Vonné tyčinky

Vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najlepší výber vonných tyčiniek pre spríjemnenie Vášho pohodlia u Vás doma. Vonné tyčinky máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky nižšie.

Vonné tyčinky máme rozdelené v kategóriách uvedených nižšie.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné františky Nag Champa Super Sandal (12 ks)
Vonné františky Nag Champa Super Sandal sú ručne valcované na bambusovej tyči s prírodnými bylinami a kvetinovými extraktmi. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné františky Darshan Amber (10 ks)
Tajomná, opojná vôňa otvárajúca bránu do podvedomia, františky Darshan Amber. Vonné ihlančeky (františky) sú vyrábané zo zmesi exotických kvetov, vybraných bylín a korenia. Svojou delikátnou vôňou jantáru prečistia ovzdušie a navodia duchovnú atmosfé..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné františky Darshan Musk (10 ks)
Tajomná, opojná vôňa otvárajúca bránu do podvedomia, františky Darshan Musk. Vonné ihlančeky (františky) sú vyrábané zo zmesi exotických kvetov, vybraných bylín a korenia. Svojou delikátnou vôňou pižma prečistia ovzdušie a navodia duchovnú atmosféru...
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Darshan Meditation
Vonné tyčinky Darshan Meditation. V balení sa nachádza 20 tyčiniek. Indické vonné tyčinky, s jemnou vôňou. Zapáľte Darshan Meditation vonnú tyčinku, potom sfúknite plameň a umiestnite na vhodné miesto, aby sa vôňa rozplynula po celom dome. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Dragon's Fire (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Dragon's Fire s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Opium (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Opium s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priesto..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Meditation (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Meditation s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Stress Relief (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Stress Relief s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Energising (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Energising s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Jasmine (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Ylang Ylang (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM San Anthony (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Anthony s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 4..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM Horus Eye (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Horus Eye s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM Blue Champa Masala Incense
Hem Blue Champa Masala vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Sandalwood Masala
Tradičné indické tyčinky Sandalwood Masala s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných ty..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Gold
Indické vonné tyčinky Satya Gold s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Opium
Indické vonné tyčinky Satya Opium s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Karma
Indické vonné tyčinky Satya Karma s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Tree of Life
Indické vonné tyčinky Satya Tree of Life s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo ručne vyrobené z byliniek pre navodenie pokojnej atmosféry a vyčistenie priestoru od negatívnych vplyvov. Palo santo je mystický strom a doslova znamená sväté drevo. Tradične sa používa na zmiernenie bežných nachlad..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi White Sage
Tradičné indické tyčinky Tulasi White Sage sú určené k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú..
2,50€ 1,75€ -30%
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 7. Crown - Frankincense (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu korunnej čakry - 7. korunná čakra, tyčinky s vôňou kadidla. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 5. Throat - Camomile (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu krčnej (hrdlovej) čakry - 5. krčná čakra, tyčinky s vôňou harmančeka. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 4. Heart - Jasmine (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu srdcovej čakry - 4. srdcová čakra, tyčinky s vôňou jasmínu. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 1. Root - Cedarwood (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu koreňovej čakry - 1. základná čakra, tyčinky s vôňou cédrového dreva. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€ 2,79€ -30%
Výnimočné produkty