Vzťahy

V tejto kategórií sme zoskupili produkty a knihy na podporu harmónie v partnerských vzťahoch, pre zmenu pohľadu na vzťahy, pre podporu hľadania si novej lásky...

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Prívesok Ruženín srdce (3,5 cm) ID8119
Prívesok z Ruženínu v tvare srdca. Dĺžka: 3,5 cm. V ponuke je viac podobných príveskov. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca..
5,99€ 4,19€ -30%
Radikální sebeláska (Gala Darling)
Snívala ste niekedy o živote naplnenom smiechom a láskou, ale nemáte potuchy o tom, ako to dosiahnuť? Nie ste sama. Autorka bestsellerov Gala Darling strávila roky v náručí depresie a s poruchou príjmu potravy. Jej život bol jeden veľký chaos a katas..
11,09€
Amulet - Zdravie a vitalita (Strom života) - Ónyx, Krištáľ, Citrín (16 cm)
Amulet - Zdravie a vitalita so motívom Stromu života a polodrahokamami - Ónyx, Krištáľ a Citrín Dĺžka: 16 cm. ..
13,99€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
16,99€
Sviečka očistná - červená (Tara, 11,5 cm)
Sviečka predstavuje lásku. Červená udržuje dobré zdravie, telesnú silu, fyzickú energiu. Symbolizuje vášeň, odvahu a ochranu. Je to farba ohnivého živla. Vyrobená zo 100% palmového vosku. Výška sviečky: 11,5 cm. ..
5,99€
Malá kniha o velkých plánech (Richard Newton)
Ak sa budete snažiť dosiahnuť ku hviezdam, tak hoci to znie pochabo a bláznivo, môže sa vám to naozaj podariť. Všetko totiž začína aj končí vo vašej mysli. Často sa oplatí prestať sa nimrat v malichernostiach a začať myslieť vo veľkom štýle. S jednod..
9,49€
Amulet - Láska a vzťahy - Krištáľ, Koral, Ruženín (26 cm)
Amulet - ochranný prívesok so srdcom na podporu lásky a vzťahov. Prítomné polodrahokamy: krištáľ, koral, ruženín. Dĺžka: 26 cm. (spolu so šnúrkou) ..
13,20€
Vonný olej Nevinný bozk (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Nevinný bozk. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Vonný olej Erotic (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Erotic. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Energetický náramok Jaspis červený guľôčkový (G22)
Energetický náramok Jaspis červený, zložený z 22 pravidelných guľôčok (jedna je väčšia), ukončený typickým uzlom. Priemer 6,5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvah..
6,40€ 4,48€ -30%
Mandarínske kačičky B (zlaté)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,50€
Manganokalcit prívesok (3,3 cm)
Prívesok z polodrahokamu Manganokalcit. Priemerná dĺžka: 3,3 cm. Vlastnosti: Manganokalcit je odroda kalcitu s vyšším obsahom mangánu. Pomáha zbaviť sa strachu a smútku, ktorý sa zmocnil srdca v minulosti a prináša ničím nepodmienenú lásku. Pôsobí..
3,50€ 2,45€ -30%
Sagenit tromlovaný - XL (4 cm)
Tromlovaný polodrahokam Sagenit. Priemerné rozmery: 4 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Sagenit je polodrahokam, ktorý vzniká kombináciou iných polodrahokamov - rutilu a krištáľu a vďaka svojmu vzhľadu sa mu zvykne hovoriť aj ako Venušine vlasy. S..
5,99€ 4,19€ -30%
Dokonalé partnerské vztahy (Kurt Tepperwein)
Každý z nás túži po láske. Je to naša najhlbšia túžba a naozajstný prameň šťastia, spokojnosti a zdravia. Pojem partnerského vzťahu sa menil. Manželstvo už nie je čisto zaopatrenie inštancie, ako tomu veľa bolo dlhú dobu. Dnes snívame o ideálu láskyp..
