Šungit

Šungit v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Jediné významné svetové ložisko, so značnými zásobami, sa nachádza v Karélii (Rusko) v oblasti Onežského jazera. V tejto kategórii nájdete výrobky zo šungitu ako gule, pyramídy, šungitovú drvinu a pod.

Dnes sa zázračné schopnosti šungitu a šungitovej vody spájajú práve s prítomnosťou fullerenov, vzácnej formy uhlíka.

 

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Šungit - Hórovo oko - osobný harmonizér (5,3 cm)
Šungit so symbolom Hórovo oko - osobný harmonizér. Priemer: 5,3 cm. Vhodný k počítaču. Šungit pomáha ošetriť poškodené biopole človeka, dopĺňa životnú energiu, posilňuje organizmus, ochraňuje voči pôsobeniu elektrosmogu a negatívnych emócií. Pravi..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Šungit - Jin Jang - osobný harmonizér (5,3 cm)
Šungit so symbolom Jin Jang - osobný harmonizér. Priemer: 5,3 cm. Vhodný k počítaču. Šungit pomáha ošetriť poškodené biopole človeka, dopĺňa životnú energiu, posilňuje organizmus, ochraňuje voči pôsobeniu elektrosmogu a negatívnych emócií. Pravide..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Šungit prívesok Om (2,8 cm)
Okrúhly prívesok zo Šungitu, so symbolom Om. Šnúrka je súčasťou produktu alebo vyberte si inú z ponuky. Priemer : 2,8 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človek..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Šungit prívesok Ovál (2 cm)
Menší prívesok zo Šungitu opracovaný do oválneho tvaru so šnúrkou.. Dĺžka: 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú org..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Šungit prívesok Šesťhran (3,5 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit prívesok Obdĺžnik (4 x 2 cm)
Prívesok z polodrahokamu Šungit v tvare obdĺžnika so šnúrkou. Rozmery : 4 x 2 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú o..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit prívesok Srdce (4,5 cm)
Prívesok srdiečko z polodrahokamu Šungit so šnúrkou. Dĺžka 4 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraň..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit masážna tyčinka (9,5 cm)
Šungit opracovnaý do tvaru, masážnej tyčinky. Dĺžka: 9,5 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú zn..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Karelia Šungit guľa (6 cm)
Guľa zo šungitu vhodná na ošetrenie interiéru od elektrosmogu a negatívnych vplyvov. Priemer 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vy..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Šungit tromlovaný (3 cm)
Šungit v tromlovanom tvare, do hladka opracovaný. Rozmery: do cca 3 cm. Vhodné do 0,5 l vody. V ponuke máme viac podobných šungitov, cena je za 1 kus, zasielame náhodným výberom. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ..
3,20€
Bez DPH: 2,67€
Šungit masážny kameň (5,8 x 2,1 cm)
Šungit vyhladený do tvaru, vhodného na masáže. Rozmery: 5,8 x 2,1 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šung..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Kyvadlo šungit (5 cm) ID6161
Kyvadlo, závažie zo šungitu na koženej šnúrke. Dĺžka závažia 5 cm, dĺžka šnúrky variabilná. Koľko percent uhlíka obsahuje Šungit? ..
8,33€
Bez DPH: 6,94€
Šungit prívesok Kruh (3,4 cm)
Prívesok šesťhran zo Šungitu so šnúrkou. Priemer : 3,5 cm. Šperky zo Šungitu majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizujúce účinky. Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, ochraňujú vo..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit vajíčko (9 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 9 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Vhodné pre umiestnenie do kancelárie, spálne, relaxačných a masážnych priestorov. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagneti..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Šungit vajíčko (5,5 cm)
Vajíčko zo šungitu. Výška 5,5 cm, spolu s podstavcom, tiež zo šungitu. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šun..
35,99€
Bez DPH: 29,99€
Šungit kocka (6 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 6 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Šungit kocka (2 cm)
Kocka zo šungitu. Dĺžka strany cca 2 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Š..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Šungitová platnička na mobil(počítač)
Šungitova platnička vhodná na nalepenie na mobil alebo počítač. Šungit má výborné absorpčné vlastnosti, pohlcuje zhruba až 50% žiarenia v pásme od 900 do 1800 MHz. Rozmery: 20 x 32 x 2 mm. Všeobecné informácie: Šungit je jedinečná polyminerálna uh..
5,90€
Bez DPH: 4,92€
Šungit drvina (s prachom natur) od 100g
Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné významné ložisko na svete sa nachádzav Ruskej Karélii, v oblasti rusko - fínskeho pohraničia. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia, ale vďaka novým objavom vedcov a..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Šungit pyramídka - mini (2,5 cm)
Malá šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú zn..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Šungit pyramídka - klasik (8 cm)
Väčšia šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody. Dĺžka základne cca 8 cm, výška cca 5 cm. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. ..
32,99€
Bez DPH: 27,49€
Šungit guľa 5 cm
Guľa zo šungitu vhodná na ošetrenie interiéru od elektrosmogu a negatívnych vplyvov. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce lieči..
16,99€
Bez DPH: 14,16€