi Fu sú tradičnými čínskymi symbolmi bezpečia a ochrany. Často ich zbadáte pred chrámami a významnými budovami. Poskytujú ochranu v oblasti vstupu do bytu alebo kancelárie. Zabránia preniknutiu negatívnych energií. Postavte ich po stranách hlavn..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Ganesha soška - mosadz (9 cm)
Soška indického boha Ganesha z mosadze. Výška: 9 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pri väčšine dô..
17,99€
Bez DPH: 14,99€
Ropuchy na ingotoch červené (obrovská)
Ropuchy sediace na ingotoch, zo živice tmavočervenej farby. Rozmery: 24 x 16 x 24 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že..
49,99€
Bez DPH: 41,66€
Mandarínske kačičky (porcelán) 11x6 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 11 x 6 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnersk..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Mandarínske kačičky (porcelán) 9x5 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 9 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerské..
4,90€
Bez DPH: 4,08€
Sova ružová menšia (8,5 cm)
Menšia soška sovy ružovej farby z ľahkého dreva, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 8,5 cm. ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Mačka ťažítko (liatina)
Ťažítko mačka z liatiny, so špeciálne upraveným povrchom. Rozmery: 11x4,5 cm.Hmotnosť 0,5 kg. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Anjel soška ( živica, 7 cm)
Soška anjela z lepenky a živice, drsný povrch pyritovej farby. Výška: 7 cm. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Ganesha soška malá B
Soška indického boha Ganesha zo živice zlatej farby. Výška: 8 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indi, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pr..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Slon na minciach s ropuchou(červená živica)
Soška slona na minciach s ropuchou je v čínskom učení dobrého Feng šuej symbolom stability, ochrany a prílivu hojnosti. Z červenej živice. Rozmery: 13 x x12 x6 cm.   ..
12,50€
Bez DPH: 10,42€
Mandarínske kačičky B (zlaté, na lotose)
Mandarínske kačičky sediace na lotose. Zo živice, v zlatej farbe. Rozmery: 7 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podp..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Drak s perlou (malý)
Soška draka s perlou. Rozmery: 15 x 17 cm. Hmotnosť: 1,1 kg. Drak s perlou je jedným z najsilnejších a najšťastnejších zvierat čínskej mytológie - výborný talizman pre podporu harmónie a šťastia. Drak je tvorom, ktorý sa v prírode nevidí. Je ďa..
19,90€
Bez DPH: 16,58€
Ropucha na minciach (menšia)
Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Rozmery: 7,5 x 6 x 6 cm. Zo živice. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a n..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Mandarínske kačičky (závesné)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Čínsky drak (červený)
V čínskej mytológii patria draky medzi najmocnejšie zvieratá vôbec a po dlhé tisícročia mali obrovský vplyv na čínsku kultúru, umenie, históriu a náboženstvo. Drak sa vníma pozitívne, predstavuje najmä silu a múdrosť, ale aj šťastie. Drak chráni svoj..
7,99€
Bez DPH: 6,66€