Vílie vonné tyčinky

Vílie vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie - Fairy of Light (10 ks)
Víla Svetla (Fairy of Light) má dar viesť z temnoty ku svetlu. Keď starosti nedovolia spať alebo keď sa musíte rozhodnúť, čo je potrebné urobiť a ktorá cesta je správna, privolajte túto vílu. A pamätajte! Ona odpovie len v prípade, keď jej pomoc naoz..
5,60€ 3,92€ -30%
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie - Fairy of Hope (10 ks)
Víla Nádeje (Fairy of Hope) hromadí ľudské priania, ktoré nikdy neboli naplnené a uchováva ich vo vzácnych skrinkách do doby, než príde správny čas... Povolajte túto vílu pokiaľ ste stratili všetku nádej, ona je vždy pripravená starať sa o vaše srdce..
5,60€ 3,92€ -30%
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie - Fairy of Happiness (10 ks)
Víla Radosti (Fairy of Happiness) je obklopená po celé časy zástupmi farebných motýľov. Lieta naprieč svetom a rozsieva magický prach svojich krídel na ľudské bytosti, ktoré sú pod ním. Verte v túto vílu, keď sú časy ťažké. Keď cítite, že všetka náde..
5,60€ 3,92€ -30%
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie - Fairy of Creativity (10 ks)
Víla Tvorivosti (Fairy of Creativity) je patrónkou umenia - tanca, hudby, malieb a všetkých zmyslových činností. Víla podporuje pri objavovaní našich talentov. Kreativita je výsadou tých, ktorí môžu vidieť za hranice všednosti a tím, ktorí nevidia tý..
5,60€ 3,92€ -30%
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie - Fairy of Awareness (10 ks)
Víla Bdelosti (Fairy of Awareness) má silu prebudiť intuíciu. Pomáha rozoznať, akú zmenu je potrebné v živote urobiť alebo akou cestou sa vydať. Zjaví sa, keď ju najmenej očakávate a pomáha nájsť odpovede na otázky. Podporuje odstrániť všetky staré f..
5,60€ 3,92€ -30%