Tibetan Ancient vonné tyčinky

Tibetan Ancient vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Spikenard (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Spikenard ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou nardu pravého vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina. Tibet j..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Mokchnya (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Mokchnya ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou nátržníka vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina. Tibet je hor..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Himalayan Spice (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Himalayan Spice ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou himalájskeho korenia vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodin..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Valerian (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Valerian ručne vyrobené v Nepále. Valerián je vytrvalá, liečivá rastlina s ružovými sladko voňavými kvetmi, ktorá sa používa ako prirodzený medikament proti nespavosti. Medzi jej ďalšie pozitívne účinky patria p..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Rose (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Rose ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky s vôňou ruží upokojujú emócie, zmierňujú nervové napätia a stres, sú povznášajúce pre srdce. Ruža je tradičným symbolom lásky a čistoty, budhisti ju používajú ako formu ruže..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Lemongrass (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Lemongrass ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky s vôňou citrónovej trávy sú stimulujúce, prinášajú oživenie a energiu. Citrónová tráva sa tradične používa, keď máme potrebu udržať pozornú myseľ, vhodná je aj ako rep..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Herbal (Mint) (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Herbal (Mint) ručne vyrobené v Nepále. Tyčinky prinášajú miernu a upokojujúcu mätovú vôňu, pozitívne pôsobiacu na nervy a myseľ, ktorú prečistia. Vhodné aj pre prečistenie vzduchu v miestnosti. Dĺžka tyčiniek..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Flower (Anthopogon) (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Flower (Anthopogon) ručne vyrobené v Nepále. Sušené listy z rastlín Rododendron Anthopogon a Ghanten Khampa sú používané ľuďmi v Himalájach pre stimuláciu a navodenie osviežujúcej vône. Tieto kvety nachádzajúce ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Bdellium (Gokul-Resin) (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Bdellium (Gokul-Resin) ručne vyrobené v Nepále. Bdellium ako živica sa používalo na pálenie proti zlým čarom a démonom Z lekárskeho hľadiska je účinné pri artritíde, reumatizme a neurologických poruchách. Dĺž..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Juniper (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Juniper ručne vyrobené v Nepále. Podľa ájurvédy, Juniper (jalovec) hrá významnú liečivú úlohu v liečbe mnohých infekčných ochorení. Pálenie jalovca malo odohnať odohnať čarodejnice a démonov. Liečivé účinky jalo..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Nag Champa (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Nag Champa ručne vyrobené v Nepále. "Champa" je vôňa ženskej bohyne hojnosti - Lakšmí. Tyčinky zmierňujú bolesti hlavy, reumatizmus, dnu. Pomáhajú tiež pri alergii, žalúdočných a močových problémoch, ďalej ochla..
4,99€
Bez DPH: 4,16€