Himalájske bylinné čaje

Himalájske čaje v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Himalájske ájurvédske čaje sa pestujú v Nepále a sú zložené z tradičných nepálskych bylín. Liečivé účinky týchto čajov overili ľudia a čas - v našej ponuke ich máme 10 rokov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Himalájsky čaj VATA TEA (uvoľnenie, relax), sypaný 100 g
Himalájsky ajurvédsky čaj Vata podporuje telesnú a duševnú činnosť, krvný obeh, nervový systém a dýchaciu sústavu. Prináša pocit uvoľnenia a relaxácie. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo pôsobí pri pravidelnom používaní n..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj PITTA TEA (upokojenie, vyrovnanosť), sypaný 100 g
Himalájsky ajurvédsky čaj Pitta podporuje trávenie a metabolizmus, reguluje telesnú teplotu, regeneruje pokožku a povzbudzuje mozgovú činnosť. Prináša pocit upokojenia a vyrovnanosti. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo pô..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj KAPHA TEA (povzbudenie, osvieženie), sypaný 100 g
Himalájsky ajurvédsky čaj Kapha podporuje regeneráciu a ochranný systém organizmu, posilňuje telesnú stavbu, kĺbový aparát a celkový fyzický stav. Prináša pocit povzbudenia a osvieženia. Storočiami preverená tradičná zmes himalájskych bylín priaznivo..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj TRIPHALA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Triphala s najúčinnejšou ajurvédskou bylinnou kombináciou (Amalaki, Bibhitaki a Haritaki) pre detoxikáciu a očistenie organizmu. prispieva k optimálnej činnosti črevného traktu u citlivých osôb, priaznivo pôsobí na očistu žalúdočno-čre..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj RAJANI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Rajani pomáha udržiavať ostražitosť nervového systému, upokojuje myseľ a prispieva k psychickej relaxácii. Priaznivo pôsobí na relaxáciu nervovej sústavy a svalového tkaniva. Podporuje činnosť poznávacích, myšlienkových a rozumových fu..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj NAGARA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Nagara podporuje činnosť obehovej a lymfatickej sústavy, prispieva k normálnemu obehu lymfy. Povzbudzuje funkciu pečene a tvorbu protilátok, aktivuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitný systém. Prispieva k prečiste..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj MARICHA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Maricha zvaný "Himalájska káva". Povzbudzuje organizmus a prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného tlaku. Podporuje činnosť srdca a tým prispieva k prekrveniu mozgu a končatín, povzbudzuje organizmus pri únave a slabosti. Pôsobí ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj MANJISHTA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Manjishta podporuje tvorbu protilátok a obranyschopnosť organizmu, podporuje imunitu, činnosť pečene a detoxikáciu organizmu. Prispieva k optimálnemu fungovaniu respiračného systému, pomáha pri zápaloch dýchacích ciest, tráviaceho trak..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj GOTU KOLA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Gotu Kola pre povzbudenie mozgových funkcií. Podporuje aktívny proces myslenia, stimuluje ochabnutú pamäť a schopnosť koncentrácie. Prispieva k normálnemu fungovaniu kognitívnych (poznávacích, myšlienkových a rozumových) funkcií. Povzb..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj VYANA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Vyana vhodný k celkovej regenerácii a posilneniu kardiovaskulárneho systému organizmu. Rozširuje cievy a zvyšuje pevnosť a pružnosť ich stien. Podporuje prekrvenie horných aj dolných končatín. Priaznivo pôsobí proti kŕčovým žilám. Regu..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj VIDANGA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Vidanga podporujúci štíhlu líniu. Pri pravidelnom užívaní napomáha redukčnej diéte. Pôsobí priaznivo na zníženie telesnej nadváhy, reguluje proces zažívania a odbúrava tukové bunky. Znižuje chuť do jedla a hladinu cholesterolu v krvi. ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj VARUNA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Varuna je účinný pri poruchách funkcie obličiek a zápaloch močového mechúra. Uľavuje pri bolestivom močení a podporuje celkové prečistenie močových ciest. Odstraňuje infekcie a zápaly orgánov vylučovacieho a pohlavného ústrojenstva. Ro..