Šungit

Šungit v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Jediné významné svetové ložisko, so značnými zásobami, sa nachádza v Karélii (Rusko) v oblasti Onežského jazera. V tejto kategórii nájdete výrobky zo šungitu ako gule, pyramídy, šungitovú drvinu a pod.

Dnes sa zázračné schopnosti šungitu a šungitovej vody spájajú práve s prítomnosťou fullerenov, vzácnej formy uhlíka.

 

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Šungit drvina, s prachom, prírodná forma (3 kg)
Balenie šungitu v prírodnej forme, s prachom. Hmotnosť balenia: 3 kg. Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečivé..
33,99€
Bez DPH: 28,33€
Šungit drvina, s prachom, prírodná forma (1 kg)
Balenie šungitu v prírodnej forme, s prachom. Hmotnosť balenia: 1 kg. Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečivé..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Šungit drvina, s prachom, prírodná forma (500 g)
Balenie šungitu v prírodnej forme, s prachom. Hmotnosť balenia: 500 g. Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečiv..
8,50€
Bez DPH: 7,08€
Šungit drvina, s prachom, prírodná forma (200 g)
Balenie šungitu v prírodnej forme, s prachom. Hmotnosť balenia: 200 g. Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečiv..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Náramok Šungit olivový (O19)
Náramok z polodrahokamu Šungit v tvare olív. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posi..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Šungit - Hórovo oko - osobný harmonizér (5,3 cm)
Šungit so symbolom Hórovo oko - osobný harmonizér. Priemer: 5,3 cm. Vhodný k počítaču. Šungit pomáha ošetriť poškodené biopole človeka, dopĺňa životnú energiu, posilňuje organizmus, ochraňuje voči pôsobeniu elektrosmogu a negatívnych emócií. Pravi..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Šungit - Jin Jang - osobný harmonizér (5,3 cm)
Šungit so symbolom Jin Jang - osobný harmonizér. Priemer: 5,3 cm. Vhodný k počítaču. Šungit pomáha ošetriť poškodené biopole človeka, dopĺňa životnú energiu, posilňuje organizmus, ochraňuje voči pôsobeniu elektrosmogu a negatívnych emócií. Pravide..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Šungit prívesok Om (2,8 cm)
Okrúhly prívesok zo Šungitu, so symbolom Om. Šnúrka je súčasťou produktu alebo vyberte si inú z ponuky. Priemer : 2,8 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človek..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Šungit prívesok Kvet života (2,8 cm)
Okrúhly prívesok zo Šungitu, so symbolom kvetu života. Šnúrka je súčasťou produktu alebo vyberte si inú z ponuky. Priemer : 2,8 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biop..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Šungit prívesok Ovál (2 cm)
Menší prívesok zo Šungitu opracovaný do oválneho tvaru so šnúrkou.. Dĺžka: 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú org..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Šungit prívesok Šesťhran (3,5 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit prívesok Obdĺžnik (4 x 2 cm)
Prívesok z polodrahokamu Šungit v tvare obdĺžnika so šnúrkou. Rozmery : 4 x 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú o..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Náramok Šungit guľôčkový (G23)
Náramok z polodrahokamu Šungit v tvare guľôčok. Priemer náramku: 7 cm. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, dopl..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Šungit prívesok Srdce (4,5 cm)
Prívesok srdiečko z polodrahokamu Šungit so šnúrkou. Dĺžka 4 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraň..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit masážna tyčinka (9,5 cm)
Šungit opracovnaý do tvaru, masážnej tyčinky. Dĺžka: 9,5 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú zn..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Karelia Šungit guľa (6 cm)
Guľa zo šungitu vhodná na ošetrenie interiéru od elektrosmogu a negatívnych vplyvov. Priemer 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vy..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Šungit tromlovaný (3 cm)
Šungit v tromlovanom tvare, do hladka opracovaný. Rozmery: do cca 3 cm. Vhodné do 0,5 l vody. V ponuke máme viac podobných šungitov, cena je za 1 kus, zasielame náhodným výberom. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ..
3,20€
Bez DPH: 2,67€
Kyvadlo šungit (5 cm) ID6161
Kyvadlo, závažie zo šungitu na koženej šnúrke. Dĺžka závažia 5 cm, dĺžka šnúrky variabilná. Koľko percent uhlíka obsahuje Šungit? ..
8,33€
Bez DPH: 6,94€
Šungit prívesok Kruh (3,4 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit vajíčko (9 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 9 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Vhodné pre umiestnenie do kancelárie, spálne, relaxačných a masážnych priestorov. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagneti..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Šungit vajíčko (5,5 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 5,5 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šun..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Šungit kocka (6 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Šungit kocka (2 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 2 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Šungit natur  (priemerne 420 g.)
Kusy šungitu v neopracovanom, prírodnom tvare. Rôzne veľkosti a tvary, priemerná veľkosť do 12 cm a hmotnosť cca 450 g. Tento šungit je vhodný do studní, kanistrov pre úpravu vody cca 5 l. Po umytí od prachu je vhodný aj na položenie na parapet spáln..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Šungit natur 1115 g
Väčší kus šungitu v neopracovanom, prírodnom tvare. Rozmery: 9 x 4 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šun..
19,99€
Bez DPH: 16,66€