Zľavy

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Buddha vchází do kanceláře (Lodro Rinzler)
Poriadnu porciu času, ktorý neprespíme, trávime väčšinou v práci. Mnohí z nás svoju prácu pritom ani nemajú radi. Napriek tomu do nej deň za dňom chodia a pristupujú k nej ako k spôsobu financovania svojho voľného času. Autor knihy, Lodro Rinzler,..
12,05€ 4,49€ -63%
Buddhou na pracovišti (Franz Metcalf a B. J. Gallagherová)
"Kniha Buddhom na pracovisku sa snaží aplikovať Buddhovo učenie na moderné pracovné prostredie. Verím, že čitatelia tu nájdu inšpiráciu, a modlím sa za to, aby tí, ktorí ju nájdu, dokázali túto inšpiráciu úspešne využívať." - z predhovoru Jeho svätos..
11,25€ 5,59€ -50%
ČAKROVÉ kamene (na meditáciu a proti stresu)
Silná sada pozitívne pôsobiacich polodrahokamov v extra kvalite. Vhodné sú na meditáciu, relaxáciu a podporu liečenia. Sada obsahuje šungit na vkladanie do vody. Nosíme ich so sebou, prikladáme na telo, necháme v aute, v miske na parapete a pod. ..
21,99€ 15,39€ -30%
ČAKROVÉ kamene s Býčim okom
Silná sada pozitívne pôsobiacich polodrahokamov v extra kvalite. Vhodné sú na meditáciu, relaxáciu a podporu liečenia. Sada obsahuje šungit na vkladanie do vody. Nosíme ich so sebou, prikladáme na telo, necháme v aute, v miske na parapete a pod. ..
19,99€ 13,99€ -30%
ČAKROVÉ kamene s Ónyxom
Silná sada pozitívne pôsobiacich polodrahokamov v extra kvalite. Vhodné sú na meditáciu, relaxáciu a podporu liečenia. Sada obsahuje šungit na vkladanie do vody. Nosíme ich so sebou, prikladáme na telo, necháme v aute, v miske na parapete a pod. ..
16,99€ 11,89€ -30%
CD Cesta k uvoľneniu (Janig)
Relaxačná hudba na uvoľnenie po namáhavom dni. Prvých 6 skladieb na albume s hlasovým doprovodom Ladislava Chudíka. Počúvanie melódií na tomto albume vám pomôže odbúrať stres, priniesť pokoj a uvoľnenie.   Ukážky: Ako relaxovať Vá..
14,99€ 8,99€ -40%
CD Dotyky Duše (Janig)
Výberová hudobná zostava Vám prinesie veľa príjemných, krásnych a pôsobivých melódií, ktoré sa môžu dotknúť Vašej duše. Jednotlivé skladby ponúkajú radosť, pokoj, pohodu i uvoľnenie. Hudba "Dotykov" Vám vytvorí možnosť spríjemniť si chvíľu zastave..
14,99€ 8,99€ -40%
CD Harmónia (Janig)
CD Harmónia je hudobnou relaxačnou zostavou, ktorá Vám môže navodiť pocit uvoľnenia prostredníctvom krásnych, lyrických, snivých, či meditatívnych melódií. Niektoré skladby sú doplnené autentickými prírodnými zvukmi, ktoré ich muzikoterapeutický účin..
12,99€ 7,79€ -40%
CD Plynutie (Janig)
Album Plynutie je ďalší zo série relaxačných a meditačných skladieb od nášho vydavateľstva Janig. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokojenie po náročnom, u..
12,99€ 7,79€ -40%
CD The Goddess Spiral (Medwyn Goodall, Isis, Cobra)
Album The Goddess Spiral určený na meditáciu, hovorené slovo s hudbou na pozadí.   Ukážky: Return of the Goddess (meditácia) Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Golden Spiral (meditácia) Váš prehliadač..
16,49€ 9,99€ -39%
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
14,99€ 8,99€ -40%
CD Tóny lásky (Janig)
Album Tóny lásky je ďalšou hudobnou zostavou nášho vydavateľstva Janig určený pre relaxáciu a inšpiráciu. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokojenie po nár..