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj UDANA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Udana na obnovu fyzických sil organizmu. Vhodný pre športovcov, pri telesnej výkonnosti a nadmernom pracovnom zaťažení. Odporúča sa pri chorobe, pri rekonvalescencii a k celkovej regenerácií síl. Odstraňuje vyčerpanost, únavu a slabosť..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj TULSI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Tulsi chuťovo obľúbený čaj s tradičnou posvätnou bylinou Tulsi, známou ako bazalka svätá. Pôsobí na celkové posilnenie ochranného systému organizmu. Je vhodný k ochrane dýchacích ciest, uľavuje pri kašli, nachladení a bolesti v krku. P..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SLESAKA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Slesaka zvyšuje kĺbovú pohyblivosť. Prináša úľavu pri reumatizme a bolestiach kĺbového aparátu. Znižuje zápaly kĺbov a zmierňuje bolesť pri artróze. Uvoľňuje stuhlosť a podporuje tvorbu kĺbového maziva. Pôsobí priaznivo proti opuchom k..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SHUNTHI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Shunthi s obsahom mimoriadne výživného a nebeského ovocia z posvätného stramu Amalaki. Reguluje proces zažívania a podporuje správne trávenie, uľavuje pri zápche, nadúvaní a žalúdočných obtiažach. Vhodný pri liečbe žalúdočného kataru, ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SHATAWARI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Shatawari vhodný pri onkologickej liečbe. Obmedzuje nekontrolovateľný rast buniek a ako antioxidant priaznivo pôsobí na ochranu telesných tkanív. Posilňuje odolnosť organizmu v priebehu liečby chemoterapiou. Napomáha odstraňovať cysty ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SHATAPUSHPI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Shatapushpi vhodný čaj pre ženy pri nepravidelnom menštruačnom cykle a dlhodobejšej absencii menštruácie. Optimalizuje psychický stav pri podráždenosti a nervozite Priaznivo ovplyvňuje ženský reprodukčný systém. Príprava: 1 čajovú l..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SHALARI (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Shalari vhodný na pitie pri výskyte kĺbových opuchov a dny. Podporuje správny metabolizmus. Pôsobí priaznivo na činnosť močových ciest, napomáha riediť moč a znižuje hladinu kyseliny močovej. Príprava: 1 čajovú lyžičku bylinnej zmes..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj SARPAGANDHA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Sarpagandha, upokojujúci čaj, pôsobiaci priaznivo pri nespavosti, strese, nervovom vypätí a nadmernej psychickej záťaži, upokojuje myseľ a uvoľňuje psychické napätie, odstraňuje stavy úzkosti, podráždenia a duševnej slabosti. Posilňuje..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj RANJAKA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Ranjaka optimalizuje činnosť pečene a jej metabolických procesov, povzbudzuje imunitný systém a srdcovú činnosť, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, priaznivo pôsobí na činnosť kardiovaskulárneho systému. Prispieva k zníže..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj PRANA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Prana na posilnenie životnej energie a vitality. Vhodný pre generáciu stredného a vyššieho veku k obnove duševných síl. Priaznivo pôsobí na odolnosť nervového systému. Má upokojujúci vplyv na krčnú oblasť a respiračný systém, prispieva..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj PACHAKA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Pachaka napomáhá odstraňovať závislosť na návykových látkach, ako je alkohol, cigarety a drogy. Podporuje správnu funkciu slinivky brušnej. Priaznivo pôsobí na odstraňovanie žalúdočných vredov, pri pálení záhy, udržuje správnu činnosť ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj NIMBA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Nimba nazvaný aj ako čistič krvi. Zlepšuje krvný obeh a prekrvenie pokožky. Pôsobí ako vnútorný prostriedok starostlivosti o pleť. Napomáha vyživovaniu telesných tkanív a dodáva pokožke mladosť, krásu a sviežosť. Pôsobí priaznivo proti..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájsky čaj MAHAPHALA (Everest Ayurveda, 100 g)
Himalájsky čaj Mahaphala podporujúci liečbu cukrovky, stimuluje produkciu inzulínu v slinivke brušnej (pankreas) a celkovo regeneruje jej funkcie. Znižuje hladinu cukru v krvi a chuť na sladké. Čistí krv a pôsobí priaznivo pri chudokrvnosti a nízkom ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€