Vonné tyčinky

Vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najlepší výber vonných tyčiniek pre spríjemnenie Vášho pohodlia u Vás doma. Vonné tyčinky máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky nižšie.

Vonné tyčinky máme rozdelené v kategóriách uvedených nižšie.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 7. Crown - Frankincense (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu korunnej čakry - 7. korunná čakra, tyčinky s vôňou kadidla. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 6. Third eye - Rose (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu čakry Tretieho oka - 6. Tretie oko, tyčinky s vôňou ruže. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestach ..
3,99€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 5. Throat - Camomile (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu krčnej (hrdlovej) čakry - 5. krčná čakra, tyčinky s vôňou harmančeka. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 4. Heart - Jasmine (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu srdcovej čakry - 4. srdcová čakra, tyčinky s vôňou jasmínu. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 1. Root - Cedarwood (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu koreňovej čakry - 1. základná čakra, tyčinky s vôňou cédrového dreva. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€
Vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aloeswood (300 ks)
Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aloeswood, so sviežou kvetinovo-ovocnou vôňou. Balenie obsahuje 300 tyčiniek. Úžasná vôňa aloeswood pre meditáciu a harmóniu. Vonné tyčinky vyrobené z dreva Kyara / Aloeswood, napomáhajú uvoľneniu a relaxáci..
22,99€
Vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua (310 ks)
Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua, so sviežou kvetinovo-ovocnou vôňou. Balenie obsahuje 310 tyčiniek. Ľahká a svieža vôňa ruže, jazmínu, citrusov a príjemným podtónom vodného melónu. Japonské vonné tyčinky Nippon Mainichi-Koh Aqua - ..
17,99€
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Meditation (30 ks)
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Meditation (santalové drevo) sú vyrobené tradičným spôsobom z rôznych vzácnych aromatických himalájskych bylín. Byliny sa rozdrvia na jemný prášok a zabalia do tenkého prúžku Lokta papiera, ktorý sa zvinie do pov..
3,39€
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Sandalwood (30 ks)
Tibetské vonné povrázky Dhupaya Vajra Sandalwood (santalové drevo) sú vyrobené tradičným spôsobom z rôznych vzácnych aromatických himalájskych bylín. Byliny sa rozdrvia na jemný prášok a zabalia do tenkého prúžku Lokta papiera, ktorý sa zvinie do pov..
3,39€
Vonné tyčinky Satya Dragon's Blood
Santalové indické tyčinky Satya Dragon's Blood (Dračia krv) s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu santalového dreva, patchuli, jantáru a náznaku tropických lesov. Silná čistiaca aróma prinesie rovnováhu a jasnosť, vytvára upokojujúcu a posvä..
2,49€
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi Organica
Vonné tyčinky Goloka Sri Tulsi sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev,..
2,49€
Vonné tyčinky HEM Anubhuti
Tradičné indické tyčinky HEM Anubhuti s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčinie..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Copal (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Copal s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minú..
1,99€
Vonné tyčinky HEM San Rafael (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Rafael so sladkou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 m..
1,99€
Vonné tyčinky Goloka Kastoori Organica
Vonné tyčinky Goloka Kastoori sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Vôňa je pikantná, spolu s mužnou vôňou pižma sa tradične používa ako terapia proti depresii. Tyčinky sú zložené z vonných driev, ..
2,49€
Vonné tyčinky Satya Pyramids
Santalové indické tyčinky Satya Pyramids s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
2,49€
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit (15 ks)
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Hit ručne vyrobené z byliniek, korenia, extraktov z kvetín a exotických olejov tak, aby ich vône pozitívne vplývali na atmosféru. Balenie obsahuje zhruba 15 tyčiniek, každá z nich horí približne 40 minút. ..
2,50€
Vonné tyčinky HEM Sandalwood (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandalwood s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Sandal Queen (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandal Queen s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India ..
1,99€
Vonné tyčinky Satya Money Matrix
Santalové indické tyčinky Satya Money Matrix s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu pr..
2,50€
Vonné tyčinky Satya Californian White Sage
Santalové indické tyčinky Satya Californian White Sage s bambusovými drievkami a vôňou šalvie. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej ..
2,50€
Stojan na františky (11,5 cm)
Ozdobný stojan na františky v tvare slona z polyesterovej živice a plavenej kriedy. Výška: 11,5 cm. ..
8,99€
Stojan na vonné tyčinky - fľaša (Čakry)
Stojan na vonné tyčinky - vyrobený z keramiky v tvare fľaše s motívom Čakier. Výška: 28 cm. ..
20,99€
Stojan na vonné tyčinky - Slony
Stojan na vonné tyčinky vyrobený z kameniny, v tvare slonov chodiacich dookola. Môcť použivať na pálenie viacerých tyčiniek naraz. Priemer: 7,7 cm. ..
5,99€
Vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense (30 ks)
Tibetské vonné tyčinky Tibetan Ancient Frank-Incense ručne vyrobené v Nepále. Vonné tyčinky s vôňou kadidla vhodné na meditáciu s pozitívnym účinkom na myseľ. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina. Tibet je ..
4,99€