Srdcia

Srdcia z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Srdcia sú opracované polodrahokamy v tvare srdca. Sú vhodným módnym alebo dekoratívnym doplnkom do domov a bytov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Krištáľ horský srdce F
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, záp..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Krištáľ horský srdcia (5,5 cm)
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. V ponuké máme viac podobných sŕdc. Rozmery: 5,5 x 5 x 2 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poru..
25,99€
Bez DPH: 21,66€
Magnezit srdcia
Tromlovaný polodrahokam Magnezit v tvare srdca. Na výber máme viacero magnezitov, v prípade vypredania magnezitov na obrázku, Vám pošleme podobné. Priemerné rozmery sŕdc: 4,2 x 4 x 1,7 cm. Vlastnosti: Magnezit prináša hlboký kľud pri meditácii, uv..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Lapis lazuli srdce (4 cm)
Lapis lazuli (lazurit) v tvare srdca s výraznejšími pyritovými vrypmi. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Lapi..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Krištáľ horský srdce B
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare elegantného srdca do ruky alebo na meditáciu. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné ..
24,99€
Bez DPH: 20,83€
Krištáľ horský srdce A (4,3 cm)
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. Veľkosť: 4,3 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, z..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Lapis lazuli srdce, sýtomodré (4 cm)
Lapis lazuli (lazurit) v tvare srdca sýtomodrej farby. Lapis je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje konc..
19,99€
Bez DPH: 16,66€