Zľavy

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Buddha vchází do kanceláře (Lodro Rinzler)
Poriadnu porciu času, ktorý neprespíme, trávime väčšinou v práci. Mnohí z nás svoju prácu pritom ani nemajú radi. Napriek tomu do nej deň za dňom chodia a pristupujú k nej ako k spôsobu financovania svojho voľného času. Autor knihy, Lodro Rinzler,..
12,05€ 4,49€ -63%
Buddhou na pracovišti (Franz Metcalf a B. J. Gallagherová)
"Kniha Buddhom na pracovisku sa snaží aplikovať Buddhovo učenie na moderné pracovné prostredie. Verím, že čitatelia tu nájdu inšpiráciu, a modlím sa za to, aby tí, ktorí ju nájdu, dokázali túto inšpiráciu úspešne využívať." - z predhovoru Jeho svätos..
11,25€ 5,59€ -50%
CD The Goddess Spiral (Medwyn Goodall, Isis, Cobra)
Album The Goddess Spiral určený na meditáciu, hovorené slovo s hudbou na pozadí.   Ukážky: Return of the Goddess (meditácia) Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Golden Spiral (meditácia) Váš prehliadač..
16,49€ 9,99€ -39%
Chalcedón ružový tromlovaný - klasik (4 cm)
Tromlovaný Chalcedón ružový. Rozmery do: 4 cm. V ponuke máme viac podobných polodrahokamov, zasielame na základe dostupnej ponuky. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný..
2,90€ 2,49€ -14%
Digitální dieta (Daniel Sieberg)
Táto kniha obsahuje plán, ako obmedziť používanie digitálnych prístrojov, sociálnych sietí aj videohier, a ponúka šancu stať sa zdravšími, šťastnejšími a celistvejšími bytosťami 21. storočia. Ukazuje lepšie spôsoby, ako s technikou zaobchádzať, a skú..
12,89€ 2,29€ -82%
Egyptské pohádky a bajky (Marcela Kohoutová)
Egyptské bájky a rozprávky sú už štvrtou knihou spisovateľky a novinárky Marcely Kohoutovej (1964). Debutovala knihou Malý veľký komik (aneb kto má v uzlíčku zaječí pacičku), ktorú napísala spoločne so svojím prvým manželom, hercom Járou Kohoutem. Ne..
7,99€ 6,99€ -13%
Elektrická lampa z ruženínu A
Elektrická lampa z prírodného polodrahokamu Ruženínu. Výška: 21 cm. Hmotnosť: 2,52 kg. Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosoma..
46,99€ 39,59€ -16%
Farba a feng šuej (Gudrum Mende)
Feng šuej je staré čínske učenie o harmonickom spôsobe života. Skúma a pomáha nájsť rovnováhu medzi človekom a jeho prostredím. Spája poznatky o tvaroch, farbách, materiáloch, ploche s vedou o ľudskom zdraví a psychike. ..
14,99€ 11,99€ -20%
Freudův Mojžíš (Yosef Hayim Yerushalmi)
Autor ponúka nový pohľad na najkontroverznejšiu a najzáhadnejšiu prácu Sigmunda Freuda, jedinou z jeho kníh so židovskou tématikou: Muž Mojžiš a monoteistické náboženstvo. Je Freudov výklad, že Mojžiš bol Egypťan, koncept monoteizmu prebral z egyp..
12,99€ 6,99€ -46%
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (560 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
3,49€ 2,93€ -16%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (1 kg.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 1 kg. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
6,99€ 4,99€ -29%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (560 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€ 2,68€ -16%
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (560 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 560 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€ 2,68€ -16%
Himalájska soľ kúpeľová - ružová do kúpeľa (1 kg.)
Himalájska ružová soľ do kúpeľa so zrnitosťou 3-5 mm vhodná na očistný alebo relaxačný kúpeľ. Himalájska soľ je pôvodná soľ, ktorá vznikla kryštalizáciou tzv. pramora v Himalájskom pohorí. Jej kvalita je daná tisícročnou kryštalizáciou pri extrémn..
