Tarot

Tarotové karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Tarot obsahuje 78 kariet, ktoré spolu s odvodeným systémom výkladu a postupov, sa používajú na štúdium ezoteriky, meditáciu alebo veštenie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Astrální Arkána - 22 kariet s brožúrkou (Guru Jára)
Tarotové karty Astrálna arkána sú originálne nielen osobitým pohľadom na tarot, ale najmä každá karta popisuje svoju pozitívnu aj negatívne časť. Karty vykladajú aj svoje klady i zápory v každej situácii. Súčasťou balenia kariet je aj praktická výkla..
19,25€
Bez DPH: 17,50€
Triple Goddess Tarot - 78 kariet s knihou (Jaymi Elford)
Triple Goddess Tarot - 78 kariet s knihou. Krásne ilustrácie na tarotových kartách. Celý balík je v angličtine, bez českého alebo slovenského prekladu. ..
25,85€
Bez DPH: 23,50€
Tarot of the New Vision - Tarot Nové vize - 78 kariet s knihou
Veľmi špecifická tarotová sada ukazujúca tradičný Rider Waite tarot, ale z druhej strany. Môžete sa tak dozvedieť, na čo sa pozerá Mág a kam má namierené Blázon. Vôbec najlepšie je zaobstarať si túto sadu spoločne s Univerzálnym tarotom a sledovať po..
25,85€
Bez DPH: 23,50€
Tarot andělů strážných - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Po vydaní Anjelských tarotových kariet, ktoré zožali obrovský úspech, zistila Doreen Virtue, že sa aj naďalej veľa ľudí Tarotu bojí. Preto spoločne s Radleighom Valentinom vytvorili tento tarotový komplet pre vysoko citlivých vykladačov, ktorí túžia ..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Snadný Tarot - Jak vykládat Tarotové karty - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tomto komplete nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať vykladať karty a prijímať presné a spoľahlivé informácie pre seba a druhých už od prvého výkladu. Vďaka jednoduchým a z..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Rider Waite Tarot - 78 kariet s brožúrkou (Arthur Edward Waite)
Univerzálne symboly a archetypy oslovia svojou jednoduchou rečou naozaj každého. Ponúkajú zdroj inšpirácie a odvahy na prekonanie prekážok a životných problémov. Tieto karty môžete, tak ako múdreho radcu, použiť k lepšiemu pochopeniu minulosti a p..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Röhrig Tarot - 78 kariet s knihou (Carl W. Röhring) - NOVÉ vydanie
Známy nemecký umelec Carl W. Röhrig na týchto jedinečných tarotových kartách vytvoril fascinujúci kozmos magicko - mystických obrazov, syntézu minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Jeho transcendentálne nazeranie umocňuje silu rozmerných kariet, ktoré..
21,39€
Bez DPH: 19,45€
Tarot snů - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti a Lee Bursten) - NOVÉ vydanie
Vitajte vo svete snov! Ľudia snívajú a potom na svoje sny zabudnú. Tarot je spomienkou na kolektívne snívanie z čias, kedy sny mali oveľa väčší význam ako dnes. Karty Tarot snov nám pripomínajú rozprávky, mýty, legendy, historické i vymyslené symb..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Thothův Tarot - Zrcadlo duše - 78 kariet s knihou (Aleister Crowley)
Thothov tarot na svojich obrazoch pojíma široké spektrum astrologických, numerologických a iných symbolov a súvislostí. Ponúka vám zdroj hlbšieho poznania. Lady Frieda Harris stvárnila sériu 78 magických obrazov podľa náčrtov a pokynov známeho okulti..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Runový tarot - karty s knihou (Caroline Smith, John Astrop)
Mocné spojenie runových a keltských náuk, ktoré ladia s ročnými dobami a pohybom planét. Tajomstvo run je rovnako súčasťou keltskej mytológie, ako striedanie ročných období a rytmus vegetačného roka. Vzťahy Slnka, Mesiaca a Zeme spolu s otáčaním kole..
19,99€
Bez DPH: 18,17€
Tarot magické brány  - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti)
Otvorte svoje srdcia odkazu dávnych časov a objavte pre seba čaro tajomného sveta. Táto tarotová sada, ktorú pomocou digitálnych technológií vytvoril známy maliar Ciro Marchetti, vychádza z tradičného Rider Waite Smith tarotu a zavedie vás priamo do ..
21,55€
Bez DPH: 19,59€
Kouzelný kočičí tarot - 78 kariet s knihou (Lunaea Weatherstone)
Spoznajte pradávnou múdrosť mačiek prostredníctvom tarotových kariet! Túžite vedieť, čo sa v skutočnosti skrýva za vševedúcim pohľadom mačky? Vstúpte do magickej ríše uhrančivých šeliem mačkovitých a zistite to! Mačky v tejto tarotovej sade na prv..
22,25€
Bez DPH: 20,23€
Transformativní tarot - 60 kariet s knihou (Osho)
Mystici a mudrci používali po celé stáročia podobenstvo, aby ľuďom pomohli ľahšie vnímať a chápať najhlbšie tajomstvo života. Osho je majstrovský rozprávač z našich časov a má úžasnú schopnosť preniesť nadčasovú múdrosť do 21. storočia takým spôsobom..