12,99€ 7,79€ -40%
CD Tóny snov (Janig)
Príjemné melódie relaxačnej hudby navodzujú stav telesného a duševného uvoľnenia. Umožnia vám nachádzať chvíle zastavenia sa v životnom zhone, prinesú vám chvíle životnej pohody a prispejú k harmonizácii vášho života.   Ukážky: Daniel K..
12,90€ 7,75€ -40%
CD Tóny srdca (Janig)
Jedným z najpríjemnejších a najúčinnejších prostriedkov relaxácie je hudba. Prináša nám prežívanie, ktoré náš môže duchovne obohatiť, poskytuje nám radosť, odpočinok či uvoľnenie, je pohladením našej duše. Prostredníctvom výberovej relaxačnej zost..
12,99€ 7,79€ -40%
CD Trblietanie nehy (Janig)
Ponúkame Vám ďalšiu hudobnú zostavu nášho vydavateľstva Janig určenú pre relaxáciu a inšpiráciu. Z CD budete počúvať hudbu, ktorá vytvára pocity nežnosti, unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokoje..
12,99€ 7,79€ -40%
CD Trblietanie nehy 2 (Janig)
Vedieť nachádzať chvíle telesného a duševného uvoľnenia, to je dôležitý predpoklad našej životnej pohody i nášho zdravia. Jednou z ciest vedúcich k uvoľneniu môže byť aj hudba. Trblietanie nehy 2 je CD, na ktorom nájdete 72 minút harmonizujúco pôs..
12,99€ 7,79€ -40%
Chalcedón ružový tromlovaný - klasik (4 cm)
Tromlovaný Chalcedón ružový. Rozmery do: 4 cm. V ponuke máme viac podobných polodrahokamov, zasielame na základe dostupnej ponuky. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný..
2,90€ 2,49€ -14%
Egyptské pohádky a bajky (Marcela Kohoutová)
Egyptské bájky a rozprávky sú už štvrtou knihou spisovateľky a novinárky Marcely Kohoutovej (1964). Debutovala knihou Malý veľký komik (aneb kto má v uzlíčku zaječí pacičku), ktorú napísala spoločne so svojím prvým manželom, hercom Járou Kohoutem. Ne..
7,99€ 6,99€ -13%
Farba a feng šuej (Gudrum Mende)
Feng šuej je staré čínske učenie o harmonickom spôsobe života. Skúma a pomáha nájsť rovnováhu medzi človekom a jeho prostredím. Spája poznatky o tvaroch, farbách, materiáloch, ploche s vedou o ľudskom zdraví a psychike. ..
14,99€ 11,99€ -20%
Freudův Mojžíš (Yosef Hayim Yerushalmi)
Autor ponúka nový pohľad na najkontroverznejšiu a najzáhadnejšiu prácu Sigmunda Freuda, jedinou z jeho kníh so židovskou tématikou: Muž Mojžiš a monoteistické náboženstvo. Je Freudov výklad, že Mojžiš bol Egypťan, koncept monoteizmu prebral z egyp..
12,99€ 6,99€ -46%
Harmonizačný stromček Breza
Harmonizačný stromček Breza - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Citrín. Výška stromčeka - 20 cm.Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Harmonizačný stromček Sakura
Harmonizačný stromček Sakura- originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľ z Maroka. Výška stromčeka -20 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Harmonizačný stromček Sakura so Sodalitom (22 cm)
Harmonizačný stromček Sakura s polodrahokamom Sodalit v prírodnom tvare - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Výška: 22 cm. ..
79,00€ 49,99€ -37%
Harmonizačný stromček Vistéria
Harmonizačný stromček Vistéria - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Fluorit. Výška stromčeka -16 cm. Iba jeden kus. ..
89,00€ 49,99€ -44%
Harmonizačný stromček Vŕba
Harmonizačný stromček Vŕba - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľz Maroka. Výška stromčeka -22 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€ 49,99€ -37%