Tibetské misy a zvony

Tibetské misy a zvony v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Tibetská misy a zvony hrajú veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk mís je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Ohm (8 cm)
Óm je posvätná slabika známa z Véd, ktorá sa vyskytuje budhizme, hinduizme a sikhizme. Touto slabikou začínajú početné hinduistické texty a mantry. Slabika býva považovaná za prejav duchovnej sily a ako taká teda väčšinou nebýva vnímaná ako slovo. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Dordže (10,5 cm)
Dordže je jeden z najdôležitejších budhistických symbolov, ktorý sa často používa v tantrických rituáloch. Dordže ničí nevedomosť, ktorá je príčinou utrpenia. Samotný názov je pôvodom zo sanskritu, obecne znamená "nezničiteľný". Dôležité miesto má aj..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Tibetská misa E (300 g)
Ručne vyrobená tibetská misa. Rozmery: 10 x 4,5 cm. Tibetská misa hrá veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk misy je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na misu je možné..
41,99€
Bez DPH: 34,99€
Kartálky (gongy, činelky)
Kartálky sú zvukovo malebný, prastarý hudobný nástroj používaný v Tibete. Majú jemný, ale veľmi prenikavý zvuk, ktorý človeka upozorňuje na "tu a teraz". Nástroj tvoria dve malé činelky odliate zo zliatin kovov, spojené tenkým pruhom kože. Kartálky s..
22,99€
Bez DPH: 19,16€
Tibetská misa C (270g)
Ručne vyrobená tibetská misa. Rozmery: 10 x 5 cm. Tibetská misa hrá veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk misy je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na misu je možné h..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Palička k tibetskej miske
Palička k tibetskej miske z dreva je jej neoddeliteľnou súčasťou, vďaka nej môžete krúžením po miske vyludzovať zvukové tóny. Rozmery: 18,5 x 2,5 cm. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€