Tibetské misy a zvony

Tibetské misy a zvony v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Tibetská misy a zvony hrajú veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk mís je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tibetská misa plytká (290 g)
Ručne vyrobená tibetská misa. Rozmery 13 x 4 cm. Tibetská misa hrá veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk misy je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na misu je možné hr..
37,99€
Tibetská misa E (340 g)
Ručne vyrobená tibetská misa. Rozmery: 10 x 4,5 cm. Tibetská misa hrá veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk misy je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na misu je možné..
52,99€
Kartálky (gongy, činelky)
Kartálky sú zvukovo malebný, prastarý hudobný nástroj používaný v Tibete. Majú jemný, ale veľmi prenikavý zvuk, ktorý človeka upozorňuje na "tu a teraz". Nástroj tvoria dve malé činelky odliate zo zliatin kovov, spojené tenkým pruhom kože. Kartálky s..
22,99€
Tibetská misa hrubá(785 g.)
Ručne vyrobená tibetská misa. Rozmery: 10,5 x 4,5 cm. Tibetská misa hrá veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk misy je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na misu je mož..
113,99€
Tibetský zvon s dorže (16 cm)
Tibetský zvon s dorže, výška 16 cm. Tibetský zvon s dorže hrá rovnako ako tibetská misa veľmi dôležitú úlohu v náboženských obradoch a rituáloch väčšiny budhistických kultúr. Zvuk je originálny, spadá do zvukovo i duchovne silnejšej kategórie. Na zvo..
27,99€
Palička k tibetskej miske
Palička k tibetskej miske z dreva je jej neoddeliteľnou súčasťou, vďaka nej môžete krúžením po miske vyludzovať zvukové tóny. Rozmery: 18,5 x 2,5 cm. ..
3,99€