Vonné oleje

Vonné oleje v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zmes éterických a vonných olejov Letná noc - Erotic (Slow-Natur 10 ml)
Zmes éterických a vonných olejov Letná noc - Erotic. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, do kúpeľa, odparovača alebo prevoňanie vzduchu v miestnosti, či aute. Vôňa je balzamová a kvetinová. 10 ml balenie. Olej je vhodný pre posilňujúci a povzbudzu..
2,70€
Zmes vonných olejov Jarná zmes (Slow-Natur 10 ml)
Zmes vonných olejov Jarná zmes. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, do kúpeľa, odparovača alebo prevoňanie vzduchu v miestnosti, či aute. Vôňa je sýta a intenzívna. 10 ml balenie. ..
2,40€
Vonný olej Sladká marhuľa (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Sladká marhuľa. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Senzačný svet (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Senzačný svet. Čerstvá vôňa poľných kvetov. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Modrý vodopád (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Modrý vodopád. Vôňa lúčnej zelene v okolí vody. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Medové kvety (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Medové kvety. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Mango (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Mango. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Lotos (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Lotos. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Hruška (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Hruška. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Fantázia (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Fantázia. Vôňa záhradných kvetov pri jazierku. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Detský sen (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Detský sen. Jemná, sladkastá vôňa. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Čerešňa (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Čerešňa so sladkou vôňou čerešní. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Zmes éterických a vonných olejov Mesačný svit (Slow-Natur 10 ml)
Zmes éterických a vonných olejov Mesačný svit. Vôňa je svieža, citrónovo sladká. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, odparovača alebo prevoňanie vzduchu v miestnosti, či aute. 10 ml balenie. Do aromalampy 6-8 kvapiek, na vatový tampón do auta 10 k..
2,40€
Vonný olej Zo srdca (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Zo srdca s ľahkou sladkou vôňou, pripomínajúca bon pari. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Zelený ostrov (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Zelený ostrov s ľahkou exotickou vôňou čerstvej vegetácie. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Útulný domov (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Útulný domov. Tlmená sladkastá vôňa. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml balenie. ..
2,40€
Vonný olej Šťastná hviezda (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Šťastná hviezda. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Rodinné šťastie (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Rodinné šťastie. Sladkastá vôňa s ľahkými tónmi citrusov. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml balenie. ..
2,40€
Vonný olej Oáza pokoja (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Oáza pokoja. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Benátska noc (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Benátska noc. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Ambra (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Ambra. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Zelený čaj (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Zelený čaj. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€
Vonný olej Vanilková broskyňa (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Vanilková broskyňa. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€
Vonný olej Vanilka (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Vanilka. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€
Vonný olej Uhorka, Melón (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Uhorka, Melón. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€