Sviečky

Sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sviečky máme rozdelené do troch kategórií - anjelské, čakrové a ostatné. Vyberte si z ponuky nižšie, o ktoré sviečky máte záujem.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Sviečka vonná - Myrha (Tara, 11,5 cm)
Sviečka vonná - Myrha - používame pri duchovnej  očiste mysle i domu, bytu. Proti depresii, pri modlitbe, pri meditácií. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opatrne uhasiť. Vyrobená ručne z palmového vosku, s vonným olejom. Položíme na ne..
5,99€
Sviečka vonná - Dračia krv (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Dračia krv na očistu domácnosti a iných priestorov. Upokojuje myšlienky a posilňuje imunitu. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Hmotnost: 250g cca ..
6,49€
Sviečka vonná - Kadidlo (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Kadilo na očistu domácnosti a iných priestorov. Upokojuje myšlienky a posilňuje imunitu. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. hmotnosť :250g cca ..
5,99€
Tara sviečka čiernobiela splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7411
Tara splnová sviečka čiernej a bielej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
6,49€
Tara sviečka bieločierna splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7410
Tara splnová sviečka bielej a čiernej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
6,49€
Sviečka očistná - Biela šalvia (Tara, 11,5 cm)
Sviečka očistná - Biela šalvia vhodná na duchovnú očistu tela, mysle i domu. Pre upokojenie atmosféry, pri modlitbe, prosbách o pomoc. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu, s prírodným éterickým olejom a lístkami Bielej šalvie. Výška sviečky: 1..
6,49€
Sviečka očistná - červená (Tara, 11,5 cm)
Sviečka predstavuje lásku. Červená udržuje dobré zdravie, telesnú silu, fyzickú energiu. Symbolizuje vášeň, odvahu a ochranu. Je to farba ohnivého živla. Vyrobená zo 100% palmového vosku. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€
Sviečka vonná - Šalvia  (11,5 cm) ID6770
Vonná sviečka Šalvia so silicou šalvie lekárskej na očistu bytu, domu, kancelárie. Upokojuje myšlienky a osviežuje priestor. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Do..
7,49€ 5,49€ -27%
Sviečka anjelska - Chavakiáš
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chavakiáš. Sviečka sivozelenej farby, podporuje zmierenie medzi členmi rodiny, prináša harmóniu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka oranžová s vôňou mandarínky (5,5 cm)
Sviečka v tvare kocky oranžovej farby s vôňou pomaranča a mandarínky. Výška sviečky: 5,5 cm. Sviečka je z palmového vosku, vyrobená tradičnou ručnou výrobou. Použijeme pri meditácií, pri očiste, pri liečbe, osviežení interiéru... ..
4,50€
Sviečka anjelska - Jofiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Jofiel. Sviečka oranžovej farby, podnecuje k tvorivosti, spája s vyšším vedomím. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Sandalfon
Sviečka zo série anjelských sviečok - Sandalfon. Sviečka tyrkysovej farby, pomáha poslať modlitby do neba, lieči agresívne sklony. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Zadkiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Zadkiel. Sviečka tmavomodrej farby, pomáha s novými nápadmi a vedomosťami, lieči pamäť a mentálne funkcie. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Serafín
Sviečka zo série anjelských sviečok - Serafín. Sviečka zelenobielej farby, symbol čistej lásky, svetla a ohňa. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Raguel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Raguel. Sviečka svetlomodrej farby prináša harmóniu, lieči profesijné a osobné vzťahy. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Azrael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Azrael. Sviečka krémovo bielej farby lieči zármutok. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Rafael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Rafael. Sviečka sýtozelenej farby lieči fyzické a emocionálne choroby, pomáha začínajúcim liečiteľom. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Natanael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Natanael. Sviečka červenej farby prináša koncentráciu a pomáha s postupom na životnej ceste. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Chamuel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chamuel. Sviečka svetlozelenej farby lieči úzkosť a prináša kľud. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Haniel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Haniel. Sviečka v kombinácii modrobielej farby pomáha s jasnozrivosťou a harmonizuje ženský cyklus. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Uriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Uriel. Sviečka žltej farby podnecuje tvorivú silu a vnútorný pokoj. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Michael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Michael. Sviečka zafírovo modrej farby, lieči nervozitu a úzkosť, čistí energie. Pomáha s logickými a technickými problémami. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Metatron
Sviečka zo série anjelských sviečok - Metatron. Sviečka fialovej farby lieči problémy s učením a sústredením, pomáha s duchovným pochopením a zvýšením vedomia. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Gabriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Gabriel. Sviečka ružovej farby lieči úzkosť a napomáha tvorivosti. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Sviečka anjelska - Kristus
Sviečka zo série anjelských sviečok - Kristus. Sviečka bielej farby symbolizujúca lásku, odpustenie a čistotu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€