Vykladacie karty

Vykladacie karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kouzelná moc květin - 44 kariet s knihou (Tess Whitehurst)
Kvety sú dokonalými sprievodcami pri veštení, lebo podobne ako anjeli presahujú svojou fyzickou formu. Mnoho kultúr a kozmológií kvetinám pripisuje význam, ktorý ďaleko presahuje ich liečebné účinky a krásu: predstavujú božstvá, odveké duchovné príbe..
15,99€
Medicinské karty - 52 kariet s knihou (Jamie Sams)
Medicínske karty vychádzajú z dávneho učenia amerických indiánov. Tí považovali zvieratá za sprievodcu, ktorí nám môžu pomôcť nájsť harmóniu a rovnováhu na našej životnej ceste. Tieto karty sú nádhernou pomôckou pre osobný rast. Okrem vedenia na "Duc..
15,99€
Andělé drahých kamenů - 44 kariet (Margaret Ann Lembo)
Drahé kamene sú mocným nástrojom, ktorý môžete použiť na ceste za sebapoznaním. Prihovárajú k nám prostredníctvom farieb a tvarov a odovzdávajú svoje posolstvá, ktorá dokážu mnohými spôsobmi motivovať, inšpirovať i uzdravovať. Balíček vykladacích ..
14,25€
Líviine karty lásky - 36 kariet (Lívia)
Líviine karty lásky sú pomôckou pre každého, kto chce hlbšie nazrieť do svojich vzťahov. Sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. ..
7,69€
Thovt - Chrám moudrosti - 49 kariet s knihou (Kerstin Simoné)
Pre prácu s kartami Thovt - Chrám múdrosti nie je potrebné zvláštnej prípravy. Každý by však mal byť do istej miery oboznámený s Thovtovým učením, aby pochopil jednotlivé pokyny. Pre človeka má každá vytiahnutá karta hlboký zmysel. V prvom okamihu ne..
14,25€
Mlle Lenormand - 36 kariet s návodom
36 pôvodných vykladacích kariet z 19. storočia so symbolmi hracích kariet. ..
8,59€ 6,49€ -24%
Ponaučení duše a poslání duše - 63 kariet s knihou (Sonja Choquette)
Táto sada 63 kariet a sprievodná príručka s názvom Ponaučenie duše a poslanie duše vám bude nápomocná pri odpovedaní životných najviac vážnych a naliehavých otázok: Čo je mojím životným cieľom / zámerom? A čo sa tu na tomto svete mám naučiť? Karty..
16,89€
Tattvické karty (Jonn Mumford)
Mágia tattví prináša efektívne náuku, v ktorej sa spája duchovná múdrosť Východu s magickou praxou Západu. Toto fascinujúce, jedinečné, osvedčené a ľahko využiteľné učenie predstavuje ucelený systém vyššieho psychického rozvoja, ktorý je založený na ..
24,99€
Poselství květin - 36 kariet s knihou (Alenka Vojnovská)
Sada obsahuje 4 karty ročných období a 32 základných kariet, ktoré vám prinášajú energiu kvetín. Tie sú rozdelené do štyroch skupín po ôsmich kartách. Pre lepšiu orientáciu a ľahšiu prácu s nimi sú zadné strany označené farbami. ..
17,25€
Líviine malé cigánske karty (Lívia)
Cigánske karty sú najjednoduchšou formou komunikácie s vyššími sférami. Práve preto ich odporúčam aj začiatočníkom. Všetkým priaznivcom veštenia prajem príjemné chvíle strávené v spoločnosti mojich cigánskych kariet. (Lívia) ..
7,25€
Totemová zvířata - 28 výkladových karet (Lenka Flášarová)
Podľa pradávnej legendy sa každý človek rodí zároveň s deviatimi zvieratami. Nesú so sebou vedomosti a poslanie, ktoré mu pomáhajú k lepšiemu pochopeniu životnej cesty a k sebapoznaniu. Tieto zvieratá sú mu prospešné po celý život. Dve z nich sú stál..
17,99€
Dotek lásky - 50 kariet s knihou (Angela Hartfield)
Vykladacie karty Dotyk lásky vám odhalia nové spôsoby a cesty, ako do svojho života vniesť viac lásky a porozumenia. Nezáleží na tom, či práve prežívate láskyplný vzťah, alebo svojho životného partnera práve hľadáte. Či tak alebo tak, vždy je tu príl..
15,09€
Lenormand - 36 kariet s knihou (Mademoiselle Lenormand)
Mademoiselle Lenormand (1772-1843) je dodnes považovaná za jednu z najslávnejších veštíc. Medzi jej klientelu patrili napríklad Robespierre či Napoleon. Vykladacie karty Lenormand vypovedajú o udalostiach minulých, súčasných i budúcich a ponúkajú sku..
8,89€
Kouzelní delfíni a mořské víly - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue) - Mini vydanie
Tieto úžasné vykladacie karty boli špeciálne vytvorené k tomu, aby vám uľahčili dosahovanie vašich cieľov, nájdenie zmyslu života a v zhmotňovaní vašich božsky inšpirovaných snov a prianí. 44 nádherne ilustrovaných kariet vám pomôže vplávať do oce..
7,09€
Síla zvířat - 44 kariet s knihou (Steven D. Farmer)
Zvieratá sily sú naši duchovní spojenci z ríše zvierat. Ponúkajú vám ochranu, radu a uzdravenie. Vďaka týmto neobvyklým kartám teraz môžete so svojimi spojencami nadviazať kontakt a položiť im akúkoľvek otázku. Či už ste začiatočníci, a alebo máte..
8,89€
Karty Kouzelné mapy (Colette Baron-Reid)
Karty Kúzelnej mapy sú ideálnym sprievodcom na životnej ceste. Boli vytvorené, aby vám pomohli pochopiť kúzlo príbehu vášho života, posilnili vás, ukázali cestu k slobode a naplneniu životného poslania. Nezabudnite, že na svojej ceste nie ste sami..
17,29€
Poselství zvířecích průvodců - 44 kariet s knihou (Steven D. Farmer)
Zvierací sprievodcovia sú duchovnými pomocníkmi, ktorí vám dokážu poskytnúť vedenie pri hľadaní odpovedí na akúkoľvek otázku ohľadom vášho života. V týchto 44 vykladacích kartách Stevena D. Farmera vám každý tu vyobrazený zvierací sprievodca prináša ..
15,09€
Orákulum vizí - 52 kariet s knihou (Ciro Marchetti)
Ciro Marchetti, autor bestsellerov Zlatý Tarot a Tarot snov pre vás vytvoril nový súbor obrazov, ktoré sa prihovárajú samy za seba a nepotrebujú veľa textu. Každá z 52 kariet Orákula vízií je plná tajomných a inšpiratívnych vizuálnych podnetov umo..
20,29€
Karty skryté moudrosti - 44 kariet s knihou (Collete Baron-Reid)
Predstavte si, že ešte pred vznikom písma vytvorili prastaré národy božské spojenectvo ľudí a mystických skrytých ríší, ktoré tvoria most medzi svetmi prírody a ducha a udržuje harmóniu a rovnováhu. Týmto spojenectvom máme zaistené, že ak požiadame o..
15,99€