Šungit

Šungit v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Jediné významné svetové ložisko, so značnými zásobami, sa nachádza v Karélii (Rusko) v oblasti Onežského jazera. V tejto kategórii nájdete výrobky zo šungitu ako gule, pyramídy, šungitovú drvinu a pod.

Dnes sa zázračné schopnosti šungitu a šungitovej vody spájajú práve s prítomnosťou fullerenov, vzácnej formy uhlíka.

 

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Šungit - Talkochlorit (tulikivi) - osobný harmonizér
Šungit a Talkochlorit (karelská bridlica, mastenec,tulikivi) - osobný harmonizér. Nosí sa osobitne v každej ruke jedna časť, alebo spolu. Talkochlorit (Tulikivi, karelský mastenec) je nositeľom mužskej jangovej energie, vyvažuje pôsobenie šungitu. ..
7,99€
Šungit - stojan na guľu maxi
Šungit opracovaný do formy stojanu na guľu. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. ..
5,99€
Šungit prívesok Ovál (2 cm)
Menší prívesok zo Šungitu opracovaný do oválneho tvaru so šnúrkou.. Dĺžka: 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú org..
3,99€
Šungit prívesok Šesťhran (3,5 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Šungit prívesok Obdĺžnik (4 x 2 cm)
Prívesok z polodrahokamu Šungit v tvare obdĺžnika so šnúrkou. Rozmery : 4 x 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú o..
5,99€
Náramok Šungit guľôčkový so zapínaním (G15)
Náramok z polodrahokamu Šungit v tvare guľôčok so zapínaním tombak. Priemer náramku: 7 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, po..
16,99€
Náramok Šungit guľôčkový (G23)
Náramok z polodrahokamu Šungit v tvare guľôčok. Priemer náramku: 7 cm. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, dopl..
16,99€
Šungit prívesok Srdce (4,5 cm)
Prívesok srdiečko z polodrahokamu Šungit so šnúrkou. Dĺžka 4 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraň..
5,99€
Šungit masážna tyčinka (9,5 cm)
Šungit opracovnaý do tvaru, masážnej tyčinky. Dĺžka: 9,5 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú zn..
15,99€
Karelia Šungit guľa (6 cm)
Guľa zo šungitu vhodná na ošetrenie interiéru od elektrosmogu a negatívnych vplyvov. Priemer 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vy..
29,99€
Šungit tromlovaný (3 cm)
Šungit v tromlovanom tvare, do hladka opracovaný. Rozmery: do cca 3 cm. Vhodné do 0,5 l vody. V ponuke máme viac podobných šungitov, cena je za 1 kus, zasielame náhodným výberom. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ..
3,20€
Šungit masážny kameň (5,8 x 2,1 cm)
Šungit vyhladený do tvaru, vhodného na masáže. Rozmery: 5,8 x 2,1 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šung..
7,99€
Kyvadlo šungit (5 cm) ID6161
Kyvadlo, závažie zo šungitu na koženej šnúrke. Dĺžka závažia 5 cm, dĺžka šnúrky variabilná. Koľko percent uhlíka obsahuje Šungit? ..
9,99€
Šungit prívesok Kruh (3,4 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Šungit elitný prívesok natur (2 - 2,5 cm)
Prívesky z elitného šungitu (Anthraxolitu) v prírodnej forme. Prívesky rôznych tvarov a rozmerov, priemerne 2 - 2,5 cm. Cena je za 1 kus. Zasielame náhodným výberom (prípadne do správy k objednávke napíšte o ktorý máte záujem). Šungit je jedinečná..
4,99€
Šungit vajíčko (9 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 9 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Vhodné pre umiestnenie do kancelárie, spálne, relaxačných a masážnych priestorov. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagneti..
39,99€
Šungit vajíčko (5,5 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 5,5 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šun..
29,99€
Šungit kocka (6 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
19,99€
Šungit kocka (2 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 2 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
4,99€
Šungit natur  (priemerne 420 g.)
Kusy šungitu v neopracovanom, prírodnom tvare. Rôzne veľkosti a tvary, priemerná veľkosť do 12 cm a hmotnosť cca 450 g. Tento šungit je vhodný do studní, kanistrov pre úpravu vody cca 5 l. Po umytí od prachu je vhodný aj na položenie na parapet spáln..
12,99€
Šungit natur A (priemerne 300g.)
Kusy šungitu v neopracovanom, prírodnom tvare. Rôzne veľkosti a tvary, priemerná veľkosť do 8 cm a hmotnosť 180 g. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu n..
9,99€
Šungit drvina (s prachom natur) od 100g
Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia, ale vďaka novým objavom vedcov a..
1,99€
Šungit pyramídka - mini (2,5 cm)
Malá šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú zn..
5,99€
Šungit pyramídka - klasik (8 cm)
Väčšia šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody. Dĺžka základne cca 8 cm, výška cca 5 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. ..
32,99€
Šungit pyramídka - klasik (6cm)
Šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody a na odtienenie elektrosmogu . Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé..
16,99€