Vianoce (Slnovrat 2017)

Výber produktov pre vianočné obdobie v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. V tejto kategórií nájdete ponuku pekných a užitočných produktov vhodných ako darčeky .

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náhrdelník TEA Obsidián zlatistý guľôčky Ag (55 cm)
Náhrdelník z TEA kolekcie z polodrahokamu Obsidián v tvare guľôčok rôznej veľkosti. Celková dĺžka 55 cm. Upínanie zo striebra Obsidián vzniká rýchlym tuhnutím žeravej sopečnej lávy. Vlastnosti: Obsidián sa používa pri liečbe depresií. Uľahčuje a u..
29,99€
Vianočná guľa s pierkom
Vianočná guľa s pierkom. Priemer: 7,5 cm. Popis: ručne zhotovená vianočná guľa s originálnym dizajnom a pierkom. Vhodná ako ozdoba vianočného stromčeka, slávnostného stola, krásny darček. V poznámke objednávky napíšte číslo gule z obrázko..
15,99€
Vltavín prívesok Ag ID8206
Prívesok Vltavín tmavozelenej farby v striebornej objímke. Vlastnosti: Náleziska Vltavínu (moldavitu) sa nachádzajú najmä v Českej republike, a sú pravdepodobne pozostatkom dávneho dopadu meteoritu. Keďže menšie náleziská sa nachádzajú aj v susedn..
76,99€
Prívesok Kunzit Ag ID8205
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s mysľou, čím ve..
34,99€
Prívesok Kunzit Ag ID8204
Prívesok z polodrahokamu Kunzit v prírodnom tvare, s úchytom zo striebra. Vlastnosti: Kunzit je priehľadný polodrahokam ružovkastej až fialovej farby. Podporuje sústredenie, má dobrý vplyv na srdce, ktorému pomáha udržať rovnováhu s mysľou, čím ve..
34,99€
Lapis lazuli prívesok Retro (4 cm) ID8203
Retro prívesok Lapis lazuli (lazurit) tromlovaný v oválnom tvare, v objímke z chirurgickej ocele a motívom v tvare kvetu. Dĺžka: 4 cm. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazýv..
16,99€ 11,89€ -30%
Zmes vonných olejov Kúzlo Vianoc (10 ml)
Zmes vonných olejov Kúzlo Vianoc. Objem: 10 ml. Vhodný na prevoňanie miestností počas sviatočných dní v zime. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Kouzelná lucerna - CD mp3 (Kate Petty)
Povzbudzovať dieťa k tomu, aby meditovalo, môže na prvý pohľad vyzerať ako snaha o nemožné. V skutočnosti však môže meditácia - pokiaľ k nej pristupujeme vynaliezavým a lákavým spôsobom - deťom v mnohých ohľadoch veľmi prospieť. Môže ich zbaviť úzkos..
8,89€
Malý princ - CD mp3 (Antoine de Saint-Exupéry)
Ďalšie spracovanie Malého princa formou dramatizácie prístupné malým aj veľkým poslucháčom! Excelentná zostava najlepších českých hercov v jednom z najkrajších príbehov svetovej literatúry. Herci Jiří Dvořák, Josef Somr, Klára Issová, Norbert Lich..
9,45€
Andělé na dosah (Lorna Byrneová)
Írska autorka Lorna Byrneová (1953), ktorá má výnimočnú schopnosť vidieť anjelov a komunikovať s nimi, je čitateľom dobre známa už od doby, kedy u nás vyšla jej autobiografická kniha Anjeli v mojich vlasoch. Razom si získala nesmierne množstvo priazn..
11,95€
I Can Academy Motivačný diár 2018
Sú štyri oblasti života, pre ktoré platí, že ak to v jednej z nich neklape, akokoľvek dobré sú zvyšné tri, tá jedna má silu ovplyvniť všetko ostatné a my sa môžeme cítiť nespokojní s celým životom. O týchto štyroch oblastiach života je I Can Acade..
12,79€
Léčivé rostliny prastaré bohyně (Wolf-Dieter Storl)
Wolf-Dieter Storl ide po stopách starej bohyne do hlbokého lesa. S pomocou mýtov, starých legiend a rozprávok nás vedie k pradávnym bohom a liečivým bylinám. Akú úlohu tu hrajú Popoluška, Pani Zima alebo Čertova babička? Čo znamená čierny bez, jal..
