Sošky

Sošky feng-šuej v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sošky z dreva, živice a kovu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Psi Fu (maxi)
Psi Fu sú tradičnými čínskymi symbolmi bezpečia a ochrany. Často ich zbadáte pred chrámami a významnými budovami. Poskytujú ochranu v oblasti vstupu do bytu alebo kancelárie. Zabránia preniknutiu negatívnych energií. Postavte ich po stranách hlavn..
19,99€
Svietnik meditačný Budha (22 cm)
Soška Budhu a podnosu z ľahkého dreva. Podnos je vybavený 2 elektronickými sviečkami a dekoračnými polodrahokamami. Vhodné na meditáciu. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhoveko..
18,99€
Sloník soška (živica, 5 cm)
Soška sloníka vytvorená z polyesterovej živice červenej farby a plavenej kriedy, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 5 cm. ..
2,50€
Ganesha soška - mosadz (9 cm)
Soška indického boha Ganesha z mosadze. Výška: 9 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pri väčšine dô..
17,99€
Ropucha na minciach čierna (obrovská)
Ropucha sediaca na minciach, čiernej farby. Rozmery: 30 x 26 x 18 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že žaby nás chráni..
99,90€
Ropuchy na ingotoch červené (obrovská)
Ropuchy sediace na ingotoch, zo živice tmavočervenej farby. Rozmery: 24 x 16 x 24 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že..
49,99€
Mandarínske kačičky (porcelán) 9x5 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 9 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerské..
4,90€
Sova ružová menšia (8,5 cm)
Menšia soška sovy ružovej farby z ľahkého dreva, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 8,5 cm. ..
4,50€
Mandarínske kačičky B (zlaté)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,50€
Budha sediaci E (drevo)
Mohutnejšia soška Budhu z exotického dreva. Rozmery: 19,5 x 20,5 x 11 cm. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a..
39,99€
Ropucha na ingotoch (menšia)
Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Rozmery: 8 x 5,5 cm. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a nešťastím, ktoré..
3,99€
Mačka ťažítko (liatina)
Ťažítko mačka z liatiny, so špeciálne upraveným povrchom. Rozmery: 11x4,5 cm.Hmotnosť 0,5 kg. ..
6,99€
Anjel soška ( živica, 7 cm)
Soška anjela z lepenky a živice, drsný povrch pyritovej farby. Výška: 7 cm. ..
4,99€
Budha sediaci A (živica, zlatá)
Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech. Budha je symbolom pokoja, harmónie a životnej spokojnosti. Výška: 8 cm. ..
3,50€
Slon na minciach s ropuchou(červená živica)
Soška slona na minciach s ropuchou je v čínskom učení dobrého Feng šuej symbolom stability, ochrany a prílivu hojnosti. Z červenej živice. Rozmery: 13 x x12 x6 cm.   ..
12,50€
Mandarínske kačičky (farebné, ľahké drevo)
Farebné mandarínske kačičky, z ľahkého dreva. Rozmery: väčšia 10,5 cm, menšia 9,5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne pod..
4,50€
Ganesha malý (zlatá farba)
Malá soška indického boha Ganesha zo živice zlatej farby. Rozmery: 6 x 7 x 3 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indi, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňova..
3,99€
Dračia korytnačka (tmavá živica)
Dračia korytnačka sediaca na minciach s mláďaťom na chrbte. Korytnačka symbolizuje dlhovekosť, silu a výdrž, drak je symbolom kariéry, úspechu a šťastia. Sošku je najvhodnejšie umiestniť na pracovný stôl. Veľkosť: 12 x 10 cm. Z tmavej živice. ..
7,99€
Ropucha na minciach (menšia)
Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Rozmery: 7,5 x 6 x 6 cm. Zo živice. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a n..
3,99€
Mandarínske kačičky (závesné)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,99€
Čínsky drak (červený)
V čínskej mytológii patria draky medzi najmocnejšie zvieratá vôbec a po dlhé tisícročia mali obrovský vplyv na čínsku kultúru, umenie, históriu a náboženstvo. Drak sa vníma pozitívne, predstavuje najmä silu a múdrosť, ale aj šťastie. Drak chráni svoj..
7,99€
Mandarínske kačičky A (zlaté, na lotose)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
4,90€