13,99€
Alfa žena ve vztazích (Sonya Rhodes) (CZ)
"Vypočula som si už veľa Alfa žien, ktoré sa obávali toho, že si nenájdu niekoho, koho by milovali a za koho by sa vydali. Možno sa ich muži príliš "boja", hovoria. Možno by sa mali viac "prispôsobiť", obávajú sa. Toto, tak naozaj nie je! To je veľký..
6,45€
Jazyk lásky - Průvodce muže potěšením ženy (Ian Kerner)
Jazyk lásky zhŕňa celú studnicu skúseností a poznatkov do jednoduchej, ale zásadnej knihy pravidiel. Neponúka nič menšieho než jasného sprievodcu gramatikou orálneho sexu. Ak sa chcete dozvedieť, ako môžete jazykom pri každom milovaní priviesť ženu k..
14,19€
Krištáľ horský srdcia (5,5 cm)
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. V ponuké máme viac podobných sŕdc. Rozmery: 5,5 x 5 x 2 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poru..
25,99€
Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy (Rudolf Steiner)
V trojici muž, žena a dieťa sa nám v určitých súvislostiach objavuje celé ľudstvo. V dieťati je toho veľa zdedeného po mužovi a žene a zasahuje sem otázka dedičnosti, ktorá do určitej miery vlastne obsahuje aj záhadu osudu. Rudolf Steiner na základe ..
7,69€
Karneol prívesok - rôzne tvary (3 cm)
Prívesky z polodrahokamu Karneol rôznych tvarov, úchyt z nealergického kovu. Dĺžka: 3 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Vitálna energia Karneolu v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, schopnosť premeniť novozískané poznatky do skutočnosti, aktívne ..
2,90€ 2,03€ -30%
Manganokalcit tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Prírodný polodrahokam Manganokalcit tromlovaný (vyhladený). Priemerná veľkosť: do 3,5 cm. Vlastnosti: Manganokalcit je odroda kalcitu s vyšším obsahom mangánu. Pomáha zbaviť sa strachu a smútku, ktorý sa zmocnil srdca v minulosti a prináša ničím n..
6,99€ 4,89€ -30%
Jak vytáhnout sama sebe z bláta (Barbara Berkhanová)
Ako odhaliť, čo vo vás drieme? Ako si siahnuť pre hviezdu? Ako sa z nemožného stane možné? Ako dať zbohom svojmu pocitu viny? Každý má svoju skrytú hviezdu, priania, ku ktorému vzhliada. Barbara Berckhanová radí, ako si svoju tajnú, zabudnutú či p..
7,59€
Vědomé milování (Diana Richardson)
Kniha Vedomé milovanie predstavuje prvú knihu Diany Richardson, ktorá sa dostáva do rúk slovenskému čitateľovi, o úplne novom pohľade na sexualitu. Tento prístup k sexualite má nesmierne vyživujúce, liečivé a úplne nové roviny odhaľujúce účinky vášne..
12,89€
Ruženín rôzne prívesky (3 cm)
Prívesky z Ruženínu v rôznom tvare s úchytom z nealergického kovu. Dĺžka: priemerne 3 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srd..
2,90€ 2,03€ -30%
Jaspis červený tromlovaný - klasik (5 cm)
Tromlovaný polodrahokam Jaspis červený. Priemerné rozmery: 5 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvahu, vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, nezištnosť, plodnosť, dôveru v tradičné istoty, ..
2,70€ 1,89€ -30%
Rodochrozit tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Tromlované polodrahokamy Rodochrozit. Veľkosť: do 3,5 cm. Možný väčší odber. Vlastnosti: Rodochrozit je polodrahokam vyskytujúci sa v rôznych odtieňoch od jasne červenej, cez oranžovú až po jemne odtiene ružovej farby v nepriehľadnej forme. Pre ro..
2,90€ 2,03€ -30%