Sviečky

Sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sviečky máme rozdelené do troch kategórií - anjelské, čakrové a ostatné. Vyberte si z ponuky nižšie, o ktoré sviečky máte záujem.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Sviečka očistná - Myrha (Tara, 11,5 cm)
Sviečka očistná Myrha s  jemnou vôňou myrhy. Používame pri duchovnej  očiste mysle, domu, bytu. Zapaľujeme ju proti depresii, pri modlitbe, pri meditácií. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opatrne uhasiť. Vyrobená ručne z palmového..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Dračia krv (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Dračia krv z palmového vosku ručne odlievaná s vôňou Dračia krv. Používame na očistu bytu, domu a iných priestorov od prekážok , na posilnenie a privolanie životnej energie, na podporu vášne a harmonizovanie partnerstva. Necháme horieť max. 2..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Kadidlo (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Kadidlo odliata ručne z čistého palmového vosku s jemnou vôňou kadidla. Pálime na očistu priestorov od nepriaznivého pôsobenia. Upokojuje myšlienky, pomáha pri modlitbe, harmonizuje emócie. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opat..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Biela šalvia (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Biela šalvia odliata z čistého palmového vosku s lístkami bielej šalvie šamanskej a jemnou vôňou. Pálime pri ťažkých situáciách, pri potrebe duchovne očistiť telo, myseľ, domov, podnikateľský priestor. Pre upokojenie atmosféry a ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - červená (Tara, 11,5 cm)
Sviečka predstavuje lásku. Červená udržuje dobré zdravie, telesnú silu, fyzickú energiu. Symbolizuje vášeň, odvahu a ochranu. Je to farba ohnivého živla. Vyrobená zo 100% palmového vosku. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka vonná - Šalvia  (Tara, 11,5 cm) ID6770
Vonná sviečka Šalvia so silicou šalvie lekárskej na očistu bytu, domu, kancelárie. Upokojuje myšlienky a osviežuje priestor. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Do..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Sviečka anjelska - Chavakiáš
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chavakiáš. Sviečka sivozelenej farby, podporuje zmierenie medzi členmi rodiny, prináša harmóniu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka oranžová s vôňou mandarínky (5,5 cm)
Sviečka v tvare kocky oranžovej farby s vôňou pomaranča a mandarínky. Výška sviečky: 5,5 cm. Sviečka je z palmového vosku, vyrobená tradičnou ručnou výrobou. Použijeme pri meditácií, pri očiste, pri liečbe, osviežení interiéru... ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Sviečka anjelska - Jofiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Jofiel. Sviečka oranžovej farby, podnecuje k tvorivosti, spája s vyšším vedomím. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Sandalfon
Sviečka zo série anjelských sviečok - Sandalfon. Sviečka tyrkysovej farby, pomáha poslať modlitby do neba, lieči agresívne sklony. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Zadkiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Zadkiel. Sviečka tmavomodrej farby, pomáha s novými nápadmi a vedomosťami, lieči pamäť a mentálne funkcie. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Serafín
Sviečka zo série anjelských sviečok - Serafín. Sviečka zelenobielej farby, symbol čistej lásky, svetla a ohňa. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Raguel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Raguel. Sviečka svetlomodrej farby prináša harmóniu, lieči profesijné a osobné vzťahy. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Azrael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Azrael. Sviečka krémovo bielej farby lieči zármutok. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Rafael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Rafael. Sviečka sýtozelenej farby lieči fyzické a emocionálne choroby, pomáha začínajúcim liečiteľom. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Natanael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Natanael. Sviečka červenej farby prináša koncentráciu a pomáha s postupom na životnej ceste. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Chamuel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chamuel. Sviečka svetlozelenej farby lieči úzkosť a prináša kľud. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Haniel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Haniel. Sviečka v kombinácii modrobielej farby pomáha s jasnozrivosťou a harmonizuje ženský cyklus. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Uriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Uriel. Sviečka žltej farby podnecuje tvorivú silu a vnútorný pokoj. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Michael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Michael. Sviečka zafírovo modrej farby, lieči nervozitu a úzkosť, čistí energie. Pomáha s logickými a technickými problémami. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Metatron
Sviečka zo série anjelských sviečok - Metatron. Sviečka fialovej farby lieči problémy s učením a sústredením, pomáha s duchovným pochopením a zvýšením vedomia. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Gabriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Gabriel. Sviečka ružovej farby lieči úzkosť a napomáha tvorivosti. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Kristus
Sviečka zo série anjelských sviečok - Kristus. Sviečka bielej farby symbolizujúca lásku, odpustenie a čistotu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Čakrová sviečka žltá mini - 3. čakra
Čakrová sviečka žltá v mini verzii harmonizuje 3. čakru (Manipura). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Čakrová sviečka zelená mini - 4. čakra
Čakrová sviečka zelená v mini verzii harmonizuje 4. čakru (Anahata). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš..
3,99€
Bez DPH: 3,33€