16,45€
Aromalampa keramická béžová (srdce) ID8138
Keramická aromalampa béžovej farby s neodnímateľnou miskou s veľkým motívom srdca na jednej strane. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horen..
6,99€ 4,89€ -30%
Aromalampa keramická svetlohnedá (srdcia) ID8132
Keramická aromalampa svetlohnedej farby v tvare srdca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška: 10,5 cm. ..
9,99€ 6,99€ -30%
Prívesok Ruženín srdce (3,5 cm) ID8119
Prívesok z Ruženínu v tvare srdca. Dĺžka: 3,5 cm. V ponuke je viac podobných príveskov. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca..
5,99€ 4,19€ -30%
Diár a almanach feng šuej 2018
Kolektív autorov pod hlavičkou Feng šuej inštitút vydal Diár a almanach feng šuej 2018 ako obdobu k vydaniu tretieho ročníka kalendára pod názvom Silové miesta Slovenska. Tento typ diára vo formáte A5 je žiadaný hlavne tými, ktorí si potrebujú tak..
10,99€
Silové miesta Slovenska 2018 - Stolový kalendár
Kolektív autorov pod hlavičkou Feng šuej inštitút vydal tretí ročník kalendára pod názvom Silové miesta Slovenska. Kalendár je určený ľuďom s aktívnym prístupom k životu, pre poradcov alebo fanúšikov feng šuej, ako aj terapeutov praktizujúcich kla..
10,99€
Svět bez stížností (Will Bowen)
To, že sťažovaním si škodíme predovšetkým sami, tuší asi väčšina z nás. Sťažovanie je ale tak silný a rozšírený návyk, že na to, aby sme sa ho zbavili, potrebujeme informácie, podporu a ten správny impulz. V tejto knihe sa dozviete, čo robí sťažno..
8,89€
Stolový motivačný kalendár 2018
Stolový motivačný kalendár 2018 je pre tých, ktorí veria, že je dôležité udržiavať si pozitívne myšlienky a postoj k životu aj popri všetkých povinnostiach, ktoré v živote máme. Citáty sú každý týždeň doplnené rozšíreným významom, ktorý vám pomôže vi..
8,55€
CD True Crystals (Runestone)
Najnovší titul v sérii "Pravá terapia" Vám prináša štúdiu kryštálov a polodrahokamov s ich liečivými účinkami. Každá skladba veľmi citlivo vystihuje jednotlivé kamene. Booklet obsahuje informácie o ich používaní. Práca s kryštálmi je dnes u mnohých ľ..
16,49€
CD Spice (Wychazel, Medwyn Goodall, Jon Richards)
Predĺžte si leto a vstúpte do sveta mystiky a záhad. Prejdite sa po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, spoznajte oázy pokoja tibetských chrámov, schlaďte sa na vrcholkoch hôr, prehrejte v exotike. Boh Slnka - Amun Ra, ktorý býva nazývaný Kráľom ..
16,49€
Krištáľ horský - Merkaba prívesok s retiazkou
Privesok z horského krištáľu v tvare merkaby, s retiazkou. Celková dĺžka 16 cm. Merkaba je veľmi starobylý geometrický obrazec, ktorý je vlastne trojrozmerná Dávidova hviezda. Pôvod slova Merkaba býva zvyčajne odvodený od egyptských Mer (svetlo) K..
9,99€ 6,99€ -30%
Lunárny kalendár Krásnej panej 2018 (Žofie Kanyzová)
India a najstaršia známa náuka o zdraví, ajurvéda, sú témou dvoch publikácií aj Lunárneho kalendára Krásnej panej 2018. Prečo nie je možné porovnať indický a západný horoskop? Túto otázku zodpovie astrológ Milan Špůrek. Každodenné rady pre zdravie..
12,99€
Lunárny diár Krásnej panej 2018 (Žofie Kanyzová)
Lunárny diár Krásnej panej 2018 má rozmery ako každý rok, takže elegantný diar či už do vrecka, alebo do kabelky, vám bude príjemným spoločníkom. Klasické týždenné delenie, bežné informácie o menách, fázy mesiaca či rady pre zdravie. Samozrejmosťou j..
8,99€
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol ID8020
Elegantný náramok Lutien Ametyst a Karneol v tvare malých guľôčok a perličiek. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Ametyst a Karneol a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zh..
45,99€