3,99€ 3,35€ -16%
Hubnutí pro ty, co si všechno moc berou (Colette Baron-Reid)
Vedeli ste, že vaša nadváha má možno len málo spoločného s tým, čo jete? Posledné prieskumy o chudnutí totiž ukazujú, že metabolizmus, teda hodnotu vašej telesnej hmotnosti, ovplyvňuje mnoho faktorov. To, koľko kalórií prijmete a koľko vydáte cvič..
15,09€ 6,45€ -57%
Jak se z toho nezbláznit (Steve Taylor)
Viete, že pre to, aby sme sa viac tešili zo života, musíme ubrať a nie pridať? Blaire Pascal už dávno napísal, že "celá nespokojnosť človeka tkvie v tom, že nedokáže zostať v pokoji vo svojej izbe". V dnešnom uponáhľanom svete to platí dvojnásobne..
12,89€ 4,49€ -65%
Kouzelná mapa (Colette Baron-Reid)
Hľadáte vo svojom živote poslanie, prosperitu a ozajstné šťastie? Kúzelná Mapa vás vyzýva, aby ste využili svoju moc a začali sami riadiť cestu svojho života. Colette Baron - Reid vám v tejto fascinujúcej knihe dáva do rúk "kúzelnú paličku", s kto..
12,79€ 4,39€ -66%
Magický zvěrokruh (Petra Neomillnerová)
Atraktívne a obľúbené témy spracované tentoraz trochu netradične, a to s ohľadom na nedisciplinovaných splodencov jednotlivých znamení. Kniha z pera rešpektovanej a jednej z najvydávanejších autoriek súčasnosti sa veľmi čítavým a osobitým spôsobom..
7,00€ 3,99€ -43%
Marmová terapie a ájurvéda (David Frawley)
Kniha o marmovej terapii podrobne zoznamuje so všetkými 107 klasickými marmami a detailne rozvádza ich používanie v masáži, aromaterapii, bylinnej liečbe a jogových technikách. (energetické body v jogovom liečiteľstve) ..
14,15€ 9,99€ -29%
Mlle Lenormand - 36 kariet s návodom
36 pôvodných vykladacích kariet z 19. storočia so symbolmi hracích kariet. ..
8,59€ 6,49€ -24%
O duchu zákonů II. (Charles Montesquieu)
Druhý diel tohto zásadného spisu dejín politickej filozofie a politickej sociológie nebol doteraz nikdy do češtiny preložený, hoci 2-zväzkové dielo tvorí jednoliaty celok. Rovnako ako prvý diel aj tento zväzok je opatrený predslovom prekladateľa a..
25,15€ 19,99€ -21%
O mystické podobě božství (Gershom Scholem)
Gershom Scholem v tejto knihe mapuje vývoj najvýznamnejších kabalistických konceptov (ši'ur kóma, sitra achra, Šechina, cadik, gilgul a celem). Mýtické zárodky niektorých z nich síce vidí už v starovekých predstavách, tie však začínajú nadobúdať s..
17,99€ 12,99€ -28%
Od A až do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek I. (Roald Dahl)
Súborným vydaním päťdesiatich najlepších Dahlových poviedok sa zavŕšia zobrané Dahlove spisy. Nevyhnutnosť pre všetkých Dahlovych priaznivcov, ktorí chcú mať v knižnici jeho tvorbu pre dospelých konečne kompletnú. ..
10,65€ 9,99€ -6%
Orgonit pyramída C
Orgonit v podobe pyramídy hnedej farby. Rozmery: 7,7 x 6 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektro..
39,90€ 29,99€ -25%
Peníze a zákon přitažlivosti (Ester Hicks)
Ak práve teraz pre vás nie sú peniaze v živote tým úplne najdôležitejším, potom verte, že pre väčšinu ľudí znamenajú peniaze slobodu. Pretože v hĺbke srdca viete, že máte právo byť slobodní, je vzťah k peniazom jedným z významných prvkov vašej životn..
15,09€ 8,89€ -41%