Tibetan Ancient vonné tyčinky

Tibetan Ancient vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou kadidla vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina. Tibet je ..
4,99€ 3,49€ -30%
Vonné tyčinky Tibetan Ancient White Lotus (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient White Lotus ručne vyrobené v Nepále. Tieto vonné tyčinky sú zložené na základe starej receptúry pre stimuláciu Kundalini energie v spodnej časti chrbtice. Lotus sa tradične používa ako pomôcka pre koncentráciu p..
4,99€ 3,49€ -30%
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Rose (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Rose ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky s vôňou ruží upokojujú emócie, zmierňujú nervové napätia a stres, sú povznášajúce pre srdce. Ruža je tradičným symbolom lásky a čistoty, budhisti ju používajú ako formu ruže..
4,99€ 3,49€ -30%
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Red Sandalwood (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Red Sandalwood ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky obsahujúce červené santalové drevo so sladkou, chladivou arómou je vhodné páliť keď potrebujeme utlmiť bolesti hlavy a horúčku. V tibetskej medicíne sa táto zmes p..
4,99€ 3,49€ -30%
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Lemongrass (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Lemongrass ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky s vôňou citrónovej trávy sú stimulujúce, prinášajú oživenie a energiu. Citrónová tráva sa tradične používa, keď máme potrebu udržať pozornú myseľ, vhodná je aj ako rep..
4,99€ 3,49€ -30%