Tibetan Ancient vonné tyčinky

Tibetan Ancient vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou kadidla vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina. Tibet je ..
4,99€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Valerian (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Valerian ručne vyrobené v Nepále. Valerián je vytrvalá, liečivá rastlina s ružovými sladko voňavými kvetmi, ktorá sa používa ako prirodzený medikament proti nespavosti. Medzi jej ďalšie pozitívne účinky patria p..
4,99€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Green Tea (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Green Tea ručne vyrobené v Nepále. Tieto vonné tyčinky sú zložené z listov tibetského zeleného čaju, jeho éterických výťažkov a zmesi himalájskych bylín. Zelený čaj je cenený predovšetkým ako antioxidiant zlepšu..
4,99€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Flower (Anthopogon) (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Flower (Anthopogon) ručne vyrobené v Nepále. Sušené listy z rastlín Rododendron Anthopogon a Ghanten Khampa sú používané ľuďmi v Himalájach pre stimuláciu a navodenie osviežujúcej vône. Tieto kvety nachádzajúce ..
4,99€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Sandalwood (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Sandalwood ručne vyrobené v Nepále. Podľa ájurvédy, bol santal (biely), už od starovekých čias, obľúbenou prísadou na balzamovanie. Upokojujúci účinok bol užitočnou pomocou v rozjímaní v náboženských obradoch. M..
4,99€