25,35€
Bez DPH: 23,05€
Tarot archandělů - 78 kariet s brožúrou (Doreen Virtue)
Tarot archanjelov pre vás vytvorila dnes už po celom svete známa dvojica Doreen Virtue a Radleigh Valentine. Táto tarotová sada je určená pre všetkých citlivých jedincov, ktorí potrebujú dodať odvahu a podporiť v tom, aby sa nechali viesť božími poso..
22,25€
Bez DPH: 20,23€
Steampunk tarot - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Nasaďte si letecké či zváračské okuliare, oblečte si svoj najlepší korzet, posaďte si na hlavu cylinder a vydajte sa na dobrodružnú výpravu do sveta Steampunk. Steampunk sa pohráva s myšlienkou, ako by sa mohla odohrať história, keby sa niektoré v..
21,55€
Bez DPH: 19,59€
Na základe 1 recenzií.
Tarot keltských draků - 78 kariet s knihou (D. J. Conway)
Tento tarot sa drží tradičných významov tarotových symbolov, a tak ho môžete používať rovnako ako akékoľvek tarotové karty. Navyše v podrobnej príručke nájdete popis a výklad kariet, návod na vykladanie, meditáciu a magickú prácu.  Draci sú t..
22,25€
Bez DPH: 20,23€
Andělský tarot pro lásku a partnerství - karty s knihou (Rebecca Bachstein)
S kartami anjelského svetla našli už mnohí prístup k výhľadom a pomocným názorom z ríše anjelov. Preto je pre všetkých vlastníkov tarotu anjelského svetla, ktorí sa v milostných a partnerských otázkach obracajú na karty, táto nová sada veľmi výdat..
14,05€
Bez DPH: 12,77€
Tarot podle živlů - 78 kariet s knihou (Caroline Smith)
Prevláda názor, že tarot sa vyvinul zo starej knihy, ktorá obsahovala prototyp dokonalej duchovnej cesty. Podľa iného názoru je rozvinutím astrológie a interpretáciou pohybu nebeských telies. Niektorí ľudia v ňom vidia obyčajnú hru a jednoduchý vzťah..
24,55€
Bez DPH: 22,32€
Symbolon - 78 kariet s knihou (Peter Orban)
Úvod do jedinečnej kartovej hry, ktorá umožňuje spomenúť si a spoznať veci ukryté v nás. Súčasťou balenia je sada 78 kariet a kniha. Symbolon je predmet rozlomený na dve časti, ktoré túžia po opätovnom splynutí v jeden celok. To je tiež cieľom ..
29,99€
Bez DPH: 27,26€
Zlatý tarot - 78 kariet (Ciro Marchetti a Barbara Moore) Štandard vydanie
Pripravili sme pre vás nové vydanie tohto jedinečného tarotu. Zasnite sa teda a vitajte v tajný svet Divov a Kúziel! Mýty, rozprávky a legendy prehrávajú odpradávna svoje témy v pološere ríši predstavivosti niekde medzi fantáziou a realitou. Zl..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Zlatý tarot - 78 kariet s knihou (Liz Dean)
Karty Zlatý tarot sú inšpirované tajomnou krásou najstarších tarotových kariet Visconti-Sforza a svetovo známymi novými obrazmi z balíčka Rider Waite. Sú úžasným darčekom ako pre skúsených vykladačov tarotových kariet, tak aj pre tých, ktorí sa s tým..
18,55€
Bez DPH: 16,86€
Tarot v básních - 78 kariet s knihou (Willie Watson, Marie Brožová)
Unikátne česko - anglické vydanie 78 básní napísaných na všetky karty tarotu od amerického básnika žijúceho v Prahe Willieho Watsona, ktoré Marie Brožová v umeleckom preklade prebásnila do češtiny a podľa básní vytvorila originálnu sadu tarotových ka..
21,15€
Bez DPH: 19,23€
Osho Zen Tarot - Transcedentální zenová hra - 79 kariet s knihou (Osho)
Zdá sa vám život neistý a plný pochybností? Hľadáte nejaký zdroj inšpirácie? Osho Zen Tarot sa zameriava na pochopenie toho, čo je tu a teraz. Je to systém založený na zenovej múdrosti, ktorá hovorí, že vonkajšie udalosti sú jednoducho odrazom našich..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Velká kniha Crowleyho tarotu - 78 kariet s knihou (Angeles Arrien)
Tarotové symboly z pohľadu psychológie a mytológie. Kniha prináša okrem iného rozbor modernej a starovekej symboliky späté s Tarotom, doteraz najpodrobnejší popis 78 kariet Thothova Tarotu o rozmere 96 x 140 mm, výklad pôvodu a histórie Tarotu, atď. ..
40,15€
Bez DPH: 36,50€
Tarot skrytých světů - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Vydajte sa do fantastického sveta vašich najhlbších snov... kde sa motýle vznášajú na hmlistom opare, ktorý horí červenou žiarou vychádzajúceho slnka. Do miest, kde pokrútené konáre siahajú až k trblietavým nebesiam, víly tenké a pružné ako vŕbové pr..
22,29€
Bez DPH: 20,26€