Zvonkohry

Zvonkohry v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zvonkohra Tekvička Wu ID7897
Zvonkohra z kovu s tekvičkou zdravia Wu. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Zvonkohra Fénix ID7896
Zvonkohra z kovu s motívom bájneho vtáka Fénixa. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Zvonkohra (strieborní anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov striebornej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€
Zvonkohra (zlatí anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov zlatej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€
Zvonkohra-Oves (vtáci)
Zvonkohra z vyrezávaného dreva v tvare exotických vtákov. Dĺžka: 80 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
12,00€
Zvonkohra (sklenená, biela)
Elegantná zvonkohra z číreho skla. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
27,99€
Zvonkohra (slnko)
Zvonkohra v tvare slnka a so zvoncami. Dĺžka: 25 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
6,99€
Zvonkohra (ryby)
Zvonkohra so zvoncami a rybami. Dĺžka: 40 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
8,90€
Zvonkohra (Ohm)
Zvonkohra so znakom Ohm a zvoncami. Dĺžka: 25 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
6,99€
Zvonkohra (bambus)
Zvonkohra z dreva, dĺžka 80 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Achátová zvonkohra (hnedá, modrá, biela)
Zvonkohra zo siedmich achátových plátkov hnedej, bielej a modrej farby (rozmery približne 6 - 10 cm). Plátky sú zavesené na silných silonových vláknach cez drevené koliesko. Zvonkohra obsahuje malý drevený krúžok na zavesenie. Celková dĺžka ..
